Відремонтуйте рукоятку дверей на Volvo XC90

Сьогодні я постараюся описати, як вирішити проблему, яка дратувала мене з дати придбання XC90 півроку тому. Рукоятка заднього пасажирського дверей була трохи вільною, коли я купував машину, але спочатку це мене не турбувало. Але за півроку експлуатації він погіршувався, і, нарешті, настав момент, коли ручка більше не відкривала двері без додаткових маніпуляцій.

Ця стаття показує, як зняти дверну оздоблення, звукоізоляцію дверей і місце коріння проблеми. Процес описується крок за кроком (це займе близько 30 хвилин):

1. Вимкніть акумулятор у тому випадку, якщо машина раптово сприймає маніпуляції з дверима як зіткнення з іншою машиною, і вона вирішить, що настане час роздувати подушки безпеки. Я не знаю, чи це справжня небезпека, але я не хочу чітко перевірити це.

2. Тут, на фотографії, ви можете подивитися, яка проблема з ручкою дверей і де він висить. він прокручувався червоним кольором:

Як Зняти Ручку Дверей Volvo Xc90 Рис. 1 Дверна ручка

І на цьому фото. загальний вигляд підкладки дверей, тільки щоб дати зрозуміти, що ці місця відповідають внутрішнім:

Як Зняти Ручку Дверей Volvo Xc90 Рис. 2 Двері, вид з салону

3. Візьміть тоненьку плоску викруткою та зніміть накладення на дверну ручку з внутрішньої сторони. Я почав справа і гуляв по колу. У центрі є два пластикові затискачі, тому ретельно працюйте, щоб не розбити їх:

Як Зняти Ручку Дверей Volvo Xc90 Рис. 3 Видаліть накладення на дверну ручку

Читайте також:

Заміна Масла В Раздатке Volvo Xc90... Процедура зміни коробки передач Volvo XC90 Передача є однією з найважливіших частин автомобіля, тому його ремонт і регулярне обслуговування відіграють важливу роль у роботі машини. Послуги з перевірки транспортних засобів виконуються на автозаправних...
Як Зняти Замок Запалювання На Ауді 80... Як зняти замок запалювання на audi 80 Ремонт / заміна личинки замка запалювання Ауді 80 / B3 91 ' Необхідний інструмент: викрутка хрестова два ключа на 15 (можна головки) головка на 24 набір біт «шестигранна зірка» з поглибленням ...

4. Коли рукоятка знімається, ми бачимо два гвинти з шапкою з зірочкою, які не поглиблюються, тому вам потрібні потрібний розмір і довжина біти або викрутки, щоб дістати до них. я зробив імпровізацію тим, що мав у коробці інструментів.

Як Зняти Ручку Дверей Volvo Xc90 Рисунок 4 Необхідні гвинти

Снятие ручки двери вольва хс90

Вольва хс90 2015г.

Как снять панель двери volvo xc90

Как снять панель двери volvo xc90. Как снять карту двери volvo xc90. Как разобрать дверь volvo xc90. Как снять ручку двери.

5. Після того, як вони викрутили ці два гвинти і переконалися, що вони перебувають в безпечній місці (ми не хочемо, щоб вони десь у двері впали. це не буде легко звідти вийти), ми переходимо до наступного кроку Візьміть планову шматочку твердого металу (не надто різкий) і пропустите їх між дверцями та дверцятами. Є щонайменше 8 пластикових затискачів, які потрібно розстібнути. Коли ви стежите один або два, інші, розташовані в колі, можна розстебнути вручну.

Як Зняти Ручку Дверей Volvo Xc90 Рис 5 Ми підходимо до накладення на двері XC90

Як Зняти Ручку Дверей Volvo Xc90 Рис. 6 Потягніть обкладинку руками

6. Коли дверна засувка витягнута, не різко рухайтесь до себе, інакше ви все розбиваєте. Подивись всередину і подивіться, що є замок кабелю та дроти регулятора вікна. Коли я це зробив, моя мотузка випадково вискочила. Це не дуже велика трагедія, вона просто повинна бути запроваджена. Від’єднайте штепсель від проводів від скляного підйому. У моєму випадку він міцно тримався і потребував зовнішньої допомоги, щоб тримати кришку під час від’єднання.

Як Зняти Ручку Дверей Volvo Xc90 7-е рис Від’єднайте штепсель від проводів

7. Тепер обробка дверей повністю знімається, і ви можете оцінити, як двері зроблені з внутрішнього боку. Немає нічого особливого: посередині є кабель замку.

Як Зняти Ручку Дверей Volvo Xc90 Рис.8 Внутрішнє розташування дверей

Читайте також:

Як Зняти Шрус Мерседес 124 12.16.3 Заміна швом CV 12.17.2. Заміна швів CV Якщо під час повороту автомобіля під час поворотів на колесі вислуховуються удари, перевірте з'єднання CV. Струсніть вісь приводу вручну. Якщо є зазор або розірвані брудзахисні кришки. CV суглоб слід зам...
Як Зняти Задній Бампер На Кіа Ріо... Бампер на КІА РІО Бампер на КІА РІО Популярність серед Російських водіїв КІА РІО захопив уже досить давно. Народної любові автомобіль повинен спочатку високою надійністю вузлів і агрегатів як мотора, так і коробки. Але істотну роль грає і зовнішній в...

8. Зніміть звукоізоляцію (сіра піна), вона наклеюється, але не відчуває себе сильним.

Як Зняти Ручку Дверей Volvo Xc90 Рис.9 Зніміть звукоізоляційну кришку

9. Тепер ви можете дивитися в внутрішній простір дверей і побачити задню сторону зовнішніх ручок та звідки виникла ця слабкість.

Ви бачите цей блакитний кронштейн на металевому гофрокарточнику?

Як Зняти Ручку Дверей Volvo Xc90 Рис 10 Кліп і гілочка

Ми випускаємо гілку і переміщаємо кліп нижче, як на малюнку:

Як Зняти Ручку Дверей Volvo Xc90 Рис. Одинадцять Ми переставляємо кліп

Це все. Більше не потрібно тягнути або закінчити. Просто склеюйте звукоізоляцію, підключіть регулятор, закріпіть дверну плиту та закріпіть гвинти.

ЛЮЧЕННЯ ДИТЯЧОГО ЗАМОКУ, ЯКЩО ЛЮЧАЄСЯ, ЩО ПЕРЕВАГАЄЬСЯ ДОСТУПНОСТІ ПЕРЕВАГУ!

Ми закриваємо двері і перевіряємо, чи відкривається, а ручка завісає.

Підключіть акумулятор, спочатку плюс, а потім мінус. Встановіть годинник і готово! Наш Volvo XC90 тепер так добре, як новий 🙂

Читайте також:

Як Зняти Обшивку Дверей Мерседес Вито 639... СХЕМА ВИЯВЛЕННЯ БЛОК ДИСТАНЦІЙНОГО ДИСТАНЦІЯ ЗМІНИТИ НА МЕРЕЦЕЙ VIANO 639 Діаграма, як видалити задню розсувну дверну подушку на віано Mercedes 639. Віто W639. Кузов, салон. Клуб любителів мікроавтобусів і. Посібники для ремонту та експлуатації автом...
Як Зняти Генератор BMW X5 E53 BMW X5 Бортовий журнал Ремонт генератора Valeo 140A для BMW X5 E53 3.0 L Я вирішив не чекати, доки акумулятор повністю не заряджається, і вирішити цю проблему заздалегідь.Я знімав генератор за 20 хвилин, нічого складного в цьому, ні, особливо, коли р...