Діагностика та усунення неполадок коробки передач Niva Chevrolet

Нива Шевроле Кпп Причини Несправності

Автоматичний перемикач передач

Функція передачі полягає в забезпеченні оптимальної роботи двигуна при різних рухових умовах. Метою коробки передач (коробки передач) є зміна частот і крутного моменту в межах більшої діапазону, ніж може забезпечити двигун. Модель Chevrolet Niva має 800-5400 робочих об / хв, максимальна величина крутного моменту досягається при 3000 об / хв.

У Chevrolet Niva встановлений п’ятиступінчастий механізм передач з тришаровою схемою. Механічна коробка передач Niva Chevrolet 21074-1700005-40 заснована на класичній коробці передач 2107, але має деякі відмінності:

 • в кінці вторинного валу немає замикаючих і центровальних кільців;
 • кабельний привід спідометра (передача всередині Niva Chevrolet) була замінена дистанційним кущом;
 • фланець підшипника вторинного валу на Chevrolet Niva утримується тільки самим підшипником, а вісь проміжної передачі притягується до коробки коробки передач за допомогою гайки.

Для автомобілів сімейства Нива Шевроле механізм передачі часто не вдається, оскільки надійність цього агрегату в російських автомобілях залишає бажання кращого. МКПП має складний пристрій, його заміна досить дорога. Тому, якщо ремонт можливо, власники Chevrolet Niva воліють повністю замінити його.

Масло захищає механізм передач від зносу

Щоб уникнути вживання радикальних заходів як можна довше, рекомендується стежити за рівнем масла в контрольній точці Chevrolet Niva. Зміна кольору мастила означає, що у найближчому майбутньому є проблеми. Нормальне масло чітке та в’язке. При вимірюванні рівня змащення втирайте падіння речовин пальцями. Таким чином, ви можете відчути і візуально визначити стан оксиоліту. Виробник рекомендує змінити мастило в коробці передач автомобіля кожні 45 тис. Км.

Нива Шевроле Кпп Причини Несправності

Зміна мастила в коробці передач

Щоб замінити мастило в контрольній точці Chevrolet Niva, вам потрібні:

 • ключ на 17;
 • Шістнадцітковий ключ для 12;
 • Бак для сміття.
 • Необхідно виконати процедури в певному послідовності.

Читайте також:

Заміна Масла В Акпп Сітроен С4 2006... Як нафта заміняється на Citroen C4? Як нафта заміняється на Citroen C4? Ця питання цікавить багатьох автолюбителів. Citroen C4. седан, що належить до класу C. Цей автомобіль розроблений з урахуванням особливостей російських доріг. Citroen C4. зручний...
Ремонт Акпп Шевроле Блейзер Своїми Руками... CHEVROLET BLAZER. РЕМОНТ АВТО GEARMATIC. частковий і капітальний ремонт автоматичної коробки передач Chevrolet Blazer з гарантією. Якщо ви відчуваєте, що коробка поводиться інакше, ніж зазвичай, то вам слід виконати діагноз блейзер; ми перераховуємо ...

Помістіть контейнер під зливний отвір картера коробки передач поля Chevrolet. Для зручного дренажу відкрутіть штепсель для наповнювача мастила, потім відкрийте дренажну пробку та зачекайте, поки вся змазка не просочиться в контейнері. Зніміть зливну пробку з бруду і загвинтить її в каналізацію. Оксор, що включає різні забруднюючі речовини, буде виглядати як хмарна темна рідина. Перед тим як наливати свіже масло в коробку, йому доведеться мити.

Залийте 0,9 л мастила у відповідному отвір у картері, загвинтите штепсель. Задні колеса висіть, запустіть двигун в 1 передачі. Через пару хвилин змийте, змийте злив. Витягніть зливну пробку з бруду і загвинти її.

Залити 1.6 л свіжої жирності. Додайте масло до коробки зручно за допомогою шприцу або спеціального пристрою. Вставте штепсель мастила в місце. Змащення з коробки передач на полі Chevrolet легко зливається в гарячій формі після поїздки.

