Масло в КПП Гранта: поради з питання вибору

Масло в КПП Гранта: поради на вибір

Нашому клієнту залишається мастильні води в автомобілі Лада Гранта зобов’язані} бути відрізнятися високою якістю, і трансмісійне масло не є винятком. Мастило повинна відповідати загальним нормам і підходити конкретній машині. масла відрізняються технічними характеристиками і бувають різних марок, тому автомобіліст повинен знати, як вибрати гарне масло для КПП Лада Гранта, яке продовжить термін служби коробки.

Заводська мастило

Нашому клієнту залишається трансмісійне масло систематизують з огляду на те, яка у вас коробка — механічна або автоматична. Інженери Лади Гранти рекомендують заливати в АКПП масло Genuine марки EJ-1 ATF, в механічні коробки рекомендується заливати Лукойл ТМ 4. Відштовхуючись від регіону, де експлуатується авто, клас в’язкості вам більше сподобаються різним. Радимо вивчити статтю про вибір масла в движок Гранти.

рекомендації автовиробника

Читайте також:

Заміна Масла В Коробці Передач Ваз 2110... Вибір масла і процес його підміни в КПП автомобіля ВАЗ 2110 Вибір масла і процес його підміни в КПП автомобіля ВАЗ 2110 Зараз близько 95% всіх наявних на авторинку трансмісійних масел складаються з всесезонних компонент. Уже сьогодні, щоб знати, яке ...
Як Перевірити Масло В Кпп Рено Логан... Коробка Рено Логан Коробка Рено Логан Масло в коробці Рено Логан в сервісній підміні не потребує і розраховане на повний термін служби агрегату. Але іноді, коли самостійно проводиться ремонт частин коробки, особливо якщо КПП підлягає демонтажу, його ...

Для уникнення несподіваних поломок і проблем при роботі коробки конструктори АвтоВАЗу зробили таблицю, чому звичайно підбирати трансмісійне масло в автомобіль марки Лада Гранта. До поїздки в магазин і покупкою першій-ліпшій мастила радимо вивчити цю таблицю нижче.

У механічну коробку передач Гранти заходить 3-3,5 літра олії, а рівень перевіряється щупом. Поміняти його необхідно кожні 75 тис. Км пробігу по іншому раз в 5 років. функцію роблять в комфортному місці, навіть на дому, тому непотрібно відправлятися в 100.

Лада Гранта Заміна масла в КПП з тросовим приводом

У ролику показано самі поміняти масло самостійно в коробці передач з тросовим приводом LADA Granta Liftbek.

Про присадки для масла

Ніколи не використовуйте присадки для масла для КПП Лада Гранта і навіть не заливайте інші засоби для поліпшення роботи вузла. для експлуатації тс російського виробництва рекомендується використовувати високоефективні сучасні трансмісійні масла, які не потребують додаткового використання присадок. Іноді вони навіть призводять до пошкодження коробки, створивши зворотний ефект.

Скільки масла в коробці Гранти?

Читайте також:

Заміна Масла В Двигуні Кіа Ріо 3... Підміна масла Кіа Ріо Підміна масла Кіа Ріо підміна масла Кіа Ріо, як заявлено виробником, потрібна кожні 15000 км пробігу. У важких умовах російських доріг Цей розхожий слух інтервал краще зменшити до 10000. Така періодичність заміни, в обставинах щ...
Як Перевірити Масло В Коробці Кіа Ріо... Трансмісійна рідина в КПП Кіа Ріо Трансмісійна рідина в КПП Кіа Ріо В країні автомобіль марки Кіа Ріо досить популярний, а деякі автомобілісти займаються обслуговуванням власних машин самостійно, зберігаючи на послуги спеціалізованих сервісів. Як нер...

Перевірку рівня масла в КПП Лада Гранта рекомендується створювати часто — кожні 2-3 місяці. В МКПП автомобіля заходить 3,1-3,5 літра олії, якщо води буде набагато менше, це погано відбитися на експлуатаційному терміні служби коробки.

Коли міняти в АКПП?

Як часто міняти масло в механічній коробці ми говорили вище — досить робити це кожні 75 тис. Км пробігу. Що стосується автоматичної коробки, тут рекомендується поміняти мастильну рідину кожні 15 тис. Км пробігу.

Як перевірити рівень масла в кпп гранту.

Які масла заливають власники Грант?

Напевно автолюбителі відзначають помітне зменшення гучності виття коробки перемикання передач з застосуванням мастильних товарів наступних марок:

  • Shell Spirax S5 ATE 75W-90
  • Motul G300 75W-90
  • CASTROL SYNTRAX UNIVERSAL PLUS 75W-90

Масло для автомата

На заводі виробник заливає в автоматичну коробку Лади Гранти масло марки NISSAN Matic Fluid S. При перевірці його рівня на новій машині рідина повинна бути прозорою, в магазинах продають мастило червонуватого як ще його називають жовтуватого кольору.

Єдиним аналогом, який можна поміняти цю мастильну рідину, є NISSAN Fluid Matic J, яке стоїть трохи дешевше. Головне не використовувати альтернативну рідина NISSAN Matic D, яка може вивести з ладу автоматичну коробку.

Як купити оригінальний продукт?

У купівлі трансмісійного масла для Лади Гранти на дому потрібно усвідомлювати, що в сфері виробництва нерідко зустрічаються підроблені води. Щоб придбати хоча незвичайну мастило для коробки, звертайтеся в випробувані магазини, керуйтеся відгуками як ще його називають замовте масло через веб у виробника.

Читайте також:

Як Перевірити Рівень Масла В Варіаторі Ніссан... рівень масла в вариаторе рівень масла в вариаторе Якщо ви поставили за мету продовжити термін служби варіатора, підвищена увага варто приділити таким показником, як рівень масла в коробці. рівень перевіряється щупом розташованому у верхній частині ко...
Заміна Масла В АКПП Паджеро Спорт 2... Як поміняти масло в коробці Коробка автомат Мітсубіші Pajero Спорт Як поміняти масло в коробці Коробка автомат Мітсубіші Pajero Спорт Заміна масла в коробці передач Мітсубісі Паджеро Спорт найчастіше свзана з ремонтом самої АКПП, або воно замінюється...