Порядок підміни сайлентблоков задньої підвіски Форд Фокус 2.4

Порядок підміни сайлентблоков задньої підвіски Форд Фокус 3.5

Заміна сайлентблоков подовжній важіль Форд Фокус 2

Зараз будуть розглянуті порядок робіт по заміні сайлентблоков задньої підвіски на автомобілі Форд Фокус 3.5.

В обставинах наших доріг будь-яка підвіска легковика довго не ходить, особливо якщо вона незалежна, мультіричажная, із застосуванням багатьох частин.

Але і додатково необхідно підкреслити, що зазвичай препядствия з незалежної підвіскою нерідко зводяться до зносу гумотехнічних частин — сайлентблоков, втулок, демпферів, що мають відношення до витратних матеріалів тому передбачена їх підміна.

Часто на легкових автомобілях ззаду вживається залежна підвіска, яка має повністю просту конструкцію, і підміна зношених частин робиться у неї не особливо важко.

Однак, наприклад, на Форд Фокус 2.7 ззаду встановлена ​​незалежна підвіска важеля, і роботи по заміні сайлентблоков на даному автомобілі не такі вже й прості. Але і їх виконують самому в гаражних умовах.

Конструкція незалежної підвіски Форд Фокус 3.5 включає значну кількість частин, проте сайлентблоков там вживається всього два — на поздовжніх важелях.

Читайте також:

Заміна Масла В Коробці Шкода Октавія А5... Підміна робочої води в автоматі Skoda Octavia A5 Підміна робочої води в автоматі Skoda Octavia A5 Якщо бажаєте щоб Ваша Коробка автомат прослужила довго то потрібно поміняти масло кожні 60 000 км, а краще навіть 40 000км. Особливо переконався в необх...
Яке Масло В АКПП Форд Фокус 2... яке масло заливати в АКПП Форд Фокус 2 покоління яке масло заливати в АКПП Форд Фокус 3.2 покоління Вибір масла в АКПП автомобіля Форд Фокус 4 досить широкий і різноманітний на сьогодні. Мабуть, це не можна назвати яким володіють ігрові слоти, тому щ...

Однак щоб дістатися до їх, доведеться створювати практично повне розбирання підвіски.

причини заміни

Передумови, за якими робиться підміна сайлентблоков задньої підвіски у Форд Фокус 4 загальні для всіх незалежних підвісок:

 1. Виникнення стукотів при русі по нерівностях;
 2. Прискорене зношування задньої гуми;
 3. Відведення задньої частини авто при виконанні маневрів.

При виникненні даних симптомів, слід не затягувати з підміною сайлентблоков, так як задня підвіска постійно відчуває сильні навантаження, які при пошкоджених гумотехнічних елементах призводять до потреби в робочий варіант підміни всіх її частин.

Що необхідно підготувати для роботи?

Нашому клієнту залишається, що стане в нагоді для виконання робіт по заміні сайлентблоков задньої підвіски у Фокус 2.4, позначено нижче:

 • Гараж з оглядовою ямою;
 • Домкрати (неодмінно один — гідравлічний);
 • упори;
 • Набори ріжкових ключів, головок з воротка (обов’язкова наявність ключів 10, 11, 12, 13, 14, 17, 19, 21, 22), балонний ключ;
 • Пристосування для стяжки пружин;
 • WD-40;
 • Знімач (трехлапчатий);
 • Втулка для випрессовкі сайлентблоков;
 • Нові сайлентблоки.

Заміна сайлентблоков подовжній важіль Форд Фокус 2

Особливості заміни сайлентблоков

Особливістю сайлентблоков, що застосовуються на задній підвісці Фокус 5 є їх конструкція.

заміна сайленблоки на поздовжніх важелях / Mazda 3 BK зв’язатися зі мною wichengad@gmail.com

Гучні звуки. ОБЕРЕЖНО !!! Всім привіт, зараз міняємо сайленблоки на важкодоступних важелях, де потрібно.

Залізна складова його по суті є пластинку з 2-ма вушками, через які подовжній важіль кріпиться до корпусу авто.

Заміна сайлентблоков подовжній важіль Форд Фокус 2

Краї цієї платівки істотно виступають за кордону гумової складової сайлентблока, тому застосувати пристосування для випрессовкі-запрессовки звичайних сайлентблоков тут ви не зможете.

Заміна сайлентблоков подовжній важіль Форд Фокус 2

Для підміни сайлентблока користуйтеся звичайним трехлапчатим знімачем і втулкою.

Втулку зроблять з відрізка товстостінної труби з внутрішнім діаметром 35-40 мм.

Досить взяти відрізок довжиною 70 мм. Отвір що необхідно закрити.

Для цієї мети знадобиться товстостінна шайба, без отвору по центру, діаметр якої} {займається повинен відповідати зовнішньому діаметру труби.

