Заміна паливного фільтра в бензині та дизельному двигуні Меган 3

Автомобілі, як і людина, повинні харчуватися чистою їжею, тільки в разі автомобіля їжа. це нафтовий паливо. Багато власників автомобілів Renault Megan 3 часто турбуються про стан паливного фільтра, незалежно від того, який двигун автомобіль обладнаний. У цій статті ми поговоримо про паливні елементи різних типів двигунів Renault Megan.

Вибір необхідного елемента

Для дизельних моделей Megan 3 існує великий вибір виробників паливних фільтрів. Як правило, рекомендується придбання фірмових деталей, щоб не створювати непотрібні проблеми в майбутньому для вашого вихованця.

Заміна Паливного Фільтра Рено Лагуна 1 Бензин

Що стосується бензинових двигунів, тут все набагато складніше, оскільки виробник створив очищувальний елемент у зборі з насосом. Ця частина купується тільки у офіційних дилерів, а її заміна на кожні 120 000 км пробігу.

Запасний варіант для дизельного двигуна

Перш за все, машину потрібно підняти на роз’єм, потім, щоб знімати правильне переднє колесо. Щоб забезпечити зручний доступ, ви можете розібрати правильні фари, а також лайнер арки колеса. Використовуючи 10-мм ключ, відкрутіть запобіжний болт, який утримує фільтр і корпус.

Читайте також:

Заміна Фільтра Салону Форд Транзит 2007... Авто → Ford Transit → Заміна фільтра салону Ford Transit Якщо ви перебуваєте в незручному місці (на залізничному переїзді, в середині великої калюжі або на перехресті), двигун стирається і не бажає почати, включай першу або другу передачу і використо...
Заміна Салонного Фільтра Сітроен С4 Гранд Пікассо... Тест-драйв CitroenC4 Grand Picasso 2.0i 16V Склянка вкрита Лобове скло із панорамним видом на небо, яке забито на даху, не є єдиним партнером нового Citroën. Він, як правило, є найбільш інноваційним та нетривіальним компактом сучасності. Мужність і ...

Потім необхідно від’єднати два паливні труби, це зручно зробити з верхньої частини після видалення правого фари. Від’єднайте датчик присутності H2O, а потім замініть 4 круглі ущільнюючі прокладки. Підключіть датчик до нового елемента, перш ніж очистити його від пилу та інших предметів.

Замена топливного фильтра. Рено Меган. (бензин) 1.4 ,16V

В видео я показал- как просто заменить топливный фильтр на Рено Меган с бензиновым двигателем. Артикул.

ЗАМЕНА ТОПЛИВНОГО ФИЛЬТРА RENAULT LAGUNA

ЗАМЕНА ТОПЛИВНОГО ФИЛЬТРА RENAULT LAGUNA.

Встановіть фільтр на місце шляхом підключення шлангів і роз’єму датчика води, а потім затягніть замки.

Процедура заміни буде вважатися завершеною лише після відкачування дизельного палива типу, виконаного з використанням груші під капотом.

Читайте також:

Яке Масло Заливати У Рено Сандеро Степвей... Підміна масла в двигуні Рено Сандеро Підміна масла в двигуні Рено Сандеро В експлуатації будь-якого автомобіля настає час, коли потрібно поміняти масло в двигуні. Деякі водії, особливо новенькі, не знають, для Рено Сандеро скільки масла необхідно зал...
Заміна Салонного Фільтри Mercedes W210 Cabin Filte... заміна салонного фільтра Mercedes W210 cabin filter replacement творець: Antsufer Розміщено: 13 Березня. 2016 р Переглянуто: 271 277 Мені сподобалося: 1 206 Мені не сподобалося: 156 Тут відео показано розміщення фільтра в машині спорядженої клімат-...

Встановіть ланцюг арочного дуги на місце, а також фару, зафіксувати переднє колесо та витягніть машину з гнізда, не забуваючи простягати болти. У Renault Megan 3 ці процедури є простими, і кожен, навіть новачок, може легко впоратись з ці завданням.

Бензиновий брат

У порівнянні з попереднім модель Renault Megan 3 на бензині обладнаний занурюваним фільтром, термін служби якого становить 120 тис. Км.

Оскільки російський паливо відрізняється від європейської якості, життя цієї частини багато разів скорочується, і власники часто відчувають це на своєму автомобілі. Швидка частина цієї запасної частини обумовлена ​​наявністю насоса, що поставляється з очищувальним елементом.

Заміна цієї частини виглядає наступним чином. Перш за все, оскільки права частина знаходиться в цистерні, нам потрібно зняти заднє сидіння, потім вийняти пластиковий вилку. Від’єднайте паливні шланги, є тільки два, тоді вам потрібно відкрутити великий гайковий пластик. Перед розбиранням всієї конструкції необхідно очистити навколо нього ділянку, щоб нічого не потрапляло в резервуар.

Обережно зніміть колбу з бака, а потім вийміть її вбік, нам більше цього не потрібно. Встановіть нову комплект в резервуар, дотримуючись процедури безпеки, потім затягніть гайку і підключіть шланги, не забуваючи про електричний роз’єм бензинового насоса. Після встановлення штекера та заднього сидіння ця процедура може вважатися завершеною.

Заміна Паливного Фільтра Рено Лагуна 1 Бензин

Що в кінці?

Як ми з’ясували, процедура зміни фільтруючих елементів на автомобілях Renault Megan досить проста. Ми сподіваємось, що поради, викладені в цій статті, будуть корисними для власників цих автомобілів. Перш ніж провести таку роботу, обов’язково дотримуйтесь техніки безпеки, оскільки працюєте з легкозаймистими, гігієнічними матеріалами.

Читайте також:

Заміна Салонного Фільтра Volvo S80 2... Як замінити масляний фільтр Volvo S80 Незалежно від того, наскільки ефективним є моторне мастило, неможливо повністю уникнути зносу деталей. Одягайте продукти разом з масляним відливом у картері двигуна Volvo C80. До них приєднуються речовини, утворе...
Заміна Паливного Фільтра Тойота Авенсіс D4d... Відео. заміна паливного фільтра на Toyota Avensis (Toyota Avensis) Кожен власник Toyota Avensis принаймні колись стикався з такими речами, як заміна витратних матеріалів. Витратні матеріали включають повітряні та паливні фільтри, гальмові колодки, те...