яке масло заливати в коробку ВАЗ-2109: вибір і послідовність дій

яке масло заливати в коробку ВАЗ-2109: вибір і послідовність дій

Яке Масло Заливати В Коробку ВАЗ 2109

Напевно задаються питанням: яке масло заливати в коробку ВАЗ-2109? У цьому питанні відразу з’являється маса складнощів, таких як: конкретний вибір масла, потрібну кількість і т. П. На подібні питання ми відповімо в цій публікації.

Яке масло заливати в коробку ВАЗ-2109

Один з більш делікатних питань. Велика частина господарів даної моделі автомобіля бути днями сидіти на форумах і знаходити на цей рахунок інформацію. Але, як кажуть у приказці, все чудове просто, це в цей час той випадок. Досить відкрити анотацію з експлуатації, де, фактично, все і написано, якщо такий поруч немає, то ось кілька корисних порад.

Яке Масло Заливати В Коробку ВАЗ 2109

Читайте також:

Замена Масла В МКПП Тойота Королла 2008... Меняем масло в МКПП Короллы 2008 года При техническом обслуживании всех марок автомобилей в список неотклонимых работ заходит смена или доливка масла в движок тс. Но не следует забывать, что в коробке также содержится масло для смазки. В связи с этим...
Заміна Масла Акпп Фольксваген Пасат В5... Зміна масла в автоматичній трансмісії Volkswagen Passat Фоторепортаж У процесі використання автоматичної передачі автомобіля Volkswagen Passat в ньому можуть накопичуватися чіпси, а сама олива втрачає свої властивості, тому не затягуйте її, змінюючи...

Що ж знадобиться, в нашій коробці основна пара зубів косозубая, а не гипоидная, як на «класиці», тому треба зауважити відразу, що недоцільно заливати в таку КПП масло марки ТАД-17И. Що стосується використання в коробці моторного масла, то це більш відповідний метод, але застосуємо він тільки для «дев’яток» року випуску до 1993-го.

Після 1993 року вживається масло ТМ 5-9м. У моделях з переднім приводом воно здатне працювати 70-75 тис. Км. Тим не менш, до реалізації дана марка масла не надходить.

Яке масло заливати в коробку тойота королла.

Що вибрати в автомагазині?

І ось ми прийшли в автомагазин брати для ВАЗ-2109 масло в коробку. Це, торговці зараз швидше реалізують для вас більш дорогий продукт. Тим не менш, надійніше віддавати перевагу імпортним масел середнього цінового діапазону. Однак тут ми зіткнемося з систематизацією.

GL-4 — масло, яке вживають для «дев’яток» з переднім приводом. GL-5 вживають в інших випадках. Також зустрічаємо і комбіновані масла марки GL-4/5, вони підходять для всіх ВАЗ-2109. Маслов коробку необхідно лити GL-4 або GL-4/5, в’язкість повинна бути така: 75w-40, 80W-90. У спеціалізованих магазинах буде легко все це відшукати. Тим не менш, слід уникати дуже спокусливих низьких цін. Середній температурний діапазон варіюється от.25 до 40 градусів за Цельсієм. Ви, чим нижче температура загусання, тим краще, особливо враховуючи суворі зими в нашій державі.

Яке трансмісійне масло заливати

Перепрошую за нічну зйомку. було потрібно терміново поміняти масло в коробці.

Яке Масло Заливати В Коробку ВАЗ 2109

Скільки масла заливати в коробку

Це можна визначити експериментальним шляхом, проте можна зіпсувати кілька масла, яке, до речі, недешеве. Якщо коробка повністю порожня, то в неї входить рівно 3 літри. Але знову ж таки це з урахуванням того, що старе масло було злито повністю.

Яке масло заливати в коробку шкода октавія.

Слід зазначити, що є спеціальний щуп, яким можна перевірити рівень масла. Для цього необхідно дістати щуп, він знаходиться біля АКБ в моторному відсіку, протерти його чистою ганчіркою. Після цього він вставляється до упору і дістається знову. Якщо рівень знаходиться між відмітками максимум і мінімум, то все в порядку, якщо вище або нижче, то необхідно або злити, або додати масла.

