підміна радіатора грубки «Ниви-Шевроле» на дому

підміна радіатора грубки «Ніви-Шевроле» своїми силами

Салонний обігрівач — нескінченна проблема російських автомобілів. Вона знайома нам ще з «дев’яток» і «вісімок». Незважаючи на щільне співробітництво з «Дженерал Моторс», джип «Шевроле-Нива» теж має препядствия з салонним обігрівачем. А саме, це радіатор. У нинішній статті ми розмова піде про те, як робиться підміна радіатора грубки «Ниви-Шевроле» на дому.

ознаки несправності

Знайти це досить легко. Якщо нутрощі теплообмінника будуть забиті, обігрівач «Шевроле Ниви »просто не працює. З дефлекторів буде дути постійно прохолодне повітря, так як тосол всередині не циркулює. Грубці просто нізвідки брати тепло.

Як Поміняти Радіатор Пічки На Ниві Шевроле

Однак ця несправність може з’являтися і на підставі вийшов з ладу приводу грубки (особливо якщо він тросиковий). Варто відкрити капот і перевірити рівень води в розширювальному бачку. Якщо він знаходиться на мінімумі, означає знаходиться витік. Вона вам більше сподобаються пов’язана з пробоєм сот радіатора. Часто тосол випливає прямо в салон. Тому ви відразу помітите відповідний запах. Сама рідина буде маслянистої, а на килимах з’являться жирні патьоки.

Що потрібно для заміни?

Що ж знадобиться, спочатку потрібно обрати новий теплообмінник. На ринку зустрічається кілька виробників радіаторів грубки для «Шевроле-Ниви»:

Як поміняти радіатор грубки на ниві шевроле.

Читайте також:

Як Поміняти Підшипник Передньої Маточини Ваз 2110... Міняємо підшипник передньої маточини на ВАЗ-2110 своїми силами Міняємо підшипник передньої маточини на ВАЗ-2110 самостійно Вітчизняному виробнику волею-неволею доводиться пристосуватися під європейські стандарти. І така обстановка дуже здорово, так я...
Заміна Радіатора Грубки Ніссан Цефиро А32... Заміна антифриз нісан цефіро а32 Заміна системи охолодження радіатора Порядок заміни радіатора системи охолодження двигуна автомобіля Nissan Maxima A32 в домашніх умовах. Цефіро а32 Правда про цефіро а32. Пральна система охолодження Nissan Cefiro ...

Судячи з відгуків, кращим там є ДААЗ. Також даний виробник тісно співпрацює з сертифікованими сервісами і дилерами для гарантійного ремонту. Вартість нового елемента — близько 1600 рублів.

Також нам знадобиться вузький поролон. Він потрібен з метою зменшити щілини проходу повітря. Тому «тюнингу», потік заплановано конкретно через радіатор, а не мимо нього.

Додатково, стане в нагоді хрестова викрутка для відкручування частин салону і хомутів патрубків обігрівача.

Так як на роботі грубки вживається охолоджуюча рідина, при демонтажі вона обов’язково розіллється. Щоб уникнути потопу в салоні, готуємо відрізану пластикову пляшку і шматочки поліетилену. По хорошому необхідно злити рідину стовідсотково з дозволяє вести бухгалтерський облік (софт). Після завершення установки залити її заново через розширювальний бачок.

Заміна радіатора грубки Шевроле Нива без кондиціонера

З’явився запах антифризу в салоні.

Приступаємо до роботи

Якщо робиться підміна радіатора грубки «Ниви-Шевроле» без кондиціонера, необхідно зняти бардачок з пасажирської сторони. Він кріпиться на шурупах. Останні складаємо в але дуже коробок, щоб не відчувати проблем з установкою.

Читайте також:

Як Зняти Стартер На Ниві Шевроле Відео... Знімаємо захист стартера на Нива Chevrolet самостійно знімаємо захист стартера на Нива Chevrolet самостійно Авто інженер - це людина, яка отримує маленьку заробітну плату і гикає все життя, так як вдячні автовласники з теплом і любов'ю згадують його ...
Як Зняти Радіатор Грубки Шкода Суперб... Тема: Замнеа радиатора печі Теми інструментів Пошук по темі Дисплей Лінійний перегляд Комбінований вигляд Зовнішній вигляд Заміна радіатора нагрівача Щоб замінити радіатор печі, нам потрібно зняти нижню частину топеда. Отже, ми зламаємо: ...

