Чорт веде Prado. або Cherokee? Порівняння двох позашляховиків

Більш прохолодний джип, чим далі потрібно бігти за трактором, сучасні автолюбителі жартують. Чи є якась правда в цьому жарті, насправді, прямо залежить від того, який позашляховик ви їдете. Сьогодні ринок сповнений спокусливих пропозицій. Але якщо ви шукаєте автомобіль з респектабельним зовнішнім виглядом, який легко керувати і відмінний біговість (легко стрибати на будь-який бордюр, ідеально поводиться як на снігу, так і на дорозі країни після дощу), дилери швидше за все, порадять вам про вибір двох запущених моделей: Grand Cherokee або Prado. Але яка з цих машин краще?

Jeep Grand Cherokee Який Двигун Вибрати

Джип Величний Черокі та Toyota Land Cruiser Prado. два потужні позашляховики сьогодні змагаються за чемпіонат

Чіп в прохідності

Середньоазмерний позашляховик Toyota Land Cruiser Prado. дітище одного і того ж великого японського концерну. Перші моделі Prado Toyota введені в 1987 році. Тоді чіп цієї моделі був високий рівень прохідності. Здивований що це досягається з легкістю у контролі притаманне sedans. Тоді ви могли купити три-двері та п’ять-двері Prado, обладнані та дизельними та бензиновими двигунами.

Jeep Grand Cherokee Який Двигун Вибрати

Автомобіль Toyota Land Cruiser Prado навіть у ранніх версіях отримав значну популярність

Модель отримала заслужену популярність і вписується у відповідний сегмент світового автомобільного ринку. Через дев’ять років Toyota випустила друге покоління Prado. За ним слід третій. Остання версія була випущена в 2014 році.

Брудна слава

Джип Величний Черокі є уродженцем Сполучених Штатів. Ця машина вважається не тільки найкращим проектом компанії-виробника Chrysler, але й носить назву найкрасивішого позашляховика у світі. Черокі вийшов у 1992 році.

Jeep Grand Cherokee Який Двигун Вибрати

Американський джип Grand Cherokee вважається найкрасивішим позашляховиком у світі

Читайте також:

Реставрація Ford Transit / Фургон Який Незамінний... Відновлення Ford Transit / Van, який незамінний Автор: Глибокі автомобілі Опубліковано: 4 грудня 2017 р Переглянуто: 10 685 Мені сподобалось: 73 Мені не сподобалось: 6 Ford Transit 2000 Замість гніття спарів, вони зробили кадр кадру.Вийшло зовсім н...
Заміна Паливного Фільтра Сузукі Гранд Вітара 2007... Заміна паливного фільтра на Suzuki Grand Vitara Я хочу негайно попереддити про це замінив паливний фільтр на Гранд Вітара Не буде легкою роботою, і наявність ями або шляхопроводом є обов'язковою. Я думаю, що власник цієї машини знає де паливний фільт...

У дев’яностих роках цей автомобіль придбав відповідну брудну славу в нашому регіоні. Але інтерес до позашляховиків було показано не тільки новими росіянами. За п’ять років було куплено півмільйона машин, що підкреслює крайню популярність моделі у світі. До речі, сьогодні Cherokee не поступається лідерству своїх конкурентів у своєму сегменті.

Броньований автомобіль проти загадки

Звичайно, коли вибирати Prado або Grand Cherokee варто подивитися, зовнішній вигляд відіграє важливу роль. Джип Гранд Черокі, як справжня янкі, виглядає дуже впевнено і навіть злегка агресивною. Такий мужик! Автомобіль виглядає трохи зменшеною броньованою машиною. Прадо на його тлі виглядає трохи стрункіше. через висоту тіла здається трохи вужчим. Але автомобіль стає автомобілем і має таємницю. Здається, що це може керувати лише особлива людина. Пам’ятайте, наприклад, що дідько «носить»? А що, слідуючи цій логіці, він керує?

Дизель или бензин. Что лучше?

Расскажем о преимуществах и недостатках дизельного и бензинового моторов. Расскажем, что дешевле.

Jeep Grand Cherokee ZJ V8 5.2 1995 тест-драйв test-drive

Тест-драйв Jeep Grand Cherokee ZJ V8 5.2 1995 test-drive первое поколение 1992-1998. Подписывайтесь на канал, впереди .

Корпус Ціна

Давайте поговоримо про ціни. Вартість базової моделі Jeep Grand Cherokee починається з двох мільйонів рублів. Мінімальна цінова етикетка для Toyota Land Cruiser Prado становить 2,4 мільйони рублів.

Дорогий салон

Давайте подивимося, скільки виробників турбували про комфорт у оснащенні салонів Cherokee і Prado. Отже, що буде насолоджуватися Гранде? Тут для обробки використовуються високоякісні, дорогі матеріали. Дерев’яні вставки дають багатство інтер’єру. Є пластмасові деталі, але вони в повній гармонії з загальною ідеєю. Загалом, джип є ергономічним. Сидіння водія та пасажирські сидіння легко регулюються під вами. Електронну систему управління можна швидко сортувати, все дуже доступно. Єдине, що псує загальне враження. масивний і високий рівень.

