Рено Логан яке масло заливати

Рено Логан яке масло заливати

Своєчасність зміни масла в моторі є запорукою збереження працездатності труться. Високоякісна рідина здатна попередити ранній їх знос і знизити інтенсивність засмічення мастильного контуру агрегату абразивними продуктами від стирання. Багатьох автолюбителів цікавить питання, яке масло заливати?

Авто Рено Logan за великим рахунком оснащуються 8-клапанними двигунами Рено: «K7M1.6» і «K7J1.4», також 16-клапанника — «К4М1.6». Останні наділені дещо завищеною питомої віддачею. Їх також характеризує більш високоякісне смесеобразование. Зате 8-клапанні «побратими» похвалитися значною надійністю, конструктивною простотою і ремонтопридатністю. Але на питання, яке масло лити в двигун в різні версії моделі, фахівці відповідають, що в цій справі принципової різниці немає.

Яке Масло Краще Заливати У Рено Логан

Читайте також:

Рено Логан 2 Робочий Кінь !!! (82 Або 113 К.С.) Ог... RENAULT LOGAN 2 робоча конячка! (82 або 113 к.с.) огляд від енергетики Автор: Енергетик Сергій Миколаїв Опубліковано: 22 квітня 2018 року Переглянуто 126 306 Мені сподобалось: 2 189 Мені не сподобалось: 197 У цьому відео ви побачите технічний та сп...
Заміна Паливного Фільтра Рено Лагуна 1 Бензин... Заміна паливного фільтра в бензині та дизельному двигуні Меган 3 Автомобілі, як і людина, повинні харчуватися чистою їжею, тільки в разі автомобіля їжа. це нафтовий паливо. Багато власників автомобілів Renault Megan 3 часто турбуються про стан паливн...

При стандартній експлуатації моторний ресурс Рено Логан може досягти 400 тис. Км.

Тому що яке масло заливати вірно? Тут наведено відмінність позначених агрегатів через обсягу, що заливається у них моторного масла:

 • 1,6-літрова 16-клапанна версія (К4M) — 4,8 літра;
 • 1,4-літрова 8-клапанна варіація (K7J) — 3,35 літра;
 • 1,6-літрова 8-клапанна версія (K7J) — 3,4 літра.

А яке масло заливати, якщо ви не міняєте фільтр? Якщо передбачається підміна масла без зміни фільтруючого елемента, то дані обсяги слід знизити на 0,3 літра. Рекомендується робити підміну масла в комплекті з фільтром, так як Такий елемент (не характеризується високою ціною) запобігає знос мастила, що викликається виникненням в її середовищі абразивних частинок — товарів процесу стирання.

Яке масло краще заливати в двигун бмв.

яке масло лити в двигун 1.4-літра? Підміну мастила в моторах Рено Логан в версії 1.6 і додатково 1.4 рекомендовано робити після закінчення кожних 15 тис. Км пробігу. Якщо умови при експлуатації мотора дуже жорсткі, то інтервал зміни масла слід зменшити, приблизно до 8 тис. Км. Під такими критеріями слід мати на увазі наступні:

 • початок руху без прогріву мотора Рено Logan (особливо актуально при експлуатації з залитим мастильним матеріалом до зміни сезону, коли взимку інакше кажучи влітку температура зовнішнього повітря досягає критичних значень);
 • брутальна динаміка прискорення, що супроводжується позамежної навантаженням на агрегат.

Renault Logan заміна масла в двигуні

Веб-сайт нашого автосервісу, заходимо, дивимося. ставимо лайки Replacing the engine oil Renaul.

Читайте також:

Яке Масло Заливати В Раздатку Ниви Шевроле... Яке масло залити в раздатку і мости ниви Поршневая на honda tact af 16 Яке масло залити в раздатку і мости ниви Поршневая на honda tact af 16 раздатку ниви в яке і масло залити Яке масло залити в раздатку і мости ниви. Владивосток автосалони 220 753...
Hyundai Tucson Заміна Масла В Коробці... Зміни масла в передачі Hyundai Tucson в Москві, Варшавському шосе Для безкоштовної консультації заповніть форму праворуч, і наш менеджер зв'яжеться з вами протягом найближчих 30 хвилин і відповість на всі ваші запитання. Для чого необхідно перезаряди...

