Підміна масла в коробка автомат фольксваген поло автомобіль 1

Підміна масла в коробка автомат фольксваген поло автомобіль 1.6

Заміна Масла В АКПП Фольксваген Поло Седан

Заміна Масла В АКПП Фольксваген Поло Седан

Заміна Масла В АКПП Фольксваген Поло Седан

Німецький автоконцерн Фольксваген вже здавна зарекомендував себе на міжнародному ринку, як фаворит з випуску надійних двигунів, також більш високоякісних і довгострокових трансмісій.

Починаючи з розробки найперших моделей, на яких встановлювалася коробка з однодисковим сухим зчепленням і, закінчуючи більш сучасними моделями Фольксваген Джетта, де є механізовану Коробка автомат, для всіх вузлів рекомендується застосування спеціального масла.

При цьому будь-яка коробка вимагає застосування спеціальної його маркування.

Якщо вести мову безпосередньо про дану модель автомобіля, то вже протягом довгого часу вона пропонується в декількох комплектаціях, до всіх яких йде коробка типу:

 • механічного оснащення коробки автомобіля VW Jetta;
 • автоматичний варіант;
 • механізована коробка.

Механіка Фольксваген Джетта

Читайте також:

Ремонт І Обслуговування Фольксваген Гольф 2... Volkswagen Golf 2, Jetta 2 Тут ви знайдете фотодокументи та детальну документацію для автомобілів: Volkswagen Golf 2 / Volkswagen Golf 2 (код моделі: 191, 192, 193, 194) 1984. 1988 Volkswagen Jetta 2 / Volkswagen Jetta 2 (модельна модель: 165, 166, 1...
Заміна Задніх Гальмівних Колодок Форд Фокус 1... Як поміняти задні гальмівні колодки на Форді Фокус 1 Як поміняти задні гальмівні колодки на Форді Фокус 1 Від справності гальм автомобіля здебільшого залежить безпека в дорозі. Конструкція гальмівної комплексу бухгалтерських програм фронтальних приво...

Що стосується такої важливої ​​технологічного вузла, як механічна коробка передач Джетта, то її остання модернізація сталася ще в 1991 році, після цього її базисна конструкція залишається без змін сьогодні, попри те, самі моделі автомобілів постійно удосконалюються.

Зазвичай механічна коробка передач, яка пропонується в основній частині комплектацій Фольксваген Джетта має 5 по іншому 6 ступенів.

Наприклад на Джетту 6 покоління 2012 року, механічна 6-ступінчаста коробка встановлювалася на движки 1.4 TSI (122 л. С.), 1.4 TSI (150 л. С.) І движок 1.6

При механіці у Джетта під капотом движок, коробка, вали, шестерні і т.д. — нашому клієнтові залишається як зазвичай. Між двигуном і трансмісією коштує вузол зчеплення. Поки шофер вичавлює педаль зчеплення, мотор і коробка не пов’язані можна вибрати будь-яку передачу під ситуацію руху.

Це плюс будь-якої механіки, на жаль воно ж і джерело мінусів — необхідно багато тужитися в пробках, вичавлюючи педаль і безперервно перемикаючи передачі.

На противагу традиційної «механіки», комфортніша у всьому Коробка автомат забезпечує досить комфортабельну, плавну, в добавок повністю безперебійну роботу мотора в 6 і 7 режимах. Також в останніх поколіннях автомобіля Фольксваген Джетта стали встановлювати більш досконалі механізовані Коробка автомат.

Заміна масла АКПП Aisin Polo Sedan

часткова заміна масла в акпп. Не забудьте промазати маслом прокладку, перш ніж ставити її на піддон і.

Роботизований «автомат» VW Jetta

АКПП «робот» типу DSG-7 встановлюється на VW Jetta зовсім недавно, проте вона вже змогла завоювати величезну популярність серед автовласників усього світу. Як правило, «робот» DSG незначно, але дешевше, ніж звичайний автомат Jetta. У чому ж її кардинальні відмінності, які роблять її абсолютним лідером серед існуючих видів трансмісій для німецьких автомобілів даного класу.

На автомобілях Фольксваген Джетта дана коробка автомат є повноцінною заміною, в якій перемикання ступенів роботи здійснюється за допомогою електронного блоку управління. Крім цього, технологія роботи даної модифікації КПП VW Jetta передбачає перемикання режимів роботи двигуна без втрати оборотів, що значно ефективніше відбивається на комфорті і економічності використання автомобіля. Завдяки наявності у вузлі VW Jetta подвійним зчепленням, а також відповідних двох рядів передач, досягається максимальний ефект при перенесенні крутного моменту двигуна, який здійснюється на даній АКПП в безперервному режимі.

