Як зробити заміну амортизаторів і підвіски пружин Honda CR-V

Система гасіння Honda SRV призначена для придушення вібрації, які виникають при русі по нерівностям, а також забезпечення повного контакту всіх чотирьох коліс Honda CR-V з дорожньою поверхнею під час руху.

Несправність амортизаторів або підвіски-пружини Honda SRV призводить до погіршення поводження з транспортним засобом, до ризику та збільшення шансів потрапити в аварію.

Щоб замінити амортизатори та підвіски, Honda CR-V слід зазначити перші ознаки несправності:

 • Візуальне виявлення витоків нафти на системі амортизації SRV Honda.
 • Поява глибокої корозії на опорах і поршневому стрижню.
 • Візуальне спостереження за деформацією амортизаторів.
 • При поворотах ви чуєте стукіт, а стабільність Honda CR-V також зменшилася.

Перед тим, як здійснити заміну Honda SRV, система гасіння, що рекомендується завжди виконувати роботу парами, тобто одночасно замінити механізми на двох передніх або двох задніх колесах.

Читайте також:

Як Зняти Панель На Хонда Акорд 8... Двері на Accord 7 Інформація про інших виробників недоступна. Дані дані керуються в процесі придбання, під час ремонту. Перш за все зверніть увагу на вартість дверей, яка не може бути нижчою, ніж офіційний виробник. УВАГА! Знайдено абсолютно простий...
Замена Масла АКПП Honda Cr V 3 Как сменять масло в Коробка автомат Хонда СРВ 3 и 1 Коробка автомат это более непростой механизм в каждом автомобиле. Владельцы схожих авто должны повсевременно уделять внимание ее состоянию. Впору проводить сервисное сервис, систематически проводит...

1. Заміна технології передніх амортизаторів та підвіски пружин Honda CR-V. Перед початком планової процедури необхідно підняти передню частину машини, встановити її на опори та розібрати колеса.

Заміна передніх амортизаторів Honda CR-V відбувається наступним чином:

 • Використовуючи відповідну клавішу, викручуються два болти, які утримують стійку амортизатора на стержні.
 • Щоб від’єднати Honda Handle SRV, потрібен знімач. Якщо це не під рукою, звичайне кріплення буде робити.
 • Шланг подачі рідини затиснутий і від’єднаний від гальмівної системи.
 • Відкрутіть гайки, які фіксують верхню подушку амортизаторів Honda SRV.
 • Амортизатор зібраний з арки.
 • Пружина витягнута, випущена опорна чашка.

Для остаточного аналізу системи підвіски SRV Honda, буде потрібно відкрутити гайку, розташовану в центрі на ньому. Це дозволяє знімати захист від пилу, пружину, стійку та зупинку. якщо потрібно лише замінити пружину. Процедура збору переднього амортизатора Honda CR-V відбувається у зворотному порядку.

Honda CR-V Замена задних пружин и регулируемых рычагов / Honda CR-V replacement rear springs

Замена задних пружин и рычагов. Результат до и после замены. Рычаги: Пружины: .

Honda CR-V. Замена Задних Пружин и Стоек. Avtoservis Nikitin

ЗАРАБОТАЙ ДЕНЕГ! Как заменить задние стойки и пружины на Honda CRV смотрите в .

Читайте також:

Хонда Срв Не Працює Центральний Замок... Ремонт центрального замка Honda CRV-II власними руками Я володію автомобілем Honda CRV-II 2003 г.в. І в автомобілі середнього віку часто існують різні незначні технічні проблеми. Отже, центральний замок став невдалою, а саме: коли вона була закрита...
Як Зняти Панель На Хонда Акорд 8... Двері на Accord 7 Інформація про інших виробників недоступна. Дані дані керуються в процесі придбання, під час ремонту. Перш за все зверніть увагу на вартість дверей, яка не може бути нижчою, ніж офіційний виробник. УВАГА! Знайдено абсолютно простий...

2. Технологія заміни заднього амортизатора та підвіски пружин Honda SRV. Перед виконанням роботи задня частина автомобіля піднімається, встановлюється на опори, під передні колеса покладено взуття.

Заміна заднього амортизатора Honda CR-V відбувається наступним чином:

 • Болт, який фіксує нижню частину амортизатора до мосту автомобіля, розслаблений.
 • Втулка знімається, а закріплення гайки Honda амортизатора SRV до корпусу автомобіля віджимається.
 • Демонтируйте амортизатор. Заміна Honda CR-V-пружин точно така сама, як і у передніх амортизаційних системах.
 • Встановлення нових елементів відбувається у зворотному порядку.

Якщо ви встановите неоригінальні амортизатори Honda CR-V, тоді кожен ентузіаст автомобіля індивідуально вибирає тверду або м’яку підвіску для свого автомобіля.

Різниця між твердими та м’якими амортизаторами Honda підвіска SRV:

 • Жорстка підвіска Honda CR-V зменшує комфорт та керованість транспортним засобом під час руху на поганій дорожній поверхні, оскільки вона не зможе ефективно гасити удари.
 • Необхідно м’яка підвіска Honda CR-V може створити деякі проблеми для автомобіля ентузіастів, коли автомобіль входить у кут. У таких випадках це підвищить рулон автомобіля, і є можливість, що автомобіль перевернеться, особливо якщо обіг досить крутий, і водій спробує керувати автомобілем на високій швидкості.

Вибираючи пружини підвіски Honda SRV рекомендується звернути увагу на такі характеристики:

 • Діаметр секції металевого стрижня з якого зроблено пружину. Чим більше цей параметр, тим сильніше буде припинення на Honda CR-V.
 • Діаметр пружинного кільця. Чим більше цей параметр, тим м’якше буде амортизація і, відповідно, Honda сама призупинення SRV.
 • Кількість котушок пружини Honda CR-V. Жорсткість зменшується з збільшенням їх кількості. Це один із тих параметрів, які власник автомобіля може змінити. Наприклад, щоб збільшити жорсткість підвіски Honda SRV, достатньо просто зрізати певну кількість поворотів з пружини. Природно, вам потрібно буде це зробити відразу на двох встановлених елементах.
 • Форма підвіски пружини Honda CR-V. Є три основні варіанти: у формі циліндра, конуса або ствола, а також альтернативних типів, які одночасно об’єднують декілька типів. Кожна з них дозволяє індивідуально підібрати підвіски SRV Honda, оскільки вони мають оригінальні характеристики та параметри.

Підвіска, зібрана з високоякісних деталей, зазвичай повністю використовується більше 10 років. Але перевищення допустимих навантажень і постійна робота Honda CR-V в надзвичайно екстремальних умовах можуть призвести до стирання елементів підвіски передчасно.

Читайте також:

Заміна Задніх Гальмівних Колодок Опель Астра Н... Підміна гальмівних колодок задніх коліс Опель Astra H підміна гальмівних колодок задніх коліс Опель Astra H Потрібні для підміни колодок інструменти. Детальніше в описі. Ставимо автомобіль а домкрат, знімаємо колесо і чистимо нашому клієнтові залиш...
Заміна Задніх Гальмівних Колодок Форд Фокус 3... Ремонт і сервіс автомобілів Ремонт і сервіс автомобілів Ремонт і технічне обслуговування автомобілів своїми руками Підміна гальмівних колодок задніх коліс Форд Фокус 3.2 своїми рукамівідео Як поміняти задні колодки на форд фокус 4. Як поміняти задні...