Заміна ремінця часового колеса Fiat Albea 1.4

Заміна дисковода синхронізації на Feat Albaea 1.4. це не так важко, але для цього потрібна певна підготовка. Неправильне встановлення ременного приводу може призвести до руйнування двигуна, тому його треба сприймати серйозно. Цей посібник був складений тим, хто має великий досвід у ремонту автомобілів. Слідуючи точно, ви легко можете встановити передачу ременя без проблем.

Компетентна установка багато в чому залежить від правильного розташування валів. Дуже важливо, щоб вони були в тій же позиції, що і після видалення. Якщо принаймні один вал не сильно рухається, це спричинить порушення розподілу газів. При знятті ременя перевірте стан натягу ролика. Якщо воно незадовільне, теж краще замінити відео. Якщо ви залишите дефектний фільм, то через деякий час йому все одно доведеться замінити, але в цьому випадку знову потрібно розібрати весь механізм.

Запасний період для ременя часу

Дуже бажано перевірити стан ременя принаймні після 25 000 км. Але які зовнішні ознаки можуть свідчити про те, що його стан є незадовільним:

 • краю руйнували;
 • На поверхні були олійні плями;
 • поверхня тріснута;
 • на поясі з’явився набряк або носиться.

Всі ці дефекти вказують на те, що ремінь потрібно замінити. Якщо це не буде зроблено, він може зламатись. У цьому випадку клапани зіткнуться з поршнями. Клапан через це згин, і це вже досить серйозний і дорогий ремонт. Але які фактори викликають знос поясу:

 • агресивне водіння;
 • погані дороги;
 • певні кліматичні умови.

Звичайно, заміна ременю часу може бути отримана і професіоналами, які ведуть машину до станції технічного обслуговування. Але в цій статті ми будемо говорити про те, щоб зробити цей тип ремонту самостійно. Таким чином, ви можете не тільки заощаджувати гроші, але також отримати серйозний досвід у ремонті обладнання.

Секвенування

Читайте також:

Як Самостійно (На Вулиці) Замінити Антифриз Або То... як самостійно (на вулиці) замінити антифриз або тосол на будь-якому автомобілі творець: право Дітей Розміщено: 12 травня 2016 р Переглянуто 194 517 Мені сподобалося: 236 Мені не сподобалося: 136 Наш Автоюрист самостійно змінює антифриз в робочій ма...
Заміна Ременя Грм Тойота Камрі V6... 4.6 Заміна тимчасової ременя Не згинайте і не скручуйте ремінь! Після виймання ременя, не рухайте і не розподіліть важелі, щоб уникнути пошкодження внутрішніх деталей двигуна внаслідок втручання клапанів на коронку поршня! Перед тим як встановити рем...

Замінити Ремінь Грм Фіат Альбеа Самостійно

Але які інструменти ми потребуємо одночасно:

Замена ремня ГРМ и ремней привода FIAT Albea

На видео показан процесс замены ремня ГРМ и приводных ремней на FIAT Albea. Используются запчасти:. ремень ГРМ.

Замена ремня ГРМ, генератора и помпы на Фиат Альбеа

Замена ремней своими руками на Фиат Альбеа.

 • викрутки з різними наконечниками;
 • пласкогубці;
 • ключі та голови;
 • джек;
 • новий розтягувальний ролик;
 • купив ремінь

Замінити Ремінь Грм Фіат Альбеа Самостійно

І зараз ми починаємо виконувати дії поетапно:

Читайте також:

Фиат Дукато Стартер Крутит Но Не Заводится... FIAT Ducato RS_KAYFот Bus_ › Бортжурнал › НЕ ЗАВОДИТСЯ ( утро, температура.10, сажусь желаю завести и нифига, несколько раз попробовал завести никаких результатов, разозлился и ушел … единственная причина я считаю это горючее, что сэкон...
Заміна Ременя Грм Тойота Камрі V6... 4.6 Заміна тимчасової ременя Не згинайте і не скручуйте ремінь! Після виймання ременя, не рухайте і не розподіліть важелі, щоб уникнути пошкодження внутрішніх деталей двигуна внаслідок втручання клапанів на коронку поршня! Перед тим як встановити рем...

