підміна задніх важелів Форд Фокус 4 докладна анотація з фото

підміна задніх важелів Форд Фокус 2 докладна анотація з фото

Заміна сайлентблоков Задніх Важелів Форд Фокус 2

Заміна задніх важелів Форд Фокус 2 потрібно залежно від пробігу та убогості доріг, по яких ви переміщується. Природно, якщо самі важелі не деформовані, тобто варіант обмежиться підміною задніх сайлентблоков Форд Фокус. Задня підвіска має складну мультіричажную і цілком незалежну підвіску. Така схема дозволяє досягти гарної маневреності та комфорту в русі, але підміна важелів в зборі (як наказує виробник) може влетіти в круглу суму.

Штамповані поздовжні важелі Форд Фокус пов’язані з підрамником 3-ма поперечними важелями через сайлент-блоки. Далі фото всієї конструкції вказавши певних частин для наочності.

Заміна сайлентблоков Задніх Важелів Форд Фокус 2

Елементи задньої підвіски Форд Фокус 2

 • 1 — сайлент-блок поздовжнього важеля
 • 5 — подовжній важіль
 • 3 — нижній фронтальний важіль
 • 4 — верхній важіль
 • 5 — амортизатор
 • 6 — пружина
 • 7 — підрамник
 • 8 — регулювальний болт (болт кріплення заднього нижнього важеля до підрамника)
 • 9 — стабілізатор поперечної стійкості
 • 10 — нижній задній важіль
 • 11 — гальмівний щит

Що залишається зробити нашому клієнтові задні важелі Форд Фокус 2 виготовлені з штампованої сталі з запресованими там сайлентблоками. Всього важелів 4 штуки, це поздовжній, верхній, нижній фронтальний і нижній задній важелі. Далі ретельно розповімо як хто важіль зняти окремо.

Заміна верхнього важеля Фокус

Підміна верхнього важеля задньої підвіски Форд Фокус проводиться при механічної деформації або зносі сайлентблоков (потріскані гума, відшарування і т.д.) Для зняття важеля нам стане в нагоді естакада або яма, стяжки для зняття задньої пружини і регульований упор під нижній важіль.

Знімаємо пружину за допомогою стяжок, знімаємо колесо, встановлюємо регульований упор або гідравлічний домкрат під нижній задній важіль в місці з’єднання його з поздовжнім важелем, і за допомогою упору піднімаємо важелі так, щоб задня підвіска зайняла положення «автомобіль на колесах».

Головкою «на 15» відвертаємо болт кріплення верхнього важеля до поздовжнього важеля. } Міф болт також зміцнює кронштейн гальмівного шланга. Головкою «на 15» відвертаємо болт кріплення верхнього важеля до підрамника.

Підчепивши викруткою, виводимо кінці важеля з кріплень і знімаємо важіль з автомобіля. Встановлюємо новий важіль в зворотному послідовності прогином вниз.

Заміна нижнього переднього важеля Фокус

Так само як і для якого призначена конструкція описаної вище нам необхідно буде зняти пружину, зняти колесо і підставити під нижній важіль регульований упор інакше кажучи гідравлічний домкрат в місці з’єднання його з поздовжнім важелем, і за допомогою упору піднімаємо важелі так, щоб задня підвіска зайняла становище «автомобіль на колесах». Чим все робимо на ямі або естакаді.

Потім ключем або головкою «на 15» відвертаємо болт кріплення важеля до поздовжнього важеля і виймаємо болт. Аналогічно відвертаємо болт кріплення важеля до підрамника і виймаємо болт. Підчепивши викруткою, виводимо кінці важеля з кріплень і знімаємо важіль. Фото для наочності додаються далі.

Читайте також:

Заміна Масла В Двигуні І Масляного Фільтри... Підміна масла в двигуні Підміна масла в двигуні Завод виробник радить підміняти масло в двигуні і масляний фільтр через 15 тис. Км пробігу як ще його називають Протягом року експлуатації (в залежності від терміну проекту, що настане раніше). При част...
Заміна Масла В АКПП Бмв Х3 Е83... бмв X3 Бмв X3. РЕМОНТ АКПП Запчастини в асортиментному наборі Чому ми? Наш підхід націлений на дуже ефективне використання бюджету на ремонт коробка автомат Бмв X3 Ф25 Е83: де то варто зробити ремонт будь-якого вузла або деталі і здорово зекономит...

заміна сайлентблоков задніх важелів форд фокус

Заміна сайлентблоков задніх важелів форд фокус. заміна важелів задньої підвіски фокус.

Заміна сайлентблоков Задніх Важелів Форд Фокус 2

Заміна сайлентблоков задньої підвіски форд фокус 2.

Заміна сайлентблоков Задніх Важелів Форд Фокус 2

Заміна сайлентблоков Задніх Важелів Форд Фокус 2

Встановлюємо новий важіль у зворотній послідовності. При цьому варто враховувати один важливий момент напис «FRONT» на важелі повинна бути спрямована в бік передньої частини автомобіля.

Заміна нижнього заднього важеля Фокус

В нижніх задніх важелях Форд Фокус виконані опорні чашки пружин. Верхні кінці пружин впираються в чашки підрамника. У чашках встановлені гумові прокладки. Як і в попередніх випадках нам потрібно буде знімати пружину, плюс відкручувати стабілізатор поперечної стійкості. Підставляємо під задній важіль упор (в місці з’єднання з поздовжнім важелем).

Задня підвіска має регулювання кутів сходження коліс, тому помічаємо положення ексцентрикової шайби щодо підрамника, щоб при збірці і установці нового важеля приблизно зберегти кути сходу-розвалу коліс Форд Фокус. Положення головки регулювального болта при цьому можна не помічати, тільки шайба щодо підрамника.

