Змініть трансмісійну рідину в автоматичній передачі та механічній коробці передач Kia Sportage

Багато власників корейських автомобілів Kia Sportage незалежно займаються обслуговуванням своїх залізних коней. Ми скажемо вам, як змінюється маса в автоматичній коробці передач Kia Sportage і в ICIE, скільки потрібно для цього масла, як часто виконується технічне обслуговування та чому?

Заміна в автоматичній передачі

Заміна Масла В Мкпп Кіа Спортейдж 1

Апарат для заміни

Змінити масло в автоматичній коробці Kia Sportage 1, 2 або 3 потрібно кожні 40-80 тисяч кілометрів пробігу, залежно від умов експлуатації. Вони беруть на себе перевантаження коробки, коливання температури та інші фактори, які можуть пошкодити мастильні матеріали швидше. Незалежно від пробігу ми радимо змінювати рідину кожні два роки, і щоб продовжити термін служби передач, краще замінити його в осінні місяці, щоб у віці автомобіль працював на свіжі масла, що виключає можливість перевантаження

Часткова заміна

Зміна масла в автоматичній коробці передач Kia Sportage може частково, шляхом оновлення рідини. Цей варіант вважається найпростішим і актуальним для автомобілів з будь-яким пробігом. Сутність методу полягає у витісненні відпрацьованої рідини через спеціальну отвір у форсунці та розливу свіжої олії через отвір для проходу. Скидання забрудненої рідини таким чином усуває ризик пошкодження механізму передачі.

На жаль, цей спосіб заміни масла в автоматичній коробці передач Kia Sportage 3 або інших моделей не дозволяє замінити всю мастильну масу. Близько половини рідини зливається, а решта зберігається в внутрішніх порожнинах і охолоджуючому радіаторі. Якщо ви робите це регулярно (кожні 20-25 тисяч кілометрів), проблем не буде.

Повна заміна

Заміна Масла В Мкпп Кіа Спортейдж 1

Читайте також:

Заміна Масла Mazda 626 Ge Як замінити моторне масло в Mazda 626 Однією з найважливіших та обов'язкових процедур обслуговування Mazda 626 є заміна масла в двигуні. Впливаючи на багато експлуатаційних характеристик, проведення такої операції значно покращує роботу цих механізмі...
Яке Масло Заливати В Шкоду Октавію Тур... яке масло заливати в движок Шкода Октавія Тур яке масло заливати в двигун Шкода Октавія Тур Skoda Octavia Tour - традиційна версія популярного лифтбека Octavia, яка є найбільш продаваною моделлю за багато століть однойменного сімейства. Чеський автом...

При повному заміні масла в автоматичній коробці передач Kia Sportsage потрібно використовувати спеціальний пристрій. Спеціальна установка з’єднується двома відпрацьованими трубами до трубопроводу від радіатора, після чого один з них вводять під тиском свіжою рідиною для передачі, а інший. за розробкою. Так старий жир заміняється новим.

Метод має багато переваг. Рідина не протікає, не крапає ​​і нічого не пляма, але масло повністю змінюється в одній процедурі. З недоліків потрібно використовувати велику кількість рідини (в систему завантажується 1,5 частини обсягу мастил). Використовувати цю опцію не рекомендується для автомобілів з високою пробігом, оскільки це може пошкодити передачу. Запасні мастили в цьому випадку можуть закупорювати маленькі канали в автоматичній передачі, порушуючи його нормальне функціонування.

Kia Sportage 2014. Замена масла в МКПП

Kia Sportage 2014. Замена масла в МКПП. Льем синтетику Маннол 75W-90.

Киа Спортедж 3. замена масла в КПП

Самостоятельная замена масла в КПП, быстро, просто и бесплатно 🙂

Удома в Kia Sportage краще замінити масла в автоматичній коробці передач з частковою. Для цього потрібно проїхати машиною до ями або шляхопроводу, піднятися під нижню частину і відімкнути дренажну заглушку, замінивши якусь місткість. Потім болти для закріплення піддону розстібаються, і він знімається, після чого необхідно очистити спеціальну магніт від металевих виробів і змінити фільтр всередині. Потім все складається в зворотному порядку, і через зондовий отвір зверху надходить злив нове масло.

