Ремонт кришки багажника Opel Astra H блок

Opel Astra H. аварійне відкриття замку багажного відділення.
Зима холодна і несподівано охоплює багажник. Не відкривається навіть плач.
Я почав шукати інформацію в Інтернеті, виявилося, що практично немає інформації на цю тему:

Перше. як відкрити двері?
(Для аварійного відкриття дверей є спеціальний отвір для ключа в замковій частині.Відвір в багажнику через внутрішній кузов, на задній стінці оббивки на кришці багажника є кругова гумова крапка. зніміть її в отвір і вставляємо квадратну секцію ключа (майте в увазі не скруткою, пласкогубці , а саме квадратну секцію ключа. ви можете використовувати ручку з балконних дверей відповідно до розділу. якщо достатньо всього лише довжини, то ви також можете відкрити викрутку або шкребки, але ви також будете вичерпані і вхідний отвір буде калічити, тому що Астин з відчинив однієї клавіші з м’яким пластика)
Щоб крутити м’яке та застереження проти годинникової стрілки (але це для мене. ви можете в іншому напрямку з модифікацією, і паз може бути вузьким і широким під широкі викрутки. На мені це при аналізі виглядало як паз звичайного чотиригранного дверного замка тільки на розділ навряд чи як у рукоятках з домашнього вікна).

0. Основная несправность. Пісок і бруд в замку для заднього двору, також можлива замерзання води. перешкоджає замковій роботі. клін щільно.

1
Замок. це 12-вольтовий електродвигун із самохідним приводом із швартовним зусиллям на валу двигуна, шестигранну колесо з односторонньою обертанням та пару важелів розгинання з пружинами (він виявляється після розбирання замка).

Читайте також:

Opel Astra G Яке Масло Заливати Рекомендоване моторне масло для Opel Astra Оригінальні автомобілі не завжди можна купувати, тому існують ситуації, коли вам потрібно вибрати альтернативну мастильну масу, яка відповідає технічним характеристикам силового агрегату. Спрошує вибір масти...
Ремонт Приладової Панелі Audi A6 C5... Приладова панель Audi A6 C5 Під час роботи Audi A6 C5 можуть виникнути проблеми з панеллю приладів. Це може бути як підсвічені проблеми, спалені цибулини, необхідність заміни індикатора, так як пікселі поступово випалюються, і можливі різні відтворен...

2. Можливі несправності
а) на центральному блоці збірки (центральний замок. це зупиняє не тільки багажник, але і всі двері)
б) Монтажний елемент у багажнику (якщо ви дивитесь з салону, то це знаходиться на правій частині багажного відділення за кришкою з двома поворотними затискачами), у нього є реле та запобіжник із замком задньої двері.
Видалення обох блоків запобіжників або схем запобіжників з поясненнями, які запобіжники, звідки ви можете побачити тут:
Пам’ятайте, якщо працюють прибиральники, підйомники або щось інше, то, швидше за все, окислення контактів і доріжки на монтажному блоці не відбувається через потрапляння води.

в) окислення контактів: на мікромотор замка, тут я також додаю переривання контактів ланцюга через те, що переривання проводки допустимо з похилого віку або розриву, окислення контактів на реле або запобіжник, а також їх провал.

Замок багажника поймал клин, не открывается. Зафира/Астра. Опель-взаимная любоffь!

В этом видео покажу как устранить один из дефектов замка багажника на Опель Зафира-А, а именно: когда клинит.

Разобрать замок багажника Opel

В этом видео показано, как открыть багажник Opel Meriva B, как устроена кнопка багажника, что делать, если не откры.


г) Запалений мікромотор замка

Заміна мікромотора у вигляді відеокліпу тут:
Тут ви можете побачити вилучену блокування з внутрішньої та зовнішньої сторони в процесі аналізу та заміни процесу мікромотора (в мікромоторній механізмі черв’ячний редуктор прикріплений до стрижня мікромотора, тому черв’ячний редуктор відрізаний, шматочок штанцер з черв’ячного механізму вирізаний тонким свердлом, а стрижень нової передачі вставляється в отриманий отвір. всього: новий двигун із черв’ячним зусиллям)
е) генерація або поломка зубчастих важелів або передач або прокручування черв’ячного зубчастого колеса на мікромотор (все це малоймовірно. результат зносу та багато ремонтів цього замка з частковим замком деталей)