При вимірюванні рівня масла після того, як машина пройшла 45-50 тис. Км, власник може з’ясувати, що змащення після наповнення страшною швидкістю десь зникає. У цьому випадку механізм передач здійснює рух шліфування, коли рухається Chevy Niva. Це пов’язано з зносом вторинного герметизуючого валу. Через зформовані проміжки між ним і валом, масло виходить із коробки.

Знищення рівня змащення черевато підвищеним зносом і негативно впливає на механізм перемикання передач.

В ЧЁМ ПРИЧИНА? дефектовка и разборка КПП Chevrolet NIVA (Шевроле Нива). #АлексейЗахаров. #Авто

Дефектовка и разборка КПП Шевроле Нива. При дефектовке был обнаружен износ вилки и муфты включения 3-4 перед.

Ремонт 5-ой передачи КПП Шевроле Нивы Chevrolet NIVA

Самостоятельный ремонт 5-ой передачи Шевика без съёма КПП.

Нива Шевроле Кпп Причини Несправності

Передача цього автомобіля

Щоб уникнути непотрібних витрат, потрібно замінити зношену пломбу у Chevrolet Niva. Це складна, але необхідна операція. Щоб провести це, потрібно:

Читайте також:

Заміна Зчеплення Опель Астра G Відео... Зняття та встановлення зчеплення У разі поломки зчеплення рекомендується одночасно замінити всі його основні частини (раби і тиски, підшипники зчеплення зчеплення): заміна зчеплення достатньо трудомісткою роботою, а деталі зчеплення вже вичерпані, і ...
Сколько Заливать Масла В Коробку Ваз 2107... Сколько заливать масла в коробку ваз 2107 Сколько заливать масла в коробку ваз 2107 скачать фото на телефон Содержание:- руководство технического обслуживания и ремонту автомобиля ваз 2107 коробка передач ваз 2107. проверка уровня масла и замена ...

Зніміть трансмісійний вал, зніміть центральну кільцеву ущільнювач і відкрутіть фланцеву гайку гнучкої муфти. Зніміть кільце, а також фланцеву шайбу та вертоліт. Між корпусом задньої коробки передач кожуха і вала тепер видно залоза. Його слід зняти за допомогою викрутки. Змастіть нову олійну пломбу та натисніть її на місце, торкнувшись оправкою з молотом. В якості оправки можна використовувати стару начинку. Зберіть механізм, виконуй всі кроки в зворотному порядку. Поповнити масло.

Коли потрібен ремонт?

Приблизно 50 тис. Км механізму перемикання передач автомобілів Chevrolet Niva починає радувати власника гучними і нехарактерними шумами. Це перші ознаки зношених передач і підшипників. Якщо ви уважно стежите за тим, як працює контрольно-пропускний пункт, то зможете визначити, що несправна всередині коробки Niva Chevrolet:

 • шум, шліфування, стукіт при русі або розігріванні двигуна. знос підшипників, зубчастих передач, синхронізаторів, поломка первинної стінки вала, осічний відведення валів;
 • вплив при запуску або пересуванні передач. знос з’єднання вторинного валу та вертольота;
 • невимкнення зубчастої передачі. крила перемикання передач вискочили в стебло іншої передачі, синхронізатор застряг;
 • Важке перемикання передач. важіль деформується, стрибається з крил, зсувні вилки спотворюються, зношені коробки передач, синхронізатори, кульки або гнізда стрижнів, розрив пружин синхронізатора;
 • вибивання передач. знос вилки, паз муфти для вилки, шестірні.

Все це показує, що настало час ремонтувати коробку передач Niva Chevrolet. Щоб зробити все самостійно, потрібно знати, як працює механізм перемикання передач. Тоді ви можете своїми руками перехопити КПП Чеви.

Зніміть коробку передач

Перш ніж почати демонтаж коробки, необхідно перевірити, чи є джерелом шуму механізм передач. Часто буває, що незвичний шум викликаний ослабленням кріплень кришок контрольного пункту Niva Chevrolet або дефектами в інших агрегатах автомобіля. Нокаут може бути викликаний викручуваним гаєм на коліщатці коробки.