Свого часу контролю рівня масла в картері виробляють візуальну оцінку його стану і оцінити ступінь потреби в заміні. Рідина не повинна володіти чорним кольором і віддавати паленим запахом. Якщо такі причини знаходяться, мастило просить термінової заміни.

Як вибрати відповідне масло?

Яке масло заливати найкраще? Брендом Рено рекомендовано використовувати для моторів моделі Рено Логан мастило «ELF Evolution SXR» з показниками «5W40» інакше кажучи «5W30». Як кандидатури може бути застосування синтетичної речовини, відповідного по регламентному температурному аспекту:

Яке масло краще заливати в двигун взимку.

При підміні мастила потрібно поміняти кільце ущільнювача на пробці зливу і фільтруючий елемент.

Яке Масло Краще Заливати У Рено Логан

Специфікації цих витратних матеріалів наступні:

 • у ущільнюючого кільця для пробки — 11026 5505R.
 • у масляного фільтруючого елемента — 7700274177 по іншому 8200768913 (обидва варіанти схожі).

Алгоритм дій по заміні в 1.6-літровому агрегаті Logan

  1. Відкручуємо пробку на горловині для затоки мастила.
  2. Під картер мотора Рено Логан версії 1.4 і відповідно 1.6 підставляємо відповідну за обсягом тару для збору «відпрацювання».
  3. Знімаємо пластмасову захисну плиту картера (на «8-клапанники» є варіант не демонтувати захист, так як тут бувають технологічний виріз під зливну пробку).
  4. Відкручуємо пробку зливу на піддоні (ключем квадратного профілю на «9»).
  5. Чекаємо поки мастило з’єднається цілком.
  6. За цей період часу відгвинчуємо корпус старенького фільтруючого елемента (застосовуємо знімач або інші підручні засоби: викрутка, частина наждачного листа та ін.).
  7. Перед монтажем нового елемента на Рено Логан змащуємо його гумове кільце «свіжим» маслом.
  8. Встановлюємо фільтр, нагвинчуючи його корпус на посадковий різьбовій канал в моторі зусиллям вручну.
  9. Пам’ятаємо встановити ущільнювальну шайбу на пробку зливний горловини (код розхідники — 1026 5505R).
  10. Заливаємо новітню мастило.
  11. Положення рівня води повинно поміститися мало нижче позначки «MAX», нанесеною на щупі.
  12. Закручуємо пробку горловини для затоки на клапанної кришці.
  13. Заводимо мотор і даємо можливість попрацювати на протязі 5-6 хвилин.
  14. Глушимо і очікуємо 15-20 хвилин.
  15. Контролюємо рівень — повинен перебувати між позначками «MIN» — «MAX».
  16. Оглядаємо місця розташування корпусу фільтра і зливної пробки і переконуємося без протікання.
  17. Щоб коректно тримати під контролем якість мастила в моторі Рено Logan слід відзначати пробіг, коли виконаний даний процес.
  Зараз ви зробили як для себе висновок, яке масло лити в двигун машини. Перед затокою рекомендується помити систему мастилом на скільки правильно Ви зможете підібрати студію ж виробника. Для цієї мети заливаємо в картер близько 1 літра олії, заводимо мотор і даємо попрацювати в протягом декількох хвилин. Глушимо і приступаємо до зливу мастила. Промивання проводиться зі старим елементом, що фільтрує, спільно з яким при підміні будуть видалені забруднюючі частинки.

  Читайте також:

  Багажник На Дах Рено Трафік Своїми Руками... Стілець на даху Renault Logan З настанням тепла багато власників автомобілів збираються їхати на своєму автомобілі, і тут постає питання про розміщення багажу на даху. Стійка даху для автомобіля Renault Logan. це корисно річ, що дозволить значно розш...
  Заміна Задніх Амортизаторів Рено Трафік... Заміна заднього амортизатора Рено Просто хочу попередити: не знімайте обидва амортизатори в той же час, коли автомобіль паркований, оскільки надмірне опускання бобів задньої підвіски може пошкодити гальмівні шланги та гумки-металеві (тихі блоки) задн...