Як протестувати лямбда-зонд на Opel Vectra b 1.6 16v

Opel Vectra A

Перевірка Лямбда Зонда Опель Вектра А

Vectra з передніми ведучими колесами є цілком традиційним дизайном для автомобілів 80-х років. Передня підвіска має тип McPherson, заднє припинення пов’язане з поздовженими руками. Вони жорстко з’єднуються поперечним променем, виконаним із сталевого V-подібного профілю, який, коли торсіонно, допомагає стабілізатору бічної стійкості. Щоб навантажувати підлогу підлогової підлоги досить широко і низько, важільні підвіски опускаються нижче коліс колеса, де вони підтримуються стовбурними, дуже маленькими, крутильними пружинами. Головною перевагою цієї схеми є ємність багажника.

Перевірка Лямбда Зонда Опель Вектра А

Асортимент силових агрегатів був представлений: 1,6 л, 75 к.с.; 1,8 літрів, 88 к.с.; 2,0 л, 115 к.с., а також дизельний двигун об’ємом 1,7 л і потужністю 57 к.с.
Більша частина Vectra A обладнана 5-ступінчастою коробкою передач, але є варіанти з 4-ступінчастою, і з автоматичною.

Перевірка Лямбда Зонда Опель Вектра А

Наприкінці 1989 р. Були запущені версії 4×4 та 2000 4×4 з повним приводом, на яких встановлені двигуни відповідно 1,8 та 2 літри. Проте, відрізняючись у передачі пристрою і заднього підвіскою, будучи дорожче і трохи більше зайвим, повнопривідний Vectra був не великим успіхом.
У 1990 році з’явився хетчбек Vectra GT. Ця модель оснащена коробкою передач із спортивними колісними передачами, спортивним підвіскою, спортивним салоном і більш потужними двигунами.
Восени 1990 року показахла світло Vectra 2000 16V. Оснащена потужним двигуном із шістнадцятима клапанами потужністю 150 кінських сил.

Перевірка Лямбда Зонда Опель Вектра А

У 1992 році було незначне оновлення моделі. З конвеєра з’явилися автомобілі з кузовами бампера і дзеркалами, модифікованою решіткою (з емблемою) і модифікованою передньою і задньою оптикою.
Було два нових двигуна: V-подібна шістка з 2,5 л, повністю відповідає екологічним стандартам Euro II і 2-літровим турбодвигуном.
У 1994 році до існуючих модифікацій. GL, GLS, GT і CD додані дорожчі: CD Diamant, Спеціальний, Sportiv, V6 і модель розкішних CDX.

Опель вектра а c16nz лямбда

Читайте також:

Опель Йде З Росії Що Робити Власникам... Opel Astra GTC 1.4 МТ6 White Plush Бортовий журнал Opel залишає Росію. Які будуть наслідки для власників? Товаришів-оперативників, я хочу обговорити наступне запитання (хто також зацікавлений, натискай Подобається і розділити) Друзі, як турбота про д...
Огляд Opel Astra-K 2018, Технічні Особливості І Ін... Огляд Opel Astra-K 2018, технічні характеристики та інновації Автор: Опель Хмельницький. Автоцентр Опубліковано: 6 травня 2018 р Переглянуто: 10 394 Мені це сподобалось: 82 Мені не сподобалось: 10 Для отримання додаткової інформації про Opel Astr...

Установил лямбду от ваз 2110 на вектру А 2.0. У вектры штатный на 3 провода, у десятки на 4. Разница только в том.

Лямбда-зонд с ВАЗ2110 на OPEL Vectra A 2.0

Опель астра G.зафира A, вектра BC- машина перестала ехать, тяга исчезла, горит чек двигателя, большой расход.


У обмеженій кількості випускається модель Vectra 4×4 turbo потужністю 204 к.с.

Перевірка Лямбда Зонда Опель Вектра А

В цілому, з 1988 по 1995 рр. Більше 2 млн. Примірники Вектра А.
Теги: опель

Opel astra G. zafira A, вектор BC. автомобіль зупинився водіння, зчеплення зчеплення, перевірка двигуна опіків, великий потік.

як перевірити лямбда-зонд. Ремонт. Український Опель Клуб.

