підміна ременя грм на chevrolet Круз 1 6 самостійно

підміна ременя грм на chevrolet Круз 1 6 самотужки

Заміна ременя ГРМ Шевроле Круз 1.6

Заміна ременя ГРМ Шевроле Круз 1.6

Ознакою несправності вам більше сподобаються: чути стукіт при працюючому двигуні, движок троїть і дуже димить. Можливі причини: ослаблений ремінь приводу ГРМ, приводний ремінь пошкоджений як ще його називають дуже зношений. Інструмент: набір ключів гайкових, набір головок, набір викруток з різними насадками.

Примітка: роботи по зняттю ременя приводу ГРМ, найкращим чином створювати на оглядовій ямі або підйомнику. 1. Зніміть ремінь приводу додаткових агрегатів.

2. Зніміть повітряний фільтр укупі з корпусом. 3. Зніміть з машини переднє колесо з правого боку.

Читайте також:

Заміна Гальмівний Рідини І Прокачування Тормозов... заміна гальмівної рідини і прокачування гальм творець: світ матізов Розміщено: 28 Березня. 2015 р Переглянуто: 353 217 Мені сподобалося: 3.5 441 Мені не сподобалося: 180 підміна гальмівний води і прокачування гальм Матіз в наступному ролику від Сві...
Hyundai Elantra Заміна ГРМ І маслос’емного к... Hyundai Elantra заміна ГРМ і маслос'емних ковпачків. творець: Євген Борисенко Розміщено 5 Березня. 2016 р Переглянуто: 13 818 Мені сподобалося: 27 Мені не сподобалося: 8 В нашу фірму приїхав автомобіль на ремонт Хенде Elantra 2004 року для підміни ...

4. Поршень першого циліндра виставте в верхню мертву точку. 5.

Виверніть і дістаньте болт, яким кріпиться шків коленвала. 6. Зніміть шків коленвала з мотора. Примітка: болт, яким кріпиться шків до коленвалу, затягнуть з величезним затягує моментом.

Тому перш ніж його відкручувати, слід добре зафіксувати колінвал. Щоб не допустити його провертання, для цієї мети потрібно включити п’яту передачу і по повній програмі видавити гальмівну педаль (тут повинен посприяти черговий учасник даного процесу). 7.

Під движок встановіть міцну опору, таким чином, щоб вона тримала на собі движок. 8. Виверніть і дістаньте два болта, якими кріпиться кронштейн фронтальної правої подвесочной опори мотора, до крила машини, потім відкрутіть і дістаньте гайку, зайнятий} кріпиться кронштейн. 9.

Виверніть і дістаньте три болта, якими кріпиться права подвесочного опора двигуна до кронштейну, що знаходиться на движку. 10. Зніміть подвесочную опору з правого боку агрегату авто. 11. Виверніть і дістаньте три болта, якими кріпиться верхня захисна кришка приводного ременя газорозподільного механізму.

заміна ременя ГРМ Chevrolet Cruze 1.6i 2009г.в.

Докладний опис заміни ременя ГРМ і роликів двигуна внутрішнього згоряння 1.6 Chevrolet Cruze. Дякую за допомогу в.

12. Дістати шланг Гура з фіксаторів, розміщених верхній кришці ременя приводу ГРМ і відвести його в сторону. 13. Зняти верхню кришку, що захищає приводний ремінь ГРМ, для цього треба докласти до неї зусилля спрямоване вгору. 14.

Читайте також:

Як Виставити Мітки ГРМ На ВАЗ 2112... Підміна ременя ГРМ на автомобілі ВАЗ 2112 на дому Підміна ременя ГРМ на автомобілі ВАЗ 2112 в кустарних умовах обрив ременя газорозподільного механізму (ГРМ) 16-клапанного мотора ВАЗ 2112 призводить до загину клапанів. Результат - дорогий ремонт мото...
Часткова Або Повна Заміна Масла В АКПП... Особливості працездатною}} версії і часткової підміни масла в АКПП Особливості робочий варіант і часткової підміни масла в АКПП Автоматична коробка перемикання передач, так само як і будь-який механізм в автомобілі, просить дбайливого догляду і копіт...

Викриття і дістаньте три болта, якими кріпиться нижня захисна кришка ременя приводу ГРМ, і зніміть її. 15. Злегка відпустіть три болта, якими кріпиться насос охолоджуючої рідини. 16. Провертати корпус насоса охолодження в сторону проти годинникової стрілки, до моменту поки ремінь газорозподільного механізму не ослабне. 17.

Зніміть приводний ремінь ГРМ з машини. 18. Зніміть натяжна ролик ременя приводу газорозподільного механізму. Для цього слід викрутити і дістати три болта, якими кріпиться кронштейн до двигуна автомобіля.

19. Зніміть ролик, натягує приводний ремінь ГРМ з двигуна автомашини. 20.

Виконати установку ролика, який натягує ремінь приводу ГРМ в зворотному порядку. 21. Проконтролювати, чи відповідають всі мітки на розподіл і КОЛІНВАЛИ. 22. Монтувати приводний ремінь ГРМ на шків коленвала.

Потягнути за провідну гілку ременя і надіти її на шківи розподільних валів. Натягнути задню частину ременя приводу ГРМ на шків насоса перекачує охолоджуючу рідину і помістити його за ролик натяжителя. 23.

відрегулювати натяг ременя приводу газорозподільного механізму. Щоб це зробити провертайте насос який перекачує охолоджуючу рідину в сторону по годинникової стрілки, P паралельно перевіряючи натяжку по мітках ролика натяжки. Внаслідок чого мітка на натяжній ролику повинна зміщуватися в бік проти годинникової стрілки та фіксованого мітки на кронштейні ролика. Правильно натягнутим ремінь вважається тоді, коли мітки співпадуть. У такому положенні слід закріпити насос рідини для охолодження.

24. Після цього вверніть в хвостовик колінчастого вала болт, який кріпить його шків. 25.

Поверніть коленвал, за болт, який кріпить шків, на два оберти. Переконайтеся в збігу міток коленвала і распредвала. У разі якщо не збіглися мітки, слід повторити установку ременя приводу газорозподільного механізму. 26.

Слід переконатися в тому, що охолоджуюча рідина з-під корпусу насоса не випливає. Якщо ж є патьоки, слід виконати заміну кільця ущільнювача корпус насоса. 27.

Читайте також:

Заміна Масла В АКПП Сузукі Гранд Вітара... Як поміняти масло в коробці Коробка автомат Suzuki Grand Vitara Як поміняти масло в коробці Коробка автомат Suzuki Grand Vitara Заміна масла в коробці передач Сузукі Гранд Вітара найчастіше свзана з ремонтом самої АКПП, або воно замінюється на нове в...
Яке Масло Краще Заливати У Шевроле Лачетті... Яку мастило звичайно залити в движок Шевроле Яку мастило є варіант залити в движок Шевроле Автомобіль Shevrole Lachetti Володарі автомобілів Chevrolet Лачетті нерідко задаються питанням: яке масло краще заливати в її движок. Адже далеко не кожна мо...