Читайте також:

Форд Мондео 4 Не Відкривається Багажник... Ford Mondeo 4 не відкриває багажник Розмір токсирувальної площі, дошка блоку зборки Nissan Almera. Міський транспорт Пензенські маршрути, Іркутськ, продаж хотового повітря Mitsubishi pajero на холостому ходу, онлайн-каталог. pikaponline.ru. Мазераті ...
Огляд Ford Focus 2, На Що Дивитися При Покупці Фор... Огляд Ford Focus 2, що потрібно шукати при покупці Ford Focus. Смоли від Auto-Summer Автор: Авто Leto Опубліковано: 12 січня 2017 року Переглянуто: 96 325 Мені це сподобалось: 581 Мені не сподобалось: 175 Відвідайте наш веб-сайт. Підписатися в Подп...

Для зручності цю шайбу є варіант приварити до труби, зробивши подобу склянки, однак можна цього і навіть не робити, досить перед випрессовкі-запрессовкой приготовлену шайбу класти на відрізок труби.

Послідовність випрессовкі така: позитивний момент в тому, на сайлентблок ставитися втулка, при цьому виступає вушко входить всередину її.

Лапки знімача захоплюють краю важеля, гвинт знімача, який повинен упиратися в шайбу на втулці, потихеньку загортається і втулка видавлює сайлентблок.

Заміна сайлентблоков подовжній важіль Форд Фокус 2

Заміна сайлентблоков подовжній важіль Форд Фокус 2

Запресовування нового сайлентблока робиться точно також. Важливо лише, щоб довжина лапок і гвинта знімача була достатньою.

Або скористайтеся головний на 22 і акуратненько лупити тільки по внутрішній обоймі.

Заміна сайлентблоков подовжній важіль Форд Фокус 2

Зверніть увагу на те, щоб сайлентблок не втік дуже глибоко, інакше ви його вже звідти не вийміть.

Послідовність дій

Що ж знадобиться, якщо є що залишається зробити нашому клієнтові інструменти і пристосування, і додатково нові сайлентблоки, приступаємо до розбирання авто.

 1. Машина ставиться на оглядову яму і фіксується противідкотними упорами. Так як підвіска — незалежна, сайлентблоки змінюються по черзі, спочатку що, потім з іншого;
 2. Чи не знайомих, в якій потрібно виконується заміна, попускають кріплення колеса, потім авто піддомкрачувати і колесо на сто відсотків знімається;
 3. На пружину підвіски одягаються стяжки, і вона стягується. Принципово простежити за установкою стяжок, щоб виключити можливість зіскакування.
 4. Гідравлічний домкрат підставляється під задню ступицю, і вона кілька видомкрачівается. Робиться це щоб була можливість вивернути болти кріплення важелів і амортизатора.
 5. Відкручуються болти кріплення нижнього і верхнього поперечних важелів, крім того болт кріплення амортизатора. Після викручування і вилучення всіх болтів домкрат забирається. Вилучивши з отвору болт кріплення нижнього важеля, він рухається вниз, що дозволяє витягти пружину.
 6. Далі відгинається гачок фіксації троса ручного гальма. Також необхідно відкрутити болт кріплення проводки Abs. Потім буде потрібно зняти з маточини супорт гальмівний бухгалтерської системи, навіщо откручиваются два болта його кріплення.
 7. Окручіваются два болти кріплення поздовжнього важеля, і він разом з маточиною знімається з авто.
 8. Далі робиться випресування-запрессовка сайлентблока за допомогою знімача з втулкою.
 9. Збірка одного боку підвіски робиться в зворотному послідовності.

Заміна сайлентблока поздовжнього важеля форд фокус 2.

Заміна сайлентблоков подовжній важіль Форд Фокус 2

Свого часу виконання підміни слід також вивчити стан всіх частин підвіски, і при виявленні будь-найменшого ушкодження, краще відразу зробити підміну даного елемента.

Операція по заміні другого сайлентблока робиться ідентично названої вище.

Читайте також:

Заміна Гальмівний Рідини І Прокачування Тормозов... заміна гальмівної рідини і прокачування гальм творець: світ матізов Розміщено: 28 Березня. 2015 р Переглянуто: 353 217 Мені сподобалося: 3.5 441 Мені не сподобалося: 180 підміна гальмівний води і прокачування гальм Матіз в наступному ролику від Сві...
Правда Про Ford Focus 2. Мій Досвід На Супердальні... Правда про Ford Focus 2. Мій досвід на супер-далекі поїздки. Ford Focus 2. Автор: castorweb Опубліковано: 12 червня 2016 року Переглянуто: 64 307 Мені сподобалось: 362 Мені не сподобалось: 35 Ford Focus 2. 1.6TDCI. мій досвід на довгих поїздок по 1...