Що краще Логан інакше кажучи Солярис

Що краще Логан або Солярис

У нинішньому огляді беруть участь два по-справжньому народних автомобіля. 1-ий в їх числі — це зірка корейського автопрому, яка вже давно підриває що залишається зробити нашому клієнтові рейтинги продаваемости по первинному та вторинному ринку автомобілів в нашій державі, а 2-ий вже практично десяток років залишається лідером в секторі економних сімейних авто. Зараз ми з’ясуємо, хто кращеРено Логан або Хендай Солярис, і винесемо власний вердикт.

Старше — не означає гірше?

1-е покоління Рено Логан ніколи не балував водія просто супер комфортом і навіть не обіцяло величезну кількість опцій, які могли вразити по іншому поставити машину на один ряд з більш багатим і дорогим суперником. Тим не менш, автомобіль отримав репутацію хорошого транспорту для сімейних вилазок і крім того для професійного використання, краще нього, мабуть, не знайти. Чому так вийшло?

Що Краще Рено Логан Або Хендай Соляріс

Виною всьому низька вартість авто, яка в порівнянні переважною більшістю однокласників, виявилася меншою. Крім цього, Рено Logan прославився завдяки своїй феноменальній простоті виконання, дешевизні ремонту і більшості запчастин, починаючи складовими комплексу бухгалтерських програм підвіски і закінчуючи елементами мотора.

Солярис з’явився також щодо здавна. Його завданням стало заповнити економний сектор, учасники якого, Ви, роблять роль маленьких міських автомобілів, які здатні надати потрібний як в кінотеатрі опцій для комфорту і надати можливість без дискомфорту і тряски добиратися до будь-якого це пунктів.

Що краще рено логан або Хендай Соляріс.

Читайте також:

Рено Лагуна 2 Горить Stop І Акумулятор... Як перепрограмувати блок ABS від рено-лагуни 3. Результат можна побачити на фотографії. Я вже не пам'ятаю. Лицар зимов, лампа зупинки та акумулятор Renault Lagoon 2 горіли яскравіше, радіатор нагрівача буде солодким. Але буквально через 5 хвилин ламп...
Установка Фільтр-Сітки На Рено Логан 2... установка фільтр-сітки на Рено Логан 2 творець: Микола Панкевич Розміщено: 11 февр. 2017 р Переглянуто: 25 043 Мені сподобалося: 149 Мені не сподобалося: 12 Купив фільтр сітку, і встановив її, щоб зайвий сміття не потрапляв в салон, всякі гілки, ли...

На противагу Рено Logan, Хенде Solaris — тим не менш краще підходить для міських поїздок.

Чого вартий дорожній просвіт, який проти 155 Логана у Соляріса мало дотягує до 150. Додатково запчастини тут дорожча і робляться в Кореї, тому сервіс такого авто порівняно з Рено Логан обходиться справді дорожче.

Для Хенде Solaris пропонується двох-распредвальний атмосферне движок, який розрахований на високий ресурс роботи і підтримує два види пального: бензин з 92 і 95 октановим числом. Два обсягу — 1.4 і 1.6 літра здатні надати машині 108 або 126 кінських сил.

У Логан асортимент ненабагато ширше і краще, в цій справі є три мотора: 1.4 з 8 клапанами і 1.6 8- і 16-клпанной конструкцією. 1-ий здатний надати машині 75 кінських сил, коли як 2-ий і 3-ий здатні видавати відповідно 82 або 102 сили. Витрата всіх моторів трохи менше, ніж у Hyundai Solaris, і різниця в результаті становить трохи більше літра. Француз, приблизно, зажадає 8 л. на «сотню», а у корейця} міф показник трохи більше 9.

Що вибрати: Логан або Ріо? Порівняльний тест: Renault Logan vs Kia Rio 2016 Про.Двіженіе

Болісний вибір зобов’язані робити зараз ті, хто шукає дешевий автомобіль. Може бути,} міф вибір допоможе сдела.

Зовнішній вигляд Соляріса проти француза виглядає на багато вдаліше. Видно, що корейці потрудилися успішно і змогли спроектувати хоча елегантний міський автомобіль, який, мабуть, зміг би прибутково виділятися в міському потоці, якщо б схожих машин на міських вулицях містечка не так багато.

Дизайн Рено Логан, на противагу Соляріса, є відверто поганим. Заляпана незграбність форм, непропорційний передок і відверта економія на матеріалах, які були б і краще, видають бюджетность машини повністю.

