Перевірка рівня і заміна масла в КПП Лада Гранта

Перевірка рівня і заміна масла в КПП Лада Гранта

Згідно з анотацією підприємства-виготовлювача автомобілів ВАЗ рекомендується поміняти трансмісійне масло в автомобілі Лада Гранта через кожні 75000 км пробігу або через 5 років експлуатації. Процес Даний нескладний і з його допомогою може впоратися навіть початківець автовласник. З цієї статті можна дізнатися не стільки як перевірити рівень масла в КПП Лада Гранта, та й як його самостійно поміняти.

Як перевірити?

щоб перевірити рівень масла в коробці необхідно провести ряд легких операцій:

 1. Вимкнути двигун (інспектувати обов’язково потрібно при вимкненому двигуні).
 2. Зняти корпус фільтра.
 3. Витягти покажчик рівня води з отвору в КПП.

Як Перевірити Масло В Коробці Лада Гранта

Коробка на Lada Granta

 • Протерти покажчик і знову встановити його назад по повній програмі.
 • Витягнути покажчик.
 • Перевірка рівня масла щупом

 • Пильно дивимося, якщо прохід якщо рівень води в КПП знаходиться між MIN і МАХ, то означає нашому клієнтові залишається в порядку, якщо нижче, то означає необхідно долити довівши до норми.
 • Як перевірити масло в коробці лада гранта.

  Як замінити?

  Читайте також:

  Через Яке Час Міняті Масло В Двігуні... Як часто міняті моторне масло в движку? Як часто міняті моторне масло в движку? Як нерідко нужно створюваті підміну моторного масла, щоб гарантуваті оптімальні умови роботи мотора? Перш за все, слід знати и врахуваті поради виробника на цею рахунок. ...
  Заміна Масла В Коробці Хонда Цивик 5д... Як замінити масло в автоматичній трансмісії Honda Civic Зміна масла в автоматичній коробці передач Honda Civic 4D. це непроста задача, але якщо ви розумієте машину і вам довелося щось відремонтувати у своєму автомобілі, ви можете вирішити це, прочита...

  Деякі вважають за краще поміняти трансмісійну рідина на станціях технічного обслуговування. Що, це вірне рішення так як робота буде виконана кваліфікованим фахівцем, проте з іншого доведеться заплатити йому свої кровні кошти. Якщо зустрічаються бажання зберегти за іншим не хочеться розлучатися з коштами, то багато обходяться і своїми руками, процес підміни після читання нашої статті не повинен викликати у вас складнощів.

  Якщо у вас АКПП

  Підміна води в автоматичній коробці трохи складніше, ніж в механіці, проте особливих труднощів, не викличе навіть у новенького.

  яке масло обрати?

  Відразу ж скажемо, що використовується масло в АКПП Lada Granta не має необхідності в частих замінах, тому що його відмінні експлуатаційні властивості гарантують роботу КПП протягом усього терміну служби авто. Це означає, що на автомобілі Лада з коробкою автоматом передач підміна води потрібна тільки виконуючи ремонт самої КПП. Вторинне використання трансмісійної води категорично заборонено! На даний момент часу в продажу є просто великий асортимент різних високоякісних масел, які підходять для Коробка автомат Лада Гранта, але профі рекомендують Genuine EJ-1 ATF (від компанії JX Nippon Oil and Energy Corporation).

  Заміна масла в коробці передач Лада Гранта ліфтбек, Datsun Mi-Do, On-Do (хроніки LADA GRANTA)

  У ролику показано самі поміняти масло своїми силами в коробці передач з тросовим приводом LADA Granta Liftbek.

  Неодмінно запам’ятайте! Протирати що залишається зробити нашому клієнтові деталі коробки автомат необхідно тільки безворсовой папером. Навіть найменші сторонні частинки потрапили всередину коробки бути нанести їй непоправної шкоди, а саме бувають ризик засмічення дросельних отворів, що як правило, призведе до порушення роботи всієї Коробка автомат прямо до її повної відмови.

  Які інструменти знадобляться?

  1. ключ на «десять»;
  2. ключ кільцевої на «дев’ятнадцять»;
  3. шестигранник на «п’ять»;
  4. нове масло для АКПП;
  5. папір, тільки безворсової;
  6. порожня ємність.

  етапи підміни

  Роботи по заміні води значно надійніше проводити на особливому підйомнику, якщо немає, то підійде і гараж:

  1. Відкручуємо зливну пробку (на малюнку вона під номером 2.4) ключем на «19».
  2. Потім переливної (на малюнку номер 3) за допомогою шестигранника на «5».

