Заміна гальмівних дисків (спереду і ззаду) в Меган 2

Безпека гальмівної системи будь-якого автомобіля є основним критерієм його експлуатації. З огляду на те, що ціни на автомайстерні іноді перебільшені, багато власників, намагаючись заощадити на ремонті автомобілів, намагаються зробити свою роботу. Сьогодні ми поговоримо про заміну гальмівних дисків на автомобілі Renault Megan від 2-х покоління і розповім вам всі подробиці та орієнтири стосовно цієї роботи.

передня частина

Спочатку потрібно визначити місце проведення ремонтів. Це може бути гараж або орендований ящик.

Ремонт Заднього Гальмівного Супорта Рено Меган 2

 • Підніміть машину на роз’єм.
 • Зніміть переднє колесо.
 • Потім поверніть рульове колесо таким чином, щоб каретка обернулася зовнішньою.

Важлива примітка. завжди перевірте рівень гальмівної рідини.

 • Після виконання вищевказаних операцій використовуйте ключ 13 мм для відкручування двох напрямних болтів.
 • Потім зніміть гальмівний валик.
 • Подушечки, також необхідно розібрати та підготувати нові.
 • Вилка гальмівного супорта, треба демонтаж, для цього виключити 2 болти зі своєї внутрішньої частини, після чого можна запустити заміну диска.
 • Для того, щоб видалити старий диск, необхідно вдарити молоток у центральній частині його, як правило, після декількох точних ударів, диск легко вийде і відокремлюється від концентратора.
 • Шаткова ступінь колеса переднього колеса повинна бути ретельно очищена металевою щіткою, після чого. нанесіть мідну жир.
 • Розпакуйте новий диск, обережно протріть його рідиною для знежирення (для цього можна використовувати бензин або розріджувач).
 • Встановіть новий диск на концентратор і затягніть кріпильний гвинт, після чого можете перейти на встановлення гальмівної вилки.

Обов’язковим моментом для такого обслуговування є очищення та мастило маніпулятора.

 • Видаліть кожне направляюче окремо, намагайтеся не пошкодити гумову кришку пилу, потім застосовуйте зважену високотемпературну змазку.

Ця операція повинна виконуватися кожні 10 тисяч кілометрів пробігу, особливо після зимового періоду, в іншому випадку ручні гіди можуть спричинити несправність гальм.

 • У вилці встановіть нові черевики, після натискання піску на суппорт.
 • Перевстановіть суппорт, потім затягніть монтажні болти.
 • Випрямите колесо та поставте колесо назад, після чого можете взяти протилежну сторону.

Читайте також:

Іржа На Крилі. Локальний Ремонт.Покраска Переходом... іржа на крило. місцевий ремонт. живопис перехід Автор: Докладна фарба Опубліковано: 14 травня 2014 р Переглянуто: 1 233 812 Мені сподобалось: 6 289 Мені не сподобалися: 384 автоматичне фарбування, швидкий і зручний спосіб ремонту іржі без зварюванн...
Рено Меган 2 Не Заводится Стартер Крутит... Не заводится машина стартер крутит рено сандеро Не заводится машина стартер крутит рено сандеро // Подмена фары sunny b15 рено логан, крутит, машина, стартер, стартер не крутит, не заводится машина, логан, стартер крутит, не заводится, рено сандеро,...

Ремонт заднего суппорта Renault Megane 2

Устранение причины плохой работы задних тормозов и ручника на Renault Megane 2. Renault Megane Silver Bullet .

Подклинивание тормозного суппорта рено сценник и его ремонт

Как перебрать суппорт и электронный ручник.

Дотримуйтесь кроків у тому ж порядку, не забуваючи про те, щоб ретельно смажувати рухомі компоненти.

Задня частина

Процедура заміни заднього гальмівного диска сильно відрізняється від передньої частини. На автомобілі Renault Megan 2 колесо-хаб є задній диск, в свою чергу, він притискається до підшипника. Виходячи з цих даних, під час заміни гальмівних дисків вам доведеться придбати два підшипники-концентратори, оскільки старі натискають одноразові. Інший момент, що стосується підтримки, оскільки задній механізм включає в себе систему ручного гальма. Але спочатку спершу.