Важливі подробиці

Ніколи не покладатися на вірування працівників автозаправних станцій, щоб змінити масло за допомогою апаратурного методу на пробіжному автомобілі. Ящик не може витримати такі маніпуляції, і ви не можете закликати співробітників СТО до відповідальності. Краще замінити старий спосіб у інших автосервісних центрах або в гаражному стані.

Перевірка рівня

Заміна Масла В Мкпп Кіа Спортейдж 1

Важливо, щоб виключити можливість підпалу або переповнення рідини трансмісії, оскільки неправильний рівень негативно впливає на роботу трансмісії та викликає витік оливи через ущільнення і ущільнення.

Читайте також:

Яке Масло Заливати У Двигун Кіа Спектра... яке масло заливати в движок Кіа Діапазону яке масло заливати в движок Кіа Діапазону Kia Spectra - дуже впізнаваний автомобіль в нашій країні, з яким не утворюється проблем при самостійному обслуговуванні. Машина має гідні рисами для економною моделі....
Заміна Фільтра Акпп Hyundai Santa Fe... Як замінити масло в коробці автоматичної трансмісії Hyundai Santa Fe Заміна мастил в коробці передач Hyundai Santa Fe найчастіше асоціюється з ремонтом самої автоматичної коробки передач, або він замінюється на новий період роботи з ліквідації витоку...

Після заміни масла в Автоматичній коробці передач Kia Sportage вам потрібно періодично перевіряти рівень рідини протягом перших двох тижнів, оскільки він поступово заповнить всі приховані порожнечі і рівень може падати.

Заповніть автоматичну трансмісію корейського автомобіля, де потрібні якісні масла: Dexron III, ZF TE ML 09/14, Ford ESD-M2C138-CJ / ESP-M2C166-H, напівсинтетичне масло Allison C4 для автоматичної трансмісії.

Заміна в механічній коробці передач

Механічна трансмісія є менш складним вузлом, порівняно з автоматом, і не настільки чутливо до вилитої рідини. Процес заміни масла в KIA Sportage простіше, але важливо регулярно обслуговувати кожні 80-90 тис. Кілометрів і більше. Все залежить від умов експлуатації автомобіля.

Як вибрати масло?

Всі KIA Sportage 1, 2 і 3 автомобілі з ручним приводом добре працюють на рідині трансмісії Total Transmission Dual 9 FE 75W90. Це масло мінімізує тертя між елементами коробки, зменшує споживання палива і захищає пристрій від зносу.

Як замінити?

Заміна Масла В Мкпп Кіа Спортейдж 1

Злив старе масло

Процес зміни масла в механічній коробці передач Kia Sportage є елементарним. Для роботи вам потрібні ключі з головами, сміттєвий контейнер, чисті ганчірки та шприц. Нахиліть машину до ями або шляхопроводу, піднімісь під нижню частину і зніміть захист картера. Знайдіть болт, закручіть в сливний отвір і відкрутіть, попередньо вставте готовий контейнер. Масло починає злівати, і весь процес займає 10-15 хвилин.

Коли рідина зливає, загвинтите зливний болт на місце і витрите всі плями ганчіркою. Заповніть нову рідину спеціальним шприцем у відвір для наповнювача збоку коробки, встановіть заміну картера та запустіть машину. Через тиждень, не лякайтеся контролювати рівень рідини в KIA Sportage ITC і додати масла, якщо це необхідно.

Читайте також:

Яке Масло Заліваті В Коробку ВАЗ 2109... Пожалуйста масло заліваті в коробку ВАЗ-2109: вибір и послідовність Дій Пожалуйста масло заліваті в коробку ВАЗ-2109: вибір и послідовність Дій Напевно задаються харчування: Пожалуйста масло заліваті в коробку ВАЗ-2109? У цьом пітанні відразу з'явля...
Яке Масло в раздатке Сузукі Гранд Вітара... Підміна масла в диференціалах і роздавальної коробці Suzuki Grand Vitara New Підміна масла в диференціалах і роздавальної коробці Suzuki Grand Vitara New Регламентована виробником підміна масла фронтального і заднього диференціалів, в добавок роздава...