  Як Перевірити Масло В Коробці Лада Гранта

  Коробка автомат автомобіля Lada Granta: 1 — піддон; 4 — зливна пробка; 3 — переливна пробка.

 • Зливаємо рідину в заздалегідь підготовлену порожню ємність.
 • Ставимо переливної пробку на колишнє місце, а потім загортаємо зливну пробку, попередньо встановивши на її поверхню (краще нове) кільце ущільнювача.
 • Нагадаємо, що потрібний обсяг трансмісійного масла для АКПП Лада Гранта приблизно 1 літр. Витягуємо вимірювальний щуп і заливаємо в отвір приблизно 1 літр нового масла для АКПП.
 • Міряємо рівень води, він зобов’язаний під час «MIN» і «МАХ» на покажчику, якщо менше, то доливаємо води.
 • Якщо у вас МКПП

  Яке масло краще?

  Читайте також:

  Яке Масло Краще Заливати У Шевроле Лачетті... Яку мастило звичайно залити в движок Шевроле Яку мастило є варіант залити в движок Шевроле Автомобіль Shevrole Lachetti Володарі автомобілів Chevrolet Лачетті нерідко задаються питанням: яке масло краще заливати в її движок. Адже далеко не кожна мо...
  Рено Логан Заміна Масла В Коробці Передач... Коробка Рено Логан Коробка Рено Логан Масло в коробці Рено Логан в сервісній підміні не потребує і розраховане на повний термін служби агрегату. Але іноді, коли в кустарних умовах проводиться ремонт частин коробки, особливо якщо КПП підлягає демонтаж...

  З російських масел в МКПП Лада Гранта звичайно використовувати Лукойл ТМ 4. У цьому випадку важливо знати, що клас в’язкості залежить від регіону, де експлуатується автомобіль — 75W- (80, 85, 90), 80W- (85, 90).

  Що потрібно

  Для підміни трансмісійної води МКПП знадобляться:

  1. ключ на «сімнадцять»;
  2. масло для МКПП;
  3. воронка;
  4. шланг;
  5. ємність, приблизно 4 літри;
  6. ганчір’я.

  етапи підміни

  1. Автомобіль потрібно загнати на оглядову яму, а раніше краще добре прогріти трансмісійну систему.
  2. Спочатку потрібно як треба очистити поверхню близько зливного отвору коробки. для КПП Лада Гранта води потрібно приблизно 3,1-3,5 л, тому підставлена ​​під отвір для зливу ємність зобов’язана стати більш 4 л., Можна і трохи не просто.
  3. Скориставшись ключем на «17» відкручуємо пробку зливного отвору. Рівень трансмісійного масла очікується під час «MIN» і «МАХ».

  Як Перевірити Масло В Коробці Лада Гранта

  Розміщення зливного отвору

 • Зливаємо старе масло в ємність і загортаємо пробку.
 • Залити свіжу рідину в коробку через шланг, який зобов’язаний вставлений в отвір для щупа.
 • Як Перевірити Масло В Коробці Лада Гранта

  Залив води ZIC в коробку

  Як бачимо немає ніяких перешкод і ці операції не займуть тривалий період і самостійна заміна трансмісійної води дозволить не тільки зберегти кошти, та й звільнить від очікування в довгій черзі автосервісу.

  Відео «Заміна масла в КПП на Лада Гранта»

  Подивившись це відео ви можете без проблем самостійно не тільки виміряти, та й поміняти масло в КПП Лада Гранта.

  Нижче ми спробували детально описати процес вимірювання і підміни трансмісійної води в механічної і АКПП передач Лади Гранта. Якщо надана інформація для вас знадобилася, будь ласка, залиште свій відгук.

  Читайте також:

  Як Перевірити Датчик холостого Хода Ваз 2110... Як перевірити датчик холостого ходу самостійно як перевірити датчик холостого ходу своїми силами Вітаю вас друзі на сторінках сайту на ремонт автомобілів своїми силами. Завдання датчика ХХ ст сучасних моделях ВАЗ - регулювання і нормалізація роботи а...
  Яке Масло Літі В Форд Фокус 2... масло для Форд Фокус 4: ТОП найкращих масел и поради масло для Форд Фокус 3.5: ТОП найкращих масел и поради Моторне масло для Форд Фокус 2 Вікорістовуючі правильні мастильні матеріали буті продовжіті срок служби мотора и Зберегти Тисячі кровних кош...