Підміна ременя ГРМ Рено Логан

Підміна ременя ГРМ Рено Логан

Ремінь газорозподільного механізму (ГРМ) — важливим елементом будь-якого автомобіля. Його пошкодження інакше кажучи розрив виведе тс з ладу і зробить пересування нездійсненним. Підміна ременя ГРМ Рено Логан за регламентом виробника проводиться кожні 60 тис. км пробігу інакше кажучи після 4 років експлуатації. Ремонт просто виконати на дому, якщо знати каталожні номери нових деталей і порядок їх встановлення.

Перевірку і огляд стану ременя ГРМ на Рено Logan проводять з інтервалом в 15 тисяч кілометрів. При виявленні тріщин, сколів, порізів та інших механічних вад, роблять підміну деталі.

Як правильно вибрати і які бувають

Рено Логан в різні роки випуску першого покоління (2004, 2005, 2006, 2007, 2008, 2009), також перероблена лінійка (2009, 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015 р.в.) оснащувалися різними типами двигунів. Це були k7j об’ємом 1.4 л і k7m — 1.6 л (8кл), і додатково k4m (16V) і d4f об’ємом 1.5 л. 2-е покоління продовжували оснащувати позначеними двигунами, в 2016 році лінійку пропонованих моторів розширили ще на два агрегати h4m (1.6 л) і k9k (1.5 л), пропонуючи їх в версіях dci. Щоб ефективність роботи ГРМ-механізму залишалася на відповідному рівні, встановлювати варто тільки запчастини, рекомендовані виробником. Артикули ременів, які слід ставити на Рено Logan (2004-2017 років):

Рено Логан 1.4 Заміна ременя ГРМ

 • Авто з ДВС на вісім клапанів (ремінь і натяжний ролик): K7M (K7J) 710 — 7701477024; K7M (K7J) 800 — 130C17480R. Ці ремкомплекти мають однакові ремені і різні ролики.
 • 16кл (ремінь, натяжна ролик і спрямовує): K4M 690 інакше кажучи 697 — 130С17529R.

Читайте також:

Заміна пильовика зовнішній шрус Hyundai Accent... заміна пильовика зовнішнього шруса hyundai accent творець: Сервіс-Гараж Розміщено: 30 лист. 2015 р Переглянуто 138 002 Мені сподобалося: 418 Мені не сподобалося: 63 } Міф ролик оброблений в редакторі відео YouTube () Теги youtube: # РедакторYouTube...
Заміна Охолоджуючої Рідини Рено Мастер... Змініть охолоджуючу рідину на власну руку Renault Logan: вибір антифризу відео Система охолодження в автомобілі призначена для підтримки ідеальної температури двигуна внутрішнього згоряння під час роботи. Саме тому більшість автолюбителів приділяють ...

Серед підприємств, які пропонують ремінні запчастини, більш потрібні і відрізняються високим рівнем якості наступні:

 • Унікальні ремінь і ролики від Рено;
 • Snr;
 • Бош;
 • койо;
 • Gates.

Уже сьогодні, є аналоги, вартість на які буде істотно нижче унікальних деталей. Обрати ремінь просто самостійно, беручи до уваги тип мотора. Не треба пробувати зберегти на ціни, тому що купують підробку, установка якої} {займається стане передумовою швидкого виходу з ладу ременя і зажадає ремонту як ще його називають підміни механізму. Далеко не кожен водій зможе відрізнити реальну деталь від підробки. Зазвичай офіційний представник рекомендує поміняти в автосервісі ремінь на кожних 60 тисячах км, і пропонує отримувати оригінал по каталогу, з правильними розмірами і параметрами.

Увага! Нехтування періодичністю діагностик ременя ГРМ, термін яких визначається мануалом виробника, неприпустимо. Регламентом передбачено інспектувати стан деталі через кожні 15 тис. Км пробігу, поміняти пристрій — через 60 тис. Км.

заміна ременя ГРМ Renault Logan 1.4

заміна керуючого наконечника Renault Logan.

Такі вказівки відносяться як до першої, так і до другої фази Логанов, незалежно від року випуску і типу силового агрегату.

Проводити заміну ременя необхідно обов’язково в парі з роликами. Деякі помилково вважають, що при цьому варто поміняти і помпу, але її потрібно оновлювати за регламентом кожні 120 км пробігу.

