Установка ременя ГРМ на автомобіль Форд Фокус

Установка ременя ГРМ на автомобіль Форд Фокус

Завод виробник зобов’язує власника робити підміну ременя ГРМ (приводу газорозподільного механізму) через кожні 60 тис. Км пробігу або через 6 років експлуатації автомобіля. Подобаються жінкам, установка новітньої деталі може виконуватися і раніше, наприклад, якщо прохід знаходження на поверхні ременя слідів масла, або виявлення у нього суворих пошкоджень. Процес установки проводиться на підйомнику, естакаді інакше кажучи звичайної оглядовій ямі.

До того, як приступити до установки нового ременя ГРМ, потрібно виконати якісь попередні операції: зняти ремені приводу компресора (кондиціонера), а крім того демонтувати генератор. Для проведення деяких робіт для вас буде потрібно обордуваніе гаражного автосервісу, перевірте щоб у них була довідка рахунок.

Що потрібно, більш детально про ті роботи, які потрібно виконати перед установкою нового ременя ГРМ.

1. Знімаємо ремінь компресора кондиціонера. відкручуємо чотири кріпильні болти і притримуючи агрегат «зриваємо» ремінь. Якщо ремінь знятий, компресор звичайно закріпити в район.

4.5. Відкручуємо робочий бачок гідропідсилювача керма, після цього відводимо його в сторону.

Читайте також:

Які Лампочки Коштують На Форд Фокус 3... Як поміняти лампу ближнього світла на Форд Фокус 3 Як поміняти лампу ближнього світла на Форд Фокус 3 Удосконалення «Форда Фокуса 3» - нескінченний процес. Навіть незважаючи на якість вищого рівня виконання девайсів в цій моделі автомобі...
Заміна Передніх Гальмівних Колодок Кіа Ріо 3... Гальмівні колодки Кіа Ріо: підміна Гальмівні колодки Кіа Ріо: підміна «Кіа Ріо». автомобіль малого класу, серійно виготовляється з 2000 року. Це одна з небагатьох моделей «Кіа», яка відмінно прижилася в нашій країні. Машина пр...

3. Допомагаючи викруткою, знімаємо з кріпильних засувок розширювальний бачок тосола і відводимо його в сторону.

4. Знімаємо генератор. від’єднавши від нього клему і відкрутивши болти, за допомогою яких він закріплений. Відзначимо, що перед демонтажем генератора потрібно неодмінно від’єднати масову клему від батареї акумуляторної.

Ремонт форд фокус 2 своїми руками відео.

Про принципі все. попередні операції завершені, можна переходити до роботи по установці нового ременя ГРМ.

1. Перш за все викручуємо болти кріплення шківа помпи (водяного насоса) і знімаємо шків. Внаслідок цього, знімаємо захисну кришку ременя ГРМ. відкрутивши 8 кріпильних болтів.

4.5. Встановлюємо важіль коробки в нейтральне положення і провертає колінчастий вал мотора поки мітки розташовані на механізмі VCT НЕ будуть орієнтовані чітко вгору.

заміна ременя ГРМ Форд Фокус 3

Як поміняти ремінь ГРМ на Форд Фокус 3. Азбука Форд 3.

Тепер з правого боку блоку циліндрів необхідно відвернути заглушку, яка закриває технологічний отвір блокування колінчастого вала. Далі вставляємо в цей отвір спеціальний стрижень фіксатор і провертає коленвал поки він повністю не заблокується.

Знаходимо спеціальні пази в корпусах механізмів VCT і в них встановлюємо фіксатори для розподілвалів таким чином, щоб мітки, які знаходяться на фіксаторах «дивилися» вгору. Так, мітка. лінія повинна розташовуватися з боку випускного розподільного вала, а мітка. точка, відповідно з боку впускного.

Включаємо четверту передачу, а у випадку з автоматичною трансмісією. переводимо селектор в положення «паркування». Включаємо гальмо стоянки.

Заміна ременя грм форд фокус 1.6.

Читайте також:

Точки Підключення Сигналізації Форд Фокус 2... Як самостійно встановити сигнал на Ford Focus 1, 2 і 3: точки з'єднання Кожен автолюбитель піклується про безпеку автомобіля. Однією з варіантів захисту від крадіжок та викрадення автомобіля є автосигналізація. У статті розглядається звичайна система...
Ford відродив кросовер Territory Ford відродив назву Територія, яка тепер буде мати новий кросовер для китайського ринку. У період з 2006 по 2014 рік під цією назвою була продана модель для австралійського ринку. Новинка Ford заснована на китайському кросовері бюджету Yusheng S330.Т...

3. Відкручуємо три болта кріплення кришки зубчастого шківа і знімаємо його.

4. Вивертаємо болт кріплення шківа колінчастого вала і знімаємо його.

При встановленні нового ременя ГРМ, старий болт кріплення шківа обов’язково необхідно замінювати новим. Тут слід сказати, що на автомобілях Фокус можуть стояти болти різної довжини. від 29 до 80 мм, що потрібно враховувати при покупці даної деталі.

Тепер, для максимального ослаблення ременя ГРМ відтягаємо його провідну галузь, при цьому, натяжна ролик повинен зайняти своє початкове положення. Фіксуємо його відповідним для цього сталевим стрижнем, який вставляємо в технологічні отвори ролика і його кронштейна.

5. Знімаємо старий ремінь, стежачи за тим, щоб при демонтованому ремені колінчастий вал не в якому разі не був провернуть.

6. Установку нового ременя ГРМ виробляємо за годинниковою стрілкою, тобто накинувши його спочатку на випускну муфту, потім на вхідну і нарешті на зубчастий шків коленвала і на натяжна ролик. Перевіряємо правильність установки ременя і виймаємо стрижень фіксує натяжна ролик.

7. Встановлюємо на місце нижню кришку ременя, а також шків колінчастого вала. Тут необхідно врахувати, що болт, за допомогою якого закріплюється шків, повинен бути затягнутий динамометричним ключем з дотриманням моменту 40 Нм (4,0 кгс).

Виймаємо фіксатори клонували і розподілвалів. Переводимо положення важеля коробки передач в нейтральне положення, і провертає колінчастий вал на два оберти. він повинен зупинитися так, щоб мітки розташовані на механізмах VCT були спрямовані вгору. Після цього, ще раз виконуємо операцію з фіксації розподілвалів і коленвала. якщо ця процедура пройде без будь-яких ускладнень. ремінь ГРМ встановлений правильно.

Заміна сайлентблоков форд фокус 2 своїми руками.

Якщо ремінь встановлений вірно, видаляємо фіксатор з механізмів VCT і на його місце ставимо заглушку зняту раніше. Затягуємо її динамометричним ключем, стежачи за тим, щоб момент затяжки становив 20 Нм. У зворотному порядку встановлюємо все зняті перш деталі.

Читайте також:

Заміна прокладки клапанної Кришки Toyota Corolla 2... заміна прокладки клапанної кришки Toyota Corolla 2001 vvt-i творець: Karakur Розміщено: 10 верес. 2015 р Переглянуто 82 645 Мені сподобалося: 180 Мені не сподобалося: 135 Можна легко самостійно поміняти прокладку, яка розміщується під кришками клап...
Сітроен С4 Заміна Амортизаторів І Гальмівних Дискі... Сітроен С4 заміна амортизаторів і гальмівних дисків творець: Vilimas Life Розміщено: 19 Червня. 2017 р Переглянуто: 5 469 Мені сподобалося: 98 Мені не сподобалося: 10 сервіс Я на DRIVE2 Група Сітроводов Теги youtube: #Сітроен # Сітроенс4отзиви # с...