Рекомендоване моторне масло для Opel Corsa

Залив оригінальних мастил не завжди можливо, тому вам доведеться займатися вибором альтернативної машини. Виберіть мастило, яке підходить для певного типу двигуна відповідно до інструкції з експлуатації автомобіля. У цій статті описано рекомендовану моторну масу для Opel Corsa, всі дані, взяті з інструкції до автомобіля.

Opel Corsa з 2000-2006 рр. З випуску

Бензинові двигуни

Виробник Opel Corsa для двигунів, що працюють на бензині, рекомендується використовувати моторні суміші, що відповідають вимогам:

 • оригінальні авто компанії Opel;
 • 10w-30, 10w-40 в діапазоні температур від.20 0 С до 40 0 С (і більше);
 • 5w-30, 5w-40 при температурі від.25 0 С до 40 0 С (і більше);
 • 0w-30, 0w-40 при температурних умовах від.30 0 С (і менше) до 40 0 С (і більше).

Перевагу слід віддавати рідинами з в’язкістю 5w-30.

Обсяг моторного масла, необхідний для заміни масляним фільтром:

 • 3,5 л для двигунів Z14XEL Z14XEP;
 • 4,0 л для двигунів Z16XEP
 • 4.25 літрів для двигунів Z18XE.

Opel Corsa D 2006-2014 року випуску

Читайте також:

Заміна Масла В Коробці Опель Астра H... Чи потрібна Опель Astra підміна масла в КПП Чи потрібна Опель Astra підміна масла в КПП Чи потрібна Опель Astra підміна масла АКПП? Дане питання викликає величезну кількість суперечок серед автовласників. Завод-виробник стверджує, що в коробці масло ...
Яке Масло Краще Для Форд Фокус 2... Форд Фокус Фан Форд Фокус фан Масло в коробку Форд Фокус 4.5: як обрати вірно відео Підміна масла в коробці Форд Фокус 2 не треба взагалі, так говорить завод виробник. Але, що трапляється, що потрібно демонтаж КПП для підміни зчеплення інакше кажу...

Рекомендоване моторне масло для Opel Corsa. Dexos 2 TM, ця мастила підходить для бензинових і дизельних двигунів, у разі недоліку варто використовувати альтернативні мастильні матеріали.

Бензинові двигуни

Суміші двигунів, які використовуються замість Dexos 2 TM, повинні відповідати вимогам GM-LL-A-025. За відсутності GM-LL-A-025 рідини, що відповідають класифікації ACEA, використовуються для масло класу A3 / B3 або A3 / B4. Переважним варіантом є змащення з в’язкістю 5 Вт-30, 5 Вт-40, якщо температура навколишнього середовища до.25 0 С, а також 0 В-30 або В-40 при температурі нижче.25 ° С.

Opel Corsa Когда менять, сколько и какое масло заливать!

АВТОЗАПЧАСТИ ДЛЯ OPEL CORSA C III (2000. 2009)? ?АВТОЗАПЧАСТИ ДЛЯ OPEL CORSA D VAN IV .

Замена масла в Опеле корса.

Помощь каналу. Сбербанк 5336 6900 0845 0505.

В якості компенсації за відсутності рекомендованих класів двигуна дозволяється використовувати мастильні матеріали, що відповідають вимогам ACEA-C3, але не більше 1 літра. Заборонено налити моторні суміші класу ACEA-A1 / B1 або тільки A5 / B5.

Об’єм масла, необхідний для заміни, з урахуванням масляного фільтра:

 • 3,0 літра, якщо двигуни A10XEP;
 • 4,0 л у випадку двигунів A12XEL, A12XER, A14XEL, A14XER;
 • 3,5 літра для двигунів Z12XEP, Z14XEP;
 • 4,5 л, якщо двигуни A16LEL, A16LER.

Дизельні силові агрегати

Читайте також:

Заміна Масла Акпп Renault Kaptur Як замінити масло в коробці передач Renault Captur Зміна масла в коробці передач Renault Kaptur часто сама ремонтує сама автоматична коробка передач, або вона замінюється новими в роботах з метою усунення витоків масла, тому що його потрібно злити дл...
Яке Масло Заливати У Двигун Пежо 308... Peugeot-308: особливості мотора і масляної комплексу бухгалтерських програм Peugeot-308: особливості мотора і масляної комплексу бухгалтерських програм обрати масло, більш підходяще для автомобіля Пежо моделі 308, так само, так само як і для більшо...

Змазки, які можуть бути використані замість Dexos 2 TM, відповідають типу масла GM-LL-B-025. За відсутності цього альтернативного мастила застосовуються:

 1. Для дизельних двигунів, обладнаних дизельним фільтром, використовуються моторні суміші, що мають характеристики відповідно до стандарту ACEA-A3 / B4.
 2. Для двигунів, що працюють на дизельному паливі, оснащеному дизельним фільтром, використовуйте ACEA.

Для виробника Opel Corsa рекомендується наповнювати моторні суміші з в’язкістю:

 • при температурі.25 ° С виливають суміші 5w-30, 5w-40;
 • якщо термометр показує нижче.25 ° С, використовуйте авто 0w-30 або 0w-40.

Якщо рекомендований двигун недоступний, суміші ACEA-C3 можуть використовуватися для доповнення. Об’єм заповнюваної рідини не повинен перевищувати 1 л. Заборонено використовувати ACEA-A1 / B1 або тільки автомобілі типу A5 / B5, їх використання може призвести до серйозних руйнувань двигуна.

Кількість нафти, необхідної для заміни:

 • 3.2 літр для двигунів Z13DTJ, Z13DTH, Z13DTE ECO A13DTE, A13DTC, A13DTR;
 • 5.4 літрів у разі двигунів A17DTS.

Висновок

Вибір автомобіля здійснюється відповідно до рекомендацій виробника автомобілів. Рекомендований моторний масло для Opel Corsa відповідає технічним характеристикам двигуна. Виробник машин у інструкції з експлуатації транспортного засобу забороняє використання різних добавок, вказує на можливість використання альтернативних мастил, що мають відповідні допуски на каністру або відповідають необхідним параметрам.

Взимку відповідно до інструкції рекомендується залити рідкими сумішами, а для літа товста. Синтетичні та напівсинтетичні мастила слід використовувати для нових двигунів, а мінеральний автомобіль краще залити у двигуни з високою пробігом.

Читайте також:

Через Яке Час Міняті Масло В Двігуні... Як часто міняті моторне масло в движку? Як часто міняті моторне масло в движку? Як нерідко нужно створюваті підміну моторного масла, щоб гарантуваті оптімальні умови роботи мотора? Перш за все, слід знати и врахуваті поради виробника на цею рахунок. ...
Заміна Масла В Мкпп Фольксваген Шаран... Як правильно змінити масло в посібнику на Volkswagen Sharan незалежно? Volkswagen Sharan. це зручний мінень німецького виробництва. Німецька якість та естетика цієї автомобіля стали ключем до своєї популярності серед російських автолюбителів. Якщо в...