Nissan X-trail T30 підміна гальмівних колодок самостійно

Nissan X-trail T30 підміна гальмівних колодок своїми силами

Для проведення робіт по заміні колодок, потрібен інструмент: ключі на 14 і 19 мм (як ще його називають ключ зі змінними головками), набір щіток, мастильний матеріал і молоток.

До проведення робіт, потрібно промити і відмінно очистити нашому клієнтові залишається механізми від бруду, пилу і старої змащення.

Заміна задніх гальмівних колодок на Ніссан х-трейл своїми руками

Читайте також:

Заміна Датчика Абс Ніссан Теана... Сенсор abs Nissan Teana, ABS Teana Частини кузова, шасі, двигун Запчастини використані і нові, оригінальні / неоригінальні. Ми направляємо в регіони. Доставка до ТК. Ми купимо машину для аналізу! ABS сучасна машина. це відмінна та корисна річ, яка не...
Заміна Ланцюги ГРМ Ваз 2107 Своїми Руками... Ланцюг ГРМ ВАЗ 2107: самостійна заміна Ланцюг ГРМ ВАЗ 2107: самостійна заміна Ось Даний елемент При експлуатації тс ланцюг ГРМ розтягується. Це все пов'язано з підвищенням кроку між ланками. Подовження ланцюга на ВАЗ 2107 необхідно контролювати, пер...

Далі ставимо упори під заднє і переднє колесо зі зворотного боку автомобіля, де будуть, проводиться роботи по підміну колодок. За допомогою домкрата піднімаємо заднє колесо, звільняючи його від навантаження.

Для доступу до колодок потрібно зняти колесо і оцінити стан супорта і диска. Ці деталі піддаються більшому зносу і вимагають ремонту.

заміна гальмівних колодок X-Trail II T31. Передні і задні.

Заміна задніх гальмівних колодок опель астра j.

Заміна гальмівних колодок на Nissan X-Trail II T31. Nissan X-Trail II T31 brake pads replacement. Колодки фронтальні (компл.

Читайте також:

Заміна ременя ГРМ + заміна ковпачків Опель Зафіра ... заміна ременя ГРМ Заміна ковпачків опель Зафіра Ecotec. творець: TEXaS TV Розміщено 7 Березня. 2016 р Переглянуто 76 246 Мені сподобалося: 788 Мені не сподобалося: 35 Опель Z16XEP підміна ременя ГРМТут відео я покажу для вас як просто і просто помі...
Заміна Масла В АКПП Ленд Крузер 200... підміна масла в коробка автомат ленд крузер 200 дизель підміна масла в коробка автомат ленд крузер 200 дизель Очевидно, pROmashina кунцево, так само так само як і. Що виготовлено: підміна ремкомплекта, ремонт бублика, підміна гидроблока, фільтр м...

Обробляємо болти, які доведеться відкрутити «швидким очищувачем», витримуємо паузу 10-15 хвилин, якщо ви поставили собі за мету засіб для чищення потрапило на з’єднання. Далі відкручуємо болти на 14 мм, які зміцнюють напрямні супорта ( «пальці супорта») і акуратно знімаємо супорт.

По черзі проводимо зняття колодок, скоби супорта (за раніше, послабивши болти), вам, стане в нагоді додатковий інструмент — ключ з подовжувачем для найкращого доступу до механізмів.

Відмінно очищаємо скобу супорта від старої змазки, пилу і протираємо ганчіркою змоченою в гасі. Даємо можливість обсохнути і змащуємо «пальці супорта» мастилом, спеціально створеного для цього механізму.

Заміна задніх гальмівних колодок шкода октавія а5.

Діагностуємо колодки, якщо робоча поверхня накладок стерлася і далі не застосовується для використання, потрібно придбати нові колодки як ще його називають повернути старі.

Для можливості встановити нові колодки, потрібно циліндр заднього супорта вм’ятий акуратненько в корпус і поставити колодки, на колишнє місце, використовуючи старі протівоськріпниє пластинки, і проводимо збірку всього механізму в зворотному послідовності. Неодмінно, перевіряючи установку всіх деталей.

Читайте також:

Заміна Салонного Фільтри Шкода Октавія А7... заміна салонного фільтра Шкода Октавія А7 творець: Микола Панкевич Розміщено: 12 Жовтня. 2017 р Переглянуто: 13 737 Мені сподобалося: 92 Мені не сподобалося: 17 Номер за каталогом: CUK26009 MANN 493рМіняйте самі, ніяких складнощів в цьому питанні н...
Ремонт Акумулятора Ноутбука. заміна Елементів... ремонт акумулятора ноутбука. заміна елементів творець: свій лунапарк Розміщено: 23 Квітня. 2015 р Переглянуто: 241 803 Мені сподобалося: 946 Мені не сподобалося: 447 УВАГА! Далеко не всі БАТАРЕИ ВИТРИМУЮТЬ Підміну Частин.У Деяких при вимкненому жив...