Ближнє світло на Рено Меган-2: вибір і підміна ламп і запобіжників

Ближнє світло на Рено Меган-2: вибір і підміна ламп і запобіжників

До якийсь момент будь-якого власникові автомобіля, в часності і Рено Меган, доводиться зіткнутися таким завданням, як підміна ламп близького освітлення. Подкапотное місце цього автомобіля щільно «упаковано», тому прямого доступу до тильної сторони блок-фар немає, що дещо ускладнює виконання цього процесу. Щоб допомогти в цій справі, нижче будуть розглянуті, як вірно відбувається підміна лампи ближнього світла на Рено Меган 5.

Рено Меган 2 Заміна Лампи Близького Світу

Фара автомобіля Рено Меган

міняємо лампи

вибір

Якщо для вас в перший раз в нагоді поміняти лампочку на Меган 2.4, то поки приступити до цієї операції, доведеться зіткнутися вибираючи освітлювального елементу. Тому що продаються представлений великий їх асортимент, зробити вибір не дуже просто.

Лампочка ближнього світла на Рено Меган 3.5 відповідає стандарту H7 — це однониткових лампа з двоконтактний цоколем.

В даний час продаються існує кілька типів таких ламп:

 • Галогенні — штатні лампи.
 • Ксенонові (газорозрядні).
 • Світлодіодні.

На фото — галогенна лампочка з цоколем H7

Читайте також:

Заміна Задніх Гальмівних Колодок Сузукі Гранд Віта... Гальмівні колодки Сузукі Гранд Вітара (FT, GT) 2.4 Гальмівні колодки Сузукі Гранд Вітара (FT, GT) 2.4.0 HDI 110 16V 2001. 2005 Набір тормознх колодок, д Колодки гальмівні Японія » Інші постачальників:- Колодки гальмівні дискові передн SUZUKI:...
Заміна Термостата Ваз 2110-12-Пріора Своїми Руками... заміна термостата ВАЗ 2110-12-Пріора Своїми руками творець: Flexing Studio Розміщено: 20 Грудня. 2016 р Переглянуто 37 642 Мені сподобалося: 235 Мені не сподобалося: 44 Канал по темі авто, гідні уваги і корисні відео, на каналі! Переходь. Відео пр...

У мережі знайдете величезну кількість відгуків від господарів всіх типів освітлювальних частин, з докладним описом аспектів їх експлуатації, головних плюсів і недоліків. Тому нижче при порівнянні наведемо таблицю з основними рисами цих лампочок:

Рено Меган 2 заміна лампи ближнього світла.

З параметрів даних таблиці, звичайно зробити висновок, що «ксенон» і «світлодіоди», наприклад, для противотуманок на ВАЗ 2110 в величезному не рахуючи ціни перевершують «галогенки».

Але, останні володіють якимись необхідними плюсами, які бувають варіації переважити чашу вибору:

 • Світловий пучок має хороший проникаючу здатність, і в результаті ще краще «пробиває» сніг, дощ і туман, чому світ «ксенону» і «світлодіодів». Володарі останніх нерідко нарікають на форумах, що в негоду якість освітлення різко знижується.
 • Простота установки — на противагу новинок, «галогенки» не вимагають установки блоків розпалу й перепрограмування електроніки. Тому підміну виконується самостійно.

Порада!
На ринку завжди знайдете галогенні лампочки, які забезпечують біло-блакитне світіння, що нагадує світло від ксенону.

заміна лампочки ближнього світла рено Меган

підміна лампочки ближнього світла автомобіля Рено Меган 2. процес заміни лампи показаний від А і до Я.


У народі їх ще називають псевдо-ксеноном.

Як ми бачимо, кожен тип ламп має плюсами і мінусами, тому не можна сказати, що одні краще інших. Відповідно, кожен водій повинен сам вирішити, яка лампа ближнього світла на Рено Меган 2 в його випадку буде оптимальним варіантом.

Рено Меган 2 Заміна Лампи Близького Світу

Кришка люка в колісної арці

порядок заміни

заміна лампочки ближнього світла на Рено Меган 2 в лівій і правій фарі виконуються по-різному.