3 вересня 2013 р. Сторінка 1 з 2. як перевірити лямбда-зонд. опубліковано в Ім’я: Сергій; Місто Дніпропетровськ; Авто: автоматична коробка передач Vectra 2.0. Ім’я: Володимир; Місто: Київ; Авто: Opel Kadett E Caravan 1.6i; Реєстрація: 11.02.2007.

Перевірка Лямбда Зонда Опель Вектра А Перевірка Лямбда Зонда Опель Вектра АПеревірка Лямбда Зонда Опель Вектра А Перевірка Лямбда Зонда Опель Вектра А Перевірка Лямбда Зонда Опель Вектра АПеревірка Лямбда Зонда Опель Вектра А

як перевірити, чи напруга йде до вектора лямбда-оптима та 89гв, і чи варто це заздалегідь дякувати | Автор теми: Микола

Наталя, що там лямбда? з підігрівом або без нього? 2-х 3-х 4-провідний?

Дарія: вона не приходить. Сам датчик створює різницю потенціалу за певних обставин.

Лямбда-зонд працює за принципом гальванічної клітки з твердим електролітом у вигляді кераміки з діоксиду цирконію Дені. Кераміка легована оксидом ітрію, а на верхівці її розсмоктують електропровідні пористі платинові електроди. Один з електродів дихає вихлопними газами, а другий. повітря з атмосфери Вероніка. Ефективне вимірювання залишкового кисню в вихлопних газах дає лямбда-зонд після нагрівання до температури 300-400 ° С. Тільки в таких умовах цирконійний електроліт набуває провідність, а різниця в кількості атмосферного кисню та кисню в вихлопній трубі призводить до появи вихідної напруги на електродах лямбда-зонда.

Напруга Елізавета Оппа е приходить до лямбда-зонду від блоку управління і повинна становити близько 450 мВ. Сам Лембда-зонд, коли нагрівається від 350 градусів, відхиляє напругу від 0,1 В до 0,9 В. Це приблизно приблизно.

Читайте також:

Не Відкривається Двері Опель Астра J... Не відкривайте кришку багажника Opel Astra H Ремонт багажника багажника Opel Astra H Opel Astra H. аварійне відкриття замку багажного відділення. Зима холодна і несподівано охоплює багажник. Не відкривається навіть плач. Я почав шукати інформацію в ...
Опель Астра Загорівся Чек Двигуна... Opel Astra BeJMy Beam Black Ear Човен Журнал Чек висвітився Вже в третій раз перевірка загорівся. у всіх випадках на машині ніяких змін у динаміці або щось іншому (ну, принаймні, видимо), ніяких GL. перші 2 рази через пару днів вийшли сама по собі на...

Як протестувати лямбда-зонд. YouTube

Відео про те, як випробувати зонд лямбллі своїми руками, що дає принаймні деякі ознаки життя. Цей метод неможливий.

Вам також може сподобатися

Перевірка Лямбда Зонда Опель Вектра А

Як підняти УАЗ 469 на пружинах пігтейлів з газельного відео

Перевірка Лямбда Зонда Опель Вектра А

Як встановити покоління HBO 2 на ВАЗ 2101 власними руками

Перевірка Лямбда Зонда Опель Вектра А

Чому ВАЗ 2114 нагрівається, а в салоні. пара антифризів

Як протестувати лямбда-зонд на Opel Vectra b 1.6 16v: коментарі

Я можу чекати гіршої якості

Велика спасибі! Я так давно шукав його в гарній якості.

Я вірю що ви помиляєтеся. Я впевнений. Давайте обговоримо це. Пишите мені на прем’єр, ми поговоримо.

На мою думку, це дуже цікава тема. Я пропоную кожному брати активну участь у дискусії.

Читайте також:

Регулювання Фар Opel Vectra B 15.2. Перевірка регулювання фари Перевірка регулювання фар Положення корпусу фари відносно горизонтальної осі змінюється регулюючим болтом 1 і регулюючим болтом 2 відносно вертикальної осі. Регулюючі болти розташовані, відповідно, на іншій фари в дзе...
Як Зробити обманка Лямбда Зонда Своїми Руками... Як зробити обманку лямбда-зонда самостійно як зробити обманку лямбда-зонда своїми силами Велика частина сучасних автомобілів мають особливі електричні комплексу бухгалтерських програм контролю. Вони дозволяють зберігати витрата пального і забезпечую...