Skoda Octavia SnowQueen Logger Ремонт та реставрація літніх дверей Octavia Tour

Заміна Личинки Замка Дверей Шкода Октавія

Взагалі проблема полягала в тому, що двері водії були відкриті за допомогою викрутки (завдяки попередньому «власнику», про що він не розповідав мені про це), а лічинка не повернулася до свого початкового положення, думаючи, що замок був повернутий і весна розбилася , або вусова на шайбі було порушено, я напишу причину трохи нижче і як я її перемігши. Двері пасажира відкриті за допомогою ключа, але трохи кусають личинку. Було вирішено знімати обидва, щоб відновити принаймні один.

Процес видалення лічінок не виправлявся, на жаль. Я пропонуваю кілька джерел, які допомогли мені www.drive2.ru/l/5856180/, www.drive2.ru/l/6147672/ і www.drive2.ru/l/1993573/. Коротше кажучи, вам потрібно навпроти лиштви, в кінці дверей витягніть два шапки, верхній гвинт під торфом (у мене не було, я взяв планову вертушку, але це краще, ніж локони)

Заміна Личинки Замка Дверей Шкода Октавія

Заміна Личинки Замка Дверей Шкода Октавія

Треба відкрутити його за п’ять повних оборотів, в цьому випадку гвинт повністю ховається в корпусі і не так крутиться, щоб випадати. Гвинт, що нижче, викручувався так сильно, що різьке вискочила (гвинт почав прокручуватися) і повернув підлогу повороту (поворот). У цьому випадку лічинка повністю звільняється, мені вдалося з великими зусиллями витягнути його, викинувши на довідники, я трохи послабився, щоб витягнути.
Знімаючи личинку водії, вона з’ясувала, що вона прокручувалася разом з проміжним циліндром, коли замок защемлено назавжди, його забивали силою, чистим шансом, всі деталі залишалися недоторканними, а весна тільки що вистрибнула, забезпечуючи осьову гру

Заміна Личинки Замка Дверей Шкода Октавія

Після видалення обережно, щоб не зламати кріплення, зніміть пластикові подушечки. Точно так само я зняв другу лираву. Відео про синтаксічний аналіз є і без (посилання, наведені вище). Пасажир був розібраний за допомогою рідкого гайкового ключа, але водій так зносився, що циліндр не витягнув ключ. У цьому випадку рекомендую квадратне вікно перед квадратом, обернути отвір і натискати на нього бронзові пластини, витягнути циліндр, але я діяв з простішою витонченою викруткою і залізом в замках, як головний ключ, натискаючи циліндр по черзі. Перш ніж витягти тарілки, я намалював схему і записав пластини в процесі.

Skoda Octavia tour Снятие обшивки передней двери для демонтажа замка.

Снятие обшивки передней двери Skoda Octavia tour для демонтажа замка.

Читайте також:

Яке Масло Заливати В Шкоду Октавію Тур... яке масло заливати в движок Шкода Октавія Тур яке масло заливати в двигун Шкода Октавія Тур Skoda Octavia Tour - традиційна версія популярного лифтбека Octavia, яка є найбільш продаваною моделлю за багато століть однойменного сімейства. Чеський автом...
Заміна Замка Запалювання Мерседес W124... Заміна замка блокування запалювання Багато автомобільних ентузіастів погоджуються, що навіть якщо почати працювати навіть невеликі несправності в блокуванні запалення, краще не чекати великих проблем, але негайно змінити необхідну частину, щоб уник...

Как снять заменить замок передней двери SKODA OCTAVIA A4 demontaz zamiana zamka drzwi przod!

Этот метод может быть использован для Golf IV, Bora, Jetta, Scoda Octavia, Seat Toledo, Leon, Audi A3 8l, VW Passat B5/ B5 .

Заміна Личинки Замка Дверей Шкода Октавія

щоб не втратити запасні частини, збирали все в контейнери

Заміна Личинки Замка Дверей Шкода Октавія

Заміна Личинки Замка Дверей Шкода Октавія

Після промивання в теплій воді рідким милом і старою зубною щіткою)
це було так

Заміна Личинки Замка Дверей Шкода Октавія

Заміна Личинки Замка Дверей Шкода Октавія

, Запчастини були викладені для подальшого складання придатних.

