Що краще Логан інакше кажучи Солярис

Що краще Логан або Солярис

У нинішньому огляді беруть участь два по-справжньому народних автомобіля. 1-ий в їх числі — це зірка корейського автопрому, яка вже давно підриває що залишається зробити нашому клієнтові рейтинги продаваемости по первинному та вторинному ринку автомобілів в нашій державі, а 2-ий вже практично десяток років залишається лідером в секторі економних сімейних авто. Зараз ми з’ясуємо, хто кращеРено Логан або Хендай Солярис, і винесемо власний вердикт.

Старше — не означає гірше?

1-е покоління Рено Логан ніколи не балував водія просто супер комфортом і навіть не обіцяло величезну кількість опцій, які могли вразити по іншому поставити машину на один ряд з більш багатим і дорогим суперником. Тим не менш, автомобіль отримав репутацію хорошого транспорту для сімейних вилазок і крім того для професійного використання, краще нього, мабуть, не знайти. Чому так вийшло?

Що Краще Рено Логан Або Хендай Соляріс

Виною всьому низька вартість авто, яка в порівнянні переважною більшістю однокласників, виявилася меншою. Крім цього, Рено Logan прославився завдяки своїй феноменальній простоті виконання, дешевизні ремонту і більшості запчастин, починаючи складовими комплексу бухгалтерських програм підвіски і закінчуючи елементами мотора.

Солярис з’явився також щодо здавна. Його завданням стало заповнити економний сектор, учасники якого, Ви, роблять роль маленьких міських автомобілів, які здатні надати потрібний як в кінотеатрі опцій для комфорту і надати можливість без дискомфорту і тряски добиратися до будь-якого це пунктів.

Що краще рено логан або Хендай Соляріс.

Читайте також:

Як Поміняти Задні Колодки На Рено Дастер... Заміна заднього гальмівного колодки на Renault Duster 4х4 Файли Двигун Модель автомобіля: Duster Код оригінальної підкладки Для повнопривідної версії (4x4). 440607493R Для передньопривідної версії (2x4). 7701210109 Вартість запчастин для...
Регулювання Ручника Рено Лагуна 2... Ручний гальмо. зняття важелі, заміна кабелів, регулювання Установка 1. Встановлення відбувається у зворотному порядку. 2. Встановіть відстань X регулюючий кабель рівний 20 мм. 3. При необхідності відрегулюйте переміщення важіль стояночного галь...

На противагу Рено Logan, Хенде Solaris — тим не менш краще підходить для міських поїздок.

Чого вартий дорожній просвіт, який проти 155 Логана у Соляріса мало дотягує до 150. Додатково запчастини тут дорожча і робляться в Кореї, тому сервіс такого авто порівняно з Рено Логан обходиться справді дорожче.

Для Хенде Solaris пропонується двох-распредвальний атмосферне движок, який розрахований на високий ресурс роботи і підтримує два види пального: бензин з 92 і 95 октановим числом. Два обсягу — 1.4 і 1.6 літра здатні надати машині 108 або 126 кінських сил.

У Логан асортимент ненабагато ширше і краще, в цій справі є три мотора: 1.4 з 8 клапанами і 1.6 8- і 16-клпанной конструкцією. 1-ий здатний надати машині 75 кінських сил, коли як 2-ий і 3-ий здатні видавати відповідно 82 або 102 сили. Витрата всіх моторів трохи менше, ніж у Hyundai Solaris, і різниця в результаті становить трохи більше літра. Француз, приблизно, зажадає 8 л. на «сотню», а у корейця} міф показник трохи більше 9.

Що вибрати: Логан або Ріо? Порівняльний тест: Renault Logan vs Kia Rio 2016 Про.Двіженіе

Болісний вибір зобов’язані робити зараз ті, хто шукає дешевий автомобіль. Може бути,} міф вибір допоможе сдела.

Зовнішній вигляд Соляріса проти француза виглядає на багато вдаліше. Видно, що корейці потрудилися успішно і змогли спроектувати хоча елегантний міський автомобіль, який, мабуть, зміг би прибутково виділятися в міському потоці, якщо б схожих машин на міських вулицях містечка не так багато.

Дизайн Рено Логан, на противагу Соляріса, є відверто поганим. Заляпана незграбність форм, непропорційний передок і відверта економія на матеріалах, які були б і краще, видають бюджетность машини повністю.

Крім цього, така форма кузова Рено Logan, порівняно з Хенде Solaris, привласнює автомобілю гіршу аеродинаміку, тому на швидкості в рішенні цього питання автомобілі відмінно чутно, як потоки повітря перетікають через гострі перекати верху кузова.

