Чорт веде Prado. або Cherokee? Порівняння двох позашляховиків

Більш прохолодний джип, чим далі потрібно бігти за трактором, сучасні автолюбителі жартують. Чи є якась правда в цьому жарті, насправді, прямо залежить від того, який позашляховик ви їдете. Сьогодні ринок сповнений спокусливих пропозицій. Але якщо ви шукаєте автомобіль з респектабельним зовнішнім виглядом, який легко керувати і відмінний біговість (легко стрибати на будь-який бордюр, ідеально поводиться як на снігу, так і на дорозі країни після дощу), дилери швидше за все, порадять вам про вибір двох запущених моделей: Grand Cherokee або Prado. Але яка з цих машин краще?

Jeep Grand Cherokee Який Двигун Вибрати

Джип Величний Черокі та Toyota Land Cruiser Prado. два потужні позашляховики сьогодні змагаються за чемпіонат

Чіп в прохідності

Середньоазмерний позашляховик Toyota Land Cruiser Prado. дітище одного і того ж великого японського концерну. Перші моделі Prado Toyota введені в 1987 році. Тоді чіп цієї моделі був високий рівень прохідності. Здивований що це досягається з легкістю у контролі притаманне sedans. Тоді ви могли купити три-двері та п’ять-двері Prado, обладнані та дизельними та бензиновими двигунами.

Jeep Grand Cherokee Який Двигун Вибрати

Автомобіль Toyota Land Cruiser Prado навіть у ранніх версіях отримав значну популярність

Модель отримала заслужену популярність і вписується у відповідний сегмент світового автомобільного ринку. Через дев’ять років Toyota випустила друге покоління Prado. За ним слід третій. Остання версія була випущена в 2014 році.

Брудна слава

Джип Величний Черокі є уродженцем Сполучених Штатів. Ця машина вважається не тільки найкращим проектом компанії-виробника Chrysler, але й носить назву найкрасивішого позашляховика у світі. Черокі вийшов у 1992 році.

Jeep Grand Cherokee Який Двигун Вибрати

Американський джип Grand Cherokee вважається найкрасивішим позашляховиком у світі

Читайте також:

Заміна Ланцюга Грм Сузукі Гранд Вітара J24b... 8 (495) 133-9-007 8 (926) 136-9-007 ПРО НАС Наші гарантії новини Знижки Статті Наші друзі Наша команда Наші партнери Нагороди Кар'єра Галерея ПОСЛУГИ Комп'ютер діагностика ТОМУ Ремонт Тінінг чіпа Ремонт двигуни Ремонт паливас...
Заміна Салонного Фільтра Сітроен С4 Гранд Пікассо... Тест-драйв CitroenC4 Grand Picasso 2.0i 16V Склянка вкрита Лобове скло із панорамним видом на небо, яке забито на даху, не є єдиним партнером нового Citroën. Він, як правило, є найбільш інноваційним та нетривіальним компактом сучасності. Мужність і ...

У дев’яностих роках цей автомобіль придбав відповідну брудну славу в нашому регіоні. Але інтерес до позашляховиків було показано не тільки новими росіянами. За п’ять років було куплено півмільйона машин, що підкреслює крайню популярність моделі у світі. До речі, сьогодні Cherokee не поступається лідерству своїх конкурентів у своєму сегменті.

Броньований автомобіль проти загадки

Звичайно, коли вибирати Prado або Grand Cherokee варто подивитися, зовнішній вигляд відіграє важливу роль. Джип Гранд Черокі, як справжня янкі, виглядає дуже впевнено і навіть злегка агресивною. Такий мужик! Автомобіль виглядає трохи зменшеною броньованою машиною. Прадо на його тлі виглядає трохи стрункіше. через висоту тіла здається трохи вужчим. Але автомобіль стає автомобілем і має таємницю. Здається, що це може керувати лише особлива людина. Пам’ятайте, наприклад, що дідько «носить»? А що, слідуючи цій логіці, він керує?

Дизель или бензин. Что лучше?

Расскажем о преимуществах и недостатках дизельного и бензинового моторов. Расскажем, что дешевле.

Jeep Grand Cherokee ZJ V8 5.2 1995 тест-драйв test-drive

Тест-драйв Jeep Grand Cherokee ZJ V8 5.2 1995 test-drive первое поколение 1992-1998. Подписывайтесь на канал, впереди .

Корпус Ціна

Давайте поговоримо про ціни. Вартість базової моделі Jeep Grand Cherokee починається з двох мільйонів рублів. Мінімальна цінова етикетка для Toyota Land Cruiser Prado становить 2,4 мільйони рублів.

Дорогий салон

Давайте подивимося, скільки виробників турбували про комфорт у оснащенні салонів Cherokee і Prado. Отже, що буде насолоджуватися Гранде? Тут для обробки використовуються високоякісні, дорогі матеріали. Дерев’яні вставки дають багатство інтер’єру. Є пластмасові деталі, але вони в повній гармонії з загальною ідеєю. Загалом, джип є ергономічним. Сидіння водія та пасажирські сидіння легко регулюються під вами. Електронну систему управління можна швидко сортувати, все дуже доступно. Єдине, що псує загальне враження. масивний і високий рівень.

