2.27. Антикрасна система сигналізації

Деякі моделі обладнані протитужною сигналізацією, встановленою на заводі.

Дистанційне керування протиугінним приладом

1. кнопка вмикання / вимикання
протиугінна система
2. кнопка випуску магістра

Сигнальна приймальна антена розташована поруч із внутрішнім дзеркалом заднього виду. Всі двері, як і капот, захищені пристроями для розриву трьох ланцюгів. Датчик датчика, який реагує на прорив вікон, викликає сигнал про викрадення під час розбивки будь-якої з панелей.

Сигнал активується через 10 секунд. Після того, як автомобіль заблоковано за допомогою пульта дистанційного керування, індикатори поворот мигають один раз. За ці 10 секунд. (час затримки) двері, капот та багажник можуть бути відкриті без спрацьовування тривоги.

Під час затримки індикатор світить протягом 10 секунд, а потім блимає на частоті один раз кожні дві секунди, коли аварія вмикається.

Якщо будь-яка дверцята, капот або кришка багажника відкриті або якщо в модулі керування виникає будь-який електричний дефект, коли автомобіль заблоковано за допомогою пульта дистанційного керування, світлодіодний індикатор блимає зі швидкістю 1 раз на секунду протягом 10 секунд, що там це несправність.

Датчик, який ініціює розбиття скла

Читайте також:

Огляд Рено Дастер 2016 Від Власника, Чесний... Огляд Renault Duster 2016 від власника, чесний Автор: DJFMov Опубліковано: 15 серпня 2016 р Переглянуто: 277 188 Мені це сподобалось: 925 Мені не сподобалися: 184 Повний та чесний огляд Renault Duster 2016 г.в. 2 л бензину, автоматичний, повноприві...
Сколько Литров Масла В КПП Рено Логан... Сколько масла в МКПП (коробке) Рено Логан Смена масла в коробке – одна из всераспространенных ремонтных процедур своими силами. Дальше разглядим, как верно подобрать расходный материал для МКПП пользующегося популярностью автомобиля Рено Logan. Стане...

Для захисту вікон автомобілів протиугінна сигналізація оснащена датчиком, що спрацьовує при розбитті скла, що підходить до переднього світла внутрішнього освітлення.

Кнопка вмикання / вимикання. датчик скла

Сигналізація проти викрадення не може бути включена, коли двері водія відкриті, якщо інші двері залишаються відкритими або відкриті під час затримки і не закриваються до кінця, ці двері виключаються з охорони.

Рено меган2 багажник

дело было в массе на кнопке багажника.

Как открыть багажник Рено Меган 2 через салон

Поиск причины неработоспособности кнопки открывания багажника Рено Меган 2.

Коли двері закриваються, світлодіод загоряється протягом 10 секунд, а потім переходить в режим блимання з частотою раз на два секунди.

Якщо капот залишається відкритим або воно відкривається під час затримки і не закривається до кінця, він виключається з охорони.

Якщо після цього капот закритий, то для нього починається період затримки, і після його завершення капот буде прийнятий для захисту.

Закривши капот, світлодіод загориться протягом 10 секунд, а потім переходить в режим блимання з частотою раз на два секунди.

Якщо кришка багажного відділення залишається відкритою, вона відкривається під час затримки і не закрита до кінця, вона виключається з охорони.

Читайте також:

Як Відкрити Багажник Зсередини Ніссан Кашкай... Nissan Qashqai Trunk При покупці автомобілів багато власників автомобілів приділяють особливу увагу розмірам багажного відділення, розміри яких можуть вплинути на вибір. Для деяких обсяг простору для перевезення вантажів має величезне значення. Обсяг...
Регулювання Рульової Рейки Рено Флюенсу... Ремонт рейк RENAULT FLUENCE Ремонт рейк RENAULT FLUENCE в процесі може знадобитися перегородка рульового механізму, в якій не тільки заміна мастил, але й інші частини рейки. Рульова рейка. досить складний механізм, чутливий до багатьох факторів. Вона...

Якщо після цього кришка закрита, для нього починається період затримки, а світлодіоди загориться на 10 секунд, після чого переходить в режим блимання з частотою раз на два секунди.

Після завершення затримки кришки багажника завжди можна відкрити за допомогою правої кнопки пульта дистанційного керування. Решта дверей і капот залишається під захистом.

Автомобільна протитугова система оснащена пристроєм, який робить неможливим запуск двигуна, вимикаючи модуль керування двигуном.

Відключення відбувається в наступних випадках:

— З звичайною активацією протиугінної системи.
— 30 секунд після того, як ключ буде вилучений з запобіжника запалювання (система захисту від крадіжки не повинна бути активізована одночасно).
— 3 хвилини після розблокування автомобіля, якщо запалювання не вмикається.

Щоб перезапустити двигун, натисніть ліву кнопку на пульті дистанційного керування (увімкніть / вимкніть).

Сигналізація проти викрадення

Якщо сирена тримає сигнал, вона працює, коли відкривається кришка багажника, капот або будь-яка дверцята. Спеціальний датчик викликає сигнал при розбиранні будь-якого вікна. Сигналізація також спрацьовує при будь-якому спробі включити або замкнути запалення. Коли активовано сигнал попередження про викрадення, наведені наступні сигнали:

— Всі індикатори напрямку блимають на 5 хвилин.
— Сирена звучить 30 секунд.

Якщо протягом цього часу будильник вимкнений, сирена зупиняється.

Читайте також:

Як Поміняти Задні Колодки На Рено Логан... Міняємо задні колодки на Рено Логан на дому: відео та фото міняємо задні колодки на Рено Логан на дому: відео та фото Провести повноцінну заміну гальмівних колодок задніх коліс на Рено Логан, зрозумілі будь-якому власнику цього автомобіля. За станом ...
Заміна Паливного Фільтра Рено Лагуна 1 Бензин... Заміна паливного фільтра в бензині та дизельному двигуні Меган 3 Автомобілі, як і людина, повинні харчуватися чистою їжею, тільки в разі автомобіля їжа. це нафтовий паливо. Багато власників автомобілів Renault Megan 3 часто турбуються про стан паливн...