Opel Vectra C, Signum. Заміна ламп блочного фар (проходження та керування світлом, розміри та сигнали повороту)

Потужність та тип використовуваних ламп можна переглянути тут.

Примітка: Лампи розжарювання повинні замінюватися тільки лампами того ж типу. Перед заміною лампи переконайтеся, що відповідний світловий пристрій вимкнено. Не приймайте лампу розжарювання голіми пальцями, використовуйте чисті рушники або бавовняні рукавички. Забруднення, залишене пальцями на лампі лампи, випаровується і осідають на рефлекторі. Випадково залишені відбитки слід знімати з просоченою спиртом серветкою. Не протирайте рефлектори фар, покриті захисним лаком, сухою, твердою тканиною, або не використовуйте для цього цілющі засоби чи розчини. Використовуйте м’яку, вологі салфетки.

Увага: галогенні лампи під тиском та можуть розірвати, тому, замінюючи їх, використовуйте захисні окуляри та рукавички. При зміні ксенонових ламп виникає небезпека травми через високу напругу! Обов’язково вимкніть світло і від’єднайте проводку від акумулятора. Після заміни короткочасно поверніть фару та вимкніть його, щоб видалити залишкову напругу.

Увага: Не залишайте дверцят лампи протягом тривалого часу. пил, вологість або дим, що потрапляють всередину фар, можуть вплинути на якість освітлення! При встановленні кришки переконайтеся, що вона повністю прикріплена до поверхні фари!

1. У моделях, розглянутих в цьому посібнику, можуть бути встановлені два типи фари: галоген і ксенон (див. Нижче).

2. Перед початком роботи з заміни ламп встановіть поворотний перемикач режимів функціонування зовнішнього освітлення у положення O (див. Главу Керування та робочі процедури, розділ 17) та вимкніть запалення. Від’єднайте негативний кабель акумулятора (див. Главу 5).

3. Заміна ламп здійснюється через моторний відсік. Залежно від моделі, для видалення повітряного каналу або корпусу повітряного фільтра може знадобитися заміна правих блочних ламп (див. Розділ 4). Щоб замінити цибулини лівого фар, насадка нагнетальної кришки бака для пральної машини повинна бути знята (див. Розділ 8).

Примітка. На деяких моделях доступ до ламп фар в моторному відділенні дуже важкий, а іноді й неможливо. в цьому випадку для заміни ламп потрібно зняти фар (див. Розділ 12).

4. Загальна схема розташування ламп на фари дана в ср. ілюстрація

Opel Vectra C Заміна Лампи Ближнього Світла

1 стоянка лампочки
2 Основний промінь
3 ближнього світла
4 Індикаторний тримач лампочки

5. Після заміни лампочка перевірити функціонування функції освітлення. якщо результат незадовільний, зверніться до майстерні. Коригування фарами рекомендується тільки на автозаправній станції, де для цього є спеціальне устаткування. Регулятор (якщо він обладнаний) напряму оптичних осі фар повинен бути встановлений на O при проведенні регулювання (див. Розділ Керування та робочі процедури, розділ 17).

66 Opel Vectra C Часть 1 , замена линз и ламп , чистка фар

Замена стандартных моно линз Valeo на БиЛинзы Hella 3R , замена ламп D1S , читска фары , замена герметика.

Замена ксеноновых ламп на Опеле через капот

Снимаем фару на Опель Вектра С 200г г.в. Пошаговая инструкция.

Заміна керуючої лампочки

Читайте також:

Решітка Радіатора Опель Астра Н Своїми Руками... Тюнинг Opel Astra N зробить автомобіль більш гнучким Opel Astra H. це спортивний седан від третього покоління моделі Opel Astra, який заслужено популярний серед автолюбителів за його очевидними плюсами. низька вартість витратних матеріалів, їх надійн...
Як Поміняти Лампочку На Форд Фокус 3... Процедура заміни лампи ближнього світла на Форді Фокус 3 Процедура заміни лампи ближнього світла на Форді Фокус 3 Поліпшення власного Форд Фокус 3 - це процес, який не має кордонів, так як будь-автомобіль і є сучасним і надійним, однак налаштовувати ...

6. Відкрийте капот і виконайте попередні операції (див. Вище).

7. Відпустіть фіксатор (див. Малюнок) і зніміть кришку головного світла.

Opel Vectra C Заміна Лампи Ближнього Світла

8. Поверніть тримач лампи проти годинникової стрілки (див. Малюнок), відпусти його від закріплень і зніміть лампу з рефлекторного сидіння.

Opel Vectra C Заміна Лампи Ближнього Світла

9. Зніміть лампу з картриджа (див. Малюнок для ілюстрації).

