Що робити, якщо камера заднього огляду Hyundai ix35 не працює?

Машини, що виробляються сьогодні, мають багато різних пристроїв і пристроїв, призначених для підвищення комфорту під час руху автомобіля. Одним з таких пристроїв в автомобілях Hyundai є камера заднього виду ix35. Більш детальну інформацію про те, що це пристрій, те, що він використовується, і про те, як його встановити, можна дізнатись із цього матеріалу.

Hyundai Ix35 Не Працює Камера Заднього Виду

Опис камери заднього виду Hyundai ix35

Автомобілі Hyundai Solaris, ix35 та багато інших моделей автомобілів обладнані камерами заднього виду. Цей гаджет являє собою пристрій, який дозволяє забезпечити правильну парковку автомобіля. Насправді, це модернізований варіант традиційного парктроніка. Сама камера встановлена ​​в задній частині автомобіля, а зображення з нього відображається на спеціальному моніторі, встановленому в кабіні, або на екрані автомобіля, якщо він дозволяє вам читати відео.

Hyundai Ix35 Не Працює Камера Заднього Виду Камера заднього огляду для Hyundai

Читайте також:

Volvo Fh12 Не Працює Грубка Несправність двигуна Volvo hehhower fh12 Антифриз текла в кабіну, машина VOLVO FH 13 років. О-кільця були замінені пластиковими трубами, які подавали охолоджуючу воду. Історія власника Volvo FH. саморемонт. Добрий день для всіх. У деяких з BZ я згад...
Hyundai Creta (2016): Замена Воздушного Фильтра... Hyundai Creta (2016): Замена воздушного фильтра Создатель: LEADING CAR Размещено: 29 авг. 2016 г. Просмотрено: 10 987 Мне понравилось: 73 Мне не понравилось: 6 Показываем, как сменять воздушный фильтр на Хэндэ Creta (Хендэ Крета) 2016 г.в. Для смен...

Основними елементами такої системи є:

 • безпосередньо камеру, яка зазвичай встановлюється в зоні номерного знака;
 • контрольний модуль, який розміщується або в багажному відділенні, або в автомобілі;
 • Залежно від моделі, камера може бути доповнена датчиками сенсора, які працюють, коли автомобіль підходить до перешкоди;
 • сам монітор, встановлений на центральній консолі автомобіля.

Плюси і мінуси пристроїв

Тепер давайте коротко розглянемо переваги та недоліки пристрою.

Почнемо з переваг:

 1. Головною перевагою є допомога водію при стоянці. Завдяки правильно встановленому та настроєному пристрою водій може бачити перешкоди, розташовані в сліпому зоні. І це, в свою чергу, дозволить захистити машину від можливих зіткнень.
 2. Відносна простота установки. Якщо ви знаєте, як утримувати інструменти слюсаря, то процес установки та підключення не повинен спричиняти проблем.
 3. Можливість встановлення бездротового пристрою. На сьогоднішній день існує два типи гаджетів, які продаються різними способами. вони можуть бути дротовими та бездротовими. Встановлення бездротового пристрою дозволить уникнути прокладки дротів і, відповідно, необхідності демонтажу оббивки салону.

Hyundai ix35 камера заднего вида ремонт 95790-2s110

Хёндай ix35 как отремонтировать камеру заднего вида 95790-2s110 ЕЩЁ ВИДЕО ГДЕ Я РЕМОНТИРУЮ КАМЕРУ ЗАДНЕГО .

Замена штатной камеры заднего вида Hyundai ix35, Tucson, Elantra на не оригинальную

Замена штатной камеры заднего вида Hyundai ix35, Tucson, Elantra и др. Каталожный номер оригинальной камеры: .

Що стосується недоліків, їх не так багато. По-перше, недоліки можна віднести до вартості пристроїв. це не може бути доступним для деяких автолюбителів. По-друге, не кожен власник автомобіля може належним чином налаштовувати пристрій, щоб максимально охопити куток (автор відео. канал Колобок Колобок).

