Nissan X-trail T30 підміна гальмівних колодок самостійно

Nissan X-trail T30 підміна гальмівних колодок своїми силами

Для проведення робіт по заміні колодок, потрібен інструмент: ключі на 14 і 19 мм (як ще його називають ключ зі змінними головками), набір щіток, мастильний матеріал і молоток.

До проведення робіт, потрібно промити і відмінно очистити нашому клієнтові залишається механізми від бруду, пилу і старої змащення.

Заміна задніх гальмівних колодок на Ніссан х-трейл своїми руками

Читайте також:

Заміна Зчеплення Рено Логан Без Зняття Коробки... Підміна зчеплення Рено Логан фото, відео підміна зчеплення Рено Логан фото, відео Заміна зчеплення Рено Логан процес вимагає безліч часу, особливо якщо у вас немає підйомника і асистента. Якщо хочеться зберегти кошти на автосервісі, то поміняти зчеп...
Заміна ременя ГРМ Форд Фокус 1.6... Підміна ременя ГРМ Форд Фокус 1 з двигуном Zetec-E Підміна ременя ГРМ Форд Фокус 1 з двигуном Zetec-E За регламентом, встановленим виробником, підміна ременя ГРМ на автомобілі Форд Фокус першого покоління з двигуном Zetec-E робиться кожні 60 000 км....

Далі ставимо упори під заднє і переднє колесо зі зворотного боку автомобіля, де будуть, проводиться роботи по підміну колодок. За допомогою домкрата піднімаємо заднє колесо, звільняючи його від навантаження.

Для доступу до колодок потрібно зняти колесо і оцінити стан супорта і диска. Ці деталі піддаються більшому зносу і вимагають ремонту.

заміна гальмівних колодок X-Trail II T31. Передні і задні.

Заміна задніх гальмівних колодок опель астра j.

Заміна гальмівних колодок на Nissan X-Trail II T31. Nissan X-Trail II T31 brake pads replacement. Колодки фронтальні (компл.

Читайте також:

Заміна ременя ГРМ Лада Гранта 16 Клапанів... Підміна ременя ГРМ Лада Гранта 1 підміна ременя ГРМ Лада Гранта 1.6 на 16 клапанів Будь-який власник автомобіля повинен знати, що ГРМ необхідно поміняти, за порадами виробників авто, пробіг в 60 тис. Км - це максимум, після якого стоїть зробити підмі...
Nissan Qashqai (2015) Тест-Драйв.Anton Avtoman.... Тест-драйв Nissan Qashqai (2015). Антон Автоман. Автор: Антон Воротников Опубліковано: 2 липня 2014 р Переглянуто 822 913 Мені сподобалось: 8 230 Мені не сподобалось: 805 Я в Додати мене в друзі!)Більш компактні кросовери Мітки youtube: NissanQas...

Обробляємо болти, які доведеться відкрутити «швидким очищувачем», витримуємо паузу 10-15 хвилин, якщо ви поставили собі за мету засіб для чищення потрапило на з’єднання. Далі відкручуємо болти на 14 мм, які зміцнюють напрямні супорта ( «пальці супорта») і акуратно знімаємо супорт.

По черзі проводимо зняття колодок, скоби супорта (за раніше, послабивши болти), вам, стане в нагоді додатковий інструмент — ключ з подовжувачем для найкращого доступу до механізмів.

Відмінно очищаємо скобу супорта від старої змазки, пилу і протираємо ганчіркою змоченою в гасі. Даємо можливість обсохнути і змащуємо «пальці супорта» мастилом, спеціально створеного для цього механізму.

Заміна задніх гальмівних колодок шкода октавія а5.

Діагностуємо колодки, якщо робоча поверхня накладок стерлася і далі не застосовується для використання, потрібно придбати нові колодки як ще його називають повернути старі.

Для можливості встановити нові колодки, потрібно циліндр заднього супорта вм’ятий акуратненько в корпус і поставити колодки, на колишнє місце, використовуючи старі протівоськріпниє пластинки, і проводимо збірку всього механізму в зворотному послідовності. Неодмінно, перевіряючи установку всіх деталей.

Читайте також:

Заміна Задніх Гальмівних Колодок Сітроен Джампі... Citroen Jumper Replacement Citroen Jumper у Москві Подушки є одним з найбільш витратних компонентів гальмівної системи. Рекомендується перевірити їх стан при технічному обслуговуванні. Автомеханіки мають надзвичайний досвід у виконанні цих процедур, ...
Заміна ременя Генератора, І ролик натяжителя Z16xe... заміна ременя генератора, і ролика натяжителя Z16XER Opel Zafira B творець: Rozaleon-Sashalskiy Розміщено: 19 Березня. 2017 р Переглянуто 80 101 Мені сподобалося: 124 Мені не сподобалося: 50 натяжна Optimal 0-N1799S ремінь CONTITECH 5PK1546 Теги yo...