BMW препарат

Ремонт редуктора BMW

Щоб гарантувати, що ваш BMW задовольнить вас без проблем, задню коробку передач вимагає регулярної діагностики, технічного обслуговування та ремонту. Спеціалізований технічний центр Motor Expert має все необхідне для якісного обслуговування. Використовуються тільки оригінальні запасні частини та витратні матеріали, рекомендовані виробником.

Ми категорично не рекомендуємо брати на ремонт задню вісь коробю передач самого BMW. Навіть заміна такої простої деталі, як сальник, вимагає зняття та демонтажу всього комплекту з подальшим регулюванням передавальних передач. Це досить складна і відповідальна робота. Якщо виявлено будь-який із зазначених вище симптомів, негайно зв’яжіться з технічним центром експертів з двигунів. Затягування загрожує подорожчанням ремонту.

Обсяг робіт залежить від характеру невдачі. При виконанні планового технічного обслуговування редуктор заднього мосту ретельно перевіряється. Якщо тіло пошкоджено або витоку масла, збірка знімається і повністю розбирається. Коли покоління виявляється на зубцях передач, вони замінюються. Після заміни залоз встановлюється збірка коробки передач, коефіцієнти передач регулюються та встановлюються на транспортний засіб.

Якщо у вашої машини є проблеми з коробкою передач, довіряйте їй у нашому сервісному центрі. Всі роботи виконуються кваліфікованим персоналом з використанням спеціалізованого обладнання. Гарантія на виконані роботи та замінені вузли. місяці або 10 тисяч кілометрів.

Вартість ремонту по телефону:

7 (495) 740-59-07 / 7-905-502-33-55

Ремонт та заміна редукторів BMW Автосервіс SIS-MOTORS

Якщо ви помітили кришку або стукіт при різних режимах водіння автомобіля або гула на будь-яких швидкостях, негайно перевірте стан коробки передач. Автосервіс SIS-MOTORS виконує ремонт BMW редукторів всіх моделей та брендів незалежно від ступеня пошкодження. Ремонт BMW коробки передач починається з діагностики. Потім редуктор знімається і направляється в сукупний магазин. Там вони демонтируют його і визначають причини несправності. Всі несправні частини замінені новими. Фахівці технічного центру SIS-MOTORS використовують оригінальні запасні частини або неоригінальні деталі високої якості.

Після серії зчеплення коробки передач вона настроюється на заводські настройки. Майстри SIS-MOTORS здійснюють заміну редукторів BMW, спираючись на норми та правила виробника. В результаті подальша робота цих вузлів не викликає ніяких несправностей.

Ремонт заднього мосту

Читайте також:

Ремонт Вантажних Автомобілів З Виїздом... Ремонт вантажних автомобілів з вильотом Автомастер в Москві src = http://avtomasterhome.narod.ru/1112.png /Технічна допомога на дорозі src = http://avtomasterhome.narod.ru/1112.png /Контакти src = http://avtomasterhome.narod.ru/1112.png /Послу...
Ремонт Личинки Замка Бмв Е46 Ремонт замка запалення BMW E46 Всі проблеми машини з механічними замками палива страждають. На BMW E46 замків забитий зі старістю і природним зносом ключа запалення та лишинки. У цій статті я опишу точно той випадок, коли фіксатор замка запалювання з...

Довгострокова експлуатація призводить до неминучого зносу компонентів провідних мостів BMW. Однак ремонт може знадобитися через пошкодження одного з компонентів або аварії. Головною ознакою того, що редуктор задньої мості стає непридатним, є поява нехарактерного шуму. У цьому випадку вам необхідно негайно зв’язатися з технічним центром. SIS-MOTORS проведе якісну діагностику та візуальний огляд редуктора.

  • При виявленні витоків ми замінюємо сальники і усуваємо люфти на фланці.
  • Ми перевіряємо коробку передач на шум; При необхідності відрегулюйте прогаліни.
  • Ми замінюємо масло і перевіряємо його на готовність до подальшої роботи.

Ремонт редуктора BMW X5 E70 специалистами автосервиса bmw-5×5.ru

Подробная инструкция по ремонту редуктора BMW X5 E70 с комментариями и разъяснениями мастера-специалиста авто.

Как ломаются задние редуктора BMW X5 E70 (дорестайл)

Характерная поломка заднего редуктора с ДВС 4.8 в 90%. это разбитый корпус дифференциалов (корпус сателлитов).

Запис для ремонту або заміни редукторів BMW у сервісному центрі SIS-MOTORS проводиться по телефону 7 (495) 225-16-01.

Заміна задньої коробки передач осі

Ремонт Заднього Редуктора BMW X5

Конструкція редуктора заднього моста BMW X5 E53 та приводних валів (напів-осі) показана на малюнку 14.6.

Зніміть коробку передач задньої частини в наступному порядку. Підготуйте спеціальний інструмент 33.4.420 і від’єднайте привідні вали заднього колеса від вихідного фланця диференціалу задньої вісі.

  • Вийміть гвинтовий вал з задньої осі та встановіть спеціальний інструмент 33.4.420 (рис. 14.7), одночасно дотримуючи зазор (стрілка) між прикріпленням та кришкою (1). Ушкодження манжети викликає підвищений шум. Ремонт Заднього Редуктора BMW X5
  • Відкрутите три задні болти, що закріплюють теплозахисний щит, рухайте його вниз, а передні болти (8, див. Рис. 14.2) кріплення носія задньої осі відкриваються, а болти знімаються. Відпустити гайку (11) та зняти болт (10). Від’єднайте вентиляційну трубку від корпусу задньої осі та зніміть редуктор, рухаючи його вниз.