Jeep Grand Cherokee Який Двигун Вибрати

Салон Jeep Grand Cheroke може похвалитися ергономікою та високою якістю обробки

Бездоріжжя

Коли ви опинитеся в Prado, спочатку може здатися, що ви знаходитесь в салоні автомобіля, практично все, що тут без громіздких елементів. Але подивіться на торпеду. це швидко повернеться до реальності. Панель приладів масивна і стоїть вперед, не залишаючи жодних сумнівів щодо надійності

Jeep Grand Cherokee Який Двигун Вибрати

Jeep Grand Cherokee Який Двигун Вибрати

Салон Toyota Land Cruiser Prado позбавлений громіздких предметів і трохи поступається супротивнику в якості обробки

У нього є машина і відповідна бездоріжжя (висока) посадка. Через те, що виробник не скупився на скління, автомобіль виявився чудовою видимістю (краще, ніж у Cherokee). Непогано використані і матеріали для оформлення, хоча і не такі дорогі, як у Гранд. Також тут є більш складна система управління (кнопки розкидані), і щоб зрозуміти це, це займе більше часу.

Іди!

Читайте також:

Заміна Салонного Фільтра Прадо 150... До Toyota Land Cruiser Prado 150. вартість і правила Toyota Toyota Land Cruiser Правила Прадо Технічне обслуговування Toyota Prado 150 Потрібно витратити кожні 10 тис. Км або 1 рік, залежно від того, що стане першим. У першому та наступному непарно...
Який Двигун Можна Поставити На Чері Амулет... Змазки є невід'ємним елементом безпечного експлуатації автомобіля. Один з найпоширеніших запитань автолюбителів: який саме саме нафту треба вилити в двигун. Особливо це стосується людей, які купили транспортний засіб від виробника, про який вони мало...

І як же обговорювані моделі ведуть себе на шляху? Jeep Grand Cherokee не відрізняється від темпераменту драйвера адреналіну, але для позашляховика має досить пристойну динаміку. Машина працює гладко, плавно, без ривків і дає машині максимум конкурентних якостей, необхідних для будь-яких дорожніх ситуацій. Гранд на прямій дуже спокійний і стабільний, хоча іноді він, як виявляється, поворотний.

Похитала незворушність

А як щодо Прадо? Ця машина також дуже спокійна. Автолюбителі стверджують, що на дорожньому вкладиші Тойота виглядає як заводський механізм. Автомобіль точно реагує на команди управління, а на лінійці Toyota Land Cruiser Prado стає зовсім не напруженою. Хоча машина, я повинен визнати, працює більш грубіше. І автомобіль каблуки при гальмуванні і повороті.

Тест-драйв автомобіля Toyota Land Cruiser Prado:

Сюрприз під дном

Чесно кажучи, під дном є сюрпризи. Зокрема, може бути неприємно здивувати Джипа. Дно янкі закрито лише. пластиком, що дуже легко втратити, гуркотуючи позашляховик. Хоча, ми повинні визнати, що розподіл є високим, а важелі та електропроводка виглядають дуже міцно.

У Toyota, агрегати на дні, навпаки, добре захищені металевими аркушами. І вони розташовані так, що є багато порожнечі, і машина просто не має нічого, щоб перешкоджати перешкодам.

Тест-драйв Джипу Гранд Черокі:

Як почнуть виникнути почуття?

Отже, що ми маємо? Два відмінних шахраїв. Звичайно, притягує стабільний і збалансований Prado, який вийшов на новий етап розвитку, відрізняється хорошими рушіями, чужою здатністю та гарною кабіною. Але стара любов до росіян і черокі. це особлива тема. І тепер, коли автомобіль з’явився в новій гамі, з розкішним салоном і може похвалитися арсеналом керування гаджетами, почуття спалахують по-новому.

Хто виграє в цьому бою? Титани. Гранд Черокі чи Тойота Прадо? Час судитиме.

Наша допомога

Джип Величний Черокі

Плюси: Якість складання. Відчуття високої вартості в салоні. Повне взаєморозуміння з водієм і відмінна поведінка на дорозі. Добре в бездоріжжя.

Мінуси: Незмінний захист дна, скромний дизайн центральної консолі.

Toyota Land Cruiser Prado

Плюси: Просторий, комфортний інтер’єр. Відмінна поведінка на дорогах з різними покриттями. Компетентний захист підлоги. Поїде навіть там, де немає дороги.

Мінуси: Ціна вище, ніж ціна Jeep Grand Cherokee. Модель популярна серед викрадачів.

Читайте також:

Де Знаходяться Запобіжники На Сузукі Гранд Вітара... Suzuki Grand Vitara. VITA. > Бортжурнал> Призначення і розміщення запобіжників Suzuki Grand Vitara VITA> бортжурнал> Призначення і розміщення запобіжників Suzuki Grand Vitara 2008, двигун бензиновий 1.6 л., 106 л. с., повний привід, механічна кор...
Який Салон Підходить На Бмв Е34... Опції для настройки салону BMW E34 власними руками Перш ніж перейти на налаштування BMW E34, власник автомобіля має задатися питанням: Чому? Зрештою BMW. це тверде автопроизводитель. Проектуючи салон, зусилля професіоналів застосовуються для того, що...