Ремонт центрального замка Honda CRV-II власними руками

Я володію автомобілем Honda CRV-II 2003 г.в. І в автомобілі середнього віку часто існують різні незначні технічні проблеми. Отже, центральний замок став невдалою, а саме: коли вона була закрита за допомогою тривожної палички, кнопки замка дверей впали і тут же піднялися. машина залишалася відкритою. Після спостереження за поведінкою кнопок я прийшов до висновку, що основний замок (який знаходиться в дверях водія), начебто сил не вистачає, щоб зачепити до кінця, і він повертається до відкритого положення, сигналізуючи про залишкові замки також відкрити. Через деякий час ситуація погіршилася. двері перестали відкриватися, тому що основний замок більше не вистачає сил, щоб підняти кнопку блокування. Однак, якщо ви знизите та піднімете головну кнопку блокування вручну, все стане добре. Стало очевидним, що існує принаймні три шляхи вирішення проблеми:

 • заміна блоку, що замикає дверцята водії;
 • ремонт та прибирання;
 • Протезування за допомогою додаткового електричного приводу.

Перший варіант був непридатним через вартість. ціна нової частини склала близько 3500-4500 рублів. Другий також не підходив, тому що доблесні японки не роблять таких вузлів практично складними, і все технічне обслуговування виконується з власної небезпеки та ризику. Як багато пізніше відремонтована частина буде служити, також незрозуміла. Я просто боявся залишитися зовсім без блокування на дверях. Тому я почав реалізувати третій варіант, ідея полягала в тому, щоб встановити поруч з основним замком додатковий привід дверей автомобіля, паралельний йому, який натискає і вимикає кнопку блокування.

Для цього ремонту мені потрібно було:

 • Плоска викрутка;
 • крестовидная викрутка;
 • ключ;
 • ножем;
 • Свердло з свердлом для металу;
 • привід дверей з двома дротами і комплект кріплення (придбаний в автозапчастинах, коштує близько 150 рублів);
 • Дерев’яні кліпси з вітчизняної автоіндустрії (куплені там вартістю близько 50 рублів за великий пакет, необхідні для того, щоб покласти оббивку на місці, так як родичі можуть розбити)
 • два болти з шайбами ​​та горіхами (також потрапляють в автозапчастини, є копійки).

Ми продовжуємо розбирати водійські двері:

Ми опускаємо склянку дверей до кінця, а з плоскою викруткою відкриваємо пластикову кришку під ручку відкриття дверей (зовні, звичайно):

Honda CR-V RD1. Не работает центральный замок, обрыв проводки двери

Ремонт оборванных проводов от фишки (разъема) двери = = = = = Наш канал посвящен ремонту японских автомобилей.

Ремонт центрального замка Honda CRV RD-1

Не закрывается центральный замок. Проблема в электропроводке.

Хонда Срв Не Працює Центральний Замок

Читайте також:

Підключення Магнітоли Honda Cr V... Прикріплення оригінального автомобільного радіо Honda Виведення оригінального радіоприймача Honda може знадобитися, якщо мова йде про оновлення встановленої аудіосистеми та підключення додаткових пристроїв. Для цих цілей потрібен опис з'єднувача, яки...
Volkswagen Passat B3 Не Працює Грубка... Пошук і усунення несправностей у Volkwagen Passat B3 Ремонт печей своїми руками Багато власників Volkswagen Passat B3 неодноразово стикалися з такою проблемою, як слабкий нагрів кабіни взимку. Ця неприємність може створити значний дискомфорт в умова...

