Підміна паливного фільтра

3.21 Підміна паливного фільтра

підміна паливного фільтра

Для обслуговування компонент бухгалтерської системи харчування не варто забувати, що бензин є у вищій мірі просто займистою рідиною. Не паліть поблизу місця проведення робіт, не наближайтеся до нього з відкритим вогнем! Негайно збирайте що залишається зробити нашому клієнтові сліди пролитого пального, складайте просочену ПММ ганчір’я в таке місце, де повністю виключена можливість її випадкового загоряння! Завжди тримайте поруч вогнегасник класу В! Намагайтеся не допускати попадання бензину на відкриті ділянки шкіри. тривалий контакт такого роду здатний привести до розвитку ракових хвороб. Пам’ятайте, що тракт дозволяє вести бухгалтерський облік (софт) впорскування пального постійно знаходиться під надлишковим внутрішнім тиском, яке буде неодмінно скинуто до початку проведення робіт (див. Главу Системи живлення і випуску).

Читайте також:

Як Поміняти Радіатор Пічки На Ваз 2110... Підміна радіатора опалювача ВАЗ 2110: старенького або нового зразка встановлювати? Підміна радіатора опалювача ВАЗ 2110: старенького або нового зразка встановлювати? Величезна кількість автолюбителів з незрозумілих причин до останнього ігнорують надх...
Як Поміняти Радіатор Пічки На Ваз 2107... як поміняти радіатор грубки Ваз 2107 Як поміняти радіатор грубки Ваз 2107 Опалення салону ВАЗ 2107 досить надійна і довговічна. На жаль, так само як і будь-який вузол, вона не застрахована від поломок. У більшості випадків перегорає кран радіатора на...

Перед зняттям паливного фільтра необхідно скинути тиск в системі живлення (див. Главу Системи живлення і випуску)!

1. Від’єднаєте негативний дріт від батареї.

Якщо встановлена ​​на автомобілі стереосистема обладнана охоронним кодом, перш ніж від’єднувати батарею впевніться в тому, що маєте в своєму розпорядженні правильної комбінацією для введення аудіосистеми в дію!

2. Дана робота повинна проводитися при холодному двигуні (почекати не менше 3 годин після завершення поїздки).

Як поміняти паливний фільтр на кіа ріо.

Читайте також:

Hyundai Tucson Дизель Не Заводиться... Самостійно ми здійснюємо заміну паливного фільтра у автомобілі Hyundai Tussan Відповідно до рекомендацій виробника автомобіля Hyundai Tucson, замінити елемент паливного фільтра кожні чотири роки або 60 тисяч кілометрів. Але практика показує, що закуп...
Як Поміняти Радіатор Пічки На Ниві Шевроле... підміна радіатора грубки «Ниви-Шевроле» на дому підміна радіатора грубки «Ніви-Шевроле" своїми силами Салонний обігрівач - нескінченна проблема російських автомобілів. Вона знайома нам ще з «дев'яток» і «вісімок&ra...

3. На більшості розглянутих в цьому Посібнику моделей паливний фільтр знаходиться в руховому відсіку автомобіля і закріплений на задній його перебиранні.

Кіа Ріо 3, детально заміна сіточки і паливного фільтра !!!

Паливний фільтр і як його замінити! Композиція Hip Hop Christmas належить виконавцю Twin Musicom.


4. З метою полегшення доступу до фільтру, зніміть кришку повітроочисника в зборі з впускним воздуховодом (див. Розділ Заміна фільтруючого елемента повітроочисника).
5. Оберніть дрантям підлягають розстикування Штуцерна з’єднання (при відпуску роз’єму знаходиться під залишковим тиском паливо може почати розбризкується), приготуйте запас старих газет для збору проливає палива.

6. Зафіксувавши гайку на фільтрі від провертання, другим ключем звільніть порожнистий болт штуцерних з’єднання впускний паливної лінії. Відключіть напірну лінію від фільтра, зніміть і викинете ущільнювальні шайби. при складанні вони підлягають заміні в обов’язковому порядку.

7. Діючи в аналогічній манері, відпустіть накидну гайку штуцерних роз’єму випускний лінії з нижньої сторони фільтра. Відключіть лінію.

8. Послабивши два стяжних болта, витягніть фільтр з хомута кронштейна кріплення збірки на перебиранні. У разі необхідності зніміть також кронштейн.

9. Заправте фільтр в кріпильний хомут і, поки лише від руки, затягніть болти. певна слабина посадки фільтра полегшить виконання процедури приєднання до збірки паливних шлангів. Прослідкуйте за правильністю установки фільтра: напрямок указательной стрілки повинен співпадати з напрямом потоку палива в тракті системи харчування.
10. Підключіть до паливну лінію до нижньої сторони фільтра (не забудьте замінити ущільнювальну шайбу), наверніть і затягніть від руки накидну штуцерних гайку.
11. Підведіть напірну лінію до верхньої стороні збірки, вверніть порожнистий болт штуцерних роз’єму і затягніть його з необхідним зусиллям (30 Нм), утримуючи фільтр від провертання другим ключем. Затягніть гайку нижнього роз’єму з зусиллям 35 Нм (знову утримуйте збірку від провертання другим ключем).
12. Затягніть стяжні болти кріплення хомута із зусиллям 14 Нм.
13. Підключіть негативний дріт до батареї. Включивши запалювання, підійміть тиск в паливному тракті і перевірте компоненти системи харчування на наявність ознак розвитку витоків.

Читайте також:

Заміна Паливного Фільтра Форд Транзит 1998... Заміна паливного фільтра Ford Transit Заміна паливного фільтра Ford Transit Хороша паливна система та своєчасна заміна паливного фільтра Ford Transit. це висока продуктивність і стабільна потужність двигуна, хороша динаміка, відмінні швидкості, поту...
Де Знаходиться Паливний Фільтр Форд Фокус 2... паливний фільтр Форд Фокус 2.7 - розміщення і підміна Паливний фільтр Форд Фокус 4.5 - розміщення і підміна Ви, несправний фільтр пального погано впливає на динаміку розгону автомобіля, не побачити цю проблему практично нереально. Інший раз движок п...