Заміна теплоносія в двигуні автомобіля KIO Rio

Замінити теплоносій у двигуні автомобіля KIO Ріо Ви будете потребувати:

— Ємність щонайменше 7 літрів для осушуваного теплоносія.

ПОПЕРЕДЖЕННЯ:

Використовуйте теплоносій на основі етиленгліколю (антифриз).

Замініть охолоджувач лише на холодний двигун.

Хладагент токсичний, тому будьте обережні, поводячись з ним.

При запуску двигуна кришки радіатора та розширювальний бак повинні бути закриті. Вкрутити кришку радіатора щільно. Система охолодження з робочим двигуном знаходиться під тиском, тому теплоносій може витікати з-під злегка загорнутої вилки.

Kia Rio Заміна Охолоджуючої Рідини

1. Зніміть захист (якщо він встановлений) та брудозахист двигуна (див. «Видалення та встановлення захисного картера та брудозахисту»).

2. Помістіть автомобіль на рівній горизонтальній платформі.

Kia Rio Заміна Охолоджуючої Рідини

3. Оберніть кришку наповнювача радіатора охолоджувача двигуна до 90 °.

Читайте також:

Заміна Гальмівний Рідини Кіа Ріо Iii... заміна гальмівний рідини Кіа Ріо III творець: Pro KIA RIO Розміщено: 23 Червня. 2017 р Переглянуто: 24, 876 Мені сподобалося: 168 Мені не сподобалося: 21 Теги youtube: # заменатормознойжідкостікіаріо # прокачкатормозовкіаріо # заменатормознойжідко...
Заміна Рідини Гур Тойота Королла Спасио... Як замінити GUR рідину Toyota Corolla Verso (Spacio) Гідравлічна рідина в Toyota Corolla Verso (Spacio). це масло, яке переносить опір від гідравлічного насоса до гідроциліндра і змащує всі парі тертя. Масло циркулює через з'єднувальні шланги GUR-шла...

Kia Rio Заміна Охолоджуючої Рідини

Kia Rio Заміна Охолоджуючої Рідини

5. Помістіть контейнер під водостоком радіатора системи охолодження, розташованого в нижній лівій частині радіатора.

Kia Rio Заміна Охолоджуючої Рідини

6. викрутіть дренажну вилку на два-три повороти і зніміть радіатор з радіатора.

7. Затягніть штепсель із зливного крана.

Kia Rio Заміна Охолоджуючої Рідини

Замена антифриза Киа Рио III

В этом видео будем менять антифриз. Антифриз готовил сам из концентрата. Концентрат. оригинал, который.

KIA RIO ЗАМЕНА АНТИФРИЗА охлаждает как надо

Клуб автомобилиста Для чего нужен парктроник .

8. Натискаючи плоскогубці затиском нижнього шланга радіатора, засуньте шланговий штифт.

Kia Rio Заміна Охолоджуючої Рідини

9. зніміть шланг з кришки радіатора і злийте рідину з двигуна у підготовлений контейнер.

10. Встановіть шланг нижнього радіатора.

Kia Rio Заміна Охолоджуючої Рідини

11. Відкрийте кришку розширювального баку та зніміть залишки охолоджуючої рідини з резервуара (наприклад, з гумовою колбою).

Читайте також:

Заміна Охолоджуючої Рідини Ніссан Цефиро... Як замінити антифриз Nissan Cefiro Антифриз. це антифрикційна технологічна рідина, призначена для охолодження робочого двигуна Nissan Cefiro при температурі навколишнього середовища від 40С до.30.60С. Точка кипіння антифризу становить близько 10 ° С ...
Заміна Охолоджуючої Рідини Пежо Експерт... 3.2.28 Заміна теплоносія Заміна теплоносія ВРЕМЯ ДВА РОКІВ (ВНУТРІШНІЙ ЗАЛЕЖНОСТІ ДО МОТОРНОГО ЦІННОСТІ) Очищення системи охолодження Не дозволяйте антифриз знаходитись на відкритих ділянках тіла та пофарбувати поверхню автомобіля. Промити розлив нег...

Kia Rio Заміна Охолоджуючої Рідини

12. Заповніть систему охолодження двигуна, наповнивши охолоджуюча рідина в наповнювач горловини радіатора, доки вона не почне виливати з шиї в шланг до розширювального бака. Закрийте кришку наповнювача чітко.

Kia Rio Заміна Охолоджуючої Рідини

13. Заповніть рідину в надлишковому резервуарі до позначки F на стінці резервуара.

14. Запустіть двигун та нагрійте його до робочої температури (перед включенням вентилятора). Потім зупиніть двигун, перевірте рівень охолоджуючої рідини і, якщо необхідно, додати розширювальний бак до позначки F.

ПРИМІТКА:

Коли двигун працює, відстежуйте температуру теплоносія за допомогою покажчика. Якщо покажчик досягне червоної зони, а вентилятор радіатора не увімкнеться, увімкніть нагрівач та перевірте, який повітря проходить через нього. Якщо нагрівач постачає нагріте повітря, вентилятор, імовірно, є дефектним, а якщо він подає холодне повітря, це означає, що повітряний замок утворився в системі охолодження двигуна. Щоб зняти його, заглушити двигун, дати йому охолонути і відвернути кришку наповнювача. Запустіть двигун, тримайте його 3-5 хвилин і закрийте штепсель.

КОРИСНЕ КОНСУЛЬТАЦІЯ;

Для кращого наповнення системи без повітрозатисків періодично.

Kia Rio Заміна Охолоджуючої Рідини

. схопити рукави радіатора вручну.

Через кілька днів використання автомобіля після заміни теплоносія, перевірте його рівень. Якщо необхідно, заповніть рівень.

Якщо через короткий час колір свіжої рідини стає коричневим, це означає, що ви вилили підробку, в якій виробник забув додати інгібітори корозії.

Окрім того, однією з ознак контрафакції є різке повне знебарвлення рідини. Колір теплоносія гарної якості дуже стабільний і з часом тільки темніє. Жир, забарвлений льняним синім кольоровим кольором. Цей антифриз потрібно швидко замінити.

Читайте також:

Заміна Охолоджуючої Рідини Сітроен Джампі... Citroen Joy Engine, насос для охолодження Покоління Citroen Jumpy Насос охолоджувальної рідини ДВС на Citroen Джампі в магазинах Москви Прогнозований проїзд 4296, 4 Розбирання: Mitsubishi, Nissan, Honda, Acura, Citroen, Peugeot, Toyota Двигун і ко...
Заміна Охолоджуючої Рідини (Антифризу) На Ауді А6 ... заміна охолоджувальної рідини (антифризу) На Ауді А6 С5 правильним способом творець: ТВ Огляди Розміщено: 30 Серпня. 2018 р Переглянуто: 3 383 Мені сподобалося: 170 Мені не сподобалося: 4 Анотація по підміні тосола на Audi А6 С5 2.4.4 бензин. У від...