Hyundai ix35. три недоліки

Hyundai ix35 замінив популярний Tucson у 2010 році. Crossover побудований на тій же платформі, що й третьої покоління Kia Sportage. Асамблея ix35 була проведена в Південній Кореї, а також у Європі. на заводах Kia у Словаччині та Hyundai в Чехії.

Hyundai Ix35 Проблеми З Акпп

Двигуни

На російському ринку Hyundai ix 35 запропонували з 2-літровими двигунами: бензиновим (150 л.с.) і дизельним (136 і 184 л.с.). Всі енергоблоки. це ланцюговий синхронізація.

Деякі власники бензинових айкс 35 після 50-150 тис. Км помічають ненормальний стукіт під час роботи двигуна. Причини були різними: несправний натягувач ланцюга, з’єднання CVVT (зміна часу клапана), гідравлічні компенсатори (встановлені після рестайлінгу в 2013 році) або навіть тизери в циліндрах.

Hyundai Ix35 Проблеми З Акпп

На щастя, хулігани не є явищем. Протягом гарантійного терміну дилери не змінювали весь двигун, а лише короткий блок, зібраний з поршнями та колінчастими валами. Якщо видається гарантія, то блок буде потрібно використовувати. від 100 000 рублів.

Запуск двигуна може бути складним через несправність перемикача педалі зчеплення (з ручною передачею) / гальмом (з автоматичною коробкою передач), а також у заморозки. через затягувальний елемент (жир затушується).

У дизельних агрегатах після 50-100 тис. Км іноді доставляється демпфер колінчатого вала (від 7 000 рублів). І проблеми з запуску холодного дизельного двигуна пов’язані з поганим контактом або окисленням на обтискуванні проводів свічки (приблизно 1000 рублів). Крім того, реле світильників (від 4000 рублів) або самі свічки (1500 руб. / Шт.) Можуть вийти з ладу.

Коробка передач

Читайте також:

Hyundai Tucson Дизель Не Заводиться... Самостійно ми здійснюємо заміну паливного фільтра у автомобілі Hyundai Tussan Відповідно до рекомендацій виробника автомобіля Hyundai Tucson, замінити елемент паливного фільтра кожні чотири роки або 60 тисяч кілометрів. Але практика показує, що закуп...
Заміна Масла В АКПП Прадо 150 Дизель... Підміна масла в АКПП Тойота Prado 150 дизель Підміна масла в АКПП Тойота Prado 150 дизель Тойота Prado - популярний японський джип, що позиціонується як доступна кандидатура повноцінним преміальним «Мерседесів». Тому машина і користується...

Для ix 35 передбачено три коробки: 5-ступінчаста і 6-ступінчаста механіки, а також 6-ступінчаста автоматична. Серйозні проблеми з коробками не знайдено. У випадку з МКПП, багато хто спостерігає появу стороннього шуму, який зникає після зняття зчеплення, а у разі автоматичної передачі власники скаржаться на помітні потрясіння під час перемикання.

Передача

Слабкий захист сплайнових швів елементів приводу від впливу води та бруду призводить до неприємних наслідків. Отже, після 50-100 тис. Км корозії вбиває сплайсельний шарнір потрібного комбінованого ведучого валу. Слизіс лизати. є зворотний зв’язок і гул. Для зміни необхідно проміжний вал і внутрішній SHRUS: на 7 000 рублів за елемент плюс 3 000 рублів на роботу.

Гірше того, підтримка проміжного валу може зникнути. Кріплення є частиною агрегату. В ідеалі, вам потрібна заміна пристрою, але ви можете позбутися аргонного зварювання. На щастя, ця проблема набагато рідше.

Hyundai Ix35 Проблеми З Акпп

Проблемное соединение промвала с полуосью и раздатки с АКПП Hyundai IX35, KIA Sportage. Часть 1

Знакомство с проблемой на автомобилях Hyundai ix35 и Kia Sportage (соединение промвала с полуосью и раздатки с .

Глюк АКПП Hyundai IX35

це відео створено за допомогою Відеоредактора YouTube ()

Ще одним прикладом слабкого захисту спінених суглобів є корозія і стрижка сплайнів приводного валу в корпусі переміщення та диференційний шаф (після 100-150 тис. Км). Ремонт буде дуже дорогим. близько 80 000 рублів. У зоні ризику, насамперед, власники дизельних автомобілів. Уникнення проблем допоможе запобігти сплайнам. змащувати кожні 30-40 тис. Км. Крім того, високий крутний момент дизельних двигунів може призвести до руйнування диференційного кошика на зварюванні.

У Hyundai ix 35 було використано два муфти повного приводу. До 2011 року було встановлено електромагнітне з’єднання японського походження JTEKT, а з 2011 року. гідравлічний австрійський виробник Magna Steyr. Муфта досить надійна. Порушення відбуваються через пошкодження проводки (3 000 рублів) або зносу щіток електродвигуна (для великих циклів). Після 100 000 км, іноді ущільнювальний засіб починає витікати.