Ремонт Заднього Гальмівного Супорта Рено Меган 2

 1. Отже, машина вже знаходиться на джеку, і ми знімаємо задній колесо, а потім відкрути два гвинти на ключ 13 мм.
 2. Використовуючи два верстати, пересуньте суппорт гальм і відсуньте його вбік.
 3. Наступним кроком є ​​видалення колодок і вилок, для яких вам потрібно відкрутити два болти зсередини.
 4. Після видалення вилки продовжуємо демонтаж концентратора заднього колеса, це також диск. Для цього відокремте захисний ковпачок у центрі ступи, потім розкрутіть гайку на 32 мм, тримаючи всю збірку.
 5. Ніжно тремтіти в різних напрямках, витягніть диск. Нові підшипники притискаються до потрібних місць, пам’ятаючи про встановлення обмежувачів зупинки.
 6. Ми поклали диск на місце і затягнути гайку моменту мотоцикла до 90 Нм.

Це дуже важливо, тому що кулачковий гайка тримає все колесо, а при поганому затягуванні ризикуєте його втратити.

Порада

Читайте також:

Опель Вектра А. Частина 1. Кузовний Ремонт. Рихтув... Opel Vectra A. Частина 1. Ремонт кузова. Випрямлення. Автор: Толянська бухта Опубліковано: 31 травня 2016 року Переглянуто: 747 205 Мені сподобалось: 1 891 Мені не сподобалось: 604 Бічний задній удар. Перевірка пошкоджень. Установка на стенд. Розби...
Ремонт Акпп Шевроле Блейзер Своїми Руками... CHEVROLET BLAZER. РЕМОНТ АВТО GEARMATIC. частковий і капітальний ремонт автоматичної коробки передач Chevrolet Blazer з гарантією. Якщо ви відчуваєте, що коробка поводиться інакше, ніж зазвичай, то вам слід виконати діагноз блейзер; ми перераховуємо ...

Як і в разі з передньою, змащуйте направляючі задньої супорта. Через те, що в задній системі опор є рукоятка, нам потрібно викинути поршень глибоко в циліндр. Для цього потрібно використовувати спеціальний інструмент, і, загвинтовуючи поршень, одночасно натисніть його всередину.

Звичайно, більшості власників Renault Megan не потрібний правильний інструмент, оскільки його вартість несумірна з аналогічними роботами. Для цього потрібно використовувати подковані знання та використовувати імпровізовані інструменти, такі як круглі ножиці.

Тримайте інструментальні губки у виїздах на пістоні та гвинтіте їх, натискаючи входи. Щоб полегшити роботу, зніміть захисний чохол і сплескуть мастило WD-40 під ним, в більшості випадків це допомагає.

Наступним кроком буде встановлення гальмівної підставки з взуттям, після чого ви зможете закріпити суппорт. Встановіть колесо, потім зніміть гніздо і затягніть болти. Тепер ви можете взяти протилежну сторону.

Ремонт Заднього Гальмівного Супорта Рено Меган 2

Проведення подібних робіт вимагає ретельної уваги та дотримання правил безпеки, інакше існує великий ризик поранення.

Увага! Після роботи з заміни гальмівних дисків, треба докладно просунути педаль гальм, поки вона не перестане падати. За допомогою цієї дії ви видалите щілину між поршнем і взуттям. Працюйте за допомогою важіль ручного гальма, натискаючи на педаль гальма з усією силою.

Давайте підведемо підсумки

На наш погляд, можна незалежно замінити 2 частини компонентів гальма на автомобіль Renault Megan. Звичайно, є підводні камені, пов’язані з необхідним спеціальним інструментом, але, на щастя, ви можете обійтися без цього. Цю процедуру найкраще виконати з помічником. Ще один важливий момент щодо заміни гальмівних дисків. завжди встановлюйте нові черевики незалежно від стану попередніх. Таким чином, ви досягнете максимальної ефективності вашої гальмівної системи Renault.

Читайте також:

Як Поміняти Ремінь Генератора На Рено Логан... Як поміняти ремінь генератора на рено логан Як поміняти ремінь генератора на рено логан Заміна ременя генератора рено логан відео 09.08.2016 08.02.2017 На автомобілях Рено Логан з Гуром і кондиціонером, також з Гуром і без кондиціонера ремінь г...
Ремонт Сколов І Подряпин на кузові автомобіля... Ремонт сколів і подряпин на кузові автомобіля: якому способу довіритися Ремонт сколів і подряпин на кузові автомобіля: якому способу довіритися Ремонт сколів і подряпин на кузові автомобіля: якому способу довіритися Ремонт подряпин, відколів на ...