Потім, використовуючи викрутку Філіпса, відкрутіть два гвинти нижче:

Хонда Срв Не Працює Центральний Замок

Витягніть ручку до себе й побачте металевий штовхач, натиснувши застібку тим же скруткою, зніміть ручку з тягою:

Хонда Срв Не Працює Центральний Замок

Викручуємо гвинт на шкіру в кутку під великою ручкою:

Хонда Срв Не Працює Центральний Замок

Ми викручуємо один і той же гвинт з протилежної сторони (на фото це не видно, але воно там):

Хонда Срв Не Працює Центральний Замок

Обережно згинаючи плоску викрутку навколо периметру блоку блокування управління, потягніть її:

Хонда Срв Не Працює Центральний Замок

І зніміть клемники (натискаючи засувки за допомогою викрутки):

Хонда Срв Не Працює Центральний Замок

Дверна доріжка тепер тримається тільки на кліпсах. Ми знімаємо пластиковий трикутник із дзеркала, просто натягуємо на себе, витягуючи панель з пазухи, де падає склянка. і починайте вибирати панелі для дверей, використовуючи викрутку. зусилля іноді може бути досить великим, а кліпи руйнуються. Кажуть, що є спеціальний знімач, але, на жаль, у мене його не було. Тому я наповнився кліпсами з Лади Каліни або Пріорі, які прийшли як родичі. Повністю знімаючи покриття. не забудьте вийняти ще один термінал, йдучи до кнопки відкриття склянки багажника.

Зрештою, ви повинні відкрити цю точку зору:

Хонда Срв Не Працює Центральний Замок

Защита пилу тримається на липкій мастиці, його легко знімати та встановити, значно складніше не забруднити:

Читайте також:

Ремонт Замку Багажника Опель Астра G... Ремонт кришки багажника Opel Astra H блок Opel Astra H. аварійне відкриття замку багажного відділення. Зима холодна і несподівано охоплює багажник. Не відкривається навіть плач. Я почав шукати інформацію в Інтернеті, виявилося, що практично немає інф...
Регулювання Карбюратора Хонда Діо 35... Як відрегулювати карбюратор на скутері: поетапна інструкція Система подачі палива до двигуна, який діє як карбюратор, є одним з важливих компонентів транспортного засобу, такого як скутер. Від правильності його роботи залежить функціонування практичн...

Хонда Срв Не Працює Центральний Замок

Нам потрібно прикріпити наш виконавчий пристрій до дверей, як правило, він поставляється з такою спеціальною дошкою, яку ми засунемо до дверей за допомогою болтів. Для цього нам потрібно буде закріпити один отвір, оскільки для другої точки закріплення підходить готовий отвір із затиску, що тримає затискну заслінку дверного замка.

Хонда Срв Не Працює Центральний Замок

Витягуємо кліп з отвору і гвинтируємо штангу:

Хонда Срв Не Працює Центральний Замок

Хонда Срв Не Працює Центральний Замок

Ми вимикаємо термінал замка, на якому поєднуються два дроти, і емпірично порівнюємо їх з проводами нової виконавчої механізми, досягаючи правильної роботи (коли сигнал надходить до отвору, виконавчий пристрій стискає, продовжує, замикається). Ми очистіть дроти, закрутіть і вийміть. замість:

Хонда Срв Не Працює Центральний Замок

Згинаючи тягу виконавчого механізму, ми досягаємо максимальної паралельної позиції по відношенню до затягування кнопки блокування дверей і закріплюємо її за допомогою кріплення з комплекту:

Хонда Срв Не Працює Центральний Замок

Ми перевіряємо роботу системи, переконаємося, що все працює і збирає двері в зворотному порядку. Це все. Я думаю, що такий ремонт триватиме довго.

Відеозапис блокування з додатковим приводом:

Читайте також:

BMW E65 Не Працює Музика Навігація на BMW 7 E65 2001, 2002, 2003, 2004, 2005, 2006, 2007, 2008 Доставка в Москві: Безкоштовно, коли ви сплачуєте повністю на сайті! Оплата після отримання. Платна доставка. Доставка по Росії Безкоштовно, коли ви сплачуєте повністю на сайті...
Заміна Масла В Двигуні Honda Civic 4d... Як замінити масло в автоматичній трансмісії Honda Civic Зміна масла в автоматичній коробці передач Honda Civic 4D. це непроста задача, але якщо ви розумієте машину і вам довелося щось відремонтувати у своєму автомобілі, ви можете вирішити це, прочита...