Як замінити антифриз Hyundai Tucson

Антифриз. це антифриза, яка призначена для охолодження робочого двигуна Honda Tucson при температурі навколишнього середовища від 40С до.30.60С. Точка кипіння антифризу становить близько 10 ° С. Функція антифриз також включає в себе змазування внутрішніх поверхонь системи Hyundai Tucson, включаючи водяний насос, що запобігає корозії. Життя агрегату залежить від рідкого стану.

Тосол. це марка вітчизняного антифризу, розроблена в 1971 році і почала виготовлятись у Тольятті в радянські часи. Було лише 2 види вітчизняного антифризу: Тосол-40 (синій) і Тосол-65 (червоний колір).

Антифризи розрізняються включеними в нього добавками:

 • Традиційні антифризи;
 • Гібридний антифриз G-11 (Гібрид, гібридні теплоносії, HOAT (технологія гібридної органічної кислоти));
 • Карбоксилатний антифриз G-12, G-12 (Карбоксилатні охолоджуючі рідини, OAT (технологія органічної кислоти));
 • Лобарний антифриз G-12 , G-13 (Лобридні теплоносії або SOAT охолоджуючі рідини).

Hyundai Tucson Заміна Охолоджуючої Рідини

Читайте також:

Hyundai Sonata Не Працює Спідометр... Спірометр не працює Hyundai Sonata Hyundai Sonata V (NF) 2004. 2010 Привіт, Sonata 5EF, машина, спідометр не працює. Електронний пробіг не враховує, він працював раніше. Якби це не для цих калюж, я пройшовши погоду, воно стало тепліше. Що може бути? ...
Заміна Рідини Гур Пежо Партнер... Як замінити рідкий Peugeot Partner Рідина GUR у Партнері Peugeot. це олія, яка передає опір від гідравлічного насоса до гідроциліндра і змащує всі парі тертя. Масло поширюється через точки з'єднання шлангів GUR, включаючи розширювальний бак партнера ...

Якщо ви хочете поповнити теплоносій у Hyundai Tucson, то можна безпечно змішувати антифризи лише одного типу, а не кольорів. Колір. це просто барвник. Вода (навіть дистильована) у радіаторі Hyundai Tucson не можна заливати, тому що в спеку при температурі 100 ° C вода кипить і утвориться масштаб. У морозі вода замерзає, труби та радіатор Hundai Tucson просто лопнуть.

Замініть теплоносій на Hyundai Tucson з кількох причин:

 • Термін антифриз закінчується. концентрація інгібіторів у ньому зменшується, теплопередача зменшується;
 • Рівень антифриз знизився від витоків. Її рівень в розширеному резервуарі Хундей повинен залишатись постійним. У цьому випадку він може втекти через витік у суглоби, або тріщини в радіаторі, форсунки.
 • Рівень антифриз знизився через перегрів двигуна. антифриз починає кипіти, в пробці розширювального бака системи охолодження Hundai Tyuxon відкривається запобіжний клапан, який випускає парові антифриз в атмосферу.
 • Частини системи охолодження Hundai Tucson замінені або ремонт двигуна;

Hyundai Tucson Заміна Охолоджуючої Рідини

Часто увімкнений вентилятор радіатора у вогні є причиною для перевірки якості антифризу. Якщо ви не вчасно заміните антифриз на Hyundai Tucson, то він втратить свої властивості. В результаті утворюються оксиди, існує небезпека перегрівання двигуна в спекотну погоду і його розморожування при негативних температурах. Перша заміна антифризів G-12 становить 250 тис. Км, або 5 років.

Характеристики, за якими стан Hyundai Tucson визначає стан використаного антифризу:

 • Результати тест-смужки;
 • Вимірювання антифризу в рефрактометрі або гірометрі Hyundai Tucson;
 • Зміна кольорового відтінку: наприклад, вона була зеленою, стала іржавою або жовтою, а також помутніння, вицвілі;
 • Наявність чіпсів, чіпсів, шкаралупи, піни.

