яке масло заливати в коробку ВАЗ-2109: вибір і послідовність дій

яке масло заливати в коробку ВАЗ-2109: вибір і послідовність дій

Яке Масло Заливати В Коробку ВАЗ 2109

Напевно задаються питанням: яке масло заливати в коробку ВАЗ-2109? У цьому питанні відразу з’являється маса складнощів, таких як: конкретний вибір масла, потрібну кількість і т. П. На подібні питання ми відповімо в цій публікації.

Яке масло заливати в коробку ВАЗ-2109

Один з більш делікатних питань. Велика частина господарів даної моделі автомобіля бути днями сидіти на форумах і знаходити на цей рахунок інформацію. Але, як кажуть у приказці, все чудове просто, це в цей час той випадок. Досить відкрити анотацію з експлуатації, де, фактично, все і написано, якщо такий поруч немає, то ось кілька корисних порад.

Яке Масло Заливати В Коробку ВАЗ 2109

Читайте також:

Яке Масло Заливати У Двигун Ваз 2107... яке масло краще лити в двигун автомобіля ВАЗ 2107? Яке масло краще лити в двигун автомобіля ВАЗ 2107? Автомобіль ВАЗ 2107 виконувався в межах нашої держави майже 30 років, з 1982 по 2012 рік. Значально виробництва він позиціонувався як люксова версі...
Яке Масло Заливати В Раздатку Ниви Шевроле... Яке масло залити в раздатку і мости ниви Поршневая на honda tact af 16 Яке масло залити в раздатку і мости ниви Поршневая на honda tact af 16 раздатку ниви в яке і масло залити Яке масло залити в раздатку і мости ниви. Владивосток автосалони 220 753...

Що ж знадобиться, в нашій коробці основна пара зубів косозубая, а не гипоидная, як на «класиці», тому треба зауважити відразу, що недоцільно заливати в таку КПП масло марки ТАД-17И. Що стосується використання в коробці моторного масла, то це більш відповідний метод, але застосуємо він тільки для «дев’яток» року випуску до 1993-го.

Після 1993 року вживається масло ТМ 5-9м. У моделях з переднім приводом воно здатне працювати 70-75 тис. Км. Тим не менш, до реалізації дана марка масла не надходить.

Яке масло заливати в коробку тойота королла.

Що вибрати в автомагазині?

І ось ми прийшли в автомагазин брати для ВАЗ-2109 масло в коробку. Це, торговці зараз швидше реалізують для вас більш дорогий продукт. Тим не менш, надійніше віддавати перевагу імпортним масел середнього цінового діапазону. Однак тут ми зіткнемося з систематизацією.

GL-4 — масло, яке вживають для «дев’яток» з переднім приводом. GL-5 вживають в інших випадках. Також зустрічаємо і комбіновані масла марки GL-4/5, вони підходять для всіх ВАЗ-2109. Маслов коробку необхідно лити GL-4 або GL-4/5, в’язкість повинна бути така: 75w-40, 80W-90. У спеціалізованих магазинах буде легко все це відшукати. Тим не менш, слід уникати дуже спокусливих низьких цін. Середній температурний діапазон варіюється от.25 до 40 градусів за Цельсієм. Ви, чим нижче температура загусання, тим краще, особливо враховуючи суворі зими в нашій державі.

Яке трансмісійне масло заливати

Перепрошую за нічну зйомку. було потрібно терміново поміняти масло в коробці.

Яке Масло Заливати В Коробку ВАЗ 2109

Скільки масла заливати в коробку

Це можна визначити експериментальним шляхом, проте можна зіпсувати кілька масла, яке, до речі, недешеве. Якщо коробка повністю порожня, то в неї входить рівно 3 літри. Але знову ж таки це з урахуванням того, що старе масло було злито повністю.

Яке масло заливати в коробку шкода октавія.

Слід зазначити, що є спеціальний щуп, яким можна перевірити рівень масла. Для цього необхідно дістати щуп, він знаходиться біля АКБ в моторному відсіку, протерти його чистою ганчіркою. Після цього він вставляється до упору і дістається знову. Якщо рівень знаходиться між відмітками максимум і мінімум, то все в порядку, якщо вище або нижче, то необхідно або злити, або додати масла.