Спочатку розглянемо, як встановити її з лівого боку:

 • Перш за все потрібно завести двигун і вивернути кермо до упору в ліву сторону.
 • Потім треба зняти своїми руками люк, розташований в колісної арці.
 • Далі потрібно просунути руку в отвір, намацати круглу заглушку і демонтувати її, злегка повернувши в бік. Заглушку слід витягнути через люк, виконуючи операцію акуратно, щоб не впустити її.

Рено Меган 2 Заміна Лампи Близького Світу

Лапочка з роз’ємом

 • Після цього потрібно намацати лампочку з роз’ємом. Щоб витягнути її, треба потягнути на себе колодку розхитуючи вгору / вниз.
 • Вийнявши лампу з контактами, її можна витягнути з люка на довжину проводів, щоб від’єднати від роз’єму машини і під’єднати нову лампочку. роз’єм ближнього світла на Меган 2 не має фіксаторів, тому його потрібно просто потягнути, утримуючи при цьому цоколь.
 • Потім лампочку з колодкою потрібно на дотик вставити в блок-фару і після цього встановити заглушку.

Зверніть увагу!
При установці нової лампочки не можна торкатися руками її скла.
Справа в тому, що залишилися жирові плями можуть привести до швидкого перегорання елемента освітлення.

Читайте також:

Opel Vectra C Заміна Лампи Ближнього Світла... Opel Vectra C, Signum. Заміна ламп блочного фар (проходження та керування світлом, розміри та сигнали повороту) Потужність та тип використовуваних ламп можна переглянути тут. Примітка: Лампи розжарювання повинні замінюватися тільки лампами того ж тип...
Заміна Прокладки Під Голівкою Ваз (Класика). Зроби... заміна прокладки під головкою ВАЗ (класика). Зроби Сам! творець: Ремонт двигуна! І цікаве! Розміщено: 22 лист. 2013 р Переглянуто 226 244 Мені сподобалося: 1 323 Мені не сподобалося: 80 Ретельно показано як просто вдома поміняти прогоріла прокладку...

Заміна лампи ближнього світла на Меган 2 в правій блок-фарі виконується наступним чином:

 • Потрібно відкрити капот і витягнути горловину бачка.
 • Тепер, коли доступ до блок-фарі відкритий, треба демонтувати заглушку і виконати всі описані вище дії з підкапотного простору.

Ось, власне, і вся інструкція по установці нових галогенних лампочок ближнього освітлення.

Рено Меган 2 Заміна Лампи Близького Світу

Монтажний блок під номером 13

заміна запобіжників

Якщо після виконання зазначеної процедури все одно не горить ближнє світло на Меган 2 + 2, слід перевірити запобіжники. Вони знаходяться в монтажному блоці, розташованому праворуч від акумулятора.

Рено Меган 2 Заміна Лампи Близького Світу

Схема розташування запобіжників

запобіжник ближнього світла на Рено Меган 2 в монтажному блоці, який відповідає за праву блок-фару, розташований під номером 4, а за ліву — під номером 5. Треба сказати, що візуально складно визначити несправність запобіжника. Тому, навіть якщо зовні він нормальний, потрібно перевірити напругу на його контактах приладом або встановити новий запобіжник.

Якщо проблема з освітленням не пов’язана з запобіжниками, слід звернутися за допомогою в сервісний центр.

висновок

Міняти лампочки головного освітлення на Megane 2 незручно, особливо з лівого боку, проте, нічого складного в цій процедурі немає. У деяких випадках щоб відновити освітлення потрібно замінити запобіжники, розташовані в підкапотному просторі в монтажному блоці, що виконується ще простіше.

Ознайомитися з додатковою корисною інформацією з означеної теми можна з відео в цій статті.

Читайте також:

Заміна Задніх Стійкий Стабілізатора... заміна задніх стійок стабілізатора творець: Resta Розміщено: 24 Червня. 2015 р Переглянуто: 44 658 Мені сподобалося: 85 Мені не сподобалося: 13 Підключення до партнерке AIR. підміна задніх стійок стабілізатора на CTRовскіе CLT-70 і 71 на Черрі Tigg...
Опель Астра J Заміна Масла В Двигуні... Процедура заміни масла в двигуні Опель Астра Н Процедура заміни масла в двигуні Опель Астра Н За рекомендацією виробника підміна масла в двигуні Опель Астра Н повинна виконуватися кожні 15 000 км пробігу. Якщо ж протягом року ви не наїздишся зазначе...