Jeep Grand Cherokee Який Двигун Вибрати

Салон Jeep Grand Cheroke може похвалитися ергономікою та високою якістю обробки

Бездоріжжя

Коли ви опинитеся в Prado, спочатку може здатися, що ви знаходитесь в салоні автомобіля, практично все, що тут без громіздких елементів. Але подивіться на торпеду. це швидко повернеться до реальності. Панель приладів масивна і стоїть вперед, не залишаючи жодних сумнівів щодо надійності

Jeep Grand Cherokee Який Двигун Вибрати

Jeep Grand Cherokee Який Двигун Вибрати

Салон Toyota Land Cruiser Prado позбавлений громіздких предметів і трохи поступається супротивнику в якості обробки

У нього є машина і відповідна бездоріжжя (висока) посадка. Через те, що виробник не скупився на скління, автомобіль виявився чудовою видимістю (краще, ніж у Cherokee). Непогано використані і матеріали для оформлення, хоча і не такі дорогі, як у Гранд. Також тут є більш складна система управління (кнопки розкидані), і щоб зрозуміти це, це займе більше часу.

Іди!

Читайте також:

Заміна Ланцюга Грм Сузукі Гранд Вітара J24b... 8 (495) 133-9-007 8 (926) 136-9-007 ПРО НАС Наші гарантії новини Знижки Статті Наші друзі Наша команда Наші партнери Нагороди Кар'єра Галерея ПОСЛУГИ Комп'ютер діагностика ТОМУ Ремонт Тінінг чіпа Ремонт двигуни Ремонт паливас...
Який Двигун Можна Поставити На Т4... Який движок краще t4 1,9 або 2,5? Я хочу поставити інтеркулер T4 (2, 5 TDI 88 к.с.). потрібна допомога | Тема: Авігуд © (Етельінда) 1. кронштейн для інтеркулерів. 2. Прикріпити болти, що закріплять рамку радіатора справа та ліворуч. 3. Зняти раму рад...

І як же обговорювані моделі ведуть себе на шляху? Jeep Grand Cherokee не відрізняється від темпераменту драйвера адреналіну, але для позашляховика має досить пристойну динаміку. Машина працює гладко, плавно, без ривків і дає машині максимум конкурентних якостей, необхідних для будь-яких дорожніх ситуацій. Гранд на прямій дуже спокійний і стабільний, хоча іноді він, як виявляється, поворотний.

Похитала незворушність

А як щодо Прадо? Ця машина також дуже спокійна. Автолюбителі стверджують, що на дорожньому вкладиші Тойота виглядає як заводський механізм. Автомобіль точно реагує на команди управління, а на лінійці Toyota Land Cruiser Prado стає зовсім не напруженою. Хоча машина, я повинен визнати, працює більш грубіше. І автомобіль каблуки при гальмуванні і повороті.

Тест-драйв автомобіля Toyota Land Cruiser Prado:

Сюрприз під дном

Чесно кажучи, під дном є сюрпризи. Зокрема, може бути неприємно здивувати Джипа. Дно янкі закрито лише. пластиком, що дуже легко втратити, гуркотуючи позашляховик. Хоча, ми повинні визнати, що розподіл є високим, а важелі та електропроводка виглядають дуже міцно.

У Toyota, агрегати на дні, навпаки, добре захищені металевими аркушами. І вони розташовані так, що є багато порожнечі, і машина просто не має нічого, щоб перешкоджати перешкодам.

Тест-драйв Джипу Гранд Черокі:

Як почнуть виникнути почуття?

Отже, що ми маємо? Два відмінних шахраїв. Звичайно, притягує стабільний і збалансований Prado, який вийшов на новий етап розвитку, відрізняється хорошими рушіями, чужою здатністю та гарною кабіною. Але стара любов до росіян і черокі. це особлива тема. І тепер, коли автомобіль з’явився в новій гамі, з розкішним салоном і може похвалитися арсеналом керування гаджетами, почуття спалахують по-новому.

Хто виграє в цьому бою? Титани. Гранд Черокі чи Тойота Прадо? Час судитиме.

Наша допомога

Джип Величний Черокі

Плюси: Якість складання. Відчуття високої вартості в салоні. Повне взаєморозуміння з водієм і відмінна поведінка на дорозі. Добре в бездоріжжя.

Мінуси: Незмінний захист дна, скромний дизайн центральної консолі.

Toyota Land Cruiser Prado

Плюси: Просторий, комфортний інтер’єр. Відмінна поведінка на дорогах з різними покриттями. Компетентний захист підлоги. Поїде навіть там, де немає дороги.

Мінуси: Ціна вище, ніж ціна Jeep Grand Cherokee. Модель популярна серед викрадачів.

Читайте також:

Коди Помилок Jeep Grand Cherokee Wk Jeep Grand Cherokee III (WK). великий лідер Jeep Grand Cherokee. це стандарт стандартів у сфері комфорту, бездоріжжя і найважливіший для клієнтів. динаміка. сказав директор з маркетингу, коментуючи дебют нової моделі відомого американського позашляхо...
Простий Тест Який Вам Допоможе Визначити Неізправн... Простий тест, який допоможе вам визначити несумісність лямбда-зонда за 1 хвилину. Автор: Іван Лазаренко Опубліковано: 16 лютого 2016 року Переглянуто: 1 325 131 Подібно до цього приблизно: 1 868 Мені не сподобалось: 1 181 Теги youtube: як швидко п...