Крім цього, така форма кузова Рено Logan, порівняно з Хенде Solaris, привласнює автомобілю гіршу аеродинаміку, тому на швидкості в рішенні цього питання автомобілі відмінно чутно, як потоки повітря перетікають через гострі перекати верху кузова.

Читайте також:

Як Перевірити Ремінь ГРМ На Рено Логан... Рено Логан: підміна ременя ГРМ Рено Логан: підміна ременя ГРМ. Анотація, поради автомобілістів Газорозподільний механізм - дуже відповідальний вузол в усякому движку. Раніше він приводився в дію за допомогою ланцюга. На даний момент же велика частина...
Який Краще Ремінь Генератора Гладкий Або Зубчастий... який краще ремінь генератора гладкий або зубчастий? творець: ВАЗ 2101-2107 РЕМОНТ ТА ОБСЛУГОВУВАННЯ. Розміщено 4 Квітня. 2016 р Переглянуто: 20, 480 Мені сподобалося: 250 Мені не сподобалося: 15 група онтакти ремонтних ВАЗ: група в Однокласниках: к...

Арочний інтер’єр Хенде Solaris також знаходиться в очевидному виграші. Тут для обробки приладової панелі вживається м’який і приємний для дотиків пластик. Логан так само, так само як і Соляріс, зібраний якісно. Зате на матеріалах обробки тут очевидно зберегли, тому весь салон постійно поскрипує, а стосуватися деталей інтер’єру Рено Logan ще раз не хочеться — чергове «але» проти француза.

Свіжий погляд

1-е покоління по всіх параметрах не рахуючи ціни і ціни запчастин, мабуть, програло корейцеві. Може бути здатність долати легке бездоріжжя також йде в скарбничку до Рено Logan.

Картина кардинально змінилася, коли в 2013 на ринок вийшов рестайлінг французької моделі, тепер у тих, хто вважає за краще максимум комфорту за найменшу суму, з’явилася вам придбати оновлену, на сто відсотків перероблену модель, яка представила 2-е покоління Рено Логан. Зараз у француза все є шанси позмагатися з Солярисом щодо як дизайну, так і комфорту поїздки, адже автомобіль зробили з чистого аркуша.

Почнемо з зовнішнього вигляду. Обрати фаворита тут і правда дуже важко. Дизайн обох моделей досить виграшний якщо ви поставили собі за мету прибутково виділятися в міському потоці і доставляти своїм виглядом насолоду як самому водієві, так і оточуючим.

За допомогою арок нового Рено Logan, так само як і у Hyundai Solaris, виглядає досить виграшно і цікаво. Панель приладів нового француза обзавелася блискучими колодязями і комфортною для зчитування характеристик шкалою, а крім того в деяких комплектаціях з’явилась навігаційна система. Хенде Solaris не відстає від Рено Logan, а їхня спадщина комплектацій Соляріса також залишається на висоті.

Що Краще Рено Логан Або Хендай Соляріс

Лінійка двигунів Рено Логан разом зі зміною покоління не змінилася. Але, в сукупності з дизайном зовнішнього вигляду та інтер’єру, зараз ці два автомобіля хоча звичайно поставити на один щабель.

Додаткове яким володіють ігрові слоти Рено Logan перед Солярисом полягає на місці у першого, разом з 4-ступенатой Коробка автомат, нового варіатора, який значно надійніше звичайного «автомата» і ще приємніше в управлінні. Для Хенде Solaris такої функції, як прикро б це не звучало, не передбачено.

остаточний вердикт

Рено Logan і Хенде Solaris — це авто, які здавна зайняли свою нішу в секторі економних сімейних автомобілів. 1-е покоління француза досить важко порівняти корейському автомобілю, так як морально застаріла модель програє практично за всіма параметрами. Однак рестайлінг здатний дати гідну відсіч супернику і дати можливість покупцеві неупереджено вибирати між дуже схожими автомобілями, лише трохи відрізняються між собою.

Читайте також:

Как Снять Панель Приборов На Хендай Солярис... Приборная панель Хендай Солярис Приборная панель либо торпеда – один из важных составляющих устройства автомобиля, позволяющий водителю заботиться о состоянии автомобиля, регулировать функционал, также следовать правилам движения на дороге. Вот поэто...
Який Двигун Краще 8 Або 16 Клапанний... Купуємо Ладу Ларгус: вибір мотора 8 або 16 клапанний Купуємо Ладу Ларгус: вибір мотора 8 як ще його називають 16 клапанний моделі Лада Ларгус звичайно оснащуватися 2-ма видами мотора - з 8 або 16 клапанами. На скільки правильно Ви зможете підібрати с...