Звичайна підміна задніх стійок на ВАЗ 2114

Звичайна підміна задніх стійок на ВАЗ 2114

Тримати під контролем справність власного автомобіля, означає, продовжити термін власний життя. Тому своєчасна підміна задніх стійок ВАЗ 2114, так само як і фронтальних, обов’язкова. Щоб самому провести всю процедуру, на початку слід визначитися з типом колодок, тому що з цієї причини залежить комфорт їзди.

Основне призначення стійок — знизити рівень коливань автомобіля, щоб знаходяться там пасажири не відчували, як «чарівні» наші дороги. Як прикро б це не звучало, заводські опори ВАЗ 2114 досить стрімко приходять в непридатність, через 20-30 тисяч км. Підміна зношених задніх стійок обов’язково потрібна.

Як Поміняти Задні Стійки На Ваз 2114

деталі задньої підвіски: 1 — маточина колеса; 4.5 — кронштейн кріплення важеля підвіски; 3 — сайлент-блок; 4 — кожух амортизатора; 5 — буфер ходу стиснення; 6 — кришка кожуха; 7 — опорна шайба; 8 — подушки амортизатора; 9 — втулка розпору; 10 — амортизатор; 11 — гумова прокладка; 12 — пружина задньої підвіски; 13 — з’єднувач важелів; 14 — важіль балки задньої підвіски; 15 — кронштейн кріплення амортизатора; 16 — нижня опорна чашка пружини; 17 — шток; 18 — верхня опорна чашка пружини

Підбір стійок для авто

Читайте також:

Як Поміняти Передні Колодки На Рено Логан... Гальмівна система Рено Логан 4 (c 2014 роки) Гальмівна система Рено Логан 4.5 (c 2014 роки) Фронтальні гальмівні колодки Рено Логан змінюються якщо прохід їх зносу. Говорити про чітке пробігу, що вказує на те, що колодки потрібно поміняти, не доводит...
Комплект Важелів Задньою Підвіски Форд Фокус 2... Задня підвіска Форд Фокус 1, 2.7 Задня підвіска Форд Фокус 1, 2.4 Задня підвіска на автомобілях Форд Фокус мультіричажная, незалежна. Є досить уразливим елементом у Фокусів, тому що містить 8 важелів і 14 сайлентблоков. Якщо поступово Ваша підвіска п...

Для ВАЗ 2114 можна вибирати масляні, газові або комбіновані стійки. 1-ий варіант забезпечує комфортабельну їзду, тому що такі стійки мають вищу енергоємність, що дозволяє згладжувати що залишається зробити нашому клієнтові вібрації і скачки машини. 2-ий — не просто призначений для лихачів.

Як поміняти задні стійки на ваз 2110.

У тому випадку їх використовувати при пересуванні на невеликій швидкості, то свого часу наїздів на вибоїни, западини і ями сидять усередині ясно будуть це відчувати. Що стосується деталей комбінованого типу, то їх конструкція має величезну твердість, ніж у масляних стійок, при цьому тримається до певного швидкісного режиму. На кожне колесо встановлено повинна бути схожа стійка.

Для задніх коліс призначаються стійки телескопічного типу, на яких за чашею розміщений шток на опорі і є місце під пружину. На передні колеса встановлюються дещо інші елементи. Все, вони відрізняються за розмірами (довжиною і шириною діаметра), по-2-х, саме кріплення в чашечці здійснюється шляхом наявності поворотних кулаків. На ВАЗ 2114 є варіант встановити стійки наступних моделей.

  1. SS 20. Досить непоганий масляний варіант для підміни, на жаль тільки просить він і наявності додаткової опори, яка зобов’язана стати тільки цієї компанії.
  1. PLAZA. Діляться за категоріями: спорт, суперспорт і комфорт. Мають експлуатаційні характеристики кращих, не рахуючи морозостійкості. Тому в холодну пору доведеться заливати зимовий масло, яке, слідом, має властивість протікати.
  2. KYB. Випускаються всіх видів. Популярність цієї моделі послужила тому, що сучасний ринок просто наповнений фальсифікованими деталями.

  заміна задніх стійок (Амортизаторів) на ВАЗ 2110, 2112, 2114, Калина, Гранта, Пріора, 2109 і 2108

  Відео інструкція з підміні задніх амортизаторних стійок на передньопривідних автомобілях ВАЗ .

  Вибравши стійки, слід поворушити мізками і що, як їх поміняти. Сьогодні послуги в автомайстерень досить дороги. Тому є варіант половину робіт, пов’язаних з ремонтом і обслуговуванням автомобіля, робити своїми руками, включаючи і підміну стійок.

  Міняємо стійки самостійно

  Що все-таки може вказувати на проблему зі стійками? Все, наявність скрипу коліс коли автомобіль починає інакше кажучи кінчає власне} майстерність рух. При, якщо спостерігається стук в області колодки. В-3-х, виявлення течі. Відразу необхідно зазначити, що пробувати лагодити стійки марно.