Інструкція з демонтажу та ремонту пристрою

Читайте також:

Заміна Заднього підшипника Форд Фокус 1... Процедура заміни ступичного підшипника на Форді Фокус 1 Процедура заміни підшипника на Форді Фокус 1 Форд Фокус починаючи з моменту виникнення в сфері торгівлі зарекомендував себе дуже надійним автомобілем. Те, що він до цих пір користується попитом ...
Точки Підключення Сигналізації Hyundai Santa Fe 20... StarLine Антивірусні монтажні картки для Hyundai Система сигналізації Hyundai i20 StarLine B9 карта ерекції Hyundai i30 Підключення та встановлення сигналізації StarLine B9карта ерекції Hyundai ix35 встановлення Сигналізація StarLine B9карта ерекц...

Як у Solaris або будь-якій іншій моделі, встановіть гаджет:

 1. Спочатку відключіть акумулятор і відкрийте багажник. Викрутіть гайки, щоб розібрати кришку кришки багажного відсіку.
 2. Далі потрібно від’єднати купол з підсвічуванням. У Solaris права і ліве лампи однакові, тому об’єктива може бути зроблена як зліва, так і праворуч. Як правило, камери обладнані спеціальними діодами, тому, якщо ви не хочете, щоб вогні різняться у кольорі, потрібно замінити лампу на діод у другій лампі.
 3. Відкрутіть плафон та встановіть в неї камеру. Якщо він стандартний і підходить для вашої моделі автомобіля, то вам потрібно буде просто натиснути фіксатор. це закріпить об’єктив.
 4. Після цього потрібно буде підключити живлення до підсвітки. Якщо ви не хочете зіткнутися з підсвічуванням, тоді кабель живлення повинен бути підключений до джерела безперебійного світла, а потім вставлений у патрон. З цим підключенням підсвічування буде працювати, коли зовнішній світ активується.
 5. Тепер потрібно закласти шнур живлення до зворотної лампи, на автомобілях Solaris вона розташована з правого боку. У самому роз’ємі доведеться підключитися до зеленого дроту. це позитивний вихід, а також чорний. це негативне значення. На відеокабелі також є червоний дріт, тоді він повинен бути підключений до плюс самої камери. Цей провід дуже важливий, оскільки він переносить зображення на дисплей, який ви встановлюєте в кабіну.
 6. Далі вам доведеться встановити кабель відеосигналу в інтер’єрі. це не складно, вам просто потрібно зняти оббивну поверхню і протягнути дріт через технологічні отвори.
 7. Монітор встановлений на центральній консолі (зазвичай модуль керування вже інтегрований в нього), після чого до неї підключений кабель. У цьому випадку сам дисплей також повинен бути підключений до джерела живлення. Коли всі елементи підключені, пристрій оперативно діагностовано.

Фотогалерея Встановлення камери своїми руками

Hyundai Ix35 Не Працює Камера Заднього Виду

Hyundai Ix35 Не Працює Камера Заднього Виду

Hyundai Ix35 Не Працює Камера Заднього Виду

Hyundai Ix35 Не Працює Камера Заднього Виду

Відео Інтуїтивно зрозумілі інструкції по встановленню та підключенню

Нижче наведене відео містить інтуїтивно зрозумілу інструкцію щодо підключення та встановлення гаджета в умовах гаража (автор. Олексій Рогозін).

Читайте також:

Ремонт Блоку Abs Hyundai Tucson Пошук нових та використаних запасних частин за допомогою синтаксичного аналізу 2 000 000 використаних запчастин, 3500 автоматичних синтаксичних аналізів і 1500 000 нових запасних частин у складі Послуги та зберігання запасних частин EuroAuto. досвід ...
Hyundai Elantra J4 (Hd). Заміна Сайлентблок передн... Hyundai Elantra J4 (HD). ЗАМІНА Сайлентблок передніх важелів творець: ProGarage Розміщено: 12 сент. 2017 р Переглянуто: 17 761 Мені сподобалося: 515 Мені не сподобалося: 6 Підміна гумово шарнірів, за звичайним сайлентблоков, фронтальних важелів Хен...