Заміна Личинки Замка Дверей Шкода Октавія

Після складання візуального огляду було виявлено, що найбільше зношені пластинки личинок водія, а менше. пластини замкової фіксації кришки багажника, було вирішено змінити їх місця, тк. замок багажника, який я використовую в екстремальних випадках, і правильний замок безпеки.

Заміна Личинки Замка Дверей Шкода Октавія

Зібравши циліндри і вставивши в кожну клавішу для перевірки, я переконався, що плати потрібно було налаштовувати на місці, оскільки накладки були зношені з моменту, натягнуті на напилком до точки збігу з корпусом циліндра. Таким чином, він налагодив всі три маскування.

Після того, як я виявив ключ з обертанням, а не великий осьовий п’єс, це осьове зсув дозволеної механізми, який є вандалостійким (я дізнався про це пізніше), щоб прокручувати разом з усіма механізмами щодо випадків і не виконувати мої прямі об об ‘ язок!

Заміна Личинки Замка Дверей Шкода Октавія

Читайте також:

Регулювання Дверей Рено Логан Відео... Регулювання дверей Рено Логан, Lada Largus Регулювання дверей Логан і Ларгус. Двери з Logan з фабрики завжди поставляються з правильною настройкою, тобто не потрібно регулювати замки нових автомобілів. Оскільки герметик дверних отворів у новому Logan...
Заміна Фільтра Салону Шкода Фабія Відео... Салонові повітряний фільтр на Skoda Fabia. де і як це змінити самостійно Шкода Fabia 2-го покоління, як і інші моделі концерну, має фільтр салону, що забезпечує подачу повітря без пилу та бруду. Як і будь-який інший, його потрібно періодично змінюват...

По-перше, я вирізав потрібний розмір шайби з пластикової (непотрібної) папки.

Заміна Личинки Замка Дверей Шкода Октавія

Заміна Личинки Замка Дверей Шкода Октавія

і поміщаючи їх між утримуючим кільцем і шаєм з вусами, зведено до мінімуму розриву. Загалом, мета досягає, думав я. Але цей підхід був надзвичайно неналежним, я поясню чому: це все про механізм антивандалізму,

по-перше, через постійне стиснення пружини сам механізм був без осічного відхилення, але почав обертатися,
по-друге, сама внутрішня частина залишилася трохи поглинена в корпусі, що призвело до неправильного розташування деяких частин по відношенню до інших.

Рішення було знайдено швидко. замість пральної машини з одного боку, прокладки слід штовхати з іншого, а саме компенсувати осьову відтінку внутрішнього циліндра відносно тіла, там є шайба з гумовим ущільненням, але вона має довгу з тих пір зникло)

Заміна Личинки Замка Дверей Шкода Октавія

У мене вийшло з пластикової папки товщиною 0,45-0,50 мм. чотири шайби на замок, шайба розміром 20 мм.внутрішній діаметр, 15 мм. внутрішній.

Заміна Личинки Замка Дверей Шкода Октавія

І після зборів ми отримуємо.

Заміна Личинки Замка Дверей Шкода Октавія

До речі, він змащує внутрішній циліндр і тріщати деталі за допомогою літієвого мастила, самих пластин, пружин тощо. не міліграми, щоб не збирати сміття). Після завершальної збірки все працює неймовірно, пластикові кільця ковзають один на одного, навіть без мастила, без закусок, плавно, як нові, ключ вставляється лайським гуркотом, що шелестить робочий механізм). Але я думаю поставити принаймні простий сигнал (і, можливо, не просто), так що все відкривається кнопкою! (Про це трохи пізніше).

Читайте також:

Як Зняти Обшивку Дверей Багажника Хонда Срв... Honda CR-V Наташа ナ タ シ ャ Бортжорнал Оновлення деталей інтер'єру. Частина 1: двері ( інструкція: як зняти карту дверей у Honda CR-V 3) Привіт, дорогий читач! Сім років експлуатації автомобіля не міг пройти без сліду. Після літнього полірування тіла я...
Як Зняти Зовнішню Ручку Дверей Вольво Хс90... Відремонтуйте рукоятку дверей на Volvo XC90 Сьогодні я постараюся описати, як вирішити проблему, яка дратувала мене з дати придбання XC90 півроку тому. Рукоятка заднього пасажирського дверей була трохи вільною, коли я купував машину, але спочатку це ...