Міняємо ремінь генератора на Лада Гранта з кондиціонером самі

Міняємо ремінь генератора на Лада Гранта з кондиціонером самі

Ремінь генератора знаходиться в усякому сучасному автомобілі. Він являє собою особливу деталь машини, яка передає обертання колінчастого вала на генераторний вал. І тому робиться електронна енергія, доступна в електронній мережі тс.

Огляд старого ременя

Завод-виробник рекомендує проводити перевірку стану ременя генератора кожні п’ятнадцять тисяч кілометрів пробігу. А кожні 30 тисяч потрібно поміняти ремінь, коли його вид стовідсотково вас влаштовує.

Що все-таки стосується позаштатних випадків підміни ременя генератора, то вони відбуваються тоді, коли ви провели його огляд, і побачили пошкодження по.

Заміна ременя Генератора На Грант З Кондиціонером
Заміна ременя Генератора На Грант З Кондиціонером

Заміна ременя Генератора На Грант З Кондиціонером
Заміна ременя Генератора На Грант З Кондиціонером

Серед основних видів ушкоджень виділяють потертості, тріщини, відшарування гуми від бази, виконаної з тканини і т.д..Еслі ремінь має хоч якісь недоліки, то це означає про те його підміни.

Процес заміни ременя генератора

 • ключ «на 8»,
 • ключ «на 10»,
 • ключ «на 13»
 • ключ «на 18»,
 • балонний ключ для демонтажу колеса,
 • і додатково спеціального пристосування, каталожний номер якого виглядає, як 67.7834-9703. За великим рахунком, якщо цього механізму у вас немає, то можна обійтися і без нього. На жаль збільшується можливість пошкодження ременя.

Якщо ви готуєтеся поміняти ремінь генератора на версії з кондиціонером, то подбайте що, щоб у вас під руками були нашому клієнтові залишається перераховані вище інструменти.

Ремінь генератора з заводу на Гранту c кондиціонером встановлений Gates MICRO-V 6PK995.

 1. Ключем «на 13», яким послаблюємо гайку.
 2. Зараз вам допоможе ключ «на 10», яким регулювальний болт відкручується.
 3. Далі потрібно провести зрушення генератора і поміняти його ремінь. З цією метою акуратненько зрушуємо генератор в сторону до движку.
 4. Таким чином, ми відкриваємо можливість по майбутню роботу, яка полягає в відкручування фронтального правого колеса. Воно буде стовідсотково демонтовано з автомобіля.
 5. Такі дії бувають виконані і з відповідним підкрилки. Зараз вже є варіант вільно зняти старий ремінь генератора, замінивши його новим.

Особливості на версії з кондиціонером

Читайте також:

Заміна Задніх Гальмівних Колодок Форд Фокус 3... Ремонт і сервіс автомобілів Ремонт і сервіс автомобілів Ремонт і технічне обслуговування автомобілів своїми руками Підміна гальмівних колодок задніх коліс Форд Фокус 3.2 своїми рукамівідео Як поміняти задні колодки на форд фокус 4. Як поміняти задні...
Заміна ременя ГРМ Опель Астра J A16xer... Звичайна підміна ременя ГРМ на Опель Astra H 1, 6 Z16XER Звичайна підміна ременя ГРМ на Опель Astra H 1,6 Z16XER Зрештою то мій старий знайомий поміняв свій професіоналізм заіржавіли відро на звичайний автомобіль і відразу приїхав в нашу компанію на ...

Що все-таки стосується особливостей, які характеризують роботи на автомобілі з кондиціонером, то вони знаходяться. Ми говоримо про те, що спочатку доведеться змочити болти кріплення подушки мотора і кронштейна. Досить буде стандартної консистенції WD40. Час дії консистенції складе близько чверті години. Після чого можна акуратно відкрутити гайку кронштейна.

Заміна ременя генератора на калині з кондиціонером

заміна ременя приводу генератора на калині з кондиціонером. Перепрошую за якість, знімав на фотоапарат.

Беремо домкрат, який підставляємо під праву передню частину автомобіля. «Балон» ключем послаблюємо гайки, після чого відкручуємо переднє праве колесо, з повним його демонтажем. Знову опускаємо автомобіль, відкручуючи натяжна ролик. Тепер ми можемо відігнути ремінь і відкрутити болти, які і фіксують подушку.

Заміна ременя генератора на грант з кондиціонером.

Говорячи про зрушуванні подушки, потрібно враховувати, що автомобіль повинен бути опущений максимально акуратно, щоб він почав лише трохи вивішуватися. Після цього подушка відсувається в напрямку до силового агрегату. Достатньо буде лише невеликого зусилля, щоб ремінь генератора повністю відкрився нашому погляду, і ми змогли його зняти, провівши після цього установку нового ременя.

