Ближнє світло на Рено Меган-2: вибір і підміна ламп і запобіжників

Ближнє світло на Рено Меган-2: вибір і підміна ламп і запобіжників

До якийсь момент будь-якого власникові автомобіля, в часності і Рено Меган, доводиться зіткнутися таким завданням, як підміна ламп близького освітлення. Подкапотное місце цього автомобіля щільно «упаковано», тому прямого доступу до тильної сторони блок-фар немає, що дещо ускладнює виконання цього процесу. Щоб допомогти в цій справі, нижче будуть розглянуті, як вірно відбувається підміна лампи ближнього світла на Рено Меган 5.

Рено Меган 2 Заміна Лампи Близького Світу

Фара автомобіля Рено Меган

міняємо лампи

вибір

Якщо для вас в перший раз в нагоді поміняти лампочку на Меган 2.4, то поки приступити до цієї операції, доведеться зіткнутися вибираючи освітлювального елементу. Тому що продаються представлений великий їх асортимент, зробити вибір не дуже просто.

Лампочка ближнього світла на Рено Меган 3.5 відповідає стандарту H7 — це однониткових лампа з двоконтактний цоколем.

В даний час продаються існує кілька типів таких ламп:

 • Галогенні — штатні лампи.
 • Ксенонові (газорозрядні).
 • Світлодіодні.

На фото — галогенна лампочка з цоколем H7

Читайте також:

Заміна Задніх Амортизаторів Своїми Руками.... заміна задніх амортизаторів своїми руками. творець: Бортжурнал Рено Меган Розміщено 7 Липня. 2016 р Переглянуто: 16, 204 Мені сподобалося: 177 Мені не сподобалося: 8 У відео я показав, як просто поміняти задні ресори самостійно.артикули: Верхній бо...
Mitsubishi Outlander 2.4 (2015): Заміна Повітряног... Mitsubishi Outlander 2.4 (2015): заміна повітряного фільтра творець: LEADING CAR Розміщено 5 Червня. 2016 р Переглянуто 21 191 Мені сподобалося: 58 Мені не сподобалося: 8 Відео інструкція з підміні повітряного фільтра на Мітсубіші Аутлендер (Мітсуб...

У мережі знайдете величезну кількість відгуків від господарів всіх типів освітлювальних частин, з докладним описом аспектів їх експлуатації, головних плюсів і недоліків. Тому нижче при порівнянні наведемо таблицю з основними рисами цих лампочок:

Рено Меган 2 заміна лампи ближнього світла.

З параметрів даних таблиці, звичайно зробити висновок, що «ксенон» і «світлодіоди», наприклад, для противотуманок на ВАЗ 2110 в величезному не рахуючи ціни перевершують «галогенки».

Але, останні володіють якимись необхідними плюсами, які бувають варіації переважити чашу вибору:

 • Світловий пучок має хороший проникаючу здатність, і в результаті ще краще «пробиває» сніг, дощ і туман, чому світ «ксенону» і «світлодіодів». Володарі останніх нерідко нарікають на форумах, що в негоду якість освітлення різко знижується.
 • Простота установки — на противагу новинок, «галогенки» не вимагають установки блоків розпалу й перепрограмування електроніки. Тому підміну виконується самостійно.

Порада!
На ринку завжди знайдете галогенні лампочки, які забезпечують біло-блакитне світіння, що нагадує світло від ксенону.

заміна лампочки ближнього світла рено Меган

підміна лампочки ближнього світла автомобіля Рено Меган 2. процес заміни лампи показаний від А і до Я.


У народі їх ще називають псевдо-ксеноном.

Як ми бачимо, кожен тип ламп має плюсами і мінусами, тому не можна сказати, що одні краще інших. Відповідно, кожен водій повинен сам вирішити, яка лампа ближнього світла на Рено Меган 2 в його випадку буде оптимальним варіантом.

Рено Меган 2 Заміна Лампи Близького Світу

Кришка люка в колісної арці

порядок заміни

заміна лампочки ближнього світла на Рено Меган 2 в лівій і правій фарі виконуються по-різному.

