Підміна масла в АКПП Кіа Спортейдж 3 покоління

Підміна масла в АКПП Кіа Спортейдж 3 покоління

Kia Spotage 3 — випробуваний часом корейський джип, який можливо обслужити самостійно. Фактично, більшість власників так і надходять, не маючи бажання вдаватися до дорогого обслуговування в дилерському центрі. Одна з найпоширеніших ремонтних процедур — підміна масла в коробці. Розглянемо цей процес в подробицях. Приділимо увагу як {робочої, так і часткової підміни, крім того що слід знати для правильного і всеосяжного обслуговування.

Читайте також:

Заміна Заднього Підшипника Кіа Спортейдж 1... 12.11 Заміна підшипників задньої підшипники Заміна заднього опорного підшипника Колесо сталевого колеса 1. Обкладинка 2. мостовий тюнінг 3. гальмівний барабан 4. концентратор 5. підшипник 6. Оментум 7. Болт кріплення штифта до важіль 8. підшипник...
Заміна прокладки клапанної Кришки На Калині 1.6 8v... заміна прокладки клапанної кришки на Калині 1.6 8v творець: TheReisenderHell Розміщено: 24 Квітня. 2016 р Переглянуто: 33 743 Мені сподобалося: 131 Мені не сподобалося: 35 підміна прокладки клапанної кришки на автомобілі Ваз 1118 (Лада Калина) з 8...

періодичність заміни

За офіційними даними, термін підміни трансмісійного масла в АКПП Kia Sportage 3 становить 80 тисяч кілометрів. Чим, в цей час можливо буде потрібно дорогий ремонт всієї коробки, що логічно, беручи до уваги складні дорожні і клімат в нашій країні. Тому ви не будете особливо звернути особливу увагу на офіційний регламент. Згідно з рекомендаціями досвідчених автомобілістів, тримати під контролем рівень і якість масла потрібно кожні 20-30 тисяч кілометрів, а підміна води буде потрібно через 40-50 тисяч км.

Види заміни масла

При часткової підміни не передбачено повноцінних промивних процедур всередині коробки. Тут досить злити старе масло, і після залити нову рідину. Природно, тоді нове масло змішається з залишилася рідиною, але це не страшно. Адже і далі черга наступної підміни масла настане через 30-35 тисяч км. Можна несомневающіеся, що за цей період часу з коробкою нічого не станеться. Велика частина господарів, бажаючих провести ремонт своїм штатом, віддають перевагу саме часткову підміну. У нашому варіанті підходять такі популярні масла, як ZF TE-ML 09/14, Allison C4 і Dexron 3.

повна заміна

У цьому випадку потрібні додаткові діагностичні прилади і матеріали, в часності особлива промивна рідина. Без неї при працездатною}} версії підміні ніяк не обійтися, тому що вона відповідає за періодичну чистку всіх нутрощів коробки від грязьових відкладень. В ході коробка виходить як новенька. Тому наступну підміну масла звичайно, не боячись, проводити через 80 тисяч кілометрів.

нюанси заміни

Читайте також:

Яке Масло В Коробці Форд Фокус 3... Скільки масла в коробці (МКПП) Форд Фокус 3 Скільки масла в коробці (МКПП) Форд Фокус 3 Володарі популярного автомобіля Форд Фокус 3 відмінно знають про недоліки і плюси власної машини. Модель досить надійна і невимоглива в процесі застосування, воло...
Заміна Задніх Гальмівних Колодок Форд Фокус 3... Ремонт і сервіс автомобілів Ремонт і сервіс автомобілів Ремонт і технічне обслуговування автомобілів своїми руками Підміна гальмівних колодок задніх коліс Форд Фокус 3.2 своїми рукамівідео Як поміняти задні колодки на форд фокус 4. Як поміняти задні...

Має велике значення, щоб нове масло було залито до певної норми, тобто не вище позначки Max на вимірному щупі. При необхідності рідина доведеться трохи злити, щоб уникнути перебоїв при роботі дозволяє вести бухгалтерський облік (софт). Інакше коробка працює зі збоями і погано реагувати на перемикання. Після затоку масла його рівень краще перевіряти в будь-який день за період 2-ух тижнів.

самостійна повна заміна масла АКПП KIA SPORTAGE 3

повна заміна масла Коробка автомат KIA SPORTAGE 3 в кустарних умовах.

