Як відризнити оригінальний парфум Тома Форда від підробки

І хоча більшість клієнтів не мають сумнівів щодо якості парфумерії, представленої в нашому магазині, ми іноді запитуємо, як люди можуть бути впевнені в оригінальності духів, які вони набувають, а не купувати фальшивки. Щоб ви могли бути спокійними за нашими товарами, ми підготували вичерпну інструкцію, яка навчить вас відбивати недоробку від ексклюзивних та унікальних продуктів.

Невеликий асортимент. тривожний дзвінок

Відразу ми помітимо, що парфумерія Тома Форда справді фальсифікована, але це далеко не все. Підробки піддаються давно відомим і популярним ароматам, таким як чорна орхідя, білий пачулі або фіолетовий блондин, а зазвичай бутылки з максимумом. 100 мл. об’єм. Хоча в Росії не виявлено фальшивих ароматів з колекції Private Blend (Джасмін Руж, Jonquil de Nuit, Noir de Noir та інших), за винятком туба Vanille, але це підробка легко виділити, про це нижче. Тому, якщо на сайті представлено всього 5-10 найпопулярніших аромати, це, швидше за все, є фальшивим.

Духи не можуть коштувати 500 рублів

Переважна більшість підроблених товарів продаються на веб-сайтах з митною конфіскацією та ін, де всі духи, будь то Том Форд або Діор, представлені за певною символічною ціною. Ви знаєте, що оригінальний Том Форд не може коштувати 500 або 1000 рублів за 100 мл пляшки.

Читайте також:

Чи не Працює Піч На Форд Фокус 2... Не працює грубка автомобілем Форд Фокус 5 Чи не працює грубка на автомобілі Форд Фокус 5. Що робити? З настанням холодів у підтриманні комфортної температури в салоні автомобіля Форд Фокус 3.2 відповідають дві комплексу бухгалтерських програм: охол...
Форд Фокус 3 Заміна Масла В Двигуні... Головні правила підміни масла на Форд Фокус 3 Головні правила підміни масла на Форд Фокус 3 На сьогодні Форд Фокус третього покоління перших років випуску вже встиг покинути гарантійний період. Так питання для Форд Фокус з підміни масла в двигуні кон...

Упаковка. акуратна, листи. навіть

Наступним кільцем захисту є упаковка духів. Як правило, фальшиві символи видають нечіткі символи або наявність російських букв на логотипі. Особлива увага приділяється позолоченним написам. їх особливо важко підробити. Проведніть пальцем, золото не повинно залишатися в ваших руках. Аромати з серії Private Blend також мають приємну, тонку текстуру на дотик.

Как отличить подделку Tom Ford от оригинала

Привет, меня Зовут Саша, я люблю духи Tom Ford Black Orchid. Недавно я была в Турции и там на рынке купила .

Чем отличаются солнцезащитные очки ценой в 100 от 300. Сравнение Ray Ban c фейком

Чем отличаются солнцезащитные очки ценой в 100 от 300 на примере очков на примере очков Calvin Klein и Tom Ford.

Країна походження: США або Швейцарія

Як правило, всі парфуми з колекції Private Blend випускаються в США, як зазначено написом на упаковці. Але оригінальні парфуми з лінії підписів виготовляються головним чином у Швейцарії. Підробка, як правило, також вказується Сполученими Штатами.

Перевірка за допомогою штрих-коду та серійного номера

Читайте також:

Сколько Масла Заливать В Форд Мондео 4... Какое масло заливать в движок Форд Мондео 4 поколения Форд Mondeo – южноамериканский автомобиль бизнес-класса, один из ближайших соперников Тоета Camry и Фольксваген Passat. Машина очень нужна на рынке россии, и обладает неплохой репутацией благодаря...
Кен Блок показав, що залишилося від ралійного «Фор... Кен Блок показав, що залишилося від його ралі 1991 року Ford Escort Cosworth після аварії на одному з етапів чемпіонату Американської асоціації ралі (ARA) і пообіцяло побудувати новий автомобіль. Він писав про це в своєму 12 жахливих аварій, в яких...

Раніше існувала практика перевірки автентичності алкогольних напоїв штрих-кодом на спеціальних сайтах. Зараз виробники підробок навчилися відтворювати і штрих-коди, але це все-таки варто перевірити, наприклад. Ви повинні отримати повідомлення про те, що штрих-код правильний. Не панічно, якщо флакон написаний про виробництво в Швейцарії, а штрих-код відноситься до США. він кодує інформацію про юридичну адресу виробника, в даному випадку. США.

На нижній частині парфумерії є також серійний номер. Якщо ви вводите його, наприклад, тут, ви отримаєте інформацію про термін придатності аромату. Якщо у вас є підроблені руки. система, ймовірно, дасть помилку.

А як щодо сертифікатів?

На жаль, у 2010 році обов’язкова сертифікація парфумерії була скасована, тому сертифікати пройшли. Якщо ви намагаєтеся переконати себе в справжності духів, показуючи сертифікат про обов’язкову сертифікацію, вас, імовірно, обманюють, перевірте дату документа. Звичайно, ніхто не скасував митних декларацій, але не всі духи мають унікальні серійні номери, тому митна декларація не доводить, що це ваш дух, який був імпортований.

Перевірка аромату перед покупкою. найкращий доказ оригінальності!

Якщо ви знайомі з духами, які збираються купувати, але у вас є сумніви. попросіть кур’єра принести тестер або пляшку почати. Отже, ви переконаєтеся, що в нашому магазині представлена ​​тільки оригінальна парфумерія, і ви вже отримаєте від свого кур’єра вашу нову, нерозкриту пляшку.

Головне, пам’ятайте одне. аромати Том Форда унікальні, складні та смачні. Складати їх надзвичайно складно, тому справжня цінителів цих духів миттєво виділить підробку з оригіналу.

Читайте також:

Заміна Акумулятора Ford Focus 3, 2014г.В... заміна акумулятора Ford focus 3, 2014г.в творець: Давид Петрашвілі Розміщено 8 Червня. 2017 р Переглянуто 42 710 Мені сподобалося: 324 Мені не сподобалося: 25 Теги youtube: # Заменааккумулятора # аккумулятордляфорд # фордфокус # автомобільниеаккум...
Правда Про Ford Focus 2. Мій Досвід На Супердальні... Правда про Ford Focus 2. Мій досвід на супер-далекі поїздки. Ford Focus 2. Автор: castorweb Опубліковано: 12 червня 2016 року Переглянуто: 64 307 Мені сподобалось: 362 Мені не сподобалось: 35 Ford Focus 2. 1.6TDCI. мій досвід на довгих поїздок по 1...