Спочатку розглянемо, як встановити її з лівого боку:

 • Перш за все потрібно завести двигун і вивернути кермо до упору в ліву сторону.
 • Потім треба зняти своїми руками люк, розташований в колісної арці.
 • Далі потрібно просунути руку в отвір, намацати круглу заглушку і демонтувати її, злегка повернувши в бік. Заглушку слід витягнути через люк, виконуючи операцію акуратно, щоб не впустити її.

Рено Меган 2 Заміна Лампи Близького Світу

Лапочка з роз’ємом

 • Після цього потрібно намацати лампочку з роз’ємом. Щоб витягнути її, треба потягнути на себе колодку розхитуючи вгору / вниз.
 • Вийнявши лампу з контактами, її можна витягнути з люка на довжину проводів, щоб від’єднати від роз’єму машини і під’єднати нову лампочку. роз’єм ближнього світла на Меган 2 не має фіксаторів, тому його потрібно просто потягнути, утримуючи при цьому цоколь.
 • Потім лампочку з колодкою потрібно на дотик вставити в блок-фару і після цього встановити заглушку.

Зверніть увагу!
При установці нової лампочки не можна торкатися руками її скла.
Справа в тому, що залишилися жирові плями можуть привести до швидкого перегорання елемента освітлення.

Читайте також:

Заміна Лампи Ближнього Світла Шкода Фабія 1... Заміна лампочка проходження / керування світлом Skoda Fabia 2 Термін служби ламп ближнього світла залежить в першу чергу від умов експлуатації автомобіля, а також від якості самих ламп. Якщо ви користуєтеся недорогими лампами, відповідно, їх термін с...
Заміна Задніх Гальмівних Колодок Сузукі Гранд Віта... Гальмівні колодки Сузукі Гранд Вітара (FT, GT) 2.4 Гальмівні колодки Сузукі Гранд Вітара (FT, GT) 2.4.0 HDI 110 16V 2001. 2005 Набір тормознх колодок, д Колодки гальмівні Японія » Інші постачальників:- Колодки гальмівні дискові передн SUZUKI:...

Заміна лампи ближнього світла на Меган 2 в правій блок-фарі виконується наступним чином:

 • Потрібно відкрити капот і витягнути горловину бачка.
 • Тепер, коли доступ до блок-фарі відкритий, треба демонтувати заглушку і виконати всі описані вище дії з підкапотного простору.

Ось, власне, і вся інструкція по установці нових галогенних лампочок ближнього освітлення.

Рено Меган 2 Заміна Лампи Близького Світу

Монтажний блок під номером 13

заміна запобіжників

Якщо після виконання зазначеної процедури все одно не горить ближнє світло на Меган 2 + 2, слід перевірити запобіжники. Вони знаходяться в монтажному блоці, розташованому праворуч від акумулятора.

Рено Меган 2 Заміна Лампи Близького Світу

Схема розташування запобіжників

запобіжник ближнього світла на Рено Меган 2 в монтажному блоці, який відповідає за праву блок-фару, розташований під номером 4, а за ліву — під номером 5. Треба сказати, що візуально складно визначити несправність запобіжника. Тому, навіть якщо зовні він нормальний, потрібно перевірити напругу на його контактах приладом або встановити новий запобіжник.

Якщо проблема з освітленням не пов’язана з запобіжниками, слід звернутися за допомогою в сервісний центр.

висновок

Міняти лампочки головного освітлення на Megane 2 незручно, особливо з лівого боку, проте, нічого складного в цій процедурі немає. У деяких випадках щоб відновити освітлення потрібно замінити запобіжники, розташовані в підкапотному просторі в монтажному блоці, що виконується ще простіше.

Ознайомитися з додатковою корисною інформацією з означеної теми можна з відео в цій статті.

Читайте також:

Як Поміняти Лампу Близького Світу На Грант... Лампи ближнього світла для Лади Гранти: особливості вибору та підміни Лампи ближнього світла для Лади Гранти: особливості вибору та підміни Освітити дорогу автомобілісту в темну пору доби дозволяють лампи ближнього світла. Вони на противагу далеких г...
Заміна Салонного Фільтри Шкода Октавія А7... заміна салонного фільтра Шкода Октавія А7 творець: Микола Панкевич Розміщено: 12 Жовтня. 2017 р Переглянуто: 13 737 Мені сподобалося: 92 Мені не сподобалося: 17 Номер за каталогом: CUK26009 MANN 493рМіняйте самі, ніяких складнощів в цьому питанні н...