як поміняти масло в АКПП Хонда Civic

як поміняти масло в АКПП Хонда Civic

Підміна масла в автоматичній коробці Хонда Civic 4Д — справа нелегка, якщо ви розбираєтеся в пристрої автомобілів і для вас доводилося самостійно що-небудь лагодити у власній машині, можна впоратися, дослідивши нашу детальну інструкцію з фото і відео.

Способи заміни масла в коробці

Поміняти мастильну рідину в автоматичній коробці в Хонда Civic можна частково по іншому цілком:

 • Часткова підміна не оновлюється весь обсяг масла в системі, тому що частина його залишається в клапанних дисках, магістралях і гідротрансформаторі.
 • Повна заміна це більш складну функцію, на жаль Даний процес ще більш ефективний.

Як часто потрібно міняти масло

Перевірити, в якому стані масло в АКПП Хонда Civic, як це роблять з моторною мастилом, не можна, тому поміняти рідину потрібно по пробігу. Що існує, що оригінальне ATF Z1 не змінює власного аромату, кольору і суміші з плином часу. Відбувається це тільки при початку необоротних руйнівних процесів в коробці.

Читайте також:

Яке Масло Лити В Форд Фокус 3... Форд Фокус Hatchback FIRE> бортжурнал> Яке масло лити? Форд Фокус Hatchback FIRE> бортжурнал> Яке масло лити? Зібралася зробити міжсервісний ТО - поміняти масло в рухаючись на пробігу в 8 тис км. У цьому питанні з'явилося коливання - в минулий раз ТО...
Яке Масло Заліваті У Двигун Рав 4... Масло в двигун Тойота РАВ 4 Масло в двигун Тойота РАВ 4 На даній странице нужно ознайомітіся зі спеціфікаціямі олій, рекомендованих для затоки в движок Тойота RAV4. У таблицях вказані пріблізні ОБСЯГИ ємностей, и додатково вимоги відповідно до прийн...

Якщо ви зіллє візуально чисте масло з варіатора, можна побачити, що воно не таке прозоро, як здавалося раніше. У мастилі немає миючих присадок, тому поки механізм не почне механічно зношуватися, масло не почорніє. Допустимі тільки малозначні потемніння, але цього не рекомендується орієнтуватися.

Тому при заміні масла в коробці, потрібно дотримуватися строгих правил. При експлуатації автомобіля в суворих російських умовах поміняти мастило слід не за регламентом автоконцерну, а через кожні 30-35 тис. Км пробігу. Також якщо ви придбали автомобіль і ви не знаєте, коли в коробці міняли масло, НЕ зберігайте кошти.

Чому краще міняти масло в Honda Civic 4d самостійно?

У недбайливих автомайстерень вас бути обдурити при підміні води в АКПП Honda Цивик 4d, виписавши ще більший обсяг масла і змусивши вас заплатити за прокачування і промивку комплексу бухгалтерських програм. Примітно те, що подібний підхід шкодить коробці японського автомобіля.

В основній масі сервісів при зміні масла в АКПП різних автомобілів фахівці використовують промивну рідину, яка іноді хоча корисна, однак не для Цивика. Далі майстри виймають фільтр, який буває разовим як ще його називають багаторазовим (просить очищення механічним методом або за допомогою промивання), потім знімають піддон і вимивають відкладення, які осідають на дні піддона, після цього його встановлюють до місця, замінивши прокладку.

Що стосується Honda Цивик 4d, Такий автомобіль просить зовсім іншого підходу, тому що піддон незнімний і очистити його від відкладень для вас не вийде. Як випливає, що піднімається промивної рідиною муть забивається в фільтр, який потрібно обов’язково міняти. З цим пов’язаний 2-ий підступ: фільтр розміщений в середній частині коробки між 2-ма половинами корпусу, тому поміняти його звичайно тільки після зняття і розбирання АКПП.

Яке масло лити в хонду Цивик 4д.

Заміна масла в двигуні R18A1 Honda Civic 4D 1.8 i-vtec, 2007 года

Переходимо на Idemitsu Zepro 0W-20 Промивальне масло ЛУКОЙЛ 4л. При такому використанні Лукойл гарантує.

Шкода зміни масла за допомогою апарату

Читайте також:

Заміна Прокладки Піддону Ауді А4 Б5... Як замінити масло в коробці передач Audi A4? Для правильної роботи коробки передач рідина трансмісії повинна бути змінена регулярно. Цю процедуру можна виконувати в будь-якій автосервісі, але вам доведеться сплатити певну суму за послуги. Ви можете з...
Яке Масло Заліваті У Двигун Рав 4... Масло в двигун Тойота РАВ 4 Масло в двигун Тойота РАВ 4 На даній странице нужно ознайомітіся зі спеціфікаціямі олій, рекомендованих для затоки в движок Тойота RAV4. У таблицях вказані пріблізні ОБСЯГИ ємностей, и додатково вимоги відповідно до прийн...