Заміна сайлентблоков Задніх Важелів Форд Фокус 2

Заміна сайлентблоков Задніх Важелів Форд Фокус 2

Заміна сайлентблоков Задніх Важелів Форд Фокус 2

Головкою «на 15» відвертаємо болт кріплення нижнього заднього важеля до поздовжнього важеля і виймаємо болт. Щоб можна було вийняти регулювальний болт після відвернення гайки, необхідно віджати засувку адсорбера системи уловлювання парів палива і відвести адсорбер від підрамника.

Заміна сайлентблоков Задніх Важелів Форд Фокус 2

Головкою або накидним ключем «на 18» відвертаємо гайку, утримуючи регулювальний болт від провертання ключем «на 19». Знімаємо ексцентрикову шайбу і виймаємо регулювальний болт. Болт має паз для фіксації шайби в певному положенні.

Заміна сайлентблоков Задніх Важелів Форд Фокус 2

Заміна сайлентблоков Задніх Важелів Форд Фокус 2

Знімаємо важіль з машини. Підчепивши викруткою, знімаємо з важеля гумовий буфер і встановлюємо його на новий важіль. Правда якщо буфер розбитий або має тріщини і розриви, його потрібно природно замінити.

Читайте також:

Заміна прокладки клапанної Кришки Шевроле Лачетті ... заміна прокладки клапанної кришки Шевроле Лачетті F16D3 How to replace valve cover gasket GM F16D3 творець: Oleg Zuyeff Розміщено: 15 Березня. 2017 р Переглянуто 30 983 Мені сподобалося: 166 Мені не сподобалося: 17 Chevrole Lacetti. підміна проклад...
Заміна Масла В Двигуні Рено Сандеро Степвей... Масло в двигун Рено Сандеро Степвей Масло в двигун Рено Сандеро Степвей Яке моторне масло варто лити в двигун Рено Сандеро обсяг 1.6 - питання є центром уваги для більшості водіїв. Фахівці відзначають, що для всіх моделей вживається одне і те ж прист...

Заміна сайлентблоков Задніх Важелів Форд Фокус 2

Встановлюємо важіль в зворотній послідовності, при цьому головка болта кріплення важеля до підрамника повинна бути спрямована в бік передньої частини автомобіля. А зроблена мітка на ексцентрикової шайбі повинна збігатися з міткою на підрамнику. Болт кріплення важеля до поздовжнього важеля і гайку ексцентрикового болта остаточно затягуємо запропонованими моментами тільки під навантаженням, в положенні «автомобіль на колесах».

Заміна важелів задньої підвіски форд фокус 2.

Після заміни цього важеля бажано відрегулювати схід-розвал задніх коліс.

Заміна поздовжнього важеля Фокус

В передній частині поздовжнього важеля Форд Фокус встановлений сайлент-блок, через який важіль закріплений двома болтами до кузова. До задньої частини важеля чотирма гвинтами кріпиться маточинний вузол заднього колеса. Заміна важеля потрібно при його деформації або зносі сайлентблоков.

Як і з іншими важелями роботи по заміні проводимо на ямі або естакаді (підйомнику) зі зняттям пружини, і колеса. Плюс необхідно підставити упор під нижній важіль. Без регульованого упору вийняти болти з вушок сайлентблоков буде проблематично.

Виймаємо з отворів поздовжнього важеля три утримувача проводів датчика швидкості обертання колеса і від’єднуємо колодку проводів від датчика швидкості обертання колеса.

Заміна сайлентблоков Задніх Важелів Форд Фокус 2

Заміна сайлентблоков Задніх Важелів Форд Фокус 2

Головкою «на 10» відвертаємо саморез кріплення упору оболонки троса гальма стоянки і виймаємо упор з отвору важеля.

Заміна сайлентблоков Задніх Важелів Форд Фокус 2

Заміна сайлентблоков Задніх Важелів Форд Фокус 2

Від’єднуємо нижній кінець амортизатора від поздовжнього важеля потім від’єднуємо від поздовжнього важеля поперечні важелі підвіски.

Знімаємо маточинний вузол потім головкою «на 15» відвертаємо два болти кріплення важеля до кузова і знімаємо подовжній важіль.

Заміна сайлентблоков Задніх Важелів Форд Фокус 2

Заміна сайлентблоков Задніх Важелів Форд Фокус 2

Встановлюємо новий поздовжній важіль в зворотній послідовності. Важливий момент — остаточно затягуємо нарізні сполучення в положенні «автомобіль на колесах» (під навантаженням), це дозволить продовжити життя сайлентблоками Форд Фокус.

Читайте також:

Заміна ременя ГРМ 8-Мі Клапанний 1.6l Мотор!... заміна ременя грм 8-ми клапанний 1.6l мотор! творець: сергей Цапюк Розміщено: 15 Червня. 2016 р Переглянуто: 155 534 Мені сподобалося: 549 Мені не сподобалося: 64 Відео звіт по підміні грм на 8ми клапанному моторі ВАЗ! Мітки распредвала, мітки коле...
Заміна Ланцюги ГРМ Без Розборки Двигуна (Класика)... заміна ланцюги ГРМ без розбирання двигуна (класика) творець: Ремонт автомобіля своїми руками Розміщено: 22 Березня. 2016 р Переглянуто 70 057 Мені сподобалося: 192 Мені не сподобалося: 63 Я в контакті. Я на drive2.ru. Теги youtube: #ланцюги # Чіпки...