Заміна гальмівних дисків (спереду і ззаду) в Меган 2

Безпека гальмівної системи будь-якого автомобіля є основним критерієм його експлуатації. З огляду на те, що ціни на автомайстерні іноді перебільшені, багато власників, намагаючись заощадити на ремонті автомобілів, намагаються зробити свою роботу. Сьогодні ми поговоримо про заміну гальмівних дисків на автомобілі Renault Megan від 2-х покоління і розповім вам всі подробиці та орієнтири стосовно цієї роботи.

передня частина

Спочатку потрібно визначити місце проведення ремонтів. Це може бути гараж або орендований ящик.

Ремонт Заднього Гальмівного Супорта Рено Меган 2

 • Підніміть машину на роз’єм.
 • Зніміть переднє колесо.
 • Потім поверніть рульове колесо таким чином, щоб каретка обернулася зовнішньою.

Важлива примітка. завжди перевірте рівень гальмівної рідини.

 • Після виконання вищевказаних операцій використовуйте ключ 13 мм для відкручування двох напрямних болтів.
 • Потім зніміть гальмівний валик.
 • Подушечки, також необхідно розібрати та підготувати нові.
 • Вилка гальмівного супорта, треба демонтаж, для цього виключити 2 болти зі своєї внутрішньої частини, після чого можна запустити заміну диска.
 • Для того, щоб видалити старий диск, необхідно вдарити молоток у центральній частині його, як правило, після декількох точних ударів, диск легко вийде і відокремлюється від концентратора.
 • Шаткова ступінь колеса переднього колеса повинна бути ретельно очищена металевою щіткою, після чого. нанесіть мідну жир.
 • Розпакуйте новий диск, обережно протріть його рідиною для знежирення (для цього можна використовувати бензин або розріджувач).
 • Встановіть новий диск на концентратор і затягніть кріпильний гвинт, після чого можете перейти на встановлення гальмівної вилки.

Обов’язковим моментом для такого обслуговування є очищення та мастило маніпулятора.

 • Видаліть кожне направляюче окремо, намагайтеся не пошкодити гумову кришку пилу, потім застосовуйте зважену високотемпературну змазку.

Ця операція повинна виконуватися кожні 10 тисяч кілометрів пробігу, особливо після зимового періоду, в іншому випадку ручні гіди можуть спричинити несправність гальм.

 • У вилці встановіть нові черевики, після натискання піску на суппорт.
 • Перевстановіть суппорт, потім затягніть монтажні болти.
 • Випрямите колесо та поставте колесо назад, після чого можете взяти протилежну сторону.

Читайте також:

Як Поміняти Задні Колодки На Рено Дастер... Заміна заднього гальмівного колодки на Renault Duster 4х4 Файли Двигун Модель автомобіля: Duster Код оригінальної підкладки Для повнопривідної версії (4x4). 440607493R Для передньопривідної версії (2x4). 7701210109 Вартість запчастин для...
Де Знаходяться Запобіжники На Рено Меган 2... Де знаходяться запобіжники на Рено Меган-2 де знаходяться запобіжники на Рено Меган-2 У цій публікації розглянуто запобіжники автомобілів рено Меган 2.7 автомобіль, хетчбек, універсал 2003, 2004, 2005, 2006, 2007, 2008 року випуску з бензиновими...

Ремонт заднего суппорта Renault Megane 2

Устранение причины плохой работы задних тормозов и ручника на Renault Megane 2. Renault Megane Silver Bullet .

Подклинивание тормозного суппорта рено сценник и его ремонт

Как перебрать суппорт и электронный ручник.

Дотримуйтесь кроків у тому ж порядку, не забуваючи про те, щоб ретельно смажувати рухомі компоненти.

Задня частина

Процедура заміни заднього гальмівного диска сильно відрізняється від передньої частини. На автомобілі Renault Megan 2 колесо-хаб є задній диск, в свою чергу, він притискається до підшипника. Виходячи з цих даних, під час заміни гальмівних дисків вам доведеться придбати два підшипники-концентратори, оскільки старі натискають одноразові. Інший момент, що стосується підтримки, оскільки задній механізм включає в себе систему ручного гальма. Але спочатку спершу.

