Відремонтуйте рукоятку дверей на Volvo XC90

Сьогодні я постараюся описати, як вирішити проблему, яка дратувала мене з дати придбання XC90 півроку тому. Рукоятка заднього пасажирського дверей була трохи вільною, коли я купував машину, але спочатку це мене не турбувало. Але за півроку експлуатації він погіршувався, і, нарешті, настав момент, коли ручка більше не відкривала двері без додаткових маніпуляцій.

Ця стаття показує, як зняти дверну оздоблення, звукоізоляцію дверей і місце коріння проблеми. Процес описується крок за кроком (це займе близько 30 хвилин):

1. Вимкніть акумулятор у тому випадку, якщо машина раптово сприймає маніпуляції з дверима як зіткнення з іншою машиною, і вона вирішить, що настане час роздувати подушки безпеки. Я не знаю, чи це справжня небезпека, але я не хочу чітко перевірити це.

2. Тут, на фотографії, ви можете подивитися, яка проблема з ручкою дверей і де він висить. він прокручувався червоним кольором:

Як Зняти Ручку Дверей Volvo Xc90 Рис. 1 Дверна ручка

І на цьому фото. загальний вигляд підкладки дверей, тільки щоб дати зрозуміти, що ці місця відповідають внутрішнім:

Як Зняти Ручку Дверей Volvo Xc90 Рис. 2 Двері, вид з салону

3. Візьміть тоненьку плоску викруткою та зніміть накладення на дверну ручку з внутрішньої сторони. Я почав справа і гуляв по колу. У центрі є два пластикові затискачі, тому ретельно працюйте, щоб не розбити їх:

Як Зняти Ручку Дверей Volvo Xc90 Рис. 3 Видаліть накладення на дверну ручку

Читайте також:

Ремонт Дросельної Заслінки Volvo S60... Дросель заслонка вольво. прибирання та ремонт. У сучасній машині клапан метелик Volvo розроблений для створення оптимальної суміші палива та повітря, необхідних для керування транспортним засобом. Всі запчастини Volvo, включаючи дросель Volvo, вважаю...
Як Зняти Форсунки Ваз 2110 8 Клапанів... як зняти форсунки на ваз 2110 8 клапанів як зняти форсунки на ваз 2110 8 клапанів зараз почистив форсунки в гаражі. Вважаю цю функцію не складною. Що необхідно: -зробити дроти для підключення до форс. Один кінець на акум, інший на форсунку (є варіан...

4. Коли рукоятка знімається, ми бачимо два гвинти з шапкою з зірочкою, які не поглиблюються, тому вам потрібні потрібний розмір і довжина біти або викрутки, щоб дістати до них. я зробив імпровізацію тим, що мав у коробці інструментів.

Як Зняти Ручку Дверей Volvo Xc90 Рисунок 4 Необхідні гвинти

Снятие ручки двери вольва хс90

Вольва хс90 2015г.

Как снять панель двери volvo xc90

Как снять панель двери volvo xc90. Как снять карту двери volvo xc90. Как разобрать дверь volvo xc90. Как снять ручку двери.

5. Після того, як вони викрутили ці два гвинти і переконалися, що вони перебувають в безпечній місці (ми не хочемо, щоб вони десь у двері впали. це не буде легко звідти вийти), ми переходимо до наступного кроку Візьміть планову шматочку твердого металу (не надто різкий) і пропустите їх між дверцями та дверцятами. Є щонайменше 8 пластикових затискачів, які потрібно розстібнути. Коли ви стежите один або два, інші, розташовані в колі, можна розстебнути вручну.

Як Зняти Ручку Дверей Volvo Xc90 Рис 5 Ми підходимо до накладення на двері XC90

Як Зняти Ручку Дверей Volvo Xc90 Рис. 6 Потягніть обкладинку руками

6. Коли дверна засувка витягнута, не різко рухайтесь до себе, інакше ви все розбиваєте. Подивись всередину і подивіться, що є замок кабелю та дроти регулятора вікна. Коли я це зробив, моя мотузка випадково вискочила. Це не дуже велика трагедія, вона просто повинна бути запроваджена. Від’єднайте штепсель від проводів від скляного підйому. У моєму випадку він міцно тримався і потребував зовнішньої допомоги, щоб тримати кришку під час від’єднання.

Як Зняти Ручку Дверей Volvo Xc90 7-е рис Від’єднайте штепсель від проводів

7. Тепер обробка дверей повністю знімається, і ви можете оцінити, як двері зроблені з внутрішнього боку. Немає нічого особливого: посередині є кабель замку.

Як Зняти Ручку Дверей Volvo Xc90 Рис.8 Внутрішнє розташування дверей

Читайте також:

Як Запустити Вебасто На Вольво Хс60... Webasto на Volvo xc60 як увімкнути Опубліковано: 5 червня 2017 р Тривалість: 00:36:03 Вся реальність про роботу нагрівача палива та кондиціонування повітря в автомобілях Volvo. Проблеми, демонстрація справжньої роботи, відповіді на основні питан...
Як Зняти Паливний Насос Рено Трафік... Інструкція з видалення паливного бака з рухом Renault Заміна паливного насоса (бензиновий насос) Очищення сітки Будьте обережні, замінюючи паливні фільтри на паливному фільтрі Opel, рекомендую тільки оригінал, інші не підходять. Корінна навігація Інш...

8. Зніміть звукоізоляцію (сіра піна), вона наклеюється, але не відчуває себе сильним.

Як Зняти Ручку Дверей Volvo Xc90 Рис.9 Зніміть звукоізоляційну кришку

9. Тепер ви можете дивитися в внутрішній простір дверей і побачити задню сторону зовнішніх ручок та звідки виникла ця слабкість.

Ви бачите цей блакитний кронштейн на металевому гофрокарточнику?

Як Зняти Ручку Дверей Volvo Xc90 Рис 10 Кліп і гілочка

Ми випускаємо гілку і переміщаємо кліп нижче, як на малюнку:

Як Зняти Ручку Дверей Volvo Xc90 Рис. Одинадцять Ми переставляємо кліп

Це все. Більше не потрібно тягнути або закінчити. Просто склеюйте звукоізоляцію, підключіть регулятор, закріпіть дверну плиту та закріпіть гвинти.

ЛЮЧЕННЯ ДИТЯЧОГО ЗАМОКУ, ЯКЩО ЛЮЧАЄСЯ, ЩО ПЕРЕВАГАЄЬСЯ ДОСТУПНОСТІ ПЕРЕВАГУ!

Ми закриваємо двері і перевіряємо, чи відкривається, а ручка завісає.

Підключіть акумулятор, спочатку плюс, а потім мінус. Встановіть годинник і готово! Наш Volvo XC90 тепер так добре, як новий 🙂

Читайте також:

Як Зняти Радіатор Грубки Пежо 806... Як замінити радіатор Peugeot 308, 408 Не секрет, що заміна радіаторної печі в Peugeot, а в інших автомобілях починає справлятися з настанням холодної погоди, коли є потреба у нагріванні кабіни та її сушіння. Я не бачу причини провалу печі, як це пока...
Як Зняти Заднє Сидіння Рено Логан 2... знімаємо заднє сидіння на Рено Логан самі знімаємо заднє сидіння на Рено Логан самі Дуже популярна модель французького автопрому Рено Логан, реально займає лідируючі позиції на Ринку росії. Незважаючи на власний економний клас, автомобіль дуже надійн...