як поміняти гальмівний барабан на Ваз 2107

Як поміняти гальмівний барабан на Ваз 2107

Гальмівний барабан, незважаючи на ту обставину, що виготовлений з міцного металу, досить стрімко зношується. Коефіцієнт зчеплення між ним і гальмівними колодками зменшується. В ході машина починає гірше гальмувати. Побачити це не просто:

 1. Знос відбувається рівномірно, як слід, гальмівні властивості також погіршуються не миттєво.
 2. Під час гальмування вага машини переноситься вперед, тому що просто зусиль доводиться на фронтальні, а не задні гальма.

необхідні інструменти

Щоб поміняти гальмівний барабан ВАЗ 2107, знадобляться:

 • Набір гайкових ключів.
 • Наждачка.
 • Викрутка.
 • Пара монтажних лопаток інакше кажучи монтувань.

Ознаки необхідності заміни

поміняти гальмівний барабан потрібно при виникненні ознак деформації інакше кажучи розтріскування деталі. Черговий привід для підміни — знос стін барабана. Щоб перевірити це, потрібно дістатися до робочої поверхні деталі і перевірити внутрішній діаметр. Останній протягом зносу барабана зростає. Дуже допустимий внутрішній діаметр — 251 мм. Якщо вимірювання дають більше значення, барабан потребує термінове підміні. Для цієї мети необхідно розуміти, як зняти гальмівний барабан ВАЗ 2107. Значний знос робочої поверхні барабана також ускладнює його зняття з маточини. Це відбувається через виникнення бортика по краю внутрішньої поверхні барабана там. Гальмівні колодки сточують робочу поверхню, в місці, де вони не контактують з барабаном, метал залишається цілим. З плином часу різниця діаметрів стає так великий, що в процесі зняття барабана бортик чіпляється за гальмівні колодки.

Зняття гальмівного барабана Ваз 2107

Читайте також:

Як Зняти Задній Двірник На Кіа Спортаж... Виберіть і змініть склоочисники для Kia Sportage Склопідйомники Kia Sportage можуть бути віднесені до витратних матеріалів автомобіля, які періодично вимагають заміни. Для того, щоб автомобіль залишався надійним, зручним і безпечним протягом всього т...
Яке Масло Заливати У Двигун Ваз 2107... яке масло краще лити в двигун автомобіля ВАЗ 2107? Яке масло краще лити в двигун автомобіля ВАЗ 2107? Автомобіль ВАЗ 2107 виконувався в межах нашої держави майже 30 років, з 1982 по 2012 рік. Значально виробництва він позиціонувався як люксова версі...

Перед зняттям барабана потрібно вивісити автомобіль інакше кажучи заднє колесо, де потрібно зняти барабан, і неодмінно опустити важіль «ручника». Якщо роботи виконуються не на підйомнику, потрібно поставити черевики під колеса, щоб машина не покотилася і навіть не звалилася з домкрата. Інакше є варіант не тільки зруйнувати домкрат, гальмівний механізм як ще його називають деталі кузова, зате отримати серйозні травми.

Як зняти гальмівний барабан ваз

Моя сторінка Vk Моя партнерська програма на You Tube Група Vkонтакт.

Коли автомобіль піднятий і зафіксований, майбутня послідовність операцій така:

 1. Зняти колесо з автомобіля.
 2. За допомогою накидного або звичайного гайкового ключа вивернути напрямні штифти, які виконують роль кріплення барабана до маточини колеса.
  Як Зняти Задній Барабан На Ваз 2107
 3. зняти барабан, помірно, без перекосів, стягнувши його з маточини і колодок.
  Як Зняти Задній Барабан На Ваз 2107

Примітка: якщо барабан не знімається, можна використовувати імпровізований знімач з двох болтів М8. Для цього треба вставити їх в отвори на барабані і плавно вкручувати їх. Впираючись в маточину, вони зіштовхнуть барабан з посадкового місця. Робити це треба акуратно, так як є ймовірність того, що бортик на внутрішній поверхні барабана зашкодить гальмівні колодки.

