Підміна ременя ГРМ на Пріорі

Підміна ременя ГРМ на Пріорі

Ремінь ГРМ призначений для приведення в дію газорозподільного механізму двигуна, передаючи до нього крутний момент від шківа колінчастого вала. На противагу 8-клапанних моторів, 16-клапанники обладнані 2-ма розподільними валами, кожний з яких має свою приводную шестерню.

З огляду на зміни конструкції приводу ГРМ, ремінь має величезну довжину, і проходить не тільки через ролик натяжителя і шестерню водяного насоса, але зате через додатковий опорний ролик.

несправності ременя

Так само як і будь-якого іншого автомобіля з ремінним приводом ГРМ, ремінь Пріори має наступні несправності:

Розтріскування і розшарування робочої поверхні ременя ГРМ є наслідком:

  • довготривалої експлуатації;
  • частих перепадів температур;
  • попадання туди масла або тосола;
  • порушення роботи водяного насоса (Помпи);
  • несправністю натяжної як ще його називають опорного роликів.

Ці ж причини, також некоректна регулювання натягу будуть передумовою деформації ременя і його обриву.

Навіщо міняти ремінь

Якщо вчасно не побачити проблеми, і навіть не поміняти ремінь з роликами, обрив не примусить себе довго чекати. Якщо це трапиться, врятувати движок допоможе тільки повний ремонт. У 90% випадків обриву ременя ГРМ на 16-клапанному двигуні Пріори, клапана приходять в непридатність (гнуться), з цієї причини пошкоджується і головка блоку циліндрів зі своїм клапанним механізмом. Більш того постраждати може і помпа.

Помітивши найменші пошкодження ременя, його потрібно терміново міняти.

Із заводу 16 клапанні Пріори йдуть з посиленими ременями ГРМ виробництва контори «Gates», яка гарантує 100 тис. Км безпечного пробігу. Але беручи до уваги наші умови експлуатації, особливо в прохолодних регіонах, в добавок ймовірні проблеми в роботах водяного насоса, роликів, підміну рекомендується створювати не рідше, ніж через 50 тис. км пробігу.

Поміняти ремінь ГРМ на 16-клапанних двигунах Лада Пріора потрібно в комплекті з натяжним і опорним роликом.

вартість

Читайте також:

Заміна Лобового Скло Автомобіля На Клею... заміна лобового скло автомобіля на клею творець: Бізнес з нуля Розміщено: 28 Квітня. 2015 р Переглянуто 91 554 Мені сподобалося: 515 Мені не сподобалося: 72 ВІДЕОінструкція по підміні лобового скло автомобіля. Приклад підміни на Kia Cherato виконан...
Заміна Стійкий Переднього Стабілізатора... заміна стійок переднього стабілізатора творець: Мій Лачетті Розміщене: 1 дек. 2017 р Переглянуто: 5 678 Мені сподобалося: 122 Мені не сподобалося: одному підміна стійок фронтального стабілізатора на Chevrolet Лачетті. Як знайти зношену стійку стабі...

Сам ремінь ГРМ на Пріору в наших магазинах купують в ціновому плані від 1000 рублів залежно від виробника. Ціна комплекту (ремень2 ролика) варіюється від 5 до 3,5 тис. Руб. Робота по заміні на станції техобслуговування обійдеться від 800 до 1200 рублів.

Якщо у вас немає ні найменшого бажання витрачатися для оплати роботи на 100, ремінь і ролики звичайно поміняти самостійно. Для цієї мети вам не потрібно ніяких особливих здібностей і інструментів. На жаль спочатку давайте визначимося вибираючи запчастин. Нижче наведено таблицю, коли вказані російського} автопрому і каталожні номери унікальних і найкращих подібних їм комплектів ГРМ на шестнадцатіклапанний движок Лада Пріора.

заміна ременя грм на Пріорі! Мітки грм ВАЗ 2170, 2171,2172!

Як зняти, розібрати і зібрати стартер на Пріорі! обрив ременя грм лада.

Використовувати запчастини сумнівної якості або невідомих виробників небажано.

заміна ременя своїми руками

  • ключ-шестигранник на 5;
  • накидний ключ або головка з тріскачкою на 15;
  • головка на 17 або ключ;
  • спеціальний ключ для обертання натяжної ролика;
  • шліцьова викрутка.

1.Располагаем автомобіль на рівній поверхні.

2.Поднімаем капот, відключаємо масу, знімаємо захисну кришку двигуна.

3.Шестігранніком відкручуємо 6 гвинтів, які фіксують кришку ременя приводу ГРМ.

4.Отключаем датчик коленвала, роз’єднавши на ньому роз’єм.

5.Проверяем, чи збігаються мітки на шестернях распредвалов. Вони повинні збігатися з трикутними висічками на верхній частині кожуха приводу ГРМ.

