АВТОМОБІЛЬНЕ ПРОМОУШЕННЯ

розбирання та ремонт нагрівача плитки NISSAN X-TRAIL T30

Ремонт нагрівача nissan

Почнемо з того моменту, коли злив повітряного каналу з мотором виймається з машини.

На знімку показана сітка з напівтягнутим мотором. Мотор дуже щільно сидить у валу. Його можна витягнути, не пошкодивши кожух. треба спробувати.

знятий мотор плитки Nissan

Я зробив це таким чином. з шприцу я опустив олію в колі і чекав хвилин 20, а потім, відкрутив гвинт ззаду, вставив потужну викрутку в місце електричного з’єднувача під кутом. Він з невеликим зусиллям переніс його з місця і витягнув його, поки в вікні з’явився задня кришка електродвигуна, і там він легко вийшов. І ось це в моїх руках.

Дизайн не є складним, але вимагає особливої ​​уваги. Подібні електромотори користуються багатьма марок автомобілів.

Розбирання нагрівача плитки nissan x-trail t30 2001. 2007

Спочатку ми знімаємо обертальні кільця з обох боків та шайбою

штопорний вал на передній панелі нагрівача печі нісан ixtrail штопорний вал кільця на задній панелі моторної плити

і пам’ять порядок монтажу, тк. шайби виготовляються з різних матеріалів і мають певний метр. Бажано негайно розкласти його в порядку видалення!

Читайте також:

Регулювання Зчеплення Ніссан Прикладу Р10... Налаштування зчеплення Nissan в прикладі p10 Визначте та настроюйте педаль зчеплення. Педаль подорожі S: Див. Розділ SDS, cl-16. Перевірка переміщення педалі Перевірте прогрес педалі зчеплення за допомогою метричної лінійки для вимірювання. Покладі...
Nissan Note Відключити Омивач Фар... Відключіть праску для фар для Nissan Cascay, Nissan Tida ja Nout Японські автомобілі мають велику кількість додаткових електронних варіантів. Автомобілісти часто мають бажання позбутися від деяких. Однією з них є омивач фар. Чи можна самостійно вимкн...

передні проміжні шайби двигуна в порядку встановлення внутрішніх прокладок шайбою на якорі

Задні прокладки шайби

Статор мотора з магнітами

Далі, за допомогою звичайних пласкогабців, ми стискаємо антени для фіксації передньої кришки вентиляторна піч Це не буде важким, тільки інструмент не повинен бути зайнятий, щоб не скинути.

Досить згнутий і можна зняти шапка і якоря. Для більшості ремонтних робіт мотор плитки nissan x-trail т30 2001. 2007 це цілком достатньо.

Замена моторчика печки на ниссан икстреил Т31, 2007 г.в.

Решил заменить самостоятельно моторчик печки, т.к. старый начал клинить и визжать на морозе. В сервисах.

Nissan x-trail ниссан икстрейл ремонт снятие мотора печки

nissan xtrail ниссан икстрейл ремонт снятие мотора печки.

Заміна щіток електродвигуна плитки nissan x-trail t30 2001. 2007

Заміна щіток двигуна печі буде не дуже важко. Для цього вам навіть не потрібно вводити електричний двигун.

збірка щіток

На фотографії показано щітка з металевим оснащенням. Просто потрібно зняти засувку і потягнути пружиною щіткою, якщо вона буде зшита, то це буде проблемою.

Візьміть щітки мотора нагрівача

Щітки можна взяти з будь-якої електроінструменту або двигуна, головне, що розміри правильні, і, якщо трохи більше, ви завжди можете змочити на наждачній папіру. Вони дуже легко стираються.

Я поклав щітки з генератора Жигулів, дві в одній шахті, після попереднього загострення, подивіться на малюнки.

Читайте також:

Заміна Моторчика Пічки Nissan X Trail T30... Як замінити двигун Nissan X-Trail? Заміна двигуна на плиті Nissan X-Trail T31 вимагає ретельного демонтажу торпедної панелі, наявності правильних інструментів, включаючи досить рідкісний викруток і хорошу руку. У цьому випадку заміни вентилятора на п...
Сколько Масла В Двигателе Ниссан Альмера Классик... Подмена масла в движке Nissan Almera Classic Подмена масла в движке Nissan Almera Classic Моторное масло в движке предутверждает трение деталей, за счёт того, что создаёт масляную плёнку. С учётом того, что спидометр повсевременно наматывает числа, х...

альтернативні щітки двигуна плитки Nissan

Фіксація кисті

Кріплення налагоджених пензлів

правильно встановлена ​​пензля

Це робиться просто. Купуйте 4 щітки з генератора Жигулів, точно і точно розтираючи наждачки та зшиті. Дріт з’єднується, обклеюючи дріт від терміналу (мама або папа) або просто пайкою. Встановіть у вал, вставте пружину і закрийте засувку. Процес показаний на фотографіях.

Монтаж нагрівача плитки Nissan ixtrail

У зворотному порядку є мотор. Перед складанням слід звернути увагу на арматурну колекторну пластину і, якщо необхідно, обійти в колі з чудовим насиченим папером або свердлом, не пошкодити вісь анкера.

Довше прив’язувати ми встановлюємо штопор та прокладки (див. Фото вище внутрішні подушки шайби на якорі). Ви все одно можете вставити паралонок між штопором та якорем, просоченим маслом.

Ордена: покладемо тампон, покладемо штопор, покладемо 1-2 сталеві шайби, покладемо на кришку, покладемо пластикові шайби 2-3, гумова шайба, пластикові шашки 1-2, сталі 1-2 і ми закриваємо штопором. П’єса після складання повинна бути мінімальною і регулюватися набором шаш.

Потім встановимо анкер з кришкою в статорі і покладемо шайбу задньої кришки. Ми фіксуємо передню кришку на статорі й покладемо щітки.

Обов’язково дивіться на фотографії. Якщо все правильно, ви можете установити двигун у слинку і покласти і зібрати далі. Ви можете забути про проблеми з мотором.

Якщо ви допомогли статті, будь ласка, залиште коментар або поділіться в соціальних мережах. Поставте запитання в чаті, з яким я з радістю відповім!

Читайте також:

Чим Відрізняється Ніссан Террано Від Рено Дастер... зовнішні відмінності Nissan Terrano від Рено Duster зовнішні відмінності Nissan Terrano від Рено Duster Незважаючи на ту обставину, що на сьогодні у нас немає в розпорядженні робочий варіант інформації про кросовер Ніссан Террана, який збирається на ...
Регулювання Холостого Ходу Ніссан Максима А33... 6.16. Перевірка та регулювання холостого ходу Перевірка та регулювання швидкості холостого ходу Швидкість холостого ходу. це швидкість двигуна, коли педаль акселератора звільняється (наприклад, при зупинці біля світлофора). Цей параметр є критичною т...