Hyundai Tucson Заміна Охолоджуючої Рідини

Hyundai Tucson Заміна Охолоджуючої Рідини

 • Витратьте антифриз в Hyundai TUXON також потрібно з блоку циліндрів. Для цього потрібно знайти дренажну вилку.
 • Повністю відкриваючи пробки, вакуум всередині гідравлічної системи радіатора Hyundai Tucson знімається, а антифриз зливається в бак за рахунок сили тяжіння. Відповідно до стану використовуваного теплоносія, визначається, чи потрібна промивка. Якщо рідина не просочиться, слякоть може забитися брудом.
 • Промиваючи систему охолодження, Hundai Tucson повністю знімає захисний шар старого антифризу, це необхідно при переході з одного типу антифризу на інший.
 • Тепер затягніть усі дренажні пробки, залити новий антифриз через розширювальний бак або верхню частину радіатора.
 • Потім запустіть двигун і відпустіть його протягом 5-10 хвилин. При нагнітанні системи повітря виходить через наповнювач шиї. Коли охолоджуюча рідина зменшується, вона повинна бути доповнена, поки вона не досягне потрібного рівня. Рівень позначається на надлишковому резервуарі. Перед заправкою чекати, поки двигун не охолоне.
 • Наприкінці роботи перевірте наявність витоків.
 • Читайте також:

  Заміна Гальмівний Рідини Своїми Силами... заміна гальмівний рідини своїми силами творець: За кермом Розміщено 4 Квітня. 2017 р Переглянуто: 154 576 Мені сподобалося 1 708 Мені не сподобалося: 81 У цьому питанні випуску «Технічної середовища» її ведучий Геннадій Емелькін скаже щ...
  Hyundai Getz Заміна Бокового Дзеркала... Arcticaoy.com. оновлення своєї квартири Ремонт своїми руками Будинок Заміна бічного дзеркала на Hyundai Solaris Заміна бічного дзеркала на Hyundai Solaris Встановіть гарячі дзеркала в свої руки в Hyundai Getz Бічне дзеркало. Фотогалерея Hyundai...

  Замена бачка расширителя охлаждающей жидкости ХЕНДАЙ ТУКСОН!

  KIWI 4890494591791744 помощь каналу. Спасибо!

  Замена антифриза Hyundai Santa Fe 2.7i (2006-2010)/Antifreeze replacement Santa Fe

  Методы замены охлаждающей жидкости в автомобиле.

  Hyundai Tucson Заміна Охолоджуючої РідиниПромиваючи систему охолодження Hyundai Tucson, перед наповненням нового антифриз, повністю знімається захисний шар і залишки старого антифризу, це необхідно при переході від одного типу до іншого. Для чищення радіатора Hundai Tyuxon слід використовувати спеціальний інструмент, який часто розбавляють водою відповідно до інструкцій.

  Завершальна промивка вливається в розширювальний бачок радіатора радіатора Honda Tucson з приглушеним двигуном. Перед тим, як відкрити термостат, його необхідно нагріти до робочої температури, а антифриз починає циркулювати через велике коло системи охолодження.

  Тоді двигун увімкнений, протягом 30 хвилин вони залишають його вільним. Злийте промивну рідину. Операція повторюється в залежності від складу витікає рідини. Миюча суміш може бути використана тільки в першому підході, в подальшому. дистильовану воду. Час заміни антифризу на Hyundai Tucson складає від півгодини, з миттям. до 1,5 годин.

  Читайте також:

  Заміна Гальмівний Рідини Своїми Силами... заміна гальмівний рідини своїми силами творець: За кермом Розміщено 4 Квітня. 2017 р Переглянуто: 154 576 Мені сподобалося 1 708 Мені не сподобалося: 81 У цьому питанні випуску «Технічної середовища» її ведучий Геннадій Емелькін скаже щ...
  Заміна Охолоджуючої Рідини Бмв Е36... Датчик температури хладагенту BMW e36 Зійте теплоносій з резервуара, щоб уникнути забруднення простору під капотом. Тепер зніміть танк, відкрутіть датчик знизу і покладіть новий. Всі деталі роботи ви знайдете в відео. Використання матеріалів без пись...