Зміна масла в автоматичній трансмісії Toyota Corolla

Заміна масла в автоматичній коробці передач Toyota Corolla. це простий та надійний спосіб позбавити машину від передчасного зносу. Автоматична коробка. досить тонкий вузол автомобіля, що вимагає чіткого експлуатації та своєчасного обслуговування. Недотримання цих простих правил може призвести до серйозних несправностей.

Заміна Масла Toyota Corolla 120

Зміна масла в автоматичній трансмісії Toyota Corolla

Автомобілі Toyota Corolla оснащені автоматичною коробкою передач з наступним маркуванням. U340-341. Ця передача виявилася довголітковою та довговічною, перший ремонт, як правило, може потребувати раніше раніше, ніж після 350 тис. Км пробігу. Але заміна масла в автоматичній трансмісії Toyota Corolla 120, за рекомендацією виробника, краще виконати після 150 тис. Км. Якщо врахувати, що якість внутрішніх доріг значно відрізняється від японських, то навантаження на коробку машини збільшується. Тому краще замінити масло кожні 50-60 тис. Км.

Читайте також:

Заміна Задніх Амортизаторів Тойота Королла Филдер... Ремонт заднього мосту на Toyota Corolla: розбирання, заміна пружин і опор Японські автомобілі, зокрема Toyota, славляться своєю надійністю, комфортом, якістю деталей. Кожна вузол, кожна деталь створюється для людей. Дуже важливо, щоб машина була легк...
Заміна Масла Акпп Range Rover Sport Зміна масла в автоматичному Range Rover Sport Зміна масла в автоматичній передачі Range Rover Sport, з олією (6 літрів), піддон, адаптер та під ключ працює протягом 3 годин: 8 кроків. 28700 руб. 6 кроків. 26000 руб. Автоматична коробка передач являє ...

Необхідно зарядити заміну мастил у автоматичній коробці передач Toyota Corolla 150 з фахівцями автосервісу. Ця операція не має ніяких особливих труднощів і може виконуватися самостійно.

Інструменти, які будуть потрібні при зміні масла в автоматичній трансмісії Toyota Carola.

Заміна Масла Toyota Corolla 120

Інструменти для заміни мастил в автоматичній коробці передач

Зміна масла в автоматичній трансмісії Toyota Corolla вимагає наявності певних інструментів і додаткових пристроїв, а саме:

 • водяна вода з ротом відповідної товщини;
 • набір клавіш і голів різних розмірів;
 • фільтр та друк кільця;
 • масло відповідної маркировки;
 • бензин для прання;
 • дерев’яний шпатель;
 • контейнер для зливу олії;
 • робочі рукавички;
 • тряпки або тряпки.

Замена масла и фильтров в двигателе тойота королла спасио NZE121 2002 года

Меняем масло в двигателе ,масленый фильтр, воздушный фильтр и фильтр салона Тойота королла спасио NZE121 2002.

Читайте також:

Як Дізнатися Яке Масло Залито В АКПП... Як з'ясувати, що залито в автомат коробку Коробка автомат, і яке масло(ATF) заливати при його зміні? Як з'ясувати, що залито в автомат коробку Коробка автомат, і яке масло(ATF) заливати при його зміні? Всім власникам «автоматів» вже дав...
Як Відкрити Toyota Avensis Без Ключа... ключ до toyota avensis Анна Васильчикова 2 місяці тому Перегляди: Транскрипт 1 ключ на toyota avensis 2 Купуйте замок запалювання з ключем для Toyota RAV4 (RAV4), Corolla. Розумний ключ для Toyota Rav4 від 2010 року до смартфону Toyota. МОДЕЛЬ, ...

Меняем масло на Toyota Corolla, e120, 2005

Этот ролик обработан в Видеоредакторе YouTube ()

Як замінити масло в автоматичній трансмісії Toyota Corolla?

Заміна Масла Toyota Corolla 120

Зміна нафти

Якщо вперше ви збираєтеся замінити мастило, то поетапна інструкція з деталізацією кожного робочого моменту, безсумнівно, допоможе вам справитися з завданням.

 1. Добре підігріти двигун. Ви можете їхати на машині на пару кілометрів, але якщо це неможливо, то буде достатньо 10-15 хвилин роботи двигуна на холостому ходу.
 2. Кут Toyota Corolla на шляхопроводі, підйомник або яма.
 3. Відкрийте дренажну коробку з автоматичної коробки.
 4. Тепер вийміть сам піддон. вам потрібно відкрутити болти за допомогою клавіш. Обмежте видалення однієї пари, а друге просто відпустите до моменту, коли ви зможете повернути піддон у зручному положенні.
 5. Щоб не деформувати його і не порушувати цілісність прокладки при видаленні піддону, краще використовувати дерев’яний шпатель. В результаті палет «висить» на двох кріпленнях, а прокладка залишається на місці.
 6. Завдяки розігріванню двигуна, піддон може бути дуже жарким, тому для його повного демонтажу необхідно носити рукавички. Будьте обережні. всередині гаряча олія.
 7. Тепер у вас є доступ до диференціальної вилки. ретельно вийміть його і злийте відпрацьований мастило у попередньо підготовленому контейнері.
 8. Повністю промийте всі поверхні, пробки та магніти бензином та просушіть ганчіркою. Місце для кладки теж треба чистити так само.
 9. Оцініть стан прокладки, якщо він зношений. замініть його.
 10. Обов’язково замінити масляний фільтр та ущільнювальне кільце.
 11. Обережно поверніть магніти на місце.
 12. Закріпіть пробку, закріпіть піддон на місці та затягніть болти.
 13. Закрийте дренажну отвір.
 14. Тепер прямо, наповніть нову олію. Правильний обсяг визначається таким чином: він повинен бути трохи меншим, ніж зліті відключення. Краще, якщо необхідно, додати ще.
 15. Зігрійте двигун. просто виконайте запуск і почекайте якийсь час.
 16. Ми починаємо рух за допомогою перемикача передач, режими перемикаються в наступному порядку. R-N-D-2-L і назад. Виконати три рази в обох напрямках.
 17. Перевірте рівень масла за допомогою вимірювального щупа. якщо воно знаходиться нижче верхньої позначки, повторіть. Якщо у вас багато масла, ви можете видалити надлишок за допомогою звичайного медичного шприцу.

Зверніть увагу, що рівень масла вимірюється тільки в тому випадку, якщо автомобіль знаходиться на абсолютно рівній поверхні. Надлишковий рівень масла, як і його відсутність, негативно впливає на функціональність коробки передач.

Читайте також:

Honda Hr V Заміна Масла В Двигуні... Зміни масла в двигуні Honda HR-V в Москві, варшавському шосе Для безкоштовної консультації заповніть форму праворуч, і наш менеджер зв'яжеться з вами протягом найближчих 30 хвилин і відповість на всі ваші запитання. Всім відомо, жоден інший момент не...
Яке Масло Краще Для Форд Фокус 2... Форд Фокус Фан Форд Фокус фан Масло в коробку Форд Фокус 4.5: як обрати вірно відео Підміна масла в коробці Форд Фокус 2 не треба взагалі, так говорить завод виробник. Але, що трапляється, що потрібно демонтаж КПП для підміни зчеплення інакше кажу...