Установка задньої колісної коробки передач BMW X5 E53 повинна бути зроблена в зворотному порядку, а редуктор задньої осі встановлюється на місце з гніздом.

  • Вставте передні болти, резьбу нові самоблокуючі гайки, але не затягуйте їх. Аналогічно вставте задній болт і вийміть гніздо.
  • Затягніть два передні болти до 100 Н · м (10,0 кгс · м), а задній болт до 165 Н · м (16,5 кгс · м).
  • Встановіть фіксатор (2, див. Рис 14.16) і затягніть болти (3) муфти (М12) до 110 Н · м (11,0 кгс · м), болти Torx (M10) до 83 Н · м (8,3 кг / · М).
  • Наприкінці роботи перевірте рівень масла.

Ви в розділі:

BMW X5 E53 Ремонт коробки передач. Ремонт та запчастини для BMW (BMW) і MINI (MINI) для DRIVE2

Читайте також:

Mazda 6 (1.8 Л) — Капитальный Ремонт Двигате... Mazda 6 (1.8 л). капитальный ремонт двигателя Создатель: KPOWERtuning Размещено: 28 мая 2017 г. Просмотрено: 131 669 Мне понравилось: 3.5 755 Мне не понравилось: 159 Мазда 6, год выпуска 2011, пробег 92 тыс.км (реальный, 1 владелец), ремонт мотора ...
Ремонт Замка Водительской Двери Замка Форд Фокус... Ремонтируем двери на Форд Фокус 4.5 Сходу необходимо отметить, что особенной различия на протяжении снятия обшивки правой и левой двери фактически нет. Единственное, что необходимо это сделать снять дополнительный разъем (с водительской стороны) подк...

Ремонт Заднього Редуктора BMW X5

Задній редуктор на BMW X5 E53, як і на BMW X5 E70, нерідко розбивається, це доведено практикою обслуговування. У першу чергу це викликає звинувачення підшипників низької якості. Особливо це стосується машин 2006-2008 років випуску. Пізніше концерн BMW змінив постачальника, ситуація покращилася, але не сказати це значно.

Наш клієнт є власником BMW X5 E53, машина вийшла зі збірної в 2006 році, пробіг. майже 224 тисячі кілометрів. Причиною апеляції є гудіння в припинення. Ми провели діагностику, встановили джерело гумору. підзвонив револьвер заднього мосту. Задание механіка є спочатку видалення, а потім ремонт коробки передач.

BMW Х5 Е53 Як працює редуктор? Машину загнали на підйомник. При видаленні редуктора практично немає труднощів. Потрібно вивісити вихлопну трубу, частково зняти теплозахист, від’єднати коробку передач від задньої колісної коробки передач. Ті ж процедури виконуються з напівдорогами. Тоді джек приходить на допомогу. Редуктор підтягується і ретельно витягується. Поки механік знімає редуктор, ми скажемо, звідки починається гул. Грохот випромінює підшипники. в результаті природного зносу. Другою причиною відмови редуктора є відсутність нафти. Ми рекомендуємо змінити масла в коробці коробки передач кожні 60-80 тис. Км, заповнити тільки оригінал.

Для замовлення будь-яких оригінальних запчастин для автомобілів BMW, а також їх аналогів, можна зателефонувати за номером 7 (812) 244-59-63. Багато власників автомобілів забудьте про зміну масла в редукторе, отже, результат. Якщо зчеплення зубів зламане, то також чути гул. у цьому випадку відбувається настройка. Після видалення редуктора, дефекту. стало зрозуміло, що його більше не треба ремонтувати. Вартість нового редуктора тиску масла. Тому власник BMW X5 E53 попросив департамент запчастин придбати дешевший варіант, тобто б / у. Що ми зробили. Того ж дня вводили редуктор, замінив його механіком, наповнивши його маслом. Рев зник. На BMW X5 E53 ви можете піти далі.

Наші автосервіси: BMW. remont-bmw-spb.ru/Mercedes. merc-master.ru/Ауди- spb-audi.ru/ Лёнд Ровер- apobeda.ru/land-rover/Volvo: apobeda.ru/remont-волво /

ТЕЛЕФОННА СЛУЖБА BMW: 8 (812) 244-36-48 ТЕЛЕФОННА СЕРВІЯ МБ: 8 (812) 389-50-92ТЕЛЬСЬКА СЕРВІСА АУДІ: 8 (812) 600-41-59

ТЕЛЕФОННА СЕРВІС LAND ROVER, Jaguar і Volvo: 8 (812) 319-39-90

Ми працюємо з понеділка по неділю з 09:00 до 21:00, ласкаво просимо!

Читайте також:

Ремонт Двигуна Ауді А4 Б5 Ауді A4 B5 Тут ви знайдете фотодокументи та детальну документацію для автомобілів: Audi A4 B5 / Audi A4 B5 (код моделі: 8D2) 1995. 2001 Audi A4 Avant B5 / Audi A4 Avant B5 (модельний код: 8D5) 1996. 2002 Audi A4 Cabriolet / Audi A4 Cabriolet (модельн...
Ремонт Склопідіймача Audi A6 C5 ремонт віконного підйому а6 c5 Заміна кабелю стеклоподъемника аудиту а6 с5 Без проблем, я не знаю більше авто з такими гальмами в опущеному стані, зависає, що робити, що добре виглядає, коштує 150 руб. Трохи більше, і кабель може провалити, це непр...