Рекомендоване моторне масло для Opel Corsa

Залив оригінальних мастил не завжди можливо, тому вам доведеться займатися вибором альтернативної машини. Виберіть мастило, яке підходить для певного типу двигуна відповідно до інструкції з експлуатації автомобіля. У цій статті описано рекомендовану моторну масу для Opel Corsa, всі дані, взяті з інструкції до автомобіля.

Opel Corsa з 2000-2006 рр. З випуску

Бензинові двигуни

Виробник Opel Corsa для двигунів, що працюють на бензині, рекомендується використовувати моторні суміші, що відповідають вимогам:

 • оригінальні авто компанії Opel;
 • 10w-30, 10w-40 в діапазоні температур від.20 0 С до 40 0 С (і більше);
 • 5w-30, 5w-40 при температурі від.25 0 С до 40 0 С (і більше);
 • 0w-30, 0w-40 при температурних умовах від.30 0 С (і менше) до 40 0 С (і більше).

Перевагу слід віддавати рідинами з в’язкістю 5w-30.

Обсяг моторного масла, необхідний для заміни масляним фільтром:

 • 3,5 л для двигунів Z14XEL Z14XEP;
 • 4,0 л для двигунів Z16XEP
 • 4.25 літрів для двигунів Z18XE.

Opel Corsa D 2006-2014 року випуску

Читайте також:

Через Скільки Потрібно Міняти Масло В АКПП... Як нерідко рекомендується поміняти масло в АКПП? Як нерідко рекомендується поміняти масло в АКПП? Як часто міняти масло в АКПП? Якщо дотримуватися кількох пт з експлуатації автоматичних коробок перемикання передач, можна порівняти період їх роботи з ...
Яке Масло Заліваті У Кіа Ріо 2014... Пожалуйста масло заліваті в Кіа Ріо, и аналогічно підміна масла в Kia Rio 2011-2014 Пожалуйста масло заліваті в Кіа Ріо, и аналогічно підміна масла в Kia Rio 2011-2014 Зараз ми зробимо самостійну підміну моторного масла в автомобілі КІА РІО. Візначім...

Рекомендоване моторне масло для Opel Corsa. Dexos 2 TM, ця мастила підходить для бензинових і дизельних двигунів, у разі недоліку варто використовувати альтернативні мастильні матеріали.

Бензинові двигуни

Суміші двигунів, які використовуються замість Dexos 2 TM, повинні відповідати вимогам GM-LL-A-025. За відсутності GM-LL-A-025 рідини, що відповідають класифікації ACEA, використовуються для масло класу A3 / B3 або A3 / B4. Переважним варіантом є змащення з в’язкістю 5 Вт-30, 5 Вт-40, якщо температура навколишнього середовища до.25 0 С, а також 0 В-30 або В-40 при температурі нижче.25 ° С.

Opel Corsa Когда менять, сколько и какое масло заливать!

АВТОЗАПЧАСТИ ДЛЯ OPEL CORSA C III (2000. 2009)? ?АВТОЗАПЧАСТИ ДЛЯ OPEL CORSA D VAN IV .

Замена масла в Опеле корса.

Помощь каналу. Сбербанк 5336 6900 0845 0505.

В якості компенсації за відсутності рекомендованих класів двигуна дозволяється використовувати мастильні матеріали, що відповідають вимогам ACEA-C3, але не більше 1 літра. Заборонено налити моторні суміші класу ACEA-A1 / B1 або тільки A5 / B5.

Об’єм масла, необхідний для заміни, з урахуванням масляного фільтра:

 • 3,0 літра, якщо двигуни A10XEP;
 • 4,0 л у випадку двигунів A12XEL, A12XER, A14XEL, A14XER;
 • 3,5 літра для двигунів Z12XEP, Z14XEP;
 • 4,5 л, якщо двигуни A16LEL, A16LER.

Дизельні силові агрегати

Читайте також:

Ремонт Маточини Opel Astra H Передній концентратор Opel Astra N. як замінений з підшипником коліс (1.4, 1.6, 1.8, LPG, CDTI, універсал) На Opel Astra H передній підшипник ступіту розташований безпосередньо в корпусі переднього втулки. Ця конструкція не складна, тому для заміни ...
Заміна Задніх Гальмівних Колодок Опель Астра J... підміна гальмівних колодок задніх підміна гальмівних колодок задніх Примітка: Поміняйте обидва комплекти гальмівних колодок відразу - ніколи не замінюйте колодки лише на одному колесі, це призводить до нерівномірного гальмування. Покладіть клини під ...

Змазки, які можуть бути використані замість Dexos 2 TM, відповідають типу масла GM-LL-B-025. За відсутності цього альтернативного мастила застосовуються:

 1. Для дизельних двигунів, обладнаних дизельним фільтром, використовуються моторні суміші, що мають характеристики відповідно до стандарту ACEA-A3 / B4.
 2. Для двигунів, що працюють на дизельному паливі, оснащеному дизельним фільтром, використовуйте ACEA.

Для виробника Opel Corsa рекомендується наповнювати моторні суміші з в’язкістю:

 • при температурі.25 ° С виливають суміші 5w-30, 5w-40;
 • якщо термометр показує нижче.25 ° С, використовуйте авто 0w-30 або 0w-40.

Якщо рекомендований двигун недоступний, суміші ACEA-C3 можуть використовуватися для доповнення. Об’єм заповнюваної рідини не повинен перевищувати 1 л. Заборонено використовувати ACEA-A1 / B1 або тільки автомобілі типу A5 / B5, їх використання може призвести до серйозних руйнувань двигуна.

Кількість нафти, необхідної для заміни:

 • 3.2 літр для двигунів Z13DTJ, Z13DTH, Z13DTE ECO A13DTE, A13DTC, A13DTR;
 • 5.4 літрів у разі двигунів A17DTS.

Висновок

Вибір автомобіля здійснюється відповідно до рекомендацій виробника автомобілів. Рекомендований моторний масло для Opel Corsa відповідає технічним характеристикам двигуна. Виробник машин у інструкції з експлуатації транспортного засобу забороняє використання різних добавок, вказує на можливість використання альтернативних мастил, що мають відповідні допуски на каністру або відповідають необхідним параметрам.

Взимку відповідно до інструкції рекомендується залити рідкими сумішами, а для літа товста. Синтетичні та напівсинтетичні мастила слід використовувати для нових двигунів, а мінеральний автомобіль краще залити у двигуни з високою пробігом.

Читайте також:

Заміна Масла В Двигуні Рено Лагуна 2... Як замінити моторне масло в Renault Laguna Однією з найважливіших та обов'язкових процедур обслуговування Renault Lagoon є зміна масла в двигуні. Впливаючи на багато експлуатаційних характеристик, проведення такої операції значно покращує роботу цих ...
Яке Масло Літі В Хонду Цивик 4д... як поміняти масло в АКПП Хонда Civic як поміняти масло в АКПП Хонда Civic Підміна масла в автоматічній коробці Хонда Civic 4Д - справа нелегка, если ви розбіраєтеся в пристрої автомобілів и для вас доводити самостійно що-небудь лагодіті у власній маш...