Читайте також:

Який Бензин Заліваті В Фольксваген Поло Седан... Фольксваген Polo Sedan White> бортжурнал> Який бензин заліваті? Фольксваген Polo Sedan White> бортжурнал> Який бензин заліваті? У мене є один тлумачний Знайомий на 100, так от ВІН говорити что необходимо заліваті автомобілів, то що в Книзі машини по...
Заміна Масла Mazda 626 Ge Як замінити моторне масло в Mazda 626 Однією з найважливіших та обов'язкових процедур обслуговування Mazda 626 є заміна масла в двигуні. Впливаючи на багато експлуатаційних характеристик, проведення такої операції значно покращує роботу цих механізмі...

Існують свої нюанси по заправних обсягами. Зокрема, все залежить від того, скільки стёпеней у КПП. Якщо це четирехступенчатая коробка, то заливаємо 3,1 літра, якщо пятиступка, то 3,3 літра. Більш детальну інформацію конкретно про вашому випадку можна подивитися в сервісній книжці.

Ще трохи корисної інформації

Ми вже визначилися, яке масло заливати в коробку ВАЗ-2109 і скільки його необхідно. Зараз хотілося б сказати пару слів про те, яким має бути якісне трансмісійне масло. Так як мастило в КПП вкрай важлива і без неї робота просто неможлива, то потрібно використовувати виключно якісний продукт, який вже зарекомендував себе на ринку.

Яке Масло Заливати В Коробку ВАЗ 2109

Масла на синтетичній основі більш кращі для лютих зим, коли вночі температура падає до.30. Синтетика не так загусає, що дозволяє виконати запуск з першого разу навіть при таких умовах. Мінеральні масла менш дорогі, проте погано показують себе при мінусових температурах.

Важливим моментом є кількість присадок. У більшості випадків, це сірчисті з’єднання, які зменшують ймовірність задирака шестерень. Такого роду з’єднання повністю виключають задираки металу, утворюючи плівку, яка просто зношується в процесі експлуатації. Але тут є свої мінуси — метал в прямому сенсі слова роз’їдається, проте це все ж мінімізує знос. Слід висновок, що коробка передач ВАЗ-2109, масло до якої куплено з розумом, буде служити довго і справно.

Яке масло заливати в коробку рено логан.

висновок

Вище було сказано про те, що потрібно купувати масла GL-4 для переднього приводу, однак це закордонна класифікація, вітчизняний виробник випускає продукцію під класифікатором TM-4 і TM-5 відповідно.

Раніше використовувалося звичайне моторне масло, навіть зараз можна знайти автовласників, які заливають його в КПП. Це допустимо, але для випуску до 1995 року.

Ще хотілося б сказати, що при відсутності щупа, що характерно для старих моделей, заливку необхідно здійснювати за допомогою спеціального шприца. Ось, мабуть, і все, що можна сказати про те, яке масло заливати в коробку ВАЗ-2109 і як це робити. Як ви бачите, немає нічого складного. Це стосується і вибору, і самостійної заміни, тому немає сенсу платити 300-400 рублів в сервісі за те, щоб вам поміняли масла в КПП.

Читайте також:

Лада Веста Яке Масло Залито З Заводу... Яке масло залито в двигун Лада Гранта ліфтбек з заводу Яке масло залито в двигун Лада Гранта ліфтбек з заводу Відповідне моторне масло є запорукою надійної роботи будь-якого бензинового двигуна. Зараз же будуть розглянуті деякі питання, пов'язані з м...
Як Перевірити Масло В АКПП Кіа Ріо... Підміна масла в коробці Кіа Ріо Підміна масла в коробці Кіа Ріо Неважливо, старий автомобіль чи ні, за його справністю потрібно дивитися. Природно, простіше доглядати за новим авто, адже до ваших проблем його ніхто не використовував, а купуючи машину...