Що найкращим варіантом буде вибрати: Рено Логан або Ладу Гранта

що краще всього вибрати: Рено Логан або Ладу Гранта

В процесі вибору автомобіля спочатку ми звикли дивитися лише на ті, які нам подобаються зовні. І, тільки вибравши кілька найбільш підходящих, ми починаємо вчити їх технічні властивості, вартість і якість. Досить нерідко люди не маю можливості обрати між Рено Логан, також Ладою Гранта. Власне, саме це і стало стимулом для написання даної статті.

Обов’язково, головною відмінною рисою однієї книги автомобіля від іншого є країна-виробник. Існує, що більшість автолюбителів зовсім не сприймають продукцію заводу АвтоВАЗ, так і сам власник. Все ж останні тенденції показують, що все більше і більше кількість людей, бажаючих придбати авто, направляють власний вибір конкретно на російські авто.

Зовнішній вигляд

Неодмінно, більш дорогі машини мають куди найкращий зовнішній вигляд і екстравагантність. Все ж і коштують вони відповідно. Але що робити, якщо людина не знаходиться в гонитві за цими факторами?

Лада Гранта, випущена російським автопромом в 2011 році, по суті є досить прекрасний автомобіль. Дуже помітно, що він припав підходить не тільки пенсіонерам, та й молоді, які обрали його як свого першого автомобіля. Гранта випускається в різній колірній гамі, що дозволяє підібрати автомобіль під свій смак. Габарити у цієї машини не тільки досить маленькі, зате відмінно обтічні. Даний факт дозволяє виглядати красиво за кермом, як чоловікові, так і жінці.

Що краще лада гранта або рено логан.

Читайте також:

Як Перевірити Рівень Масла В Кпп Гранта... Масло в КПП Гранта: поради з питання вибору Масло в КПП Гранта: поради на вибір Нашому клієнту залишається мастильні води в автомобілі Лада Гранта зобов'язані} бути відрізнятися високою якістю, і трансмісійне масло не є винятком. Мастило повинна відп...
Рено Логан 2017 Після Фольксваген Поло 2012... RENAULT LOGAN 2017 після VOLKSWAGEN ПОЛО 2012 Автор: Серджіо Мароні Опубліковано: 3 вересня 2017 року Переглянуто 160 214 Мені це сподобалось: 429 Мені не сподобалось: 310 Особиста думка власника Volkswagen Polo 5 років експлуатації, після покупки ...

Середина салону у Гранти досить помірна. Немає нічого, що впадало б в очі по іншому дуже подобалося.

На жаль відразу з цим в салоні також немає нічого зайвого, чого хотілося б прибрати.

Рено Логан в цій справі плані ні на один крок не поступається власним опонентові, незалежно на скільки правильно Ви зможете підібрати студію, що} міф автомобіль почав випускатися ще в 2005 році. Правда, Логан порівняно з грантів має більш серйозний свій вигляд, хоча не менше обтічний.

ЩО КРАЩЕ ? ЛАДА ГРАНТУ АБО РЕНО Логан (Renault LOGAN, LADA GRANTA)

Зараз ми обумовили що краще, лада гранта або рено логан Магазин. Наш диктор.

Побачивши салон цього автомобіля, відразу стає ясно, що він француз, а не росіянин. Нашому клієнту залишається деталі продумані ще краще.

вартість

Щоб придбати Ладу Гранту в її мінімальній комплектації, доведеться викласти близько 230 тисяч рублів. За Рено, нерідко, доведеться доплатити, так як ціни на Логан стартують від 330 тисяч.

двигун

В даному розділі ми зможемо познайомитися розглядати тільки базисні комплектації Гранти та Логан. Обидва ці автомобілі оснащені 1,6-літровим двигуном. При 8-клапанному двигуні Гранта має тільки 90 кінських сил, а Логан — цілих 102, що є безперечною перевагою.

Кліренс і підвіска

Читайте також:

Рено Дастер Заміна Масла В Коробці Акпп... Як замінити масло в коробці передач Renault Duster Зміи масло в коробці передач Renault Duster найчастіш пов'язана з ремонт самой автоматичної коробки передач, або вона замінюється Новіта під години роботи, щоб избежать витків мастей, оскількі ее нуж...
Як Зняти Радіатор Грубки Рено Меган Сценик... Заміна радіатора на сценічний Процедура заміни радіатора автомобіля Renault Scenic складається з декількох етапів альтернативних дій та для проведення подібної операції необхідна демонтаж багатьох деталей передньої частини автомобіля. Заміна роботи в...

Підвіски цих автомобілів, можна подумати створювалися спеціально для російських доріг. Тому при використання і Гранта, і Логан будуть служити справно протягом тривалого періоду часу. Вони також відмінно підійдуть для їзди по маленькому бездоріжжю.

Коли, Гранта і Логан облаштовані досить ємними багажниками, куди спокійно помістяться, кропива, кілька ящиків з помідорами, які є бажання привести з дачі додому по тому ж бездоріжжю.

Поведінка автомобілів на дорозі

Ходова частина, що відповідає за поведінку автомобіля на трасі, вважається практично основним параметром в процесі вибору тс.

управління Лада Гранта вдосконалено так відмінно, що дозволяє їй рушати з місця досить швидко. Автомобіль відмінно відчуває себе, коли на його тахометрі стрілка домагається 5,5-3,0 тисячі обертів. Аце все з тієї причини, що Даний автомобіль по більшій мірі створений для їзди в потрібне місце. Гальмівна система Гранти також досить добре продумана. Але при різкому гальмуванні можливий занос.

Французький суперник Гранти поводиться в дорозі ще більш впевнено, а їзда у нього здається більш комфортабельною. Можливо, такий ефект досягається за рахунок дещо іншої форми керма. Коли, Такий автомобіль здатний розігнатися до швидкості 100 км / год, тільки лише за 10,5 секунди.

І на закінчення хотілося б відзначити, що ці два автомобіля так щільно увійшли в реальний факт росіян, що якщо є бажання придбати якийсь із них в салоні, для вас доведеться мало почекати. Проблема полягає в чергах, складаються з бажаючих стати власниками Рено Логан і Лади Гранта.

Як ми розглянули, Логан, хоч не дуже, проте все-таки перевершує Гранту за деякими параметрами. Все ж варто переплачувати за їх, вирішувати тільки для вас.

Тут діє спеціальна пропозиція. Потрібно отримати безкоштовну консультацію нашого корпоративного юриста, просто задавши своє питання в формі нижче.

Читайте також:

Чем Отличается Ниссан Террано От Рено Дастер... Наружные отличия Nissan Terrano от Рено Duster Наружные отличия Nissan Terrano от Рено Duster Невзирая на то обстоятельство, что на сегодня у нас нет в распоряжении рабочий вариант инфы о кроссовере Ниссан Террано, который собирается на столичном зав...
Установка Фільтр-Сітки На Рено Логан 2... установка фільтр-сітки на Рено Логан 2 творець: Микола Панкевич Розміщено: 11 февр. 2017 р Переглянуто: 25 043 Мені сподобалося: 149 Мені не сподобалося: 12 Купив фільтр сітку, і встановив її, щоб зайвий сміття не потрапляв в салон, всякі гілки, ли...