порядок робіт

 1. Готуємо набір інструментів і матеріалів
 2. Заганяємо автомобіль на естакаду або оглядову яму, відмінно прогреваем движок, вимикаємо запалювання
 3. Заходимо в яму, знімаємо моторну захист, і тим отримуємо доступ до картера. На картері бувають зливна пробка, її теж потрібно зняти, щоб дати можливість старому маслу на сто відсотків витекти в заздалегідь підготовлену ємність.
 4. Після зливу відпрацьованої води потрібно відміряти, скільки витекло масла. Що існує, що точно такий же обсяг нового масла зобов’язаний залитий в заливну пробку. Зазвичай випливає 40-50% від загального обсягу старенького масла. Воно залишається в АКПП і змішується з новітньої залитої рідиною.
 5. Ретельно помити піддон і встановити його назад до району. При бажанні поміняти прокладку. Зливну пробку також закриття назад до місця
 6. Найвідповідальніший крок — затока нового масла. Для цієї мети вам переходимо до підкапотному місця, і знаходимо заливний отвір. Виймаємо з його застосуванням мірний щуп, і з’єднуємо отвір з лійкою. Замість неї використовують гумовий шланг, в який слід залити певну кількість масла (стільки, скільки було на виході). Потім не перешкодить щупом перевірити рівень залитого масла.
 7. Запустити двигун, і проїхатися км 10, потім знову загнати машину на естакаду (або яму), і вимкнути запалювання. Процес часткової підміни масла є завершеним.

Повна заміна масла

 1. Прогрів мотора, установка автомобіля на естакаду
 2. Повтор всіх процедур, пов’язаних зі зливом масла через зливний отвір. Звернемо увагу на процес зняття піддона — існує, що з його застосуванням може витікати гаряче масло, тому слід бути гранично обережним, щоб уникнути опіків.
 3. Залити нове масло стільки, скільки було вилито старенькій води, як було описано вище
 4. Від’єднати масляні трубки на радіаторі. Їх знадобиться подовжити, і так само для цього використовувати гумовий шланг. Відпустити шланг в заздалегідь підготовлену зливну тару
 5. Запускаємо двигун і чекаємо, поки з шланга виллється вся відпрацьована рідина. Мотор заглушити якщо темна рідина зміниться чистої — це значить, що нове масло повністю змінило старе, і всеохоплююча промивка практично завершена.
 6. Заглушити мотор, від’єднати подовжувачі шлангів, і підключити їх назад до радіатора
 7. Якщо необхідно долити масло, якщо його рівень знаходиться нижче найбільшої позначки, позначеної на щупі

заміна масла на спеціалізованому СТО

Дана процедура триває близько 2-ї години. Якщо володар Kia Sportage все ж вирішив займатися з фірмовим дилерським центром, тоді краще придбати свій професіоналізм масло, щоб зберегти хоча б у нього. Тоді фахівці вживають високотехнологічний пристрій Wynns Transerve 5, який автоматом заливає масло в коробку. Уже сьогодні, даний пристрій призначений не стільки для затоки новітньої води, проте здатне повністю злити старе масло. Для цієї мети робляться такі кроки:

Заміна масла в коробці кіа Спортейдж 3.

 1. До радіатора підключаються дві трубки від пристрою Wynns. З однієї трубки буде виходити брудне масло, а з іншого — чиста рідина
 2. Заводиться движок, далі система автоматично відкачує з Коробка автомат всю відпрацьовану рідину. Відбувається комплексна промивка трансмісійної дозволяє вести бухгалтерський облік (софт) особливою речовиною. З коробки виходять все грязьові відкладення, в часності залізна стружка.
 3. Після промивання пристрій починає під тиском заливати нове масло до певної норми. На цій справі процес працездатною}} версії підміни масла завершений.

Читайте також:

Ауді А6 С5 Заміна АКПП На МКПП... Як поміняти масло в АКПП Audi А6 Як поміняти масло в АКПП Audi А6 Автоматичні коробки, що встановлюються в авто Audi А6, спочатку є необслуговуваних. Як випливає, що заливається у них мастильна рідина не вимагає заміни протягом усього терміну експлуа...
Заміна ременя ГРМ Форд Фокус 1.6... Підміна ременя ГРМ Форд Фокус 1 з двигуном Zetec-E Підміна ременя ГРМ Форд Фокус 1 з двигуном Zetec-E За регламентом, встановленим виробником, підміна ременя ГРМ на автомобілі Форд Фокус першого покоління з двигуном Zetec-E робиться кожні 60 000 км....