Установка гальмівного барабана

Читайте також:

Яке Масло Заливати У Ваз 2107 Карбюратор... яке масло заливати в Ваз 2107? яке масло заливати в Ваз 2107? «Сімка» від ВАЗа - один з рекордсменів-довгожителів нашого автопрому. Починаючи з моменту випуску першого примірника в 1982 році він не сходив з конвеєра 30 років. Модель пози...
Як Зняти Обшивку Дверей Мерседес Вито 639... СХЕМА ВИЯВЛЕННЯ БЛОК ДИСТАНЦІЙНОГО ДИСТАНЦІЯ ЗМІНИТИ НА МЕРЕЦЕЙ VIANO 639 Діаграма, як видалити задню розсувну дверну подушку на віано Mercedes 639. Віто W639. Кузов, салон. Клуб любителів мікроавтобусів і. Посібники для ремонту та експлуатації автом...

Перед установкою нового гальмівного барабана потрібно наждаком очистити посадкову поверхню на фланці від іржі і бруду. Потім змастити її, також новий барабан в місці контакту з фланцем, графітової високотемпературної мастилом. Це полегшить наступну розбирання вузла

Далі слід перевірити рівень гальмівної рідини в бачках, що він домагається найбільшої позначки, відкачати частину за допомогою шприца. Існує, що при зведенні гальмівних колодок поршні гальмівних циліндрів утапліваются і гальмівна рідина може видавитися через верх бачка.

Колодки зводяться використовуючи монтувань, що застосовуються для важелів. Для цієї мети їх кінці впираються в бортик щитка, а самі монтування зводяться, стискаючи колодки по повній програмі.

Як Зняти Задній Барабан На Ваз 2107

Примітка: якщо після того як колодки зведені, вони заважають стати новим барабану на місце, необхідно відпустити трос ручного гальма. Для цього необхідно відкрутити регулювальну гайку, що знаходиться під днищем автомобіля.

Коли гальмівний барабан стане в район, його слід відцентрувати так, щоб отвори в його корпусі співпали з кріпильними отворами на фланці. Якщо що залишається зробити нашому клієнтові зроблено правильно, направляючі штифти зобов’язані} бути укручуватися в ступиці, а не впиратися туди.

Після установки барабана слід сісти в автомобіль і пару раз натиснути і відпустити педаль гальма, щоб змусити працювати гальмівний механізм. Після такого факту неодмінно потрібно перевірити рівень гальмівної рідини в бачках і долити її в міру потреби. Доведеться також відрегулювати натяг троса ручника, коли його не доводилося відпускати свого часу установки барабана. Внутрішній діаметр робочої поверхні нового барабана менше, ніж у старенького, тому при неврегульованою «ручнику» колодки бувають варіації тертися об барабан свого часу руху, що швидше за все викличе їх ранній поломка. У гіршому випадку тертя викликає сильне нагрівання гальмівного механізму і закипання гальмівної рідини, що призведе до відмови гальмівної бухгалтерської системи.

Як зняти задній барабан на ваз 2107.

Читайте також:

Замена Лампочки Заднего Хода Форд Фокус 2... Форд Фокус Фан Задняя фара Форд Фокус 5: снятие, смена ламп Смена заднего фонаря Форд Фокус 4.5 автомобиль нам с товарищем потребовалась для установки на его Фокус 4.5 другой оптики. Мы поменяли штатную оптику на тюниг-фары как фронтальные, так и ...
Як Зняти Підніжку Мерседес Спринтер... Mercedes Sprinter як видалити акумулятор Тема розділу Sprinter, створена користувачем jurey, грудень 12, 2010. Стартер. Дата випуску 1. Перед зняттям компоненту на Mercedes Sprinter, термінал підключений до резервної батареї, яка забезпечує живлення ...