підміна гальмівних колодок задніх

підміна гальмівних колодок задніх

Примітка: Поміняйте обидва комплекти гальмівних колодок відразу — ніколи не замінюйте колодки лише на одному колесі, це призводить до нерівномірного гальмування.

Покладіть клини під передні колеса, потім підніміть задню частину автомобіля і міцно закріпіть його стійками під мостом.

Робоча позитивний момент в тому автомобіля, зніміть гальмівний барабан, як позначено в подальшому розділі.

Зауважте розміщення і напрямок усіх компонент перед розбиранням.

Видаліть пил і бруд з барабана і гальмівних колодок, намагаючись не вдихати запорошене повітря.

Зніміть опорні пальці гальмівної колодки, пружини і опорні кільця, натискаючи на кільця і ​​повертаючи їх на 90 е за допомогою плоскогубців. Зауважте, що опорні пальці знімають через опорний диск гальмівних колодок.

Від’єднайте трос ручного гальма від важеля.

Верхні і нижні стяжні пружини зараз є варіант від’єднати (зняти гачки) і окремо зняти колодки, або складання колодок, стрижень регулювального механізму і пружини можна зняти укупі. Намагайтеся не пошкодити гумові чохли колісних гальмівних циліндрів. Перед зняттям стяжних пружин зауважте розміщення пружин і регулювального механізму

Читайте також:

Заміна Передніх Гальмівних Колодок Бмв Е34... BMW 5 серія BMW, кузов E28 E34 E39 і модель E60 525i Покладіть себе на сайт! Код кнопки: Помістіть код нашого кнопки на свій сайт, напишіть нам за формою зворотнього зв'язку, надішліть код свого кнопки, після перевірки ми додамо його до нашого катало...
Opel Astra G Яке Масло Заливати Рекомендоване моторне масло для Opel Astra Оригінальні автомобілі не завжди можна купувати, тому існують ситуації, коли вам потрібно вибрати альтернативну мастильну масу, яка відповідає технічним характеристикам силового агрегату. Спрошує вибір масти...

Якщо колодки потрібно на деякий час зняти, закріпіть колісний гальмівний циліндр міцної гумової внеском або пружинним затискачем, щоб не допустити виштовхування поршнів з отворів. Завжди можна тиснути на гальмівну педаль свого часу вилучення барабана.

Заміна задніх гальмівних колодок форд фокус 3.

Видаліть пил і бруд з опорного диска гальмівних колодок, намагаючись не вдихати запорошене повітря.

Нанесіть трохи гальмівної мастила на поверхні, що труться опорного диска.

Якщо фрикційні гальмівні накладки забруднені гальмівною рідиною по іншому мастилом, знайдіть джерело забруднення перед установкою нових фрикційних накладок (підтікає колісний гальмівний циліндр інакше кажучи сальник підшипника маточини).

заміна задніх колодок opel astra j

5000 км на цих колодках, політ нормальний, скрипів немає, гальмування хороше, при кожній заміні колодок необхід.

Хоча фрикційні гальмівні накладки отримують окремо (без гальмівних колодок), Перевагу віддають підміні гальмівних колодок укупі з фрикційними накладками.

Розберіть гальмівні колодки, стрижень регулювального механізму і зніміть пружини. Зауважте розміщення деталей.

При розбиранні обох гальмівних пристроїв відразу намагайтеся не з’єднувати деталі. На деталях стоять позначки, що вказують на лівосторонні і правосторонні деталі; стрижень з різьбленням має позначення L і R (L — лівий і R — правий). а на інших деталях ліву сторону позначають чорним кольором, і сріблястим — правостороннім деталь.

Зніміть і видаліть бруд зі стрижня регулювального механізму. Нанесіть трохи консистентним силіконової змазки на різьблення регулювального стрижня. Якщо потрібно ставити нові фрикційні гальмівні накладки інакше кажучи колодки, потрібно також змінити термозажім на регулювальному стрижні.

Заміна задніх гальмівних колодок фольксваген поло седан.

Перевірте стягнуті пружини. Якщо вони мають недоліки або дуже зношені, рекомендується поміняти їх Слабкі пружини приводять до заїдання гальм

Збірку вузла є варіант вести у формі кута. Встановіть колодки на опорний диск. Намагайтеся не пошкодити гумові чохли колісного циліндра або зрушити поршні.

Читайте також:

Заміна ременя Генератора На Ваз 2110-2112, 2108-21... заміна ременя генератора на ВАЗ 2110-2112, 2108-2108 і 2114-2115 творець: У гаражі у Сандро Розміщено: 13 Квітня. 2015 р Переглянуто 96 256 Мені сподобалося: 407 Мені не сподобалося: 37 Відео огляд по підміні ременя генератора на автомобілях ВАЗ з ...
Заміна Заднього підшипника Форд Фокус 1... Процедура заміни ступичного підшипника на Форді Фокус 1 Процедура заміни підшипника на Форді Фокус 1 Форд Фокус починаючи з моменту виникнення в сфері торгівлі зарекомендував себе дуже надійним автомобілем. Те, що він до цих пір користується попитом ...

Після установки колодок до місця застроміть опорні пальці і закріпіть їх з пружинами з кільцями.

Встановіть трос ручного гальма, потім встановіть втулку, якщо потрібно.

Коли складання деталей у вигляді вузла здасться дуже важкою, тоді є варіант встановити колодки і закріпити їх опорними пальцями, потім ввести регулювальний стержень і поставити пружини і регулювальний механізм.

Вигвинчуйте маховичок чіткої регулювання, щоб зменшити виступання стрижня, поки гальмівний барабан не сяде на колодки.

Переконайтеся в гом, що важіль ручного гальма встановлено вірно, що Пален стоїть біля зводу колодки. потім встановіть і закріпіть гальмівний барабан (рис. 9.14)

Заміна Задніх Гальмівних Колодок Опель Астра J

Мал. 9.14. Вірна складання деталей заднього гальмівного барабана. Маточина знята.

Повторіть операції з гальмівним механізмом на іншій стороні автомобіля.

Налаштуйте гальма, перевіряючи ножні гальма приблизно раз п’ятнадцять В барабанах буде чути клацали звук при спрацьовуванні автоматичних регуляторів. Коли клацання припиняться. регулювання завершена.

Перевірте регулювання троса ручного гальма, як позначено нижче у відповідному розділі.

Заміна задніх гальмівних колодок мазда сх 5.

Встановіть ходові колеса і опустіть автомобіль на землю.

Нові гальмівні накладки зобов’язані} бути рівномірно приробитися, тому намагайтеся уникати різких гальмувань протягом перших 160 км пробігу.

Читайте також:

Ремонт Замку Багажника Opel Vectra C... Ремонт крила багажника opel vectra c Показати панель керування Опубліковано: 15 липня 2015 р Коментарі 21 У мене є вектор З 2002 року механізм дещо інший Хороший день! Я просто не працюю мотор і повинен відкрити з салону. Як бути? І як розбират...
Opel Astra H Недоліки І Проблеми OPEL ASTRA H недоліки та проблеми Автор: Олег Квасов Опубліковано: 9 листопада 2016 року Переглянуто 252 045 Мені сподобалось: 1 186 Мені не сподобалися: 203 У цьому відео з'явиться розповідь про моєму автомобілі Opel Astra 2010, його недоліки та п...