  Читайте також:

  Як Відкрити Задні Двері Міцубісі Паджеро... Задній двері Mitsubishi Pajero Sports / лівий, правий Mitsubishi автомобілі є більш популярними, ніж внутрішні автомобілісти сьогодні. Навіть якщо 10-15 років тому мало хто може дозволити собі таке задоволення, тепер можна з повною впевненістю і без ...
  Заміна Задніх Стійкий Стабілізатора... заміна задніх стійок стабілізатора творець: Resta Розміщено: 24 Червня. 2015 р Переглянуто: 44 658 Мені сподобалося: 85 Мені не сподобалося: 13 Підключення до партнерке AIR. підміна задніх стійок стабілізатора на CTRовскіе CLT-70 і 71 на Черрі Tigg...

  Належного результату це не принесе, крім усього іншого «підлатана» стійка може в найвідповідальніший момент відмовити, це становить вже загроза життю. Тому краще відразу викинути зіпсовані деталі, замінивши їх новими елементами. Спосіб здійснюється при наявності таких інструментів:

  • домкрата;
  • шплінтів, лещат і знімача;
  • молотка, плоскогубців і зубила;
  • ключів на 13, 17, 19, 22, 24 мм;
  • ключа під зняття колеса.

  Відразу хотілося б звернути увагу, що якість кінцевого результату безпосередньо залежить наскільки грамотний ремонтник. Іншими словами потрібні пізнання не тільки про будову автомобіля, та й що ж насправді, як поводитися з усіма з перерахованих вище інструментів. Якщо звичайно хоч найменші сумніви, то краще дати справу в руки експертів. підміна задніх стійок проводиться так.

  1. Машина повинна знаходитися на рівній поверхні. Її задній міст піднімається. Щоб уникнути несподіваного зриву автомобіля, рекомендується підстраховка, для якої мети під колеса мають у своєму розпорядженні додаткові опори.
  2. Далі демонтуються колеса. З верхнього кріплення знімається захист. Далі ключем 13 мм послаблюються гайки штока і інші, які тримають кузов.
  3. Потім за допомогою плоскогубців розгинається шплінт, щоб була можливість його витягти.
  4. Ключем на 19 відгвинчується гайка на керуючий тязі, забирається гальмівний шланг, навіщо відгвинчується гайка кріплення.

  Пізніше потрібно викрутити частини поворотного кулака і вийняти стійку в напрямку арки. Підміна фронтальних стійок здійснюється дещо інакше. Її слід проводити, поставивши машину над оглядовою ямою.

  Кілька корисних порад

  Якщо розбирання закінчена, слід виконати ряд процесів заздалегідь до того, як нашому клієнтові залишається повертати що залишається зробити нашому клієнту на місце. По-1-х, рекомендується обробити гасом що залишається зробити нашому клієнту встановлюються запчастини. При, перед установкою слід уважно оглянути що залишається зробити нашому клієнтові елементи: нехай навіть вони купувалися цілими, свого часу транспортування маючи його могли статися проблеми.

  Фахівці відзначають, що остаточне закручування гайок має відбуватися вже без участі домкрата. Щоб виконати перевірку нових стійок, зроблять розвал-сходження. Така процедура допомагає збільшити термін експлуатації стояків, ще й пересування на авто стануть більш комфортабельними.

  Як поміняти задні стійки на ВАЗ 2114.

  Якщо все-таки звичайно сумніви щодо справності частин, скористайтеся особливим щитом, який видає діаграми працездатності стійок. При цьому ціна такої послуги маленька, зате є можливість неупереджено оцінити свої зусилля.

  Як нерідко стоїть поміняти задні стійки? Як прикро б це не звучало, тут однозначної відповіді немає. Тут все залежить від умов експлуатації автомобіля, крім того від сумлінності виробника опор.

  Одні водії люблять поганяти по автобанах, інші дбайливо об’їжджають що залишається зробити нашому клієнтові ями і вибоїни. Але ні про те, ні в іншому випадку стійки довго не протримаються, якщо вони підібрані некоректно. Одне можна стверджувати точно: коли виявляються стуки, будь-які деформації по іншому текти, відразу потрібно поміняти стійки, а не тягнути до останнього, інакше це призведе до дуже сумних наслідків.

  Читайте також:

  Заміна Стійки Стабілізатора Передні На Renault Dus... заміна стійки Стабілізатора передні на Renault Duster творець: LipetskMegaPortal Розміщено: 25 Жовтня. 2016 р Переглянуто: 26, 707 Мені сподобалося: 170 Мені не сподобалося: 13 Теги youtube: #FunnyCatsCompilation #FunnyCats # пріколискотамі # топо...
  Заміна Задніх Стійкий Стабілізатора... заміна задніх стійок стабілізатора творець: Resta Розміщено: 24 Червня. 2015 р Переглянуто: 44 658 Мені сподобалося: 85 Мені не сподобалося: 13 Підключення до партнерке AIR. підміна задніх стійок стабілізатора на CTRовскіе CLT-70 і 71 на Черрі Tigg...