знімаємо заднє сидіння на Рено Логан самі

знімаємо заднє сидіння на Рено Логан самі

Дуже популярна модель французького автопрому Рено Логан, реально займає лідируючі позиції на Ринку росії. Незважаючи на власний економний клас, автомобіль дуже надійний і практичний при експлуатації. Таку універсальність Логану робить солідний кліренс і достатньою ємності багажник. На жаль як вчинити якщо потрібно перевести на машині, великогабаритний вантаж? Адже задні сидіння на цій справі автомобілі не складаються!

На відео є момент, як зняти заднє сидіння і підняти спинку!

Процес зняття задніх сидінь

зняти заднє сидіння на Рено Логан досить легко, вам вистачить мати поруч ключ гайковий, викрутку і пару рук надійного товариша, тому що спинка сидіння досить важкий.

Найважливіше дістаємо з автомобіля все що буде тільки заважати в наступних роботах, до таких елементів відносяться гумові килимки і задня полку.

Читайте також:

Заміна Салонного Фільтри Рено Логан 2, Сандеро 2, ... заміна салонного фільтра Рено Логан 2,Сандеро 2, Дастер 2, Каптур творець: Микола Панкевич Розміщено: 13 Березня. 2017 р Переглянуто 75 417 Мені сподобалося: 333 Мені не сподобалося: 42 Не має сенсу переплачувати, зробіть і поміняйте самі.Делается ...
Заміна Охолоджуючої Рідини Рено Мастер... Змініть охолоджуючу рідину на власну руку Renault Logan: вибір антифризу відео Система охолодження в автомобілі призначена для підтримки ідеальної температури двигуна внутрішнього згоряння під час роботи. Саме тому більшість автолюбителів приділяють ...

    Далі витягуємо фіксатори, які затримують подушку сидіння у вас вдома, в тому випадку вони з першого разу не піддаються слід незначно обробити місця за допомогою WD-40 (Обробляти з’єднання слід акуратно, що не забруднивши оббивку сидінь). Коли що залишається зробити нашому клієнтові оброблено, спробуйте просто похитати сидіння з боку в бік. Від таких рухів вони з легкістю зможуть вернутися до цього працездатний стан і відпустять подушку.

Як Зняти Заднє Сидіння Рено Логан 2

Тягнемо подушку за її основу.

Renault Logan 2. зняти заднє сидіння (частина 1)

Згідно з описами і відео в інтернеті, для зняття сидіння Логана, потрібно відкинути сидушку і відкрутити спинку.

Як Зняти Заднє Сидіння Рено Логан 2

Схожий елемент заднього сидіння, краще діставати з асистентом.

Читайте також:

Як Зняти Замок Запалювання На Ауді 80... Як зняти замок запалювання на audi 80 Ремонт / заміна личинки замка запалювання Ауді 80 / B3 91 ' Необхідний інструмент: викрутка хрестова два ключа на 15 (можна головки) головка на 24 набір біт «шестигранна зірка» з поглибленням ...
Як Зняти Мотор Грубки Вольво S80... Заміна вентилятора печі. VOLVO s60I, xc70I, xc90I, s80I На відміну від попередніх моделей Volvo (про це я маю окрему статтю), заміна вентилятора печі на моделях, що йдуть після вольво 850 / s70 перетворилася на цілий квест. По-перше, вентилятор тепер...

Як Зняти Заднє Сидіння Рено Логан 2

Потрібно вивернути всього два болта з лівого і правого боку.

Якщо ремені безпеки несправні і заважають виконати задумане, просто зніміть їх з кріплень. Для цієї мети демонтуйте накладку з її пряжки і викрутити фіксуючий її болт. А після з використанням плоскої викрутки, від’єднуємо гвинт кріплення облицювання розташованої по центру кузова.

  1. Витягуємо кронштейн ременя, для цієї мети вам потрібно відтягнути облицювання. Свого часу виконання таких робіт ви відчуєте серйозний опір необізнаних фіксаторів, однак не хвилюйтеся, вони розраховані на збереження цілісності навіть при трагедії. Так, що зламати їх буде досить проблематично.
  2. Після самого кронштейна, витягаємо і сам «мову» ременя безпеки.
  3. Знімаємо нижній кронштейн, облицювання і витягуємо інерційну котушку в зборі.

Після чого, коли задня спинка звільнилася на сто відсотків, і їй нічого не заважає, з використанням асистента витягуємо її з салону.

Зверніть увагу!

До того як завантажити додаткову масу в автомобіль, зверніться за довідкою до інструкції з експлуатації власного Логана. Тому що на авто з різним об’ємом мотора, вантажопідйомність різна.

Також з особливою увагою поставтеся до збереження цілісності всіх маленьких деталей і фіксаторів. Якщо при складанні зламається хоча б якийсь з них, ви купуєте один незграбний задній диван, який буде тільки просто «гуляти» при поїздках тут.

Поради від Логановодов

Деякі з господарів Логанов, вже здавна за допомогою вищезгаданого методу звикли перевозити великогабаритні вантажі, але додатково всього вищесказаного діляться своїми порадами:

Якщо потрібно перевозити вантажі нерідко, просто не зміцнюйте болти, що фіксують спинку. При їх відсутності процес зняття зменшується з хорошою віддачею, і при їх відсутності спинка у вас буде. Але болти слід зберегти в надійному місці на всякий випадок.

Читайте також:

Как Снять Дверную Ручку На Рено Сценик... Как разобрать дверь на Сценике? Общая информация Необходимость разборки двери на автомобиле Рено Сценик вам больше понравятся вызвана проведением работ по ремонту по подмене деталей механизма стеклоподъемника, смены обшивки, ремонта запорных устройст...
Заміна ГРМ Рено 1,6 16v (K4m) Логан, Дастер, Санде... заміна ГРМ Рено 1,6 16V (K4M) Логан, Дастер, Сандеро, Ларгус, Логан2, Сандеро2 творець: ремонт Рено Розміщено 6 Січня. 2015 р Переглянуто: 479 567 Мені сподобалося: 2.4 010 Мені не сподобалося: 128 Як поміняти ремінь і ролики ГРМ на 16 клапанному м...