Читайте також:

Заміна Маточини І Підшипника Маточини Vw Passat B3... заміна маточини і підшипника маточини VW Passat B3 творець: AndRamons Розміщено: 3.5 груд. 2014 р Переглянуто 256 941 Мені сподобалося 1 407 Мені не сподобалося: 86 підміна маточини і підшипника маточини фронтального колеса VW Passat B3.Ссилка на ф...
Заміна Ременя Грм Лексус Gs300... (495) 133-9-007(926) 136-9-007 ПРО НАС Наші гарантії новини Знижки Статті Наші друзі Наша команда Наші партнери Нагороди Кар'єра Галерея ПОСЛУГИ Комп'ютер діагностика ТОМУ Ремонт Тінінг чіпа Ремонт двигуни Ремонт паливасистем...

За відгуками власників, коли авто пройшло зазначені 60 тисяч км, ремінь не завжди перебуває в аварійному стані. Часто пристосування може без нарікань проходити ще більше кілометрів, але це загрожує наслідками: раптовий обрив ременя стане причиною того, що клапани почнуть гнутися.

Іноді ремінь знаходиться у відмінному стані, а пластикові ролики доводиться розбирати, чистити або ставити нові. Інакше через слабку натяжки деталь може зіскочити на 1-2 зуба (характерно для 16-клапанних моторів), або відбудеться його заїдання.

На більшості Логанов розподільний механізм обладнаний ременем, ланцюг встановлюється на авто з агрегатами Н4М в кузовах седан і хетчбек, причому в останньому випадку регламентом не вказується, скільки така деталь служить і коли її варто змінити.

Особливості заміни і регулювання

Заміну ГРМ Рено Логан можна зробити самостійно, якщо дотримуватися інструкції і мати в арсеналі необхідні інструменти (ремкопмлект). Крім того, в мережі можна знайти велику кількість фотографій і відео, на яких детально зображається, як замінити вказаний елемент. Робити роботу в наступному порядку:

 • Знімається переднє колесо з правого боку.
 • Демонтується захисний кожух ременя генератора, де для цього відкручується його верхнє кріплення (досить відхилити в самий нижній кут).
 • Знімається ремінь генератора, для чого самонатяжной ролик слід відвести в сторону ключем на 15.
 • Ремінь відгинається, за допомогою повітряного пістолета відкручується і знімається шків коленвала.
 • Відкручуються два болти захисного кожуха ГРМ за допомогою головки на 8.
 • Знімається верхня опора движка, для чого він підпирає — ставиться опора під зливний пробку.
 • Відкручується права опора двигуна (головкою на 15 відкручується 5 болтів кріплення).

Рено Логан 1.4 Заміна ременя ГРМ

 • Знімається верхній кожух ременя ГРМ.
 • Після слід виставити мітки (прокручуємо ключем на 16).
 • Послаблюються гайки кріплення натяжителя.
 • Знімається ремінь і натяжний ролик, з попередньо знятим шківом коленвала.
 • Після слід визначити стан помпи: при люфт і патьоки деталь також змінюється на нову.
 • Перед установкою нового ременя потрібно звернути увагу на стан сальників: навіть невелика кількість масляного напилення є приводом для заміни.
 • Правильний порядок установки нового елемента передбачає очищення місця від пилу і бруду.
 • Новий ремінь встановлюється разом з круглою шестерінки клонували: шестерня вкладається в ремінь, і поєднуються мітки ГРМ (після установки потрібно постаратися їх не збити).
 • Ставиться натяжна ролик.
 • Поєднуються і перевіряються всі мітки.
 • Збірка виконується в зворотному порядку.

При заміні ременя ГРМ зверніть увагу і на стан ущільнювальних кілець заглушок распредвала.

Ремінь може порватися раніше регламентованих 60 тисяч км, що стане не тільки причиною дорогого ремонту, але і виведе з ладу компресор кондиціонера, генератор і ГУР. Тому порушувати графік перевірок категорично не варто. Як говорилося вище, якщо ремінь злетів або обірвався, то це стане причиною несправності клапанів (їх при цьому гніт).

висновок

заміна ременя ГРМ на моделях Логанов — нескладне захід, але вимагає уважності і акуратного підходу. При правильній заміні авто може без проблем проїздити ще 60 тис. Км.

Читайте також:

Заміна Паливного Фільтра Рено Кенго Бензин... Ремонт фільтрів Renault Canggu Заміна елементів фільтра на машині. це непроста задача. Більшість людей звертаються до сервісного центру. Проте, використовуючи простий покроковий посібник, ви можете самостійно змінити їх. Зміна елемента повітряного фі...
Заміна Ременя Генератора Бмв Е39 М54... BMW препарат Заміна ременя привода генератора M54 BMW X5 E53 двигун оснащений трехфазними генераторами змінного напруги двох фірм. Baleo (Італія) типу A13V118 і Bosch (Німеччина) типу NC 14V 45/140 F з вбудованим випрямлячем на дев'ять випрямлячів, ...