Міняємо задній ліхтар на автомобілі Фольксваген Поло автомобіль

Міняємо задній ліхтар на автомобілі Фольксваген поло автомобіль

Один з найбільш продаваних Європи автомобілів, Фольксваген Поло, випускається німецьким автогігантом з 1975 року, готується до переродження. У новому 2016 році очікується не тільки рестайлінг, але ще одне, шосте за рахунком покоління.

Педантичні німці готують чудовий сюрприз для всіх любителів німецької марки В-сегмента. З кожним наступним разом виникає щось нове і незвичайне.

По частині дизайну світлотехніки німцям немає рівних. Що фари ближнього світла, що задні ліхтарі конструюють ретельно з найякісніших і надійних матеріалів. Про дизайн і зовсім безглуздо говорити. Хто рестайлінг — це абсолютно нова нота дизайнерського мистецтва, виконана відповідно до прийнятих стандартів модних тенденцій.

Як Поміняти Лампочку На Фольксваген Поло Седан

Окремо варто відзначити ретельну роботу з оформлення задніх ліхтарів Поло. Ще в старенькій моделі автомобіля вживається високоякісна світлодіодна розробка, яка використовується для більшості сучасних іномарок. В оновленій версії Поло з’являться ще більше розкішні ліхтарі зі світлодіодами.

Якість — це чудово, навіть надійні німецькі технології нададуть збій. Вобщем, в підміні ламп світлотехніки «німця» немає нічого неприродного. Хто автомобіль в певний момент піддається ремонту частин освітлення. Є варіант, це, звернутися в сервісний центр і дати значну суму коштів за підміну ламп розжарювання, можна поміняти нашому клієнтові залишається без допомоги інших.

Зовсім інша справа, якщо автомобіль взяв участь в трагедії, і скляний корпус тріснув. Тоді підміна ліхтаря обійдеться трохи дорожче, ніж покупка лампочок. Так чи інакше методика зняття і установки деталі одна і та ж.

Конструкція заднього ліхтаря

Заздалегідь до того, як приступити до процедури, слід уважно вивчити конструкцію заднього ліхтаря автомобіля.
Зовні знаходиться сам корпус. Під ним розміщені чотири лампочки:

 • Лампа габаритного вогню — безцокольне на 5 Вт — вона найменша і знаходиться приблизно по центру корпусу.
 • Лампа стоп-сигналу одноконтактні на 21 Вт — «висить» над розміром.
 • Лампа заднього покажчика повороту жовтуватого кольору зі змішаним цоколем на 21 Вт — розміщена під розміром.
 • Лампа ліхтаря заднього ходу також на 21 Вт — в самому низу конструкції.
 • Читайте також:

  Як Поміняти Хрестовину На Хонда Срв... Разом Перехрестя на HONDA CR-V торчок 12.05.2009, 10:35 Там не було такої теми, і я не хочу писати CR-V в дискусії, пост буде загублений, тому я виділяю в окремій Люди, а хто в Алмати не змінив перехрестя кардану HONDA CR-V RD1? Пробіг вже великий,...
  Як Поміняти Салонний Фільтр На Опель Астра... Зняття і заміна фільтра салону на Опель Astra H - фото і відео Зняття і заміна фільтра салону на Опель Astra H - фото і відео Зараз ми допоможемо для вас з'ясувати, як відбувається підміна салонного фільтра на автомобілі Опель Астра Н. Виробник ради...

  Що залишається зробити нашому клієнтові складові кріпляться до спеціальної залізної колодці, яку тримає гвинт з фіксатором, розташований всередині багажного відділення.

  Заміна лампи Поло седан

  Зараз перегоріла права лампа ближнього світла OSRAM Night Breaker Plus. Відслужила подекуди близько 8 місяців. Повернув.

  Як Поміняти Лампочку На Фольксваген Поло Седан

  Якщо габарит не працює, це ще не означає, що перегоріла лампочка. Вам, причина криється в блоці запобіжників, розташованому в передній панелі не знайомих водія. Не варто відразу «накидатися» на задній габарит і розбирати по частинах конструкцію.

  Якщо все таки справа в лампочці, то при заміні фахівці рекомендують використовувати як ще його називають оригінали, або аналоги з належними параметрами і спеціальним маркуванням на цоколі пристрою.

  Не слід створювати підміну голими руками. Жирові розлучення з пальців залишаються по ламп, погіршуючи характеристики габаритного вогню.