Якщо робиться підміна радіатора грубки «Ниви-Шевроле» з кондиціонером, доведеться розібрати передню панель і частина підкапотного простору.

Як Поміняти Радіатор Пічки На Ниві Шевроле

Що ж знадобиться, приступаємо до підміни. Спочатку відкручуємо бардачок і прибираємо його з салону. Далі необхідно зняти нижній воздуховод, який закриває доступ до радіатора. Для підстраховки підкладаємо картон або целофан на килимки.

Як Поміняти Радіатор Пічки На Ниві Шевроле

Далі за допомогою хрестоподібної викрутки послаблюємо хомут кріплення нижнього патрубка радіатора. Будьте обережні — при від’єднанні може бризнути тосол. Намагайтеся зняти його акуратненько, щоб охолоджуюча рідина не потрапила на шкіру і очі. Якщо патрубок щільно сидить в пазу, покрутіть його за і проти годинникової стрілки. Далі відкручуємо 2-ий патрубок. Він теж кріпиться на хомутах. Далі відкручуємо пару шурупів, які зміцнюють до корпусу печі сам радіатор.

Як Поміняти Радіатор Пічки На Ниві Шевроле

Виймаємо теплообмінник назовні. Готуйтеся до труднощів. радіатор може впертися в повітропровід. Щоб витягти його, буде потрібно відкусити пластмасовий куточок теплообмінника. Також він може впиратися в кришку блоку реле. В цьому випадку доведеться взяти ключ на 8 і відкрутити кришку блоку. Тільки так звичайно вивільнити місце для демонтажу радіатора грубки «Шевроле-Ниви».

установка

Що ж знадобиться, підміна радіатора грубки «Ниви-Шевроле» фактично завершена. Зараз необхідно встановити новий елемент в зворотному послідовності. Попередньо необхідно обклеїти його вузькою смугою поролону. Краще використовувати для цієї мети вам клей «Момент» або «Рідкі цвяхи». Далі з використанням напилок відкушуємо пластмасовий куточок (так само, так само як і при демонтажі). Для установки теж трапляються труднощі. Нерідко поролон чіпляв про деталі салону.

Як Поміняти Радіатор Пічки На Ниві Шевроле

Тому необхідно докласти спритність і вправність, щоб без пошкоджень помістити елемент в місце посадочне. Потім встановлюємо на теплообмінник з 2-ух сторін патрубки. Прикручуємо бардачок і інші салонні деталі. На цій справі підміна радіатора грубки «Ниви-Шевроле» завершена. Залишилося тільки долити тосол до відповідного рівня в розширювальному бачку.

Корисна порада

Ви, патрубки пічки досить туго налазять на радіатор. Бувалі автомобілісти радять користуватися мастилом Літол-24. Обмащуємо нею внутрішню частину патрубка і встановлюємо нашому клієнтові залишається в район. Гумка повинна зайти без праці. Додатково литол забезпечить нам щільність і попередить витоку тосола в місцях з’єднань.

Що потрібно, ми дізналися, як робиться підміна радіатора грубки «Ниви-Шевроле» своїми силами.

Читайте також:

Як Поміняти Гальмову Рідина Своїми Руками?... ЯК ЗМІНИТИ Гальмівний РІДИНА СВОЇМИ РУКАМИ? творець: секретний ГАРАЖ Розміщено: 14 Жовтня. 2016 р Переглянуто: 267 303 Мені сподобалося: 3 805 Мені не сподобалося: 225 клуб перекупокмій гайковерт:Секрети перекупки:Форум автомобілістів для дискусій,...
Як Поміняти Паливний Фільтр На Рено Логан... Паливний фільтр Рено Логан паливний фільтр Рено Логан Французькі авто Рено Логан популярні у нас. Секрет успіху криється в такому питанні, що ці невибагливі і надійні машини бездоганні для використання в російських погодних і дорожніх умовах. Крім вс...