Читайте також:

Який Бензин Заливати У Кіа Спортейдж 3... який бензин заливати в Кіа Спортейдж? Який бензин заливати в Кіа Спортейдж? Коли небудь деякі власники задаються питанням що, який бензин Кіа Спортейдж підійде краще. Адже марки пального істотно відрізняються в ціновому плані. А зустрічаються є різни...
Яке Масло Лити В Мерседес W124... Mercedes-Benz E-class W 124 Бортовий журнал Яке масло налити на 102-му моторе Отже, пора змінити масло в двигуні. Яка нафта виливається в когось 2,3 двигуна? Я так наливав Alpine TS 10W-40. Вітріцепсі костюми, але може що краще заповнити? Mercedes-B...

Існують свої нюанси по заправних обсягами. Зокрема, все залежить від того, скільки стёпеней у КПП. Якщо це четирехступенчатая коробка, то заливаємо 3,1 літра, якщо пятиступка, то 3,3 літра. Більш детальну інформацію конкретно про вашому випадку можна подивитися в сервісній книжці.

Ще трохи корисної інформації

Ми вже визначилися, яке масло заливати в коробку ВАЗ-2109 і скільки його необхідно. Зараз хотілося б сказати пару слів про те, яким має бути якісне трансмісійне масло. Так як мастило в КПП вкрай важлива і без неї робота просто неможлива, то потрібно використовувати виключно якісний продукт, який вже зарекомендував себе на ринку.

Яке Масло Заливати В Коробку ВАЗ 2109

Масла на синтетичній основі більш кращі для лютих зим, коли вночі температура падає до.30. Синтетика не так загусає, що дозволяє виконати запуск з першого разу навіть при таких умовах. Мінеральні масла менш дорогі, проте погано показують себе при мінусових температурах.

Важливим моментом є кількість присадок. У більшості випадків, це сірчисті з’єднання, які зменшують ймовірність задирака шестерень. Такого роду з’єднання повністю виключають задираки металу, утворюючи плівку, яка просто зношується в процесі експлуатації. Але тут є свої мінуси — метал в прямому сенсі слова роз’їдається, проте це все ж мінімізує знос. Слід висновок, що коробка передач ВАЗ-2109, масло до якої куплено з розумом, буде служити довго і справно.

Яке масло заливати в коробку рено логан.

висновок

Вище було сказано про те, що потрібно купувати масла GL-4 для переднього приводу, однак це закордонна класифікація, вітчизняний виробник випускає продукцію під класифікатором TM-4 і TM-5 відповідно.

Раніше використовувалося звичайне моторне масло, навіть зараз можна знайти автовласників, які заливають його в КПП. Це допустимо, але для випуску до 1995 року.

Ще хотілося б сказати, що при відсутності щупа, що характерно для старих моделей, заливку необхідно здійснювати за допомогою спеціального шприца. Ось, мабуть, і все, що можна сказати про те, яке масло заливати в коробку ВАЗ-2109 і як це робити. Як ви бачите, немає нічого складного. Це стосується і вибору, і самостійної заміни, тому немає сенсу платити 300-400 рублів в сервісі за те, щоб вам поміняли масла в КПП.

Читайте також:

Сколько Лить Масла В Коробку Ваз 2114... сколько заливать масла в коробку ваз 2114 Масло в КПП ваз 2114 изменяется каждые 60. 70 тыщ км. Загодя до того как собирать поменять масла нам необходимо обусловитьсякакое масло заливать и что нам для этой цели необходимо. Что нужно, 1-ое что нужно...
Объем Масла В Двигателе Мазда Сх 7... Сколько масла в движке Мазда СХ 5 Мазда CX-5 – современный городской кроссовер со спортивным уклоном. Машина отлично управляема и надежна, так же как и другие японские авто. Но у хозяев бывают трудности с самостоятельным обслуживанием данного авто, т...