Заміна теплоносія в двигуні автомобіля KIO Rio

Замінити теплоносій у двигуні автомобіля KIO Ріо Ви будете потребувати:

— Ємність щонайменше 7 літрів для осушуваного теплоносія.

ПОПЕРЕДЖЕННЯ:

Використовуйте теплоносій на основі етиленгліколю (антифриз).

Замініть охолоджувач лише на холодний двигун.

Хладагент токсичний, тому будьте обережні, поводячись з ним.

При запуску двигуна кришки радіатора та розширювальний бак повинні бути закриті. Вкрутити кришку радіатора щільно. Система охолодження з робочим двигуном знаходиться під тиском, тому теплоносій може витікати з-під злегка загорнутої вилки.

Kia Rio Заміна Охолоджуючої Рідини

1. Зніміть захист (якщо він встановлений) та брудозахист двигуна (див. «Видалення та встановлення захисного картера та брудозахисту»).

2. Помістіть автомобіль на рівній горизонтальній платформі.

Kia Rio Заміна Охолоджуючої Рідини

3. Оберніть кришку наповнювача радіатора охолоджувача двигуна до 90 °.

Читайте також:

Заміна Охолоджуючої Рідини На Mazda Demio... заміна охолоджуючої рідини на Mazda Demio творець: Денис Іванчук Розміщено: 19 Квітня. 2017 р Переглянуто: 9 304 Мені сподобалося: 149 Мені не сподобалося: 11 Кришка радіатора охолодження ДВС 1996-1999 рік 0.9 бар B3C715205 2000-2002 рік 1.1 бар WL...
Заміна Охолоджуючої Рідини Бмв Е34 М50... Спільноти Фан-клуб BMW E34 і E36 Блог Як отримати пробку з системи охолодження bmv e34 m50? Як виключити повітряний штепсель з охолоджуючої системи після заміни ісклюка? bmv e34 двигун m50 додатковий насос НІ Теги: Огер, Повітряна пробка Коментарі 42...

Kia Rio Заміна Охолоджуючої Рідини

Kia Rio Заміна Охолоджуючої Рідини

5. Помістіть контейнер під водостоком радіатора системи охолодження, розташованого в нижній лівій частині радіатора.

Kia Rio Заміна Охолоджуючої Рідини

6. викрутіть дренажну вилку на два-три повороти і зніміть радіатор з радіатора.

7. Затягніть штепсель із зливного крана.

Kia Rio Заміна Охолоджуючої Рідини

Замена антифриза Киа Рио III

В этом видео будем менять антифриз. Антифриз готовил сам из концентрата. Концентрат. оригинал, который.

KIA RIO ЗАМЕНА АНТИФРИЗА охлаждает как надо

Клуб автомобилиста Для чего нужен парктроник .

8. Натискаючи плоскогубці затиском нижнього шланга радіатора, засуньте шланговий штифт.

Kia Rio Заміна Охолоджуючої Рідини

9. зніміть шланг з кришки радіатора і злийте рідину з двигуна у підготовлений контейнер.

10. Встановіть шланг нижнього радіатора.

Kia Rio Заміна Охолоджуючої Рідини

11. Відкрийте кришку розширювального баку та зніміть залишки охолоджуючої рідини з резервуара (наприклад, з гумовою колбою).

Читайте також:

Заміна Рідини Гур Хонда Цивик... Як замінити рідину Honda Civic GUR Гідравлічна рідина в Honda Civic. це масло, що передає опір від гідравлічного насоса до гідроциліндра, а також змащує всі пари тертя. Масло поширюється через точки з'єднання шлангів GUR, у тому числі Honda Civic роз...
Заміна Охолоджуючої Рідини Рено Колеос... Яку рідину для охолодження заливають в Renault Sandero? Якість і кількість охолоджуючої рідини, необхідної в автомобілі Renault Sandero, безпосередньо впливають не тільки на його продуктивність, але також, як довго триватиме кожна окрема одиниця і од...

Kia Rio Заміна Охолоджуючої Рідини

12. Заповніть систему охолодження двигуна, наповнивши охолоджуюча рідина в наповнювач горловини радіатора, доки вона не почне виливати з шиї в шланг до розширювального бака. Закрийте кришку наповнювача чітко.

Kia Rio Заміна Охолоджуючої Рідини

13. Заповніть рідину в надлишковому резервуарі до позначки F на стінці резервуара.

14. Запустіть двигун та нагрійте його до робочої температури (перед включенням вентилятора). Потім зупиніть двигун, перевірте рівень охолоджуючої рідини і, якщо необхідно, додати розширювальний бак до позначки F.

ПРИМІТКА:

Коли двигун працює, відстежуйте температуру теплоносія за допомогою покажчика. Якщо покажчик досягне червоної зони, а вентилятор радіатора не увімкнеться, увімкніть нагрівач та перевірте, який повітря проходить через нього. Якщо нагрівач постачає нагріте повітря, вентилятор, імовірно, є дефектним, а якщо він подає холодне повітря, це означає, що повітряний замок утворився в системі охолодження двигуна. Щоб зняти його, заглушити двигун, дати йому охолонути і відвернути кришку наповнювача. Запустіть двигун, тримайте його 3-5 хвилин і закрийте штепсель.

КОРИСНЕ КОНСУЛЬТАЦІЯ;

Для кращого наповнення системи без повітрозатисків періодично.

Kia Rio Заміна Охолоджуючої Рідини

. схопити рукави радіатора вручну.

Через кілька днів використання автомобіля після заміни теплоносія, перевірте його рівень. Якщо необхідно, заповніть рівень.

Якщо через короткий час колір свіжої рідини стає коричневим, це означає, що ви вилили підробку, в якій виробник забув додати інгібітори корозії.

Окрім того, однією з ознак контрафакції є різке повне знебарвлення рідини. Колір теплоносія гарної якості дуже стабільний і з часом тільки темніє. Жир, забарвлений льняним синім кольоровим кольором. Цей антифриз потрібно швидко замінити.

Читайте також:

Заміна Охолоджуючої Рідини Бмв Е36... Датчик температури хладагенту BMW e36 Зійте теплоносій з резервуара, щоб уникнути забруднення простору під капотом. Тепер зніміть танк, відкрутіть датчик знизу і покладіть новий. Всі деталі роботи ви знайдете в відео. Використання матеріалів без пись...
Можна Лі Змішувати Гальмівні Рідини? Дивитися Обов... Чи можна змішувати гальмівні рідини? ДИВИТИСЯ ОБОВ'ЯЗКОВО! творець: Avto-Blogger.ru Розміщено: 29 мая 2017 р Переглянуто: 97 956 Мені сподобалося: 4.5 082 Мені не сподобалося: 82 Чи є можливість поєднувати гальмівні води різних класів, виробників і...