Renault Scenic Rattle Бортюжор Grandiose TO. Заміна передніх та задніх дисків та колодок

Я почну писати про найгірших ТО в своєму житті, який я так довго відклав. Час наближається до свята, в який я збираюся піти на мій ритл. І оскільки знос багатьох частин так чи іншим чином впливає на безпеку руху, то вже неможливо витягнути кота за те, що вона зазвичай витягує!

Наступним кроком є ​​заміна гальмівних дисків у колі з подушками.

Для обслуговування гальм і коліс було придбано:
передні гальма диски АТС № 24.0124-0158.1,
заднє гальмо з вбудованим підшипником коліс і ABS датчиком кільця ATE № 24.0110-0325.2 (не було ніяких передумов для заміни заднього підшипника, але вирішило не забути голову їх натисканням та взяти готовий варіант)
колодки все DELPHI, переднє число LP2252, заднє число LP565,
Фронтальні підшипники OPTIMAL з кільцевим датчиком ABS 701 978

Фронтовий вузол вирішив змінити, тому що майже перед тим, як всі замінити довгими поворотами ліворуч, праворуч, з завантаженого колеса почали чути характерний гул. Я вирішив замінити пару.

Заміна заднього диска та прокладки була зроблена незалежно від фотоспостереження
один юрист

Читайте також:

Заміна Передніх Гальмівних Колодок Мерседес Вито 6... Заміна передніх гальмівних колодок для Mercedes 638 Тільки використання запасних частин оригінального або фірмового (наприклад, ATE) може гарантувати збереження необхідної гальмівної відстані, термін служби цих деталей і відсутність скрипів. Pad-підк...
Рено Дастер Заміна Масла В Коробці Акпп... Як замінити масло в коробці передач Renault Duster Зміи масло в коробці передач Renault Duster найчастіш пов'язана з ремонт самой автоматичної коробки передач, або вона замінюється Новіта під години роботи, щоб избежать витків мастей, оскількі ее нуж...

Він зробив практично такий же самий, як і підручник (тобто фотографії), але опустив деякі нюанси: заміна мастила в напрямних пальцях супорта через цілісність гумових пил і злегка грунтова мастило на самих пальцях, шалено шліфувавшись майже до блиску самих супорта (у планах дати їм піскоструминне та порошкове покриття)

Згідно з повідомленням, все просто, навіть школяреві впораються. Наявність інструменту є обов’язковим. Ключ автомобіля на 15 успішно був замінений ключом для 16.

Замена передних тормозных дисков и колодок Ренo сценик3/replacing front brake discs and brake pads

Replacing front brake discs and brake pads with renault grand scenic 3 Заменил передние тормозные диски и тормозные .

Замена передних колодок Рено Сценик / Renault Scenic

Замена передних колодок Рено Сценик / Renault Scenic В этом видео мы будем менять .

Інший купив енергійний газовий очисник. Правильна річ: вона буде мити як іржа, так і бруд.

У мене не було особливого. пристрої для вирощування заднього гальмівного циліндра. Використовується круглогрубці (здається так зване) з тонкими носиками, я називаю їх platypuses). ВАЖЛИВО! Задній гальмівний циліндр повинен бути повернутий за годинниковою стрілкою і одночасно нагріватися. Утконосікі приходять в належний час.

Для очищення від бруду та пилу використовують зимові щітки для снігу, які в машині катаються зимою)

Читайте також:

Рено Сандеро (2011) — Думка Реального Власни... Renault Sandero (2011). Думка справжньої власниці Автор: FoxHunter Опубліковано: 22 лютого 2015 року Переглянуто 61 282 Мені сподобалось: 231 Мені не сподобалися: 87 Подписатися на канал Винокур В.К. Vinokur youtube Винокур твіттер Цей канал віднос...
Как Поменять Салонный Фильтр На Рено Флюенс... Смена фильтра салона Рено Флюенс Наверное задумываются, что выполнить смену фильтра салона Флюенс самостоятельно трудно. Чтоб совладать с таковой задачей, нужно лишнее время и сил. Придется разобрать чуть не половину салона, до того как добраться до ...

При вийманні задніх блоків з’ясувався джем пилона гальмівного циліндра. Як би циліндр крутиться вздовж осі, але антра залишається на місці. Хороша доза гальмівного пилососа і WD-шки, удосконалена з парою силіконових жирів, фіксує речовину. Коли циліндр був закручений, антрі був витиснутий і більше не крутився.

У вищезгаданому фоторепорті були використані оригінальні диски Renault, які йшли без дурного штекера. Я не пам’ятаю, чи був горіх ступі. Я думаю це було. В комплекті з ATE-дисками в коробці були нові гайки та вилки. Оскільки колишні шпильки не хотіли залишити диск, вони пробивали їх за допомогою викрутки. Тому, щоб знову їх поставити, я думаю, що не було б бажання. Нові пробки забиті через дошку. Спочатку він бив мене маленьким молотком. Як на підлозі пальми! Потім він взяв звичайний молоток і штепсельні вилки на місце.

Заміна фронтального хабабу вирішила довірити хлопців до СТО, оскільки у мене немає ні бажання, ні можливості виштовхнути їх з вузлів. Після заміни цих ще демонтованих та передніх тормозних дисків з взуттям, тоді при монтажі до купівлі старі запасні частини з новими були також махнуті. Майже вільний. За 300 рублів плюс на роботу. Хоча ідея роботи в зворотному порядку не повинна бути дорожчою. Вони не беруть гроші від мене під час постановки вбитих дисків? Ну, нехай це залишатиметься на совісті хлопців з СРТ. І я не жадібний)

А оскільки я в СТО, я вирішив змінити гальмівну рідину та антифризи до купи. І тоді я керувався двома роками, і я не знаю, що там для мене.

Антифриз був французьким жовтим, до речі, в першу зиму кілька разів заморожувався при сильних водянках. Вперше в.35 років я майже перегріла двигун. Я повинен був зачекати, доки розігрітий двигун не розродиться. Через кілька днів рівень ОЛ трохи знижувався, і я виливали в тарі зі концентрату з пішлира. Проблема з заморожуванням пішла.

Нова рідина.37

Дякую за увагу, ті, хто читав чи не читав!

Читайте також:

Заміна Передніх Амортизаторів Ваз... заміна передніх амортизаторів ВАЗ творець: Зроблено в Гаражі Розміщено: 3 сент. 2014 р Переглянуто: 274 659 Мені сподобалося 3 052 Мені не сподобалося: 107 На предмет реклами і співпраці звертайтеся:migpromotion@gmail.com і - Машину розгойдується н...
Заміна Передніх Амортизаторів на ВАЗ 2101-Ваз 2107... заміна передніх амортизаторів на ВАЗ 2101-ВАЗ 2107 творець: Олексій Романов Розміщено: 19 Березня. 2015 р Переглянуто 41 199 Мені сподобалося: 153 Мені не сподобалося: 35 Хочеш в деталях з'ясувати про те як поміняти фронтальні ресори на ВАЗ 2101-ВА...