Opel Vectra C Заміна Лампи Ближнього Світла

10. Встановлення відбувається у зворотному порядку.

Заміна ламп розмірів (стоянкові вогні)

11. Парковий світло встановлюється на рефлектор біля водяної лампи (див. Малюнок). Щоб отримати доступ до лампи, зніміть кришку головного світла (див. Вище).

Opel Vectra C Заміна Лампи Ближнього Світла

12. Витягніть лампу стоянки лампочку самостійно (див. Ілюстрацію: 11.11) та вийміть її з рефлектора. Вийміть лампу з розетки.

13. Установка знаходиться в зворотному порядку.

Заміна передніх ліхтарів

14. Поверніть лампочку лампи поворот ручкою (див. Малюнок 11.4) проти годинникової стрілки та витягніть її з тримача разом з лампою.

15. Легко натискайте лампу на тримач картриджі, поверніть його проти годинникової стрілки та витягніть його з картриджі.

16. Установіть у зворотному порядку.

Заміна фар ближнього світла

Фари галогенні типу

17. Зніміть кришку ближнього світла з задньої частини блоку фари.

18. Поверніть тримач лампи проти годинникової стрілки (див. Малюнок), відтягніть його від підставки і зніміть лампу з місця рефлектора.

Opel Vectra C Заміна Лампи Ближнього Світла

19. Зніміть лампу з картриджа.

20. Вставте нову лампу в розетку та встановіть її в розетку так, щоб фіксуючі виступи картриджа збігалися з вирізами рефлектора. Поверніть картридж за годинниковою стрілкою, поки він не зупиниться.

21. Закрийте лампу кришкою і встановіть кришку покриття.

Читайте також:

Точки Підключення Сигналізації Опель Астра J... Точки для підключення тривоги до Opel Astra 2008 Газове обладнання для автомобілів. Магазин автотоварів Категорії брелок брелок tomahawk x5. Додатковий замок можна зробити під капотом. Для цього спочатку зніміть верхню частину гвинтового кріплення, п...
Опель Астра Загорівся Чек Двигуна... Opel Astra BeJMy Beam Black Ear Човен Журнал Чек висвітився Вже в третій раз перевірка загорівся. у всіх випадках на машині ніяких змін у динаміці або щось іншому (ну, принаймні, видимо), ніяких GL. перші 2 рази через пару днів вийшли сама по собі на...

Ксенонові фар

Увага: висока напруга накопичується в електричній ланцюзі ксенонових фар! Будьте обережні, дотримуйтесь рекомендацій, наведених у цьому розділі! Доцільно доручити замінити фахівців ксенонової лампи сервісного центру.

22. Щоб замінити ближний світ, зніміть фар з транспортним засобом (див. Розділ 12).

23. Виверніть 3 кріплених болтів і зніміть кришку фари ближнього світла.

24. Поверніть зажимний засіб проти годинникової стрілки (див. Малюнок), відпусти його від тримача та вийміть пристрій з лампи. коли пристрій повертається, роз’єм його живлення повинен бути від’єднаним.

Opel Vectra C Заміна Лампи Ближнього Світла

11.24 Роз’єм (2) провідника (1) освітлення ближнього світла (ксенонові фари)

3 Монтажні знаки

Увага: Ніколи не вмикайте фари, якщо вийманий замок запалення!

25. Висуньте фіксатор і зніміть його (див. Малюнок).

Opel Vectra C Заміна Лампи Ближнього Світла

Зніміть ксенонову лампу з рефлектора.

26. Установіть нову лампу в рефлекторному сидінні рефлектора так, щоб пази на підставі лампи падали на відповідні направляючі (див., Наприклад, ілюстрацію).

Opel Vectra C Заміна Лампи Ближнього Світла

3 Монтажні гнізда

27. Додаткова установка здійснюється в зворотному порядку видалення. Після встановлення блоку запалення його етикетки (див. Малюнок 11.24) повинно бути перед монтажною позначкою на фари.

Увага: підключіть роз’єм для електропроводки тільки після встановлення запірного пристрою на місці!

Читайте також:

Заміна Лампи Противотуманной Фари Кіа Спортейдж 2... Заміна ламп Kia Sportage 3 Фара головного світла 2014 року. Ближній промінь Розташування всіх світильників Sportage III Поверніть кришку проти годинникової стрілки. Ближнього світла ззаду. Поверніть 1/4 повороту проти годинникової...
Опель Корса Горить Значок Машинка З Ключем... Opel Corso Lights Icon Machine з ключем Я вставляю ключ, увімкнувши запалювання, я чекаю, машина з ключем не горить. Загалом, на панелі ніколи не було світла, я побачив табло: (В системі вихлопної системи виявлено дефектну перевірку, показана діагнос...