Читайте також:

Заміна Підсвічування Панелі Приладів Рено Логан... Renault Logan Бортовий журнал Заміна підсвітки панелей приладів Тисячі разів я побачив повідомлення про заміну підсвічування панелей інструментів з оранжевим кольором для всіх різних кольорів, навіть побачив, як хтось, як пацан, був заплутаний і при...
Як Поміняти Передні Колодки На Рено Логан... Гальмівна система Рено Логан 4 (c 2014 роки) Гальмівна система Рено Логан 4.5 (c 2014 роки) Фронтальні гальмівні колодки Рено Логан змінюються якщо прохід їх зносу. Говорити про чітке пробігу, що вказує на те, що колодки потрібно поміняти, не доводит...

Арочний інтер’єр Хенде Solaris також знаходиться в очевидному виграші. Тут для обробки приладової панелі вживається м’який і приємний для дотиків пластик. Логан так само, так само як і Соляріс, зібраний якісно. Зате на матеріалах обробки тут очевидно зберегли, тому весь салон постійно поскрипує, а стосуватися деталей інтер’єру Рено Logan ще раз не хочеться — чергове «але» проти француза.

Свіжий погляд

1-е покоління по всіх параметрах не рахуючи ціни і ціни запчастин, мабуть, програло корейцеві. Може бути здатність долати легке бездоріжжя також йде в скарбничку до Рено Logan.

Картина кардинально змінилася, коли в 2013 на ринок вийшов рестайлінг французької моделі, тепер у тих, хто вважає за краще максимум комфорту за найменшу суму, з’явилася вам придбати оновлену, на сто відсотків перероблену модель, яка представила 2-е покоління Рено Логан. Зараз у француза все є шанси позмагатися з Солярисом щодо як дизайну, так і комфорту поїздки, адже автомобіль зробили з чистого аркуша.

Почнемо з зовнішнього вигляду. Обрати фаворита тут і правда дуже важко. Дизайн обох моделей досить виграшний якщо ви поставили собі за мету прибутково виділятися в міському потоці і доставляти своїм виглядом насолоду як самому водієві, так і оточуючим.

За допомогою арок нового Рено Logan, так само як і у Hyundai Solaris, виглядає досить виграшно і цікаво. Панель приладів нового француза обзавелася блискучими колодязями і комфортною для зчитування характеристик шкалою, а крім того в деяких комплектаціях з’явилась навігаційна система. Хенде Solaris не відстає від Рено Logan, а їхня спадщина комплектацій Соляріса також залишається на висоті.

Що Краще Рено Логан Або Хендай Соляріс

Лінійка двигунів Рено Логан разом зі зміною покоління не змінилася. Але, в сукупності з дизайном зовнішнього вигляду та інтер’єру, зараз ці два автомобіля хоча звичайно поставити на один щабель.

Додаткове яким володіють ігрові слоти Рено Logan перед Солярисом полягає на місці у першого, разом з 4-ступенатой Коробка автомат, нового варіатора, який значно надійніше звичайного «автомата» і ще приємніше в управлінні. Для Хенде Solaris такої функції, як прикро б це не звучало, не передбачено.

остаточний вердикт

Рено Logan і Хенде Solaris — це авто, які здавна зайняли свою нішу в секторі економних сімейних автомобілів. 1-е покоління француза досить важко порівняти корейському автомобілю, так як морально застаріла модель програє практично за всіма параметрами. Однак рестайлінг здатний дати гідну відсіч супернику і дати можливість покупцеві неупереджено вибирати між дуже схожими автомобілями, лише трохи відрізняються між собою.

Читайте також:

Renault Duster 1.5 Dci 2018-2019 (Рено Дастер) Тес... Renault Duster 1.5 DCI 2018-2019 (Renault Duster) тест-драйв Автор: Іван Ангели Опубліковано: 24 квітня 2018 року Переглянуто: 67 193 Мені сподобалось: 446 Мені не сподобалися: 94 Renault Daster 1,5 DCI 2018-2019. тест-драйв і відеоперегляд кросове...
Заміна Підшипника Компресора Кондиціонера Рено Сце... Ми змінюємо підшипник компресора кондиціонера Renault Logan Зазвичай той факт, що підшипник кондиціонера Renault Logan потребує ремонту, свідчить про сторонню гул двигуна, що виникає під час експлуатації автомобіля. Заміна підшипника компресора конди...