Припинення карданного валу (4-5 тис. Рублів) може пробитися через 80-140 тис. Км.

Шасі

Нескінченна підвіска. причина багатьох скарг на Hyundai, і не тільки ix35. Стук при проходженні нерівностей ускладнюється приходом холодної погоди. Існує кілька джерел сторонніх звуків. Головний. вітчизняний стійки амортизатора, який можна постукати через 2-3 тис. Км. Офіційні послуги змінили стійки під гарантію. Але це не означало, що вони не будуть рази знову. Зрештою, нові амортизатори однакові. Деякі за 20 000 км встигли змінити їх тричі. Але біда не крива, є ті, хто подорожував до 80-100 тис. Км, ніколи не помічаючи, що щось стукає на підвіс.

Ще одне джерело стукання. це антракт, а сидіння відбивається зі штанги. Виробник рекомендував закріпити пінчер на стійці, використовуючи герметик. Народним способом є обмотка стрічки на стержні або стяжку буфера (удар) з затискачами. У ix35 2012 зразкового року виробник ліквідував цей конструктивний прорахунок.

Читайте також:

Заміна Акпп На Мкпп Toyota Mark 2 Зміна масла в трансмісії Toyota Mark II в Москві, Варшавському шосе Для безкоштовної консультації заповніть форму праворуч, і наш менеджер зв'яжеться з вами протягом найближчих 30 хвилин і відповість на всі ваші запитання. Чому вам потрібно змінити м...
Скидання Адаптації Акпп BMW E53... BMW X5 Гальмівна система  Стиль Колеса Бортжурнал Зниження адаптації автоматичної коробки передач на E53 або просто накип в обширності Інтернету. Доброго часу дня, людей! Я знайшов корисну інформацію про карубас. Багато хто може знати, але я...

Після 50 000 км рульову рейку можна збити. Підшипники-концентратори (від 1 000 рублів) йдуть понад 60-100 тис. Км.

Hyundai Ix35 Проблеми З Акпп

Безмовні блоки та кулькові опори важелів обслуговують понад 100-150 тис. Км. Але кронштейн заднього важеля, до якого приєднаний пост стабілізатора, може обвалитися через 60-100 тис. Км. Кронштейн можна зварювати. Новий важіль доступний за 9000 рублів. Цей дефект впливає лише на версії Hyundai ai xx з повним приводом.

Кузов та інтер’єр

Покриття для фарб традиційно м’яке, легко подряпане, а в кінцевому підсумку заростається фішками. Нажаль, через 3-6 років набряк фарби іноді можна знайти на задніх колісних арках, багажниках дверей, капоті, даху та лобових стекол. Дилери неохоче визнають цю проблему як гарантійну справу.

Hyundai Ix35 Проблеми З Акпп

Салон айкс 35 часто починає пити, особливо взимку. перед розігрівом кабіни. Найчастіше джерелом сторонніх звуків є підлокітник між передніми сидіннями.

Ще одним неприємним моментом є руйнувальний наповнювач подушки сидіння водія. З тісного тертя з гострими краями рами, всередині може повністю розсипатися лише на 30 000 км. Дивовижна наполегливість, з якою виробник змінив подушку сидіння знову і знову до закінчення терміну гарантії. Тільки в 2015 році було вирішено встановити спеціальну підкладку на рамі, яка стійка до руйнівного тертя.

Одна і та сама історія, і з пілінговим шкіряним рульовим управлінням і дверної оздобленням, в точці контакту з локоть водія. Не відрізняються довговічність і шкіра крісел. На сидінні водія з’являються зморшки, шкіра тріскає і сльози.

Іноді двигун печі починає шуршати (необхідно розбирати, чистити і змащувати), або пластиковий корпус каналу під пасажирським сидінням летить з його місця. Оскільки є відмову датчиків паркувальних датчиків, камери заднього виду та глюків радіо. Також відзначаються випадки спонтанного висвітлення контрольних ламп та наступного короткочасного загасання панелі приладів. У таких випадках дилери змінювали пристрій.

Висновок

Вибираючи попередньо придбаний Hyundai ix35, особливу увагу слід приділити роботі повнопривідної системи. Інші дефекти легко усуваються.

Читайте також:

Hyundai Getz Заміна Лампи Стоп Сигналу... Hyundai Getz | замена лампы стоп сигнала | стоп сигналЗамена лампы стоп сигнала на Hyundai Getz или автомобиле жены. Лампа меняется ещё проще, чем на моём Ford Fusion. Как снять задний фонарь и поменять все лампы, Hyundai Getz.Всё о кузовном ремонте...
Заміна Акпп На Мкпп Мерседес W124... Ремонт автоматичної трансмісії Mercedes 124 (Mercedes W124) Автоматична трансмісія на автомобілях Mercedes досить надійна, але з урахуванням того, що вони були випущені в 90-х роках, швидше за все, цей механізм повинен розібратися або навіть відновит...