поміняти масло в японському автомобілі за допомогою спеціальної установки не радимо, тому що це призведе до поломки фільтра АКПП. Під тиском що залишається зробити нашому клієнтові відкладення заб’ють фільтр, який не стане пропускати через себе рідину на повну котушку. І тому цього тиск масла на вході підвищиться, а на виході її буде взагалі. Відповідно гідравлічна система Коробка автомат не витримує перевантажень і може зламатися. Основною ознакою схожою поломки є нерухомість машини при зміщенні важеля АКПП в положення Drive. В даному випадку без довгого і дорогого ремонту обійтися не вдається, тому привчитеся вірно поміняти масло Коробка автомат Хонда Civic 2008.

Інструменти і запчастини

Для самостійної підміни масла в АКПП Honda Цивик 4d для вас буде потрібно наступний набір предметів:

 • контрольний щуп;
 • 2-метровий шланг шириною 8-10 мм;
 • 4 літри олії ATF DW-1 по іншому ATF Z1 (для часткової);
 • кілька ємностей для зливу мастила;
 • комірець і головки;
 • проточний фільтр;
 • викрутки;
 • плоскогубці.

до змісту ↑

Етапи роботи

Дотримуйтеся нашої поетапної анотації як треба підміні масла в АКПП Хонда Civic 4д:

 1. На початку перевірте поточний рівень мастила, прогрів машину і поставивши її на рівну поверхню. Заглушіть мотор і протягом декількох хвилин вийміть щуп коробки. Рівень масла повинен відповідати верхній позначці, якщо немає, то потрібно залити трохи не просто масла, ніж зіллє.
 2. Зачекайте, щоб коробка мало охолола, щоб не обпектися під час роботи (досить 15-20 хвилин).
 3. Збоку на коробці під машиною знайдіть пробку, яку потрібно надірвати внутрішнім четирехграннікамі на 10 мм (завчасно купите відповідний ключ).
 4. Підставте під пробку приготовлену ємність (прекрасно підійде давня каністра з ризиками, які позначають кількість л.).
 5. Вийміть щуп і виверніть пробку стовідсотково, щоб масло початок з’єднуватися. Щуп виймати необов’язково, але в даному випадку рідина буде розбризкується і всі інші навколо забруднить. Подивіться, який обсяг масла з’єднається — є близько 2,5-3 л. інакше кажучи трохи ніж просто.
 6. Перевірте, в якому стані ущільнювальна шайба під пробкою і в міру потреби поміняйте її.
 7. Закрутіть пробку на власне} майстерність місце, проте не перестарайтеся, щоб не зірвалася різьблення.
 8. Візьміть приготований шланг і вставте один кінець до місця для щупа АКПП, а 2-ий застроміть в воронку і почніть заливати масло (Необхідно влити стільки ж, скільки ви злили).
 9. Вставте щуп на свій професіоналізм місце і заведіть мотор. Дочекайтеся розігріву мотора і попереключать важіль АКПП, затримуючись на зовсім небагато в кожному положенні.
 10. Заглушіть машину і перевірте рівень масла в системі — він повинен відповідати верхній позначці. Допустимим вважається рівень між найвищою точкою і серединою, якщо нижче — неодмінно додайте мастила.
 11. Через 15-20 км пробігу після заміни масла, неодмінно перевірте рівень знову.

Відзначимо, що якщо у вас в коробці є проточний фільтр, доступ до нього потрібно отримати, знявши корпус повітряного фільтра. Його рекомендується поміняти (не рахуючи коробок на моторах серії J) при зміні масла, а відшукати його можна за номером 25430-PLR-003.

Процес заміни масла завершений, і ви тепер знаєте, що в цьому питанні немає ніяких складнощів, тому безглуздо платити механікам в автосервісі за цю функцію.

Читайте також:

Nissan Almera Classic Скільки Масла Заливати... Зміна нафти в Nissan Almera Classic Engine Моторне масло в двигуні запобігає тертям частин, через те, що створюється масляна плівка. Враховуючи те, що частота літака постійно ліквірует кількість, властивості автомобільного масла Nissan Almera Classic...
Заміна Масла Suzuki Gsx R 600 Автомобілі Новини Заміна масла для suzuki gsxr 600 Twitter Google Plus В.К. добре Reddit Skype 12 квітня 2016 р в цьому відеокліп показує, як змінити масло вдома. Коментарі Ви знаєте, як видалити падіння по черзі? Запишіть відео як інжекто...