6. Якщо вони збігаються, перевіряємо мітки на зубчатки маховика. Для цього у верхній частині маховика (під термостатом) витягаємо гумову заглушку. Під нею буде видно вінець маховика з міткою, яка повинна співпасти з трикутної висічкою зліва.

Заміна ременя ГРМ Пріора 16 Клапанів Відео

7. Для більшої переконливості в правильному регулюванні газорозподільних фаз потрібно перевірити і стан мітки на шківі колінчастого вала.

8. Для цього послаблюємо натягувач ременя генератора. Фіксуємо маховик в тому положенні, в якому він знаходиться, вставивши між його зубів викрутку в отвір, де розташовувалася гумова заглушка.

9.Ключом (головкою або накидним) на 17 відкручуємо болт, що фіксує шків генератора. Знімаємо шків і відкладаємо, а болт загортаємо назад.

Читайте також:

Заміна Термостата Passat B5 заміна термостата passat b5 творець: Dmitriy Granenkov Розміщено: 6 лист. 2017 р Переглянуто: 17, 177 Мені сподобалося: 144 Мені не сподобалося: 9 Міняємо термостат (автомобіль passat b5) Легкий метод))) Теги youtube: # термостат # пассатб5 # Кіпіт...
Заміна Салонного Фільтри Шкода Октавія А7... заміна салонного фільтра Шкода Октавія А7 творець: Микола Панкевич Розміщено: 12 Жовтня. 2017 р Переглянуто: 13 737 Мені сподобалося: 92 Мені не сподобалося: 17 Номер за каталогом: CUK26009 MANN 493рМіняйте самі, ніяких складнощів в цьому питанні н...

Заміна ременя ГРМ Пріора 16 Клапанів Відео

10.Под шкивом знаходиться шестерня клонували, на якій є мітка, вона повинна збігтися з міткою на бічній кришці масляного насоса.

Заміна ременя ГРМ Пріора 16 Клапанів Відео

11.Якщо мітки не збігаються, потрібно вимкнути в автомобілі передачу, зафіксувавши його стоянковим гальмом, і ключем на 17, накинутим на болт шківа генератора, обережно провертати коленвал до збігу всіх міток. Коли мітки співпадуть, значить, поршень 1-го циліндра знаходиться у верхній мертвій точці. Тепер можна знімати старий ремінь.

12.Ключом на 15 відкручуємо болт кріплення натяжної ролика, а спеціальним натяжним ключем провертає його проти годинникової стрілки. Якщо планується і заміна роликів, демонтуємо його, а після і опорний ролик.

Заміна ременя ГРМ Пріора 16 Клапанів Відео

13.Снімаем старий ремінь ГРМ.

14.Устанавліваем нові ролики.

15.Новий ремінь надягаємо на шків коленвала, шестерню помпи і на шестерні распредвалов.

16.Надежно зафіксувавши опорний ролик, натягуємо ремінь за допомогою ролика натяжителя, обертаючи його за годинниковою стрілкою. Якщо немає спеціального інструменту для вимірювання натягу, перевірте його, взявшись пальцями за ремінь посередині, і поверніть його площину горизонтально. Нормально натягнутий ремінь зусиллями пальців можна провернути не більше ніж на 90 градусів.

Заміна ременя грм лада пріора 16 клапанів.

17.Винімаем викрутку, якою фіксувався маховик.

18.Проворачіваем колінвал на 2 повних обороту, після чого звіряємо положення міток на шестернях распредвалов і на маховику. Якщо вони збігаються, виробляємо монтаж в зворотному порядку.

підсумок роботи

Після завершення монтажу запустіть двигун, і прислухайтеся до його роботі. При нормальному натягу ременя ніяких сторонніх звуків бути не повинно. Якщо ремінь для перенесення натягнутий, можливий гул або свист натяжної ролика. В цьому випадку його потрібно відпустити, провернув проти годинникової стрілки.

Читайте також:

Заміна Масла В АКПП Фрілендер 2 Дизель... Підміна масла в АКПП Ленд Ровер Фрілендер 2.7 Підміна масла в АКПП Ленд Ровер Фрілендер 2 ЗАСТЕРЕЖЕННЯ: Будьте обережні при зливі масла, так як масло може бути дуже гарячим. Переконайтеся в такому, що селектор АКПП передач знаходиться в положенні '...
Заміна Ременя Грм 124 Двигун 4.6 Заміна тимчасової ременя Не згинайте і не скручуйте ремінь! Після виймання ременя, не рухайте і не розподіліть важелі, щоб уникнути пошкодження внутрішніх деталей двигуна внаслідок втручання клапанів на коронку поршня! Перед тим як встановити рем...