Ремонт Заднього Гальмівного Супорта Рено Меган 2

 1. Отже, машина вже знаходиться на джеку, і ми знімаємо задній колесо, а потім відкрути два гвинти на ключ 13 мм.
 2. Використовуючи два верстати, пересуньте суппорт гальм і відсуньте його вбік.
 3. Наступним кроком є ​​видалення колодок і вилок, для яких вам потрібно відкрутити два болти зсередини.
 4. Після видалення вилки продовжуємо демонтаж концентратора заднього колеса, це також диск. Для цього відокремте захисний ковпачок у центрі ступи, потім розкрутіть гайку на 32 мм, тримаючи всю збірку.
 5. Ніжно тремтіти в різних напрямках, витягніть диск. Нові підшипники притискаються до потрібних місць, пам’ятаючи про встановлення обмежувачів зупинки.
 6. Ми поклали диск на місце і затягнути гайку моменту мотоцикла до 90 Нм.

Це дуже важливо, тому що кулачковий гайка тримає все колесо, а при поганому затягуванні ризикуєте його втратити.

Порада

Читайте також:

Заміна Охолоджуючої Рідини Рено Кліо... Як замінити антифриз Renault Clio Антифриз. антифриза, призначена для охолодження робочого двигуна Renault Clio при температурі навколишнього середовища від 40С до.30.60С. Точка кипіння антифризу становить близько 10 ° С Функція антифризу також включ...
Ремонт Стартера Vw Passat B3 Ремонт стартер на Volkswagen Passat B3-B4 Від'єднайте негативний кабель від акумулятора. Позначте розташування проводів на реле тяги стартера, а потім від'єднайте їх. Підніміть передню частину машини і закріпіть її на стендах. Оскільки передня під...

Як і в разі з передньою, змащуйте направляючі задньої супорта. Через те, що в задній системі опор є рукоятка, нам потрібно викинути поршень глибоко в циліндр. Для цього потрібно використовувати спеціальний інструмент, і, загвинтовуючи поршень, одночасно натисніть його всередину.

Звичайно, більшості власників Renault Megan не потрібний правильний інструмент, оскільки його вартість несумірна з аналогічними роботами. Для цього потрібно використовувати подковані знання та використовувати імпровізовані інструменти, такі як круглі ножиці.

Тримайте інструментальні губки у виїздах на пістоні та гвинтіте їх, натискаючи входи. Щоб полегшити роботу, зніміть захисний чохол і сплескуть мастило WD-40 під ним, в більшості випадків це допомагає.

Наступним кроком буде встановлення гальмівної підставки з взуттям, після чого ви зможете закріпити суппорт. Встановіть колесо, потім зніміть гніздо і затягніть болти. Тепер ви можете взяти протилежну сторону.

Ремонт Заднього Гальмівного Супорта Рено Меган 2

Проведення подібних робіт вимагає ретельної уваги та дотримання правил безпеки, інакше існує великий ризик поранення.

Увага! Після роботи з заміни гальмівних дисків, треба докладно просунути педаль гальм, поки вона не перестане падати. За допомогою цієї дії ви видалите щілину між поршнем і взуттям. Працюйте за допомогою важіль ручного гальма, натискаючи на педаль гальма з усією силою.

Давайте підведемо підсумки

На наш погляд, можна незалежно замінити 2 частини компонентів гальма на автомобіль Renault Megan. Звичайно, є підводні камені, пов’язані з необхідним спеціальним інструментом, але, на щастя, ви можете обійтися без цього. Цю процедуру найкраще виконати з помічником. Ще один важливий момент щодо заміни гальмівних дисків. завжди встановлюйте нові черевики незалежно від стану попередніх. Таким чином, ви досягнете максимальної ефективності вашої гальмівної системи Renault.

Читайте також:

Ремонт Підлокітника Ауді А4 Б6... Як зняти дверну ручку Audi a4 b6 Питання та пропозиції щодо ремонту та обслуговування Audi A4 Б5 / Б6 / Б7 / Б8 | Автор: Дхарендра Задавайте питання, пишіть, спілкуйтесь Павел (Тенань) Привіт. Сергій (Дельєт) Павел, привіт! напиши на стрічку! Запчаст...
Ремонт Блоку Управління Двигуном Опель Астра G... Ремонт блоку керування двигуном Opel Astra g Цей розділ представляє найбільш часто зустрічаються електронні розлади в транспортних засобах Opel . Opel Astra та інші з 1,7 TDi двигуном. Несправність дроселя. Часто на цих автомобілях, обладнаних диз...