Модифікація масла для КПП Фольксваген Джетта

Відомо, що якість, а також ступінь в’язкості масла залежить від того, які саме присадки і в якій кількості вони містяться в трансмісійної рідини. Використання масла d VW Jetta і своєчасна його заміна або доливання забезпечують більш стабільну роботу такого важливого вузла, як коробка передач Фольксваген і її більш надійну і довговічну експлуатацію. Класифікація трансмісійних масел для автомобілів Фольксваген така ж, як у моторних аналогів. Вони діляться на наступні три категорії:

 1. Fully Synthetic назву синтетичної категорії;
 2. Semi-Synthetic назву категорії напівсинтетичних мастильних матеріалів;
 3. Mineral — категорія мінеральних мастильних матеріалів для КПП Фольксваген Джетта.

Заміна масла в коробці фольксваген поло седан.

Далі розглянемо, в залежності від того, в який період випускався даний модельний ряд Фольксваген, яке масло і для якої модифікації трансмісії воно максимально підходить.

Читайте також:

Замена Масла В АКПП Бмв Е39 М57... GariGavrilov › Блог › Смена Коробка автомат на Мкпп Бмв E39 M57 3.0 Всем привет!Не буду распыляться на всякие вступления и рассказы о том как бороздят галлактические корабли просторы галактики и тому схожее. Писатель с меня не совсем не...
Заміна прокладки клапанної Кришки Toyota Corolla 2... заміна прокладки клапанної кришки Toyota Corolla 2001 vvt-i творець: Karakur Розміщено: 10 верес. 2015 р Переглянуто 82 645 Мені сподобалося: 180 Мені не сподобалося: 135 Можна легко самостійно поміняти прокладку, яка розміщується під кришками клап...

Рік випуску Маркування масла Місцезнаходження областей 2006 — 08 Semi-Synthetic для АКПП

 • місце з’єднання ведучого моста і трансмісії;
 • блок «автомат»

2000 — 05

 • місце з’єднання ведучого моста і трансмісії;
 • коробка передач «Автомат»

1999 — 05

 • блок АКПП

2001 — 04 трансмісійне Semi-Synthetic

 • ведучий міст в вузлі ПП;
 • вузол «механіки»

1999 — 2001 Semi-Synthetic для АКПП

 • місце з’єднання ведучого моста і трансмісії;
 • блок «механіка»

1992 — 98

 • диференціал;
 • ведучий міст в вузлі КПП;
 • блок «автомат»

1987 — 92 трансмісійне масло

 • провідний привід технічного вузла;
 • блок «механіки»

1987 — 92 Fully Synthetic для МКПП

 • диференціал;
 • ведучий міст з КПП;
 • задній привід;
 • вузол трансмісії

1986 — 87 трансмісійне Semi-Synthetic

 • диференціал;
 • КПП «автомат»

1986 — 87 Mineral для АКПП

 • технічний блок «автомат»

Таким чином, завдяки наведеної вище таблиці модифікацій масла для трансмісій Volkswagen усіх випущених коли-небудь поколінь, можна легко зорієнтуватися в широкому асортименті пропонованих мастильних засобів і підібрати саме те, яке найбільш повно задовольнятиме потребам автовласника і його автомобілю VW Jetta. В результаті вірно обраної марки мастильних матеріалів, технологічний вузол автомобіля буде працювати як годинник, чи не видавати будь-яких сторонніх шумів і неприємних звуків при перемиканні, а автовласникові забезпечувати комфортну і безпроблемну їзду протягом довго часу.

Заміна масла в акпп фольксваген поло седан 1.6 фото

Читайте також:

Ваз 2101-2107 Заміна сальника коленвала.... ВАЗ 2101-2107 заміна сальника клонували. творець: автореаніматори Розміщено 4 Квітня. 2017 р Переглянуто: 26, 239 Мені сподобалося: 238 Мені не сподобалося: 17 термінова заміна сальника коленвала, без ями і без підйомника. Міняємо по колгоспному, п...
Заміна Повітряного І Салонного Фільтри. Рено Санде... заміна повітряного і салонного фільтра. Рено Сандеро (Логан) I творець: VEDROVER Розміщено: 23 Квітня. 2016 р Переглянуто: 29, 005 Мені сподобалося: 190 Мені не сподобалося: 16 підміна повітряного і салонного фільтра в Рено Сандеро I (Логан), кожн...