Так:
Після аварійного відкриття дверей зніміть дверну окантовку. вона на пластикових затискачах. важко, але обережно витягніть її (перш ніж відкрити дверцяту, ви можете витягнути два сальники з пасажирського салону). Якщо ви хочете відкрити дверцяту перед відкриттям двері, краще не затягнути нижню частину. кліпси пластикові скрізь, коли кромка всередину прикріплюється всередину оббивки, а з дна всередині, коли закривається, одна пластикова застібка фіксує, він вставляється вертикально через пластикову частину ручок дверей і розбивається при це. Дверна ручка також включає в себе широкий квадрат через оббивку в квадратний виріз у металевих дверях. входить з нижньої частини вгору.
Суть справи: зсередини, щоб зняти оббивку, можна отримати тільки зверху, є великий ризик пошкодження оббивки.)

Я використовував мастило WD та викрутку (і мені доведеться мати квадратну секцію за допомогою клавіші. якби я знала. в Інтернеті все про викрутки. в результаті, поки не викривлювала всю канавку)

Читайте також:

Ремонт Насоса Егурен Форд Фокус 2... Подушка керма з підсилювачем Ford Focus 2: виймання, пристрій GUR (рульовий механізм). Що це за це? Як ти можеш доглянути за ним, щоб він довго не вийшов з ладу? І чи варто турбуватися, якщо він перестає нормально працювати? Адже перед автомобілями б...
Ремонт Авто Акумулятора Своїми Руками... Як провести технічне обслуговування акумуляторів власними руками Автомобільний акумулятор, як і будь-який інший технічний пристрій, потребує періодичного технічного обслуговування. Багато хто сьогодні називають автомобільний акумулятор як витратний м...

Двері відкриті. Оббивка знімається. Замок зависає на трьох гвинтах і роз’єми проводки. З’єднувальні контакти очищаються і обережно складаються, якщо їх носити.
Блокування видалено. розбирати, як показано на відео. посилання розміщено вище.

Ми виймаємо мікродиск
Підключіть 12 вольт до мікромотора. це працює на щастя! (якщо не працює, то перегляньте відеозапис про модернізацію двигуна)
наповніть горщик дуже гарячою водою і залийте пором або щось інше з мильних розчинів. мій багатенкий. Потім промивайте під сильним потоком киплячої води з крана, так що разом з старим мастилом знімайте весь пісок і бруд (пам’ятайте, що кип’ячена вода з чайника. це призведе до температури пластикових частин)
змастити, зібрати назад. Ми розробляємо механізм вручну за допомогою круглої частини верстатів, ми закриваємо ручним замком, а за допомогою квадратного ключа ми відкриваємо через аварійний отвір для відкриття)

Покладіть замки на місце без спотворень. З’єднуємо з’єднувач з електричним замком, відкриваємо двері зі скруткою, закриваємо його і перевіряємо відкриття персоналу, натискаючи ручку дверцят.
Все працює! Радісний збір та використання.
Успіх і гарний настрій!

Я також думаю, що там буде відео для ремонту різних Asters на Opel Astra для цього в ремонт Yutube Opel Astra є багато різних.

Прохолодний. сьогодні після довгого часу. скористався його порадою. ще раз закупорив кришку багажника. (посміхається).

Наприкінці року: не існує такого дня, коли було менше (від 5 до 50) користувачів, які знайшли час перейти на цю сторінку (див. Лічильник відвідувача) з ремонтом замку Opel Astra. грішний німецький виробник. як ви виглядаєте як сільська автомобільна промисловість. купуючи Opel запаси людей терпінням, а також молотом, клас і ковадлу! Для Opel це правда німецької автомобільної промисловості про краще життя !!

Читайте також:

Ремонт Трапеції Двірників Гольф 3... Volkswagen Golf BCB 1.6MT Журнальний журнал Ремонт трапеції Завдяки допомозі VampireLo, підказка про те, що причиною несправності дворників було відремонтоване в майстерні трапеції. До цього я пішов у склянку, яка зняла трапецію і сказала, що осі в ...
Ремонт Коробки Передач Фольксваген Пасат Б5... КПП автоматична коробка передач, ручна трансмісія, DSG і муфти Volkswagen AG Volkswagen Gearbox 002 / Коробка передач 002 Volkswagen Polo Classic (9E2), Skoda Fabia (модельний код 6Y2, 6Y3, 6Y5), Volkswagen Lupo (6X1), Skoda Octavia A4 (1U2), SEAT A...