Якщо злив масла з коробки передач Нива Chevrolet виявив, що він дуже малий, заміна передач і підшипників може виявитися неприбутковою. У цьому випадку краще замінити всю коробочку, а потім ретельно контролювати рівень смазки в ній.

Але зняття контрольно-пропуску пункту все-таки потрібно буде зробити. Для роботи потрібно забронювати:

 • ключі на 10,13, 19;
 • Шістнадцітковий ключ для 12;
 • викрутка;
 • пласкогубці

Нива Шевроле Кпп Причини Несправності

Демонтована коробка передач

Для того, щоб отримати доступ до нижньої частини автомобіля, його слід встановити на перевантажувальну колону або в шахті для спостереження. Потім від’єднайте термінал — від акумулятора та злійте масло. Тепер ви можете перейти безпосередньо до видалення контрольного пункту.

 • У салоні видаліть ручки з розподільних кронштейнів, самих розповсюджувачів, кришок і коробки коробки передач. Зніміть кришку та кришку для пилу з важелів перемикача, з’єднувачів блокування датчиків. Зніміть кришку чохла та пересуньте важіль. Увімкніть задній механізм та витягніть втулку затвора з нижньої кінці важелі.
 • Фланці карданів, розподільників та оборотів, щоб відзначити, що під час збирання встановити їх у правильному положенні.
 • Зніміть передній ведучий вал і маслозахисний шайбу. Тримаючи болти за допомогою гайкового ключа на 19, відкрутіть гайки, що закріплюють пружні муфти з фланця другого валу коробки передач.
 • Відкрутіть гайки розподільних подушок до кінці штифтів і зніміть дистриб’ютора.
 • Зніміть шпильку та пружину, відкрутіть болти циліндра зчеплення та монтаж на старті. Для цього потрібен подовжувач. Почніть стартер до радіатора. Від’єднайте дроти датчиків зворотнього вимикача, відкрутіть болт шкворня гальма, болти корпусу кривошипного корпусу і гайки поперечної стержня.
 • Зніміть кріплення болтів трансмісії до двигуна. Коли від’єднуєте коробку, переконайтесь, що вона не висихає на первинній валу. це загрожує пошкодженням дискової кріплення та пружинного кільця вала підшипника. Струсніть коробку передач вгору і вниз, поступово повертаючись назад до зупинки. Корпус зчеплення опущений, витягніть ланцюг з отвору.

Повернути до вмісту

Ми розбираємо трансмісію

Механізм передач повинен бути розібраний у тихому середовищі, акуратно викладаючи на чистому підкладці всі деталі в тому порядку, в якому ви їх знімаєте. тоді його буде легше зібрати. Найзручніше почати розбирання, тримаючи коробку в гвинті з нижньою кришкою. Навіть при знятті нижньої кришки можна діагностувати несправності підшипників у проїжджій частині. коли вона коливається, вона зміщується.

 • Відкрутіть гайки гайки, зніміть літальний вертоліт і механізм вибору передач. Перевірте куліс, щоб виявити тріщини.
 • Зніміть задню панель. Якщо його не зняти, натисніть корпус підшипника всередину. Стан підшипників визначається кліпсами. Якщо потрібна заміна, натисніть подшипник вторинного валу на кришку. Зніміть корпус зчеплення та перевірте пружинну шайбу.

Читайте також:

Яке Масло Краще Заливати У Шевроле Лачетті... Яку мастило звичайно залити в движок Шевроле Яку мастило є варіант залити в движок Шевроле Автомобіль Shevrole Lachetti Володарі автомобілів Chevrolet Лачетті нерідко задаються питанням: яке масло краще заливати в її движок. Адже далеко не кожна мо...
Заміна Масла В Раздатке Volvo Xc90... Процедура зміни коробки передач Volvo XC90 Передача є однією з найважливіших частин автомобіля, тому його ремонт і регулярне обслуговування відіграють важливу роль у роботі машини. Послуги з перевірки транспортних засобів виконуються на автозаправних...