  Також слід зауважити про прості правила безпеки, які передбачають установку стоянкового гальма для фіксації авто, перемикання освітлення в положення 0, включення передачі на «механіці» як ще його називають режиму «P» на АКПП.

  процес заміни

  Процедура заміни не вимагає професійних навичок і більшості часу:

  1. Відкрити двері багажника.
  2. Усередині збоку на оббивці звичайно особливий клапан, який необхідно відтягнути на себе особисто.

  Як Поміняти Лампочку На Фольксваген Поло Седан

  Під ним виявиться гвинт і роз’єм з проводами, що йдуть від запобіжників.

  Як Поміняти Лампочку На Фольксваген Поло Седан

  З роз’ємом доведеться повозитися: з використанням шліцьовій викрутки потрібно акуратно підняти фіксатор, віджавши засувку, і від’єднати дроти від ліхтаря.

  Як Поміняти Лампочку На Фольксваген Поло Седан

  Читайте також:

  Ремонт Зчеплення Фольксваген Гольф 2... Заміна зчеплення 1 Датчик тиску зчеплення 2 зчеплення диск 3 Прокладка 4 Обкладинка 5 болт 11 металевих шаїв 12 болтів М 10X1X19.5 13 Обкладинка 14 Плити під тиском 15 Блокування кільця 16 Підшипник випуску кріплення 17 Рукав ручний 19 знімний вал 2...
  Як Поміняти Задні Колодки На Тойота Королла... як поміняти задні колодки на тойота corolla 11.4 Підміна гальмівних колодок задніх коліс Підміна гальмівних колодок задніх коліс Гальмівні колодки є об'єктом контролю не знайомих органів технагляду. Сьогодні, вони створені для використання в певній м...

  Гвинт викручується просто без допоміжних засобів.

  Як Поміняти Лампочку На Фольксваген Поло Седан

  Ліхтар звичайно витягати з кузова. Робити це необхідно обережно, щоб не пошкодити покриття автомобіля автомобіля.

  Як Поміняти Лампочку На Фольксваген Поло Седан

  На тримачі ламп встановлені 5 фіксаторів — їх необхідно віджати, щоб витягти платформу з ліхтаря.

  Як Поміняти Лампочку На Фольксваген Поло Седан

  Зараз є варіант поміняти лампу: віджати особливі фіксатори з боків і розблокувати патрон.

  Як Поміняти Лампочку На Фольксваген Поло Седан

  лампочку слід витягти з патрона і встановити замість неї новий еталон.

  Як Поміняти Лампочку На Фольксваген Поло Седан

 • Потім патрон замикається між фіксаторами.
 • Тримач знову кріпиться до ліхтаря.
 • Конструкція встановлюється в «гніздо» кузова, за раніше очищене від забруднень. Тут потрібно проконтролювати посадку елемента.
 • До колодці підключається електронний фіксатор з проводами.
 • Потім вкручується гвинт.
 • Надійність кріплення ретельно перевіряється.
 • Кришка клапана закривається.
 • Як поміняти лампочку на фольксваген поло седан.

  Після підміни слід випробувати роботу габариту. Якщо він як і раніше не палає, то обставин вам сподобаються кілька. Швидше за все це просто поганий контакт лампи з «гніздом». У гіршому — лампочка знову перегоріла, або з’явилися проблеми з роз’ємом.

  Коштують лампи для задніх ліхтарів автомобіля дешево — близько 200 руб. залежно від марки. Зазвичай рекомендують світлодіодні «кукурузки» W5W з робочою напругою 10-15 В. Сила світла у їх становить 135 Люмен, кут — 320 градусів.

  Читайте також:

  Заміна Лампи Близького Світу Фольксваген Поло Седа... Підміна ламп фари на автомобілі Фольксваген поло автомобіль Підміна ламп фари на автомобілі Фольксваген поло автомобіль У наш час напевно автомобілісти, які зайняті облаштуванням власного «залізного коня», стали частіше цікавитися елемент...
  Як Поміняти Ступичний Підшипник На Ваз 2107... Підміна підшипників фронтальної маточини ваз 2107 Підміна підшипників фронтальної маточини ваз 2107 Підміна підшипників фронтальної маточини ваз 2107 робиться для якого призначена конструкція їх виходу з ладу, що проявляється у вигляді наявності віль...