Стрімка підміна масла в АКПП БМВ е53 самостійно: особливості процедури

Стрімка підміна масла в АКПП БМВ е53 в кустарних умовах: особливості процедури

1-і моделі автомобіля Бмв X5 e53 оснащувалися Коробка автомат модифікації 5L40. Над їх створенням працювали інженери компанії Дженерал моторс. Сама модифікація коробки відома автомобілістам ще з версії кузова e34.

Головною особливістю АКПП передач 5L40 є її адаптивність до умов і стилю водіння власника машини і майбутня можливість програвання того ж режиму руху.

Знижена витрата пального і хороші динамічні властивості автомобіля — весь асортимент стало можливим завдяки чутливим заводських налаштувань блоку управління коробкою, крім того особливому методу блокування гідротрансформатора.

Заміна Масла В АКПП Бмв Х5 Е53

Читайте також:

Заміна Зчеплення Форд Фокус 2 Своїми Руками... Як самостійно поміняти зчеплення Форда Фокус 5? Як самостійно поміняти зчеплення Форда Фокус 2? Форд Фокус 2.4 є однією з популярних моделей автомобілів на російському ринку. Є думка, що кількість друге Форд Фокус на російських дорогах мало не переве...
Замена Масла АКПП Honda Cr V 3 Как сменять масло в Коробка автомат Хонда СРВ 3 и 1 Коробка автомат это более непростой механизм в каждом автомобиле. Владельцы схожих авто должны повсевременно уделять внимание ее состоянию. Впору проводить сервисное сервис, систематически проводит...

вид Коробка автомат 5L40

Раніше ми вже згадували що, що для більшості автоматичних коробок передач гідротрансформатор є головним болем.

Основні симптоми неполадок в АКПП BMW X5

Незвичайна і незначно загальмована робота АКПП передач може з’явитися першою передумовою для діагностики агрегату. власники BMW X5 в кузові e53 часто описують такі симптоми неполадок:

 • бортовий комп’ютер сигналізують про аварійний режим роботи АКПП;
 • поява вібрації на ручці АКПП (може пропадати при наборі певної швидкості);
 • при перемиканні з низькою на високу передачу і навпаки відчуваються ривки;
 • передачі не будуть включатися;
 • незрозумілі удари і скрипи в області АКПП;
 • знижується швидкість перемикання передач під час руху.

Що робити при несправності АКПП в автомобілях BMW X5

Заміна масла АКПП BMW X5 е53

bmwx5-e53 /

Регулярне і правильне обслуговування автоматичної коробки передач — це запорука стабільної і ефективної роботи агрегату протягом усього терміну експлуатації.

Якщо ваш автомобіль оснащений щупом для виміру масла в коробці передач — робіть це регулярно (хоча б раз в 2 місяці). Взимку коробку необхідно прогрівати перед поїздкою, а для цього кілька кілометрів слід проїжджати на невисокій швидкості.

Читайте також:

Замена Масла АКПП Honda Cr V 3 Как сменять масло в Коробка автомат Хонда СРВ 3 и 1 Коробка автомат это более непростой механизм в каждом автомобиле. Владельцы схожих авто должны повсевременно уделять внимание ее состоянию. Впору проводить сервисное сервис, систематически проводит...
Заміна Хрестовини Кардана Мерседес W210... Заміна перемички та підвіски підшипника на Mercedes. Ти хочеш це чи ні, і будь-яка техніка вимагає уваги. Очевидно, що робочий Мерседес засвидував мотоцикл і вирішив звернути увагу на себе. Результат. це мертвий підшипник і руйнуються переїзди. Я поя...

Вам дісталася BMW X5 з наявністю явних неполадок в роботі АКПП? Можливо, вам допоможе стандартна промивка гидроблока, адже ця процедура коштує значно дешевше в порівнянні з ремонтом автоматичної коробки передач в стінах спеціалізованих станцій. Вартість промивання залежить тільки від обраного автоцентру.

Вгадати, скільки кілометрів від’їздив ваш автомобіль з автоматичною коробкою передач 5L40 до ремонту — неможливо: це залежить від стилю водіння, досвіду, а також загального технічного стану коробки.

Найпоширеніші проблеми з АКПП на BMW E53

До поширених несправностей автомата на БМВ з кузовом e53 відносяться такі ситуації:

 • знос масляного насоса;
 • знос первинного вала АКПП;
 • знос обгінних муфт;
 • несправність гідротрансформатора.

Самостійний ремонт таких коробок передач має на увазі виконання наступних дій:

 1. Заміна фрикційних дисків зчеплення
 2. Заміна ущільнювачів сальників, манжет і прокладок
 3. Заміна радіатора охолодження масла АКПП (часто змінюється з радіатором двигуна вBMWX5, оскільки ці елементи поєднані один з одним)
 4. Може знадобитися установка додаткового радіатора охолодження масла, що знаходиться в АКПП

Для чого потрібно масло в АКПП BMW X5 e53

Основне призначення масла в АКПП полягає в наступному:

 • відведення тепла від основних фрикційних елементів і гідротрансформатора;
 • змащення тертьових елементів і поверхонь;
 • видалення щонайменшої алюмінієвої стружки;
 • передача крутного моменту двигуна на АКПП через гідротрансформатор.

Якщо ви помітили, що масло в АКПП BMW X5 потемніло, слід обов’язково замінити його. Додатковим фактором для цієї процедури є наявність неприємного запаху гару.

Низький рівень масла в коробці призводить до того, що все труться і крутяться елементи зношуються швидше. З яких причин відбувається витік масла?

 1. Протікають прокладки і сальники
 2. Через систему охолодження масло проходить під величезним тиском в мікротріщини
 3. Масло засмоктують вакуумні елементи коробки передач
У документації до коробок 5L40 зазначено, що заміна масла повинна проводитися кожні 20000 кілометрів пробігу авто. Заливати масло слід тільки тих компаній, які вказані в якості допустимих.

Читайте також:

Скільки Заливати Масла У Двигун ВАЗ 2112... скільки масла в двигуні ВАЗ-2112 Скільки масла в двигуні ВАЗ-2112 Володарі ВАЗ-2112 за кілька років використання відмінно досліджували плюси і недоліки своєї машини, і тим переконалися в його звичайної конструкції, а також можливості ремонту своїми с...
Ремонт Акпп Ford Focus 1 Ремонт автоматичної коробки передач Ford Focus 2 в Москві Друга генерація Ford Focus надзвичайно популярна серед вітчизняних автолюбителів. Особливо успішною є версія з автоматичною коробкою передач, яку легко керувати, ефективно та надійно. Автосерв...