І, звичайно ж, не забудьте встановити колесо на своє місце. Для цього автомобіль потрібно підняти на домкраті, таким чином, щоб опустити мотор. Намагайтеся контролювати положення подушки, а також ременя генератора. Після цього повинні бути встановлені болти подушки, і закручені до свого максимуму. Це ж стосується гайки фіксації кронштейна. І лише після цього можна надіти колесо, а автомобіль опустити на все «свої чотири».

Особливості на версії без кондиціонера

Заміна ременя генератора в звичайній версії набагато простіше, деякі Грантоводи змінюють ремінь не знімаючи коліс і не піднімаючи автомобіль на домкраті.

Особливості натягу ременя на Лада Гранта

Спочатку повинен бути встановлений кронштейн і надітий ремінь на шків колінчастого вала зі шківом генератора. Далі відповідним ключем накидного типу фіксуємо на шестигранник регулювальної шпильки пристрої для натягу.

Утримуючи шпильку ключем, потрібно трохи послабити затягування контргайки, і обертати регулювальну шпильку у напрямку проти годинникової стрілки. У цей момент натяжна ролик буде трохи сильніше натискати на верхню гілку ременя, що натягне його.

Натягуємо ремінь, одночасно затягнувши контргайку шпильки. Якщо зусилля становить 10 кг / с, то ремінь повинен прогинатися на десять міліметрів.

Враховуйте і те, що після недовгої експлуатації ременя, його потрібно підтягнути, так як присутній фактор природного провисання.

додаткові поради

Після демонтажу старого ременя і перед установкою нового, порівняйте ці два ременя, щоб переконатися в їх ідентичності.

Бували випадки, що, навіть при збігу каталожних номерів, ремені були абсолютно різними. А від цього залежить працездатність автомобіля і тривалість його служби.

Читайте також:

Заміна Сайлентблок переднього Важелів... заміна сайлентблоков передніх важелів творець: Andrey Ilnickiy Розміщено: 22 Серпня. 2016 р Переглянуто 78 029 Мені сподобалося: 123 Мені не сподобалося: 33 підміна сайлентблоков фронтальних важелів Опель Вектра Aсайлентблок важеля передньої підвіс...
Заміна Ременя Грм Тойота Камрі V6... 4.6 Заміна тимчасової ременя Не згинайте і не скручуйте ремінь! Після виймання ременя, не рухайте і не розподіліть важелі, щоб уникнути пошкодження внутрішніх деталей двигуна внаслідок втручання клапанів на коронку поршня! Перед тим як встановити рем...

Після заміни ременя потрібно завести мотор, і дати максимальний рівень навантаження на електричну мережу авто. Для цього потрібно включити дальнє світло, фари, опалювальні прилади. У цей час активно «подгазовивать». Якщо присутній свист, то це говорить про необхідність підтягнути ремінь, так як він провисає.

Види ременів генератора

Як правило, ремені бувають декількох основних видів.

Клиноподібний ремінь. В першу чергу, ми говоримо про моделі клиноподібної форми, які мають обриси трапеції. Вони здатні передавати підвищені зусилля, а також працювати в умовах перевантаження.

Заміна ременя Генератора На Грант З Кондиціонером

Характерним для таких ременів можна вважати те, що вони не орієнтовані на зворотний перегин, так що для передачі обертання від колінчастого вала можна застосовувати не більше ніж до двох приладів.

поліклинові ремінь.

Заміна ременя Генератора На Грант З Кондиціонером

Далі слід поліклинові ремінь, форма якого схожа з парою склеєних клиновидних ременів.

Зубчасті ремені. І, звичайно ж, бувають зубчасті ремені, які на своїй внутрішній стороні розташовують поперечними канавками.

Заміна ременя Генератора На Грант З Кондиціонером

Ключовою характеристикою такого ременя потрібно вважати те, що він має в своєму розпорядженні максимальною точністю передачі обертання, так що саме цей ремінь застосовується для забезпечення роботи ГРМ.

Що ж до варіанту ременя генератора для Лада Гранта з кондиціонером, то по його заміні присутні деякі зауваження, які ми описували вище.

Читайте також:

Заміна Задніх Гальмівних Колодок Кіа Ріо 3... Міняємо гальмівні колодки на Кіа Ріо Міняємо гальмівні колодки на Кіа Ріо Щоб автомобіль в ході власної експлуатації залишався надійним і безпечним, потрібно проводити його технічне обслуговування з періодичністю, встановленої виробником. Підміна гал...
Унікальна Заміна Пильовиків Шрусов.Mp4... унікальна заміна пильовиків шрусов.mp4 творець: deviceauto Розміщено 5 Березня. 2012 р Переглянуто 569 998 Мені сподобалося 1 051 Мені не сподобалося: 115 Ви можете дізнатися унікальний пристрій для підміни пильовика ШРУСа без зняття шруса. Унікаль...