1. Візьміть гніздо, підніміть автомобіль з ним і зніміть правильний колесо.
2. Зніміть захист двигуна. Для цього потрібно відкрутити декілька гвинтів.
3. Зніміть ремінь генератора, розпустіть генератор.
4. Відкрутіть болт, що закріплює ГУР.
5. Демонтируйте привідний ремінний привід. На фото нижче ви можете побачити комплект термінів, який включає всі ролики та шкури. Це саме те, що вам потрібно купити.

Замінити Ремінь Грм Фіат Альбеа Самостійно

6. Тепер нам потрібен партнер. Йому доведеться вичавити педаль гальма на 4 швидкості. І ви в цей час повинні видалити шків, після видалення верхньої кришки термічного з’єднання. Потім потрібно зняти нижню кришку.
7. Тепер дуже важливо етап. маркування. На колінчастому валу марка вже присутня, нам потрібно встановити другу протилежну. Він надівається на блок.
8. Закріпіть знак на блоці розподільної вали, встановивши позначку на зубі, на голову поміститься ще одна знак.
9. Тепер наставав час скасувати натягувач.
10. Тепер можна почати демонтаж старої передачі ременів. Зніміть ремінець.
11. Поклавши на новий ремінь, переконайтеся, що позначки залишаються в тому ж місці, що і вони. Крім того, зверніть увагу на напрямок стрілок на поясі. Вони повинні виглядати в напрямку руху. Якщо ви встановлюєте ремінь без дотримання цього правила, його зуби дуже швидко стираються.

До речі, ви можете придбати ремінь без набору. Якщо інші частини комплекту у вас вже є, або вони не потребують заміни, то їх не потрібно купувати. Дивіться фото нижче:

Замінити Ремінь Грм Фіат Альбеа Самостійно

12. Тепер поворотний колінчастий вал 2 повертає праворуч. Ми затягуємо валик. У цей час машина не повинна бути з швидкістю. Тепер ще раз перевірте розміщення міток.
13. Обов’язково перевірте, чи достатньо ременя. Його розширення перевіряється спеціальним пристроєм, але ви можете зробити це без нього. Просто натискайте ремінець рукою. До речі, стрічковий ремінь має бути правильним у всіх сенсах. ремінь не повинен прогінати, його також не можна затягнути, тому що з цього він обов’язково буде розтягуватися.
14. Поверніть шкв до його місця.
15. Тепер вам потрібно запустити машину.
16. Якщо ремінь неправильно вставлено, загориться попереджувальна лампочка. Також у цьому випадку ви можете подивитися зовнішні шуми. Якщо цього не відбудеться, то все зроблено правильно.
17. Якщо все добре, встановіть залишкові компоненти у своїх місцях. Установка повинна виконуватися в зворотному порядку.

Після того як ремінь встановлений, не забудьте їхати трохи на машині, щоб запустити новий ремінь. 2-3 кілометрів буде цілком достатньо.

Читайте також:

Бразилець перетворив хетчбек Fiat в Lamborghini Av... Житель Бразилії Едімар Соуза Гуларт самостійно побудував копію Lamborghini Aventador. Будучи механіком по професії, в якості основи для проекту суперкара, він вибрав 16-річного хетчбека Fiat Uno. Про це повідомляє IOL News.Донорська машина Gulart куп...
Підмотка Спідометра Фіат Дукато Своїми Руками... Авто → Fiat → Обмотка спідометра Fiat Ducato Якщо ви перебуваєте в незручному місці (на залізничному переїзді, в середині великої калюжі або на перехресті), двигун стирається і